بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آموزش حمله به روش بارچ- قسمت دوم

2 599

یکی از محبوب ترین استراتژی های حمله در بازیکنان، ترکیب حمله بارچ است. همان طور که از اسم این استراتژی پیداست، در این استراتژی، از دو نوع نیروی بربرین و آرچر استفاده می شود.

 

مزایا استراتژِی حمله بارچ:
یکی از بهترین مزایا این ترکیب، کم هزینه بودن آن است. به طوری که می توانید با مقدار کمی اکسیر، نیرو های این ترکیب را بسازید.
یکی دیگر از مزایا این ترکیب، زمان ساخت نیرو ها است. همان طور که میدانید، زمان ساخت بربرین 20 ثانیه، و زمان ساخت آرچر 25 ثانیه است. در نتیجه می توانید در وقت خود صرفه جویی نمایید.

 

معایب استراتژی حمله بارچ:
یکی از بزرگ ترین معایب این استراتژی، این است که اگر حریف شما، از دیوار ها و وسایل دفاعی لول بالایی برخوردار باشد، به سختی می توانید به مرکز بیس حریف، نفوذ کنید.

 

روش حمله:

این ترکیب برای تاون هال لول 3 تا 9 پیشنهاد می شود.

این ترکیب معمولا زمانی استفاده می شود که شما دارک باراکس ندارید و نمی توانید با ترکیب بم (BAM) حمله کنید.

اگر شما ۴ باراکس داشته باشید، باید ۲ عدد از باراکس ها را پر از بربرین کنید و ۲ تای دیگر تا پر از آرچر. اگر ۳ باراکس دارید، ۲ باراکس را مشغول به ساخت آرچر، و دیگری را بربرین کنید.

مثلا با فرض اینکه ۱۵۰ عدد نیرو می تونید بسازید، ۱۰۰ تا آرچر بسازید و ۵۰ تا بربرین. و روش حمله رو هم به این صورت عمل کنید که بعد از پیدا کردن هدف مورد نظر، ابتدا بربرین ها رو به صورت خطی پیاده می کنید که به سمت جلو حرکت کنند و به اصطلاح کتک خور بشوند و تاور ها و مورتار ها مشغول بربرین ها بشوند. با کمی فاصله از بربرین ها، آرچرها را هم به صورت خطی پیاده کنید تا منابع رو غارت کنند. سعی کنید همه نیرو ها را یک جا خالی نکنید زیرا ممکن هست با یک یا دو ضرب از ویزارد تاور یا مورتار، همه نیروهایتان از بین بروند. همچنین در این روش می تونید از ۲-۳ عدد طلسم صاعقه (Lightning Spell) نیز برای از کار انداختن یکی از ساختمان های دفاعی مثل مورتار استفاده کنید.

حتماً بخوانید  همه چیز درباره کارت بربرین

 

آیا می توانیم از اسپل های دارک اسپل فکتوری نیز استفاده کنیم؟
بله
میتوانید در کنار اسپل های خود، از اسپل پویزن، برای از بین بردن نیرو های دفاعی کلن کسل استفاده کنید. 

2
دیدگاه بگذارید

avatar
2 نظرات چندتایی
0 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
0 نظرات مدیران
روش خالی کردن نیرو با بیشترین سرعت ممکن در کلش اف کلنز | سلام نیوزآموزش حمله به روش بارچ- قسمت دوم | سلام نیوز آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
trackback

[…] نوع) بسیار بیشتر به کار میرود (خصوصاً جهت حمله توسط روش بارچ ، هوگ و […]

?>