بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی اتک با بولر | چگونه با بولر اتک بزنیم

0 2,227

در مقاله زیر برای شما دوستان و همراهان در مورد یکی از نیروهای جدید کلش یعنی بولر سخن می گوییم. موجودی آبی رنگ که توانایی های بسیاری داشته و می توانید در اتک های زمینی خود حساب ویژه ای روی آن باز کنید. با ما همراه شوید تا با بولر بیشتر آشنا شوید و اتک با بولر را یاد بگیرید.

بولر چیست؟

این موجود آبی رنگ بزرگ جثه در زمین بازی شما چند وظیفه بسیار ساده در زندگی‌اش دارد! نوشیدن اکسیرهای سیاه و پرتاب سنگ! سنگ‌هایی که این موجود به سمت اهداف پرتاب می‌کند قدرت دو برابری داشته و می‌تواند هم‌زمان دو هدف را نابود کند. حمله با بولر یا بقول سوپر سل “له کننده” یکی از استراتژی های محبوب در تاون هال ده و همچنین یازده است.این استراتژی بسیار قدرتمند است اگر که شما در آن حرفه ایی شوید و البته بسیار آسان است . چرا که فقط از یک نوع سرباز استفاده می شود و مشکلات استفاده از چندین سرباز را ندارید ، البته حتما یکبار هم که شده از این سرباز استفاده کرده اید.

اتک با بولر جدیدا در میان کلش بازان طرفداران بسیاری دارد. بولر می تواند با ساختمانها به خوبی آسیب برساند حتی آنها که دارای hitpoint بالا باشند ، اما مهمتر آنکه بولر می تواند علاوه بر حمله به هدفش به ساختمانهای پشت هدف و یا آنطرف دیوار هم حمله کند و آن را هم تخریب کند و البته نکته مهم آن هم همین است. این عالی است برای دهکده ایی که می خواهیم زود آن را تخریب کنیم و در زمان صرفه جویی کنیم و در حال حاضر هیچ راه مقابله ایی هم با این نوع حمله بولر نیست !

استراتژی اتک با بولر 1

اتک با بولر چگونه است؟

شما در این استراتژی یعنی اتک با بولر نیازی ندارید که قهرمان هایتان یا بولر ماکسیمم باشد ! شما با سطح سه بولر می توانید به راحتی و تضمین شده می توانید هر دهکده ایی را سه ستاره کنید و البته با بولر سطح دو و قهرمان های ارتقاء یافته می توانید به آسانی و هیچگونه مشکلی هر دهکده ایی را دو ستاره کنید.بنابراین اگر بولر شما هم ارتقاء نیافته است و دوست دارید حملات خود را همیشه پیروز شوید ، این استراتژی به کمکتان می آید و باعث خوشحالی شما خواهد شد.

مراحل اتک با بولر بسیار ساده است :
1- ساختن یک حمله قیفی شکل
2- ارسال بولر ها
3- استفاده از طلسم ها

نوع حمله بدین صورت است که ارسال توده ایی و انبوه از نیروها را ارسال می کنید و سپس با استفاده به موقع و مناسب از طلسم ها ، نیروهایتان را حمایت می کنید.

استراتژی اتک با بولر 4

بهترین ترکیب اتک بولر؟

نیروهای مورد نیاز ترکیب اتک با بولر لاوالون تاون هال 11
5 بولر
2 لاوا
26 بالن
اسپل : 4 زلزله ، 1 ریج ، 1 هیل ، 2 سرعت ، 1 پویزن
کستل : گولم ، 2 سرعت

استراتژی اتک با بولر ال

در این ترکیب هرکدام از نیروهای گفته شده دارای نقش‌های زیر هستند.

بولرها نقش اصلی kill Squad اتک ما را ایفا می‌کنند ، با هدف نابودی ساختمان های دفاعی مهم و نابودی کویین گولم نقش تانکی kill Squad اتک ما را ایفا می‌کنند لاواها نقش تانک را در اتک شما ایفا می‌کنند تا آتش دفاعی‌ها را از نیروهای تخریب شما گمراه کنند . بالن‌ها نقش محوری این اتک را برای تخریب بیس ایفا می‌کنند . در اتک با بولر مهم‌ترین دفاعی‌هایی که برای اتک شما بسیار مخرب هستند به‌ترتیب عبارتند از :
• ایردیفنس
• ایرسویپر
• اینفرنو
• ایگل
• آرچر تاور
• ویزارد تاور
قبل اتک بیس را بخوبی آنالیز کنید و مراحل اتک را بخوبی بررسی و مرور کنید .

در تصویر زیر یک نوع دیگری از حمله یعنی بولر، هیلر را مشاهده می کنید.

استراتژی اتک با بولر 2

معایب استفاده از اتک با بولر؟

پیشبینی صحیح حمله با بولر مشکل است ، بنابراین اگر هدف یا نقشه ایی در سر دارید که پیشبینی می کنید که بولر آن کار را انجام می دهد ، این نقشه و پیشبینی شما همیشه درست از آب در نمی آید و باید صبر داشته باشید و خونسردی خود را حفظ کنید !
-هزینه این حمله زیاد است و تقریبا بیشتر از 4500 اکسیر سیاه خرج می برد.
-زمان تولید و ساختن این سرباز در سربازخانه اکسیر سیاه زیاد است و حدود یکساعت و پانزده دقیقه در صورت بوست نبودن سربازخانه زمان می برد.

 استراتژی اتک با بولر rt

نتیجه گیری اتک با بولر

مراحل گفته شده ترکیب بولر لاوالون را بدون وقفه و به سرعت پشت هم انجام دهید تا نیروهای ترکیب بولر لاوالون تاون هال 11 یکدیگر را کاور کنند و سلامتی آن‌ها حفظ شود.
این استراتژی ترکیب بولر لاوالون تاون هال 11 در بازی کلش اف کلنز شدیدا پر قدرت و فول پاور است و در صورت استفاده درست از نکات گفته شده 3 ستاره زدن شما حتمی است. امیدوارم از این مطلب آموزشی بازی کلش اف کلنز لذت برده باشید و در اتک‌های کلن وار از آن استفاده کنید.

 

بیشتر بخوانید: بهترین مپ ها برای رویش کیک ششمین سالگرد کلش آف کلنز 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>