بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی حمله هوگ هیلر برای تاون هال نه!

5 976

یکی از استراتژی های موفق و قدیمی در بازی کلش اف کلنز استراتژی حمله با هوگ رایدر (خوک سوار) است.این استراتژی حمله ایده جدیدی از حمله را در ذهن ما انداخت و آن استفاده از هیلر و هوگ رایدر در کنار هم بود،که در پایین به توضیح کامل آن خواهیم پرداخت.

در این استراتژی هوگ رایدر ها سریعتر از هیلر ها حرکت میکنند و هیلر در تعقیب انهاست و به هوگ ها جان میبخشند اما تکلیف ایر دیفنس و ساختمان های دفاع هوایی چیست؟با ما همراه باشید

ترکیب استراتژی حمله هوگ هیلر

2016-01-22_231149

1 شما میتوانید 4 گوبلین یا یک ویزارد برای پاک سازی نهایی بیس کمپ استفاده کنید.

2 بر اساس طرح بیس کمپ حریف میتوانید ، گاهی اوقات نیاز دارید از 4  اسپل ریج استفاده نمایید.

3 اگر از تله های اسکلتی خوشتان نمیاید و انها مانع حرکت هوگ هایتان میشود میتوانید از دوستانتان در خواست طلسم پویسون (سم) بکنید و در داخل کلن کستل خود نگه دارید در غیر این صورت میتوانید از طلسم هسته (سرعت)استفاده کنید زیرا هم باعث افزایش سرعت حرکت هوگ ها میشود هم هیلر ها.

4 نیازی نیست نگران اسکلت های پرنده باشید زیرا هیلور لول 4 اسیب پذیری کمی نسبت به اینگونه تله ها دارد.

5 تنها نگرانی شما در اینگونه استراتژی ها ارچر کویین است زیرا ممکن است باعث نابودی تمام هوگ ها و هیلر های شما بشود پس در کلن کستل خود نیرویی ببرید که باعث کشتن ارچر کویین شود . از استفاده کینگ باربرین خود برای حمله به کویین دشمن دریغ نکنید.

 

چه مپ هایی را باید برای استفاده از این روش مورد حمله قرار دهیم؟

یک ترفند برای فهمیدن ان وجود دارد شما باید اهدافی را انتخاب کنید که کشتن ارچر کویین  و خالی کردن و کشتن نیرو های داخل کلن کستل اسان باشند. بیس کمپ مورد نظر باید دارای الگوی مستطیل شکلی باشد در این صورت برای حمله توسط هوگ مناسب میباشد.این استراتژی حمله از این جهت برای تیم ایران کلش مورد اهمیت است که بسیار سریع بیس کمپ حریف را تخریب میکند و نیازی به نابودی دیوار ها نیست بنابر این لول دیوار ها در این شیوه حمله مهم نیست.

نکات کلیدی در استراتژی حمله هوگ هیلر

اگر شما هیرو های خود را زودتر از هوگ ها ازاد کنید کشته شدن انها ممکن است حمله شما نتیجه دلخواه را به شما ندهد.

اگر هیرو ها را بعد از هوگ ها ازاد کنید قطعا به پاکسازی بیس کمپ حریف کمک خواهد کرد توجه داشته باشید ازاد کردن همزمان هوگ و هیرو ها ممکن است باعث ترک کردن هیلر ها از هوگ ها شود و انها به دفاع از ارچر کویین و کینگ بپردازند.

هیلر هارا به صورت خطی و پشت هوگ راید ها ازاد کنید.

در استراتژِی گالم هوگ اسپل هیل هنگامی که جان هوگرایدر ها کم میشد استفاده میشد در این روش از ریج اسپل و از طرفی که نیرو ها ازاد میشوند مابین فاصله هوگ و هیلر ها.

اگر با مپ نامنظمی رو به رو بودید میتوانید به جای استفاده چهار اسپل ریج از سه اسپل ریج و یک هیل استفاده کنید زیرا ممکن است در مپ های نامنظم هیلر ها به موقع به هوگ ها نرسند و انها کشته شوند پس استفاده از یک اسپل هیل در اینگونه مپ ها توصیه میشود.

شما در این روش میخواهید که هوگ ها به سمت ایر دیفنس رفته و سریعا انهارا را نابود کنند (دلیل استفاده از ریج اسپل) تا نتوانند به هیلر اسیب برسانند.در بسیاری از مواقع بلافاصله بعد از ازاد شدن هیلر ها ایر دیفنس حریف تنها مهلت ارسال دو شلیک به هیلر را دارد زیرا هوگ رایدر ها فورا انهارا منهدم خواهند کرد اگر هم زمانی یکی از هیلر هارا از دست دادید نگران نباشید زیرا هنوز سه عدد دیگر موجود دارید با تعداد بسیار زیادی هوگ.

زمانی که هوگ رایدر ها از محدوده اسپل ریج خارج شدند،هیلر ها به محدوده ریج اسپل وارد شده و به سرعت به سمت هوگ ها پرواز کرده و به انها جان میبخشند.دو عدد هیلر لول 4 با انرژِی که از اسپل ریج میگیرند قادر خواهند بود صدمات ناشی از یک عدد جاینت بمب لول دو را بر هوگ ها درمان کنند همچین میتوانند 268 اسیب 337.5 از یک جاینت بمب لول را بر هوگ ها درمان کنند.دیگر ساختمان های دفاعی اسیب کمتری نسبت به جاینت بمب ها بر هوگ ها ایجاد میکنند.

 

صدمات دو عدد جاینت بمب بر هوگ ها چیست؟

در این استراتژی اگر هیلر ها بتوان به موقع مابین پالس منفجر شدن جاینت بمبها به هوگ ها برسند و از محدوده ریج اسپل خارج شوند میتوانند صدمات وارد به هوگ هارا ترمیم کنند (این  در صورتی که هوگ های شما از  لول پنج برخوردار باشند).

475-337.5+268-337.5 = 68HP

میزان خون هر عدد هوگ 475 است

هوگ ها تنها 68 عدد از جان و سلامتی خود را از دست میدهند و بعد از پرتاب چند پالس انرژِی توسط هیلر ها تمامی صدمات وارده بر انها از بین خواهد رفت.

hoghealer-attack-strategy-guide-2

 

چگونه با استراتژی هوگ هیلر حمله کنیم؟

به مپ حریف خود نگاه کنید از نزدیک ترین سمت به ایر دیفنس و ایر سوییپر حمله را باید اغاز کنید، مپی در زیر مشاهده میکنید مکس تاون هال نه میباشد.

hoghealer-attack-strategy-guide-3

همانطور که مشاهدی میکنید راه ها و شیوه های بسیار زیادی برای کشتن کویین ارچر در این مپ وجود دارد.زیرا یکی از نیاز های اصلی ما کشته شدن ارچر کویین با هر نوع شیوه و نیرویی است منظور از این نیرو ها 24 عدد نیرو و فضای خالی در کمپ نیرو های ماست به علاوه ما نیرو هایی مانند کلن کستل و هیرو ها را نیز در اختیار داریم. به خاطر داشته باشید تعدادی از نیرو هارا برای پاک سازی مپ در صورت نیاز نگاه دارید.در مجموع هرچه میزان لول دفاعیات و سطح اسیب رسانی یک دهکده پایین تر باشد هوگ های ما اسیب کمتری خواهد دید و بیشتر زنده خواهند ماند.           Dps

در بیس کمپ پایین برای کشته شدن ارچر کویین و دستیابی به ان از چند والبریکر پکا و جاینت استفاده شده است

hoghealer-attack-strategy-guide-4
استراتژِی هوگ هیلر

 

در شکل بالا  خط قهوه ای مکان ازاد کردن هوگ ها ، نقاط صورتی محل های ازاد سازی هیلر ها و دایره های مشخص داخل مپ محل های ازاد سازی طلسم ریج هستند.برای منحرف نشدن هیلر ها میبایست پس از تمام شدن هر طلسم ،طلسم دیگری را ازاد کنید با این کار از منحرف شدن هیلر ها و جا ماندن انها جلوگیری خواهیم کرد.

در ویدئو که در پایین قرار دادیم چگونگی حماه با این استراتژی به خوبی نمایش داده شده است.به سرعت منهدم کردن ایر دیفنس ها توسط هوگ ها در محدوده طلسم ریج دقت کنید.

ویدئو دوم

نیروی پیشنهادیبرای حمله به تاون هال های لول 8 به این صورت است : سه عدد هیلر ،سه عدد طلسم ریج و یا دو عدد طلسم ریج یک عدد هیل (جانبخش) میباشد همچنین میتوانید داخل کلن کستل خود یک عدد هیلر و دو عدد هوگ و طلسم سم (پویسون)همراه خود ببرید.در تاون هشت به دلیل وجود نداشتن ارچر کویین حمله به مراتب از تاون نه راحت تر خواهد بود.توجه داشته باشید در این شیوه از حمله حتما کلن کستل حریف را به طور کامل خالی بکنید.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
ُShahab

سلام و درود و عرض خسته نباشید استراتژی حمله هیلر و هوگ برای حمله به تلون هال 8 خیلی خوب جواب میده ولی برای حمله به تاون هال 9 اولا لول دفاعیهای حریف خیلی مهمه و همینطور چیدمان و لول کویین , در ثانی اکثریت تاون هالهای 9 دارای چیدمان دبل جاینت بمب در مپهای وارشون هستند که حدس زدن اونها هم به این راحتیها امکان پذیر نیست و شانسیه از طرفی 4 تا تسلای لول 6 یا 7 و دوتا ایکس بوی لول 2 یا 3 واقعا تهدید جدی برای دسته هوگ رایدرها هستند , صرف نظر از فنرها… بیشتر بخوانید »

نیما

سلام به همگی
میدونم به اینجا ربطی نداره ولی ببخشید دیگه
الان رفتم یه کلنی تو قسمت مای کلن که میزنم لیو بدم هیچی نیست فقط یه صفحه سفیده به لیدر و کولیدرشم که میگم فقط میگن hahaha چیکار باید بکنم؟ راهی هست بیام بیرون از این لعنتی؟
ایمیل سوپر سل چیه؟

محمدجواد محمدی

دوست عزیز عکس تهیه کنید بفرستید تا مشکلتون بررسی شود

Mr.farzad

یه راه وجود داره اونم اینه که کیک بشی می تونی بد و بیراه بهشون بگی تا بندازنت بیرون

?>