بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار

8 437

آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار

باسلام خدمت همه ایران کلشی های محترم ، در این پست به عملکرد برخی نیروهای دورزن ازجمله نیروهایی مانند آرچر ، ویزارد و… در نقاط مختلف در یک محدوده زمانی خاص اشاره میکنیم.

در کلش همه نیروها باتوجه ویژگی هایشان از یک فاصله معین در یک بازه زمانی معین میتوانند به هدف خود آسیب برسانند و حتی آنهارا از بین ببرند. به چه نیروهایی دور  زنمی گویند؟؟ نیروهایی که قابلیت آسیب رسانی به آیتم های پشت دیوار  و یا قبلیت آسیب رسانی از فواصل دور را دارند.

نیروهای دور زن  در حقیقت نیروهایی منحصربه فرد با قابلیت هدف گیری آسان از پشت دیوارها می باشند!!

در این پست راهنما ما نمیخواهیم این نیروهای قدیمی کلش به شما معرفی کنیم زیرا همه آنرا می شناسند بلکه میخواهیم ویژگی خاص این نیروها را برای نهایت استفاده صحیح از این نیرو را به شما واضح تر کنیم.

برتری نیروهای دور زن در کلش اف کلنز

اینگونه نیروها در  کلش اف کلنز نسبت به سایر نیروها در مواقع گوناگون مزیت هایی دارند. همچنین اغلب موارد این نیروها (آرچر ، ویزارد و…) با قرارگرفتن پشت نیروهای قوی تر آسیب را به همان نیروهای قوی تر جلب می کنند و خود به راحتی هدف را نابود میکنند و همچنین این نیروها برای فارمینگ بسیار کارامد تر هستند.

بهترین مزیت این نیروها از بین بردن هدف های پشت دیوار (در فاصله خاص) بدون اینکه دیوار روبرو را نابود کنند می باشد. یعنی آنها با قرارگیری در یک فاصله معین در پشت یک دیوار هدف های پشت دیوار را مورد آسیب خود قرار می دهند.

به برخی از مزیت های این نیروها نسبت به سایر نیروها دیگر :

– پیاده سازی راحت تر ترفند فانلینگ (حملات قیفی شکل) با استفاده از شراکت این نیروها

– امکان پاک سازی صد در صد و ساده اطراف مپ ها

– در صورت آسیب توده ای میتوانند بخش عظیمی از ساختمان های دهکده حریف را از بین ببرند

یک مزیت دیگر در آنها هست که من جز مزیت های اصلی آنرا نگذاشتم (چون فقط در برخی موارد به نفع شماست) این می باشد که این نیروها در صورتی که نیروهای قوی مانند جاینت کمی دورتر از این ساختمان ها میشود این نیروها آسیب را به صورت پراکنده به خود جذب میکنند تا نیروهای قوی تر به تاخت و تاز بهتر بهتر بپردازند.

خب در آخر بنده چند نکته کوتاه عملی را درباره این نیروها به شما گوش گوشزد میکنم :

– متفاوت برد آسیب آنها یا توجه یه معیار اندازه گیری سوپرسل (کاشی های دهکده) – در تصویر زیر تا جای مشخص شده میتواند توسط این نیروها مورد هدف قرار گیرد.

 

آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار
آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار

– همه این نیروها برای آسیب رسانی به پشت دیوارها حداقل باید یک کاشی با دیوارها فاصله داشته باشند. همچنین طبق تصویر زیر نیروهای دور زن در پشت دیوارها نهایتا ساختمان های مشخص شده را میتوانند از بین ببرند و پس از نابودی آنها باید دیوار را از بین ببرند و به داخل نفوذ کنند.

آرچر رنج

و نکته جالب این است که اگر بمب تاور یا هر ساختمان دیگری مانند تصویر در مپ حریف قبل از یک آیتم دیگر در مکان حداکثر برد آسیب قرار گرفته باشند و شما از سمت چپ نیروهای خود را رها کنید این نیروها در ابتدا قادر به نابود بمب تاور نیستند و ابتدا باید ایردیفینس را نابود کنند و بعد بمب تاور را از بین می برند.

– آرچر کویین قدرتمندترین نیروی دور زن (هدف زن از پشت دیوار) می باشد که با برد آسیب عالی میتواند همه ی ساختمان های مشخص شده را در کمترین زمان از بین ببرد.

ارچر کویین رنج

خب در آخر دوباره یک حساب سرانگشتی میکنیم. ویزارد و بولر قادر به آسیب رسانی به نیروهایی که دو کاشی پشت دیوار قرار گرفتند خواهند بود. همچنین آرچرها مانند ویزارد و بولر با کمی برد بیشتر قادر به اسیب رسانی به ساختمان های پشت دیوار می باشد.

نکته … این ویژگی در سربازهای دور زن ارتباطی به لول دیوارها ندارد.

 

نتیجه گیری

اینگونه نیروها (با قابلیت آسیب به ساختمان ها از پشت دیوار) سربازانی مهم در حملات هستند اما این تنها ویژگی آنها نیست آنها مزیت های فراوانی دارند مانند نابودی سریع ساختمان ها در زمانی که اسیب ها متوجه نیروهای قوی مانند جاینت است.

این نیروها شامل آرچر (با برد 3.5 کاشی) ، بولر و ویزارد (با برد 3 کاشی) ، آرچرکویین (با برد 5 کاشی) و گرندواردن (با برد 8 کاشی) که به راحتی میتوانند ساختمان های دفاعی و عادی پشت دیوارها را از بین ببرند.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
8 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mehdi

سلام متنم هیچ ربطی به موضوع نداره ولی تورو خدا جواب بدید:میشه از اکانتی به اکانت دیگه انتقال جم کرد

11444rr

نه

baran

سلام خدمت همه
میدونم این مطلبم ربطی به موضوع نداره، ولی عاجزانه ازتون میخوام یه مپ وار تان 9 اگه کسی داره اسکرین بگیره بذاره…..
ممنون از همتون

ارش

سلام و خسته نباشید
وقتی ۴۰ تا درخت داشته باشبم
درخت های کریسمس هم نمیده؟ یا اون بحثش جداست؟

امیر نیلچی

درخت کریسمس نیز نوعی مانع محسوب میشود دوست عزیز
بنبابراین بله ، احتمال عدم دریافت اون هم هست

علی

نصف مطلب این جمله بود ranged یعنی . یه سطر کافی بود واسه معنیش لطفا مطلب ندارید الکی پست نزارید و کیفیت مطالب سایت و پایین نیارید

امید

سلام و خسته نباشید خدمت بچه های ایران کلش. عاقا من چند وقته موانع مثل بوته و درخت دریافت نمیکنم چرا؟ حاشیه چینی کاج کردم که کلا چهل تاست یعنی بیشتر از این موانع دریافت نمیکنم؟

امیر نیلچی

بله دوست عزیز دقیقا به همین علت میباشد
درصورتی موانع شما به 40 عدد رسیده باشد ، بازی دیگر به شما مانعی نخواهد داد!!

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
?>