بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی اتک با لاوا و بالن | چگونه با لاوا اتک بزنیم

0 2,346

بازی کلش آف کلنز یک بازی به سبک استراتژیک است، که در بازی با آن داشتن استراتژی حمله بسیار مهم است و می توان گفت از جمله فاکتورهای اساسی این بازی می باشد. در این بازی کاراکترهای زیادی برای حمله وجود دارند، که از آن جمله می توان به لاوا و بالن اشاره کرد. با استفاده از استراتژی مناسب اتک با لاوا و بالن می توانید به راحتی دهکده تحریف را تخریب کرده و امتیاز و ذخایر به دست آورید.

لاوا و بالن

برای داشتن یک استراتژی اتک با لاوا و بالن در درجه اول لازم است، که آشنایی جزئی با این دو کاراکتر بازی داشته باشیم و با توجه به خصوصیات و توانمندی هایی که این دو کاراکتر دارند، استراتژی مناسب آن را طراحی کنیم. برای حمله با لاوا و بالن استفاده ترکیبی از آنها می تواند یک استراتژی مناسب و عالی برای حمله باشد. که با استفاده از این ترکیب می توانید به راحتی حملات سه ستاره انجام دهید.

لاوا یک جانور پرونده و عجیب در بازی است که به سمت ساختمان های دشمن حمله ور می شود و وقتی از بین می رود، شش سرباز کوچک تر با نام لاوا پاپس از قبل آن خارجی می شود. با شناخت نقاط ضعف و قوت این موجود می توانید از آن به درسی استفاده کنید.

از دیگر کاراکترهای موجود در بازی بالن است، بالن ها برای حمله هوایی در بازی استفاده می شود، ولی در زمان بازی و قبل از رها کردن باید از وسایل دفاعی موجود در بازی که می تواند بالن را نابود کند، آگاهی داشته باشید، وسایل دفاعی مانند ایر دیفنس، آرچر تاور و ویزاردتاور می تواند بالن را از بین ببرد، لذا در زمان بازی باید طوری بالن ها را رها کنید که دور از دسترس این وسایل دفاعی باشند.

نکات اتک با لاوا و بالن 34

استراتژی اتک با لاوا و بالن

بعد از آشنایی جزئی با لاوا و بالن در بازی، اکنون می توانید یک استراتژی اتک با لاوا و بالن را به راحتی تدوین کنید و با استفاده از آن حملات قوی و حساب شده ای را بر علیه دشمن انجام دهید. اگر چه به تنهایی می توان از بالن و لاوا استفاده کرد، ولی بهترین استراتژی استفاده ترکیبی از لاوا و بالن می باشد. در تدوین استراتژی اتک با لاوا و بالن نکته مهم این است که هر تعداد وسایل دفاعی هایی مانند ایر دیفنس را که می تونیم منهدم کنیم.

استراتژی اتک با لاوا و بالن 3

نکات اتک با لاوا و بالن

برای این هدف با استفاده از لاواها می تواند ابتدا این وسایل را منهدم کرد و زمانی که لاوا سلامتی خود را از دست دادند و شش موجود دیگر از قلب آن بیرون آمد، که برای حواس پرتی دشمن مفید می باشد، با استفاده از بالن ها می توانید ضربات نهایی را به ساختار دفاعی حریف وارد کنیم و با استفاده از نیروی باقی مانده تمام مپ را آنچه که باقی مانده است پاک کنیم و یک حمله ستاره داشته باشیم.

بهترین استراتژی اتک با لاوا و بالن این است که تعداد لاواهای استفاده شده را یکجا و همزمان در مپ دشمن خالی نکنید بلکه همیشه یکی از آنها را برای پایان کار داشته باشید و بالن ها را هم بعد از اینکه لاواها کار خود را انجام دادند و توانستند بخشی از ساختار دفاعی دشمن را تخریب کنند برای تخریب باقی مانده ساختار دفاعی به زمین دشمن بفرستید، هیچ وقت همزمان لاوا و بالن ها را پیاده نکنید

نکات اتک با لاوا و بالن 34

جزییات اتک با لاوا و بالن

چون در این صورت وسایل دفاعی قبل از اینکه توسط لاواها تریب شوند، می توانند بالن ها را ساقط کنند و سبب شکست استراتژی شما شوند. از این رو، علاوه بر اینکه باید استراتژی مناسب خود را بر حسب ساختار دفاعی دشمن طراحی کنید، برای موفقیت باید حساب شده نیز عمل نمائید.

جزییات اتک با لاوا و بالن 23

اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید : چگونه مپ کلش بچینیم | نحوه چیدمان مپ کلش 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>