بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش اتک گولم ویچ بولر برای تاون‌هال 9

7 4,165

اتکی که امروز قصد آنالیز و آموزش آن را به شما عزیزان را داریم ترکیبی از گولم ، ویچ و بولر است که ترکیب فوق‌العاده پر قدرتی است

پس از آنایز و آموزش اتک گولم هوگ که تحت عنوان GoHogs هم شناخته می‌شود ،  به آنالیز GoWiBow می‌پردازیم .

برای مشاهده فیلم این اتک کلیک کنید .

اگر از نکاتی که در ادامه برایتان می‌گویم استفاده بکنید تحت هیچ عنوان هیچ بیسی توان مقابله با آن‌را ندارد و هیچ چیز مانع از 3 ستاره کردن شما نخواهد شد .

نکته مهم این اتک شروع پر قدرت آن توسط کویین واک ( کویین هیلر ) است که باید قسمتی از دفاعی‌های بیس را نابود بکنید و مسیر را برای پشتیبانی سایر نیروهای خود هموار کنید .

نیروهای پشتیبان شما در این اتک گولم و بولر و ویچ‌ هستند ، ترکیبی مرگبار که اگر اصولی که خواهیم گفت را رعایت کنید در تمامی لول‌های تاون‌هال می‌توانید بیس حریفان خود را 3 ستاره کنید .

نیروهای مورد نیاز برای ترکیب GoWiBow

1 گولم
6 ویچ
6 هیلر
6 والبریکر
5 ویزارد
اسپل : 1 هیل ، 2 ریح ، 1 جامپ ، 1 پویزن
کستل : بولر و پویزن

نقش‌ هرکدام از نیروها

گولم نقش تانک را ایفا می‌کند تا آتش دفاعی‌ها را از نیروهای تخریب شما گمراه کند .

ویچ‌ها در اواسط اتک نقش جمع کننده قسمت خالی مپ را ایفا می‌کنند .

هیلرها نقش پشتیبان کویین را در ابتدای اتک و همچنین نقش پشتیبان ویچ‌ها را در اواسط اتک ایفا می‌کنند .

ویزارها نقش پاکسازی اطراف نقطه نفوذ به بیس را ایفا می‌کنند تا نیروهای ما دچار مشکل نشوند و به داخل بیس نفوذ کنند .

بولرها هم نقش تخریب بیس را ایفا می‌کنند .

در این ترکیب بر خلاف ترکیب لاوالون یا گولم هوگ ‌نیاز به از بین بردن کویین حریف نیست ، به همین علت می‌توانید کویین‌واک خودتان را از هر نقطه‌ای ‌شروع کنید .

شروع اتک

در حین کویین واک حواستان کاملا به سلامتی کویین باشد ، هرجا احساس کردید آتش دفاعی‌ها زیاد شده است حتما از اسپل ریج روی کویین و هیلرها استفاده کنید .

بعد از مشخص شدن مسیر حرکت کویین‌واک نقطه‌ای را برای نفوذ نیروهای خود به داخل بیس انتخاب کنید .

جلوتر از آن نقطه گولم خود و در ادامه آن ویزاردهای خود را رها کنید تا بیس را برای نفوذ نیروهای تخریبی شما کات کنند ( ببرند )

بعد از مشغول شدن آتش دفاعی‌ها به کویین و گولم با والبریکرهای خود مسیر نفوذ نیروهای تخریبی خود را باز کنید .

همچنین در ادامه مسیر ویچ‌های خود را رها کنید و برای پشتیبانی از آن‌ها 2 هیلر باقی‌مانده را پشت آن‌ها بفرستید ، با مشغول شدن آتش دفاعی‌های حریف به نیروهای شما ، ویچ‌ها می‌توانند آسیب بسیاری به سمت مخالف بیس حریف وارد کنند .

در وسط بیس هنگام ازدحام نیروهای خود از اسپل ریج استفاده کنید و با اسپل جامپ مسیر حرکت نیروهای خود را به سایر قسمت‌های باقی‌مانده بیس باز کنید .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
7 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ali

تان ۹ مگه بولر داره؟ اگه منطور اینکه تان ۱۰ بیاد تان ۹ رو با این ترکیب بزنه باید بگم که هیچ حساسیتی به تعداد نیروها وجود نداره.اگه با نیروهای تان ۱۰ کسی نتونه تان ۹ بزنه باید کلا بازی رو پاک کنه. ۲۱ بولر ۴ هیلر ۵ دیوارشکن ۴ ویچ. یا یک ویچ کمتر به جاش بولر.هیچ فرقی نداره در هرصورت به راحتی ۳ ستاره میشه. این تاکتیک باید برای تان ۱۰ بررسی بشه. یک تان هال پایینتر زدن که هنر نیست

Khaled

دوست عزیز، تان ۹ بولر نداره ولی میتونه تو کلن کستل به عنوان نیروی کمکی ببره! فکر کنم شما اصلا به خودتون زحمت ندادین متن رو بخوانید ?

علی

سلام ممنون از سایت خوبتون من با یکی کلش و مشترک شدم یعنی هم اون هم من تو یه دهکده بازی می کنیم جدیدا البته بعد نیرو ها خیلی ضعیف لول ۱۱۱ تان حال ۱۱ کینگ و کویین زیر ده رئیس بزرگ زیر ده نیرو ها خیلی ضعیف همه سطح ۱ و ۲ و ۳ هستن به جز بربر هوگ دراگ والکری طلسم هم که زلزله و خشم تا آخرین سطح هستن ویز و جاینت و اینا همه کم با چی برم اتک دراگ والکری همه نیرو ها باز هست ولی لول کم دراگ و والکری هم می ببرم می… بیشتر بخوانید »

ابوالفضل

سلام..
توی این ترکیب ۶تا دیوار شکن گفتین و ۵تا ویز..مجموع اینها میشه ۲۱۸تا..
ب نظرتون ۶تا دیوار شکن زیاد نیست؟؟..میتونیم بکنیمش ۵تا دیوارشکن و ۶تا ویز که اون دوتا جای خالی هم کامل بشه؟؟

علی

می خوام اکانتم روبفروشم کدوم بخش باید برم

Co-Leader

سلام
سایت فروش اکانت نداره دوست عزیز

?>