بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

چگونه در Capital Raid شرکت کنیم ؟ وار پایتخت کلن

3 9,712

در آپدیت پایتخت کلن ، قابلیتی جدید با نام Capital Raid یا یورش پایتخت معرفی شد ،  این قابلیت چیزی شبیه کلن وار در دهکده ی اصلی میباشد ، البته با تفاوت هایی که در ادامه با جزئیات آن آشنا میشوید.

حملات پایتخت و حمله آخر هفته

Capital Raids نبردهای حماسی هستند که در آن می توانید قدرت کل قبیله خود را در برابر  پایتخت کلن دشمن آزمایش کنید.

Capital Raid در آخر هفته رخ خواهد داد. Raid Weekend (حمله آخر هفته) انتظار می رود هر جمعه آغاز شود و دوشنبه بعد به پایان برسد. کلن شما در اتک ها ،  برای فتح هر چه بیشتر ناحیه‌ها و پایتخت‌ها شرکت می‌کند و طلای پایتخت (Capital Gold) و مدال حمله (Raid Medal) را به عنوان پاداش دریافت می‌کند.

لیدر و کولیدر می توانند کلن شما را برای شرکت در Raid Weekend انتخاب کنند (استارت توسط اون ها انجام میشود) . زمانی که Raid Weekend شروع می‌شود، پایتخت قبیله شما دربرابر پایتخت قبیله دیگری که در تقریباً همسطح باشند ، قرار میگیرد.

یورش پایتخت Capital-raid

با این حال، Raid Weekends نبردهای مستقیم با کلن دیگر نیست . بیشتر شبیه مسابقات چند نفره معمولی در نظیر بگیرید که در آن یک بازیکن به بازیکن دیگری حمله میکند ،  اما آنها همزمان به شما حمله نمی کنند.

در طول حملات پایتخت، میزات خسارتی که وارد میکنید باقی میماند. این یعنی  وقتی به یک منطقه حمله می‌کنید ،در صورتی که منطقه به صورت کامل تخریب نشده باشد ، هم کلنی شما می‌تواند درست از همان جایی که حمله تمام شده ،  ادامه دهد.

برای مثال، اگر توانستید ۵۰% امتیاز ( ۲ ستاره ) در حمله (Raid ) خود به دست آورید، هنگامی که هم کلنی شما به همان منطقه حمله می کند، با ۵۰% امتیاز ( ۲ ستاره )  شروع می شود.

علاوه بر این، تله ها بین حملات دوباره مسلح نمی شود. بنابراین هر تله ای که توسط یک حمله قبلی فعال شده باشد فعال باقی می ماند.

در نهایت، اسپل ها نیز پس از اجرا برای یک حمله باقی می مانند. به عنوان مثال، اگر شما یک طلسم شفابخش را رها کنید، زمانی که هم کلنی شما حمله می کند، این اسپل شفابخش همچنان برای اتک هم کلنی شما روی زمین خواهد بود.

هر بازیکن در مجموع امکان ۵ مرتبه  Raid Weekend حمله خواهد داشت. اگر بازیکنی موفق به نابودی کامل یک منطقه شود (سه ستاره)، یک مرتبه پاداش حمله پاداش دریافت خواهد کرد (همانطور که در تصویر میبنید ۶ حمله به رنگ طلایی)  شما می توانید فقط یک حمله پاداش در کپیتال رید کسب کنید.

هر ساختمانی که تخریب کنید مقداری طلای پایتخت دریافت خواهید کرد.  وقتی شما یک ناحیه را به صورت کامل تخریب کنید، هر سرباز باقی‌مانده (چه استفاده شده باشد چه نشده باشد)  طلای پایتخت اضافی به عنوان پاداش ، دریافت میکنید.

زمانی که کلن شما موفق شد تمام مناطق از جمله کپیتال پیک (پایتخت اصلی) را به طور کامل نابود کند، به کلن شما ، پایتخت کلن دیگری برای نابودی داده می شود. در پایان Raid Weekend، بازیکنانی که در Raid شرکت کرده‌اند، مدال های حمله (Raid Medal) را بر اساس ناحیه‌های تخریب‌شده و میزان موفقیت ناحیه‌های آنها در برابر حملات دشمن به دست خواهند آورد.

در ضمن توجه داشته باشید هنگامی که در یک Raid Weekend شرکت کرده باشید دیگر نمی توانید در Raid کلن دیگری شرکت کنید و باید صبر کنید تا آخر هفته (دوشنبه) به اتمام برسد.

اتک ها در Capital Raid

هر یک از اعضای قبیله بدون در نظر گرفتن سطح یا رتبه تاون هال به سربازان و اسپل های باز شده در پایتخت کلن ، دسترسی خواهد داشت. اگر قبیله شما سوپر دراگون  را در منطقه Dragon Cliffs باز کند، همه اعضای کلن شما می توانند Super Dragons را برای نبردهای پایتخت استفاده کنند.

همانطور که قبلاً گفتیم سطح سربازان و طلسم ها با سطح Barrack و Spell Factory در پایتخت شما تعیین می شود. بنابراین مهم است که با قبیله خود در مورد استراتژی ای هماهنگ کنید که بهترین عملکرد را برای شکست دادن مناطق و پایتخت اصلی مختلف دارد.

در ضمن قهرمان های دهکده ی اصلی و دوم برای اتک در Capital Raid در دسترس نیستند.

حمله به ناحیه های پایتخت

وقتی به پایتخت دشمن حمله می‌کنید، نمی‌توانید فوراً به پایتخت اصلی (کپیتال پیک) حمله کنید ، قبل از اینکه بتوانید برای رسیدن به قله پایتخت تلاش کنید، باید راه خود را در تمام مناطق دیگر طی کنید و آنها را نابود کنید.

هر ناحیه احتمالاً به هماهنگی چندین بازیکن نیاز دارد، اینکه یک بازیکن بتواند با فقط یک حمله ، ناحیه را سه ستاره کند بعید هست ، پس استراتژی و هماهنگی در اتک ها حرف اول رو میزند.

منظقه ای که سربازها ریخته میشود بر اساس اینکه چه مقدار از یک ناحیه فتح شده ، متغیر است. اگرچه منطقه قرار دادن نیروها  ممکن است کوچک شروع شود، اما هر چه قست بیشتری از مپ را فتح کنید، منطقه بیشتری برای ریختن نیروها بازی میشود و با ضعیف شدن ناحیه دشمن، مزیت های تاکتیکی بیشتری امکان پذیر میشود.

چالش های دوستانه به ناحیه ها

در District های پایتخت کلن ، امکان اتک های دوستانه برای تست کردن وضعیت دفاعی های پایتخت ، وجود دارد.در طول چالش دوستانه تا زمانی که یک ناحیه سه ستاره شود امکان انجام اتک های بعدی برای یک بازیکن ، وجود دارد.

هر فردی در کلن می‌تواند یک چالش دوستانه برای ناحیه را شروع کند، اما فقط یک چالش  میتواند در هر ناحیه  در هر زمان فعال باشد

همچنین برای جلوگیری از کپی شدن چینش ناحیه ها ، امکان Raid دوستانه تا به پایان رسیدن Capital Raid  ، غیرفعال میشود.

دفاع خود را مستحکم کنید

دفاع جانانه هم پاداش دارد ، هرچه دفاع بهتری داشته باشید مدال حمله بیشتری دریافت خواهید کرد.

چیدن مپ های دفاعی برای ناحیه های کلن کپیتال  ، فقط توسط لیدر و کولیدرها قابل انجام است.توجه داشته باشید که تغییرات در چیدن دیوارها و و ساختمان های دفاعی فقط تا قبل از شروع Raid Weeekends انجام میشود! هرگونه تغییر جدید در طول حملات اعمال نخواهد شد

در پایان حملات آخر هفته، کلن شما بر اساس میزان مقاومت دفاعی در برابر حملات دشمن، مدال های حمله کسب می کند.

 

 

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد رضا

لااقل یه قابلیت جدید مثل صحبت کردن اضافه میکردین و گرافیک بازی رو ارتقا میدادین .. کارگر بیلدر بیس رو بیاریم کوره .. زمان ارتقا طلسم و ساختمان و هزینه ساخت دیوار رو کم میکردین اینجوری واقعاکسل کننده میشه

سبحان

مسخره ترین آپدیت،ب جای اینگه گرافیک بازی بهتر بشه،پایین تر اومده اصن کیفیت بازی خوب نیست.تازه خیلی هم باگ داره این نسخه صداها قط میشن.چ وضعشه

مهسا

وای خیلی جالب شده با اومدن پایتخت

?>