بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش حمله با دراگ و بالن – تاون‌هال 10

2 7,872

حمله با دراگ و بالن جز اتک‌های پرطرفدار در تاپ وارکلن‌های ایران و جهان است که تحت عنوان DragLoon شناخته می‌شود که با آموزش این اتک در خدمت شما هستیم .

برای مشاهده فیلم این اتک کلیک کنید 

 اتکی‌که امروز قصد آنالیز و آموزش آن‌را به شما عزیزان داریم ترکیبی متشکل از دراگ و بالن به همراهی Kill Squad ( گروه ضربت ) است که دارای کارایی بسیار بالایی است ،
Kill Squad : به این گروه که ما با آن‌ها حمله خود را آغاز و به قصد تخریب وارد بیس حریف می‌شویم Kill Squad می‌گویند ، به معنی گروه مرگ ، هدف این گروه از بین بردن کویین ، نیروهای دفاعی کستل است .

قدرت تخریب در این ترکیب فوق‌العاده بالا است و اگر مراحل آن به درستی انجام بگیرد شما به راحتی تمامی‌ بیس‌های تاون‌هال‌های 9 و 10 را 3 ستاره می‌کنید .

بیشترین کاربرد این ترکیب در مپ‌های آنتی 3 هست که دسترسی به کویین توسط Kill Squad در آن‌ امکان‌پذیر باشد ، همچنین امکان نابود کردن حداقل 2 عدد از ایردیفنس‌های بیس در آن فراهم باشد .

این ترکیب اختصاصا برای بیس‌هایی طراحی شده است که ضد لاوالون چیده شده‌اند .

همانطور که مشاهده می‌کنید در این بیس کل ایردیفنس‌ها بصورت خطی در یک سمت از بیس، اینفرنوها با فاصله در وسط بیس ، همچنین کل ویزاردتاورها هم بصورت خطی در سمتی دیگر از بیس چیده شده‌اند ، اگر در میان حریفان خود بیسی مطابق این بیس دیدید شک نکنید و ترکیب دراگ بالن استفاده کنید .

نیروهای مورد نیاز در ترکیب DragLoon

1 گولم
2 بولر
6 دراگ
9 بالن
4 مینیون
2 ویزارد
اسپل : 1 هیل ، 4 ریج ، 1 سرعت
کستل : بولر و سرعت

در این ترکیب هرکدام از نیروهای گفته شده دارای نقش‌های زیر هستند

گولم نقش تانک را در Kill Squad شما ایفا می‌کنند تا آتش دفاعی‌ها را از نیروهای تخریب شما گمراه کنند .

بولر‌ها در Kill Squad شما نقش تخریب دفاعی‌های بیس را ایفا می‌کنند .

دراگ‌ها نقش محوری این اتک را برای تخریب بیس ایفا می‌کنند .

بالن‌ها برای از بین بردن دفاعی‌هایی که در اطراف بیس در نظر گرفته شده‌اند به‌کار می‌روند ، تا فضای لازم را به مینیون‌ها بدهند که ساختمان‌های اطراف که ممکنن است باعث چرخیدن مسیر دراگ ها بشوند را تخریب کنند ، همچنین به حرکت دراگ‌های شما مسیری به داخل بیس را بدهند .

ویزارد و آرچر نقش پاکسازی اطراف نقطه نفوذ به بیس را ایفا می‌کنند تا هیروهای ما دچار مشکل نشوند و به کویین حریف دسترسی پیدا کنند .

در اتک Dragloon ( دراگ و بالن ) مهم‌ترین دفاعی‌هایی که برای اتک شما بسیار مخرب هستند به‌ترتیب عبارتند از :

  • ایردیفنس
  • ایرسویپر
  • اینفرنو
  • آرچر تاور
  • ویزارد تاور

قبل اتک بیس را بخوبی آنالیز کنید و مراحل اتک را بخوبی بررسی و مرور کنید .

شروع اتک

در ابتدای اتک ، هدف ما پاکسازی اطراف نقاط استارت اتک با دراگ‌های ما است ، ما در این اتک 2 نقطه نفوذ داریم ، نقطه نفوذ اول ورودی Kill Squad است و نقطه نفوذ دوم استارت اتک با دراگ‌ها است .

بالن‌های خود را به همراه یک اسپل سرعت ( Haste ) در مکان‌های گفته شده رها می‌کنیم تا آرچر تاورهای آن منطقه را نابود کنند و فضای مناسب را به مینیون‌ها بدهند که ساختمان‌های اطراف دو نقطه نفوذ را تخریب کنند .

در ادامه ، اتک خودتان را برای نابودی کویین همچنین ایردیفنس‌های حریف از نزدیک‌ترین نقطه دسترسی به آن‌ها استارت بزنید ، ابتدا گولم خود که نقش تانک را ایفا می‌کند را جلوی دفاعی‌ها رها کنید تا آتش دفاعی‌ها را مشغول خود کند و سپس بولرهای خود را پشت گولم رها کنید تا از فاصله دورتر آسیب خود را به دفاعی‌های حریف بزند تا در ادامه به داخل بیس نفوذ کنند و کویین و ایردیفنس‌های حریف ‌را نابود کنند ، همچنین در محل ازدحام نیروهای Kill Squad خود از یک اسپل ریج استفاده کنید تا قدرت تخریب آن‌ها به بیشترین حد ممکن برسد و آسیب مورد نظر را به آن منطقه وارد کنند .

صبر کنید و وقتی که نابودی Trash buildings ( ساختمان‌های بی فایده اطراف بیس که فقط باعث دور زدن نیروهای شما می‌شوند ) توسط مینیون‌ها خاتمه یافت دراگ‌های خود را رها کیند ، با این کار شما مسیر حرکت دراگ‌ها را به وسط بیس ( دقیقا همان‌جا که مد نظر ما است ) هدایت کردید که باعث افزایش قدرت تخریب‌رسانی آن‌ها می‌شود .

وقتی ایردیفنس‌ها را نابود بکنید تقریبا هیچ یک از دفاعی‌های باقی مانده قدرت مقابله با دراگ‌های شما را نخواهند داشت .

در مسیر حرکت دراگ‌ها ، هر جا که نزدیک اینفرنو می‌شوند حتما از اسپل ریج استفاده کنید تا قدرت تخریب آن‌ها بوست بشود ، همچنین در میانه راه اینفرنو دوم حتما از اسپل هیل استفاده کنید تا سلامتی از دست رفته دراگ‌ها بازگردد و مجددا در نزدیک اینفرنو دوم از اسپل ریج استفاده کنید .

نکته مهم

در نظر داشته باشید که حتما 1-2 عدد نیرو مانند آرچر و مینیون را برای انتهای اتک نگه دارید تا ساختمان‌های باقی مانده را برایتان تخریب کنند ، زیرا سرعت دراگ‌ها کمی کند است و ممکن است شما زمان را کم بیاورید .

نتیجه گیری

این استراتژی شدیدا پر قدرت و فول پاور است و در صورت استفاده درست از نکات گفته شده 3 ستاره زدن شما حتمی است .

امیدوارم از این مطلب آموزشی لذت برده باشید و در اتک‌های کلن وار از آن استفاده کیند .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
شاهین

سلام بازی من در بعضی مواقع میپره بیرون میشه راهنماییم کنین

AMIR

سلام.مشخصات گوشیتونو بگید!

?>