بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی اتک با ویزارد | چگونه با ویزارد اتک بزنیم

1 3,063

در بازی کلش آف کلنز داشتن یک استراتژی جنگی مناسب می تواند برای پیشرفت بازی و به دست آوردن ذخایر زیاد بسیار مفید و کمک کننده باشد. از این رو، طراحی یک استراتژی اتک با ویزارد برای بسیاری از کاربران بازی یکی از مهمترین نکات و مسائل مورد توجه و کلیدی می باشد. به همین دلیل در ادامه به بررسی استراتژی اتک با ویزارد می پردازیم.

ویزارد

برای داشتن یک استراتژی حمله مناسب و خوب با ویزاد، ابتدا باید با ویزاس و نقش و عمکلرد آن و همچنین قابلیت ها و توان نظامی و جنگی آن آشنا شویم. در بازی کلش آف کلنز ویزارد یک لباس بلند و کلاهی بر سر حضور دارد. این کارکتر که به صورت مرد طراحی شده است بسیار قدرتمند است و عملکردی شبیه به آرچر دارد و در زمان حمله در پشت دیوارها پنهان شده و به اهداف خود حمله می کند.

با وجود اینکه ویزادها از سلامت بالایی برخوردار می باشند، ولی در زمانی که مورد حمله دشمن قرار می گیرند، نیاز به کمک سایر نیروها دارند، این نکته باید در زمان طراحی استراتژی حمله با ویزارد مد نظر قرار گیرد، چرا که در غیر این صورت به راحتی توسط دشمن نابود خواهد شد.

اتک با ویزارد 2

طراحی استراتژی اتک با ویزارد

پس از آشنایی مختصر با ویژگی ها و خصوصیات ویزاد، اکنون می توانید به طراحی استراتژی اتک با ویزارد بپردازید. در طراحی استراتژی اتک با ویزارد، اصلی ترین دشمن این کارکتر را باید ساختمان های دفاعی در نظر گرفت که برای رفع این مشکل باید در زمان حمله به وسیله جاینت، پکا و یا هپلر از ویزاردها حمایت صورت گیرد.

 

بهترین استراتژی اتک با ویزارد، استفاده از قابلیت و توانایی حمله از راه دور می باشد. در زمانی که می خواهید حمله کنید، ویزادها را طوری قرار هید که به راحتی بتوانند به سازه های پشت دیوار حمله نموده و از گزند ویزاردتاور و یا مورتاور به دور باشند و برای داشتن سپر می توانید از بربرها استفاده کنید و برای ویزارد سپر قدرتمندی داشته باشید.

اتک با ویزارد3

اتک با ویزارد

بهترین استراتژی حمله با ویزارد به گونه ای باید طراحی شود که هم زمان تعداد مناسبی از ویزادها با حمایت و پشتیبانی جاینت ها و یا پکاها به میدان نبرد فرستاده شوند، که در این صورت به راحتی می توانند سازه های دفاعی دشمن را تخریب کرده و همچنین سلامت بالای خود را حفظ کنند.

اگر می خواهید به سراغ نیروهای قلعه کن بروید، و استراتژی شما استفاده از این نیروها می باشد، در این صورت هم ویزارد می تواند بسیار کمک کند و در استراتژی اتک با ویزارد می توانید با فرستادن یک الی دو ویزارد، با نیروی قلعه کن به راحتی مقابله کنید و حتی در تاون هال های سطح 6 و سا 7 می توانید به وسیله تعداد بالای ویزارد که توسط دو هیلر حمایت و پشتیبانی می شوند، به راحتی دهکده دشمن را تخریب کامل کنید و امتیاز کامل به دست آورید.

انواع اتک با ویزارد 56

انواع اتک با ویزارد

نکته دیگری که در زمان تعیین استراتژی اتک با ویزارد باید مد نظر داشته باشید، توجه به تفاوت سطوح ویزارد می باشد. ویزاردها در شش سطح مختلف با پوشش، قدرت و توانایی های گوناگون وجود دارند که داشتن هر سطح از آن ها نیازمند پیشرفت و ارتقای بازی می باشد. با این حال، ویزارد در هر سطح نیروی کارآمد و موثر است و می توان حملات مختلف را به وسیله آن تعیین و اجرا نمود.

با این حال، در تدوین استراتژی اتک با ویزاد به این مساله توجه داشته باشید، که ویزاردها به وسیله اسپرینگ ترپ ها و جانیت بمب ها آسیب پذیر هستند و از این رو، در زمان حمله آن ها را به صورت پراکنده در زمین دشمن قرار دهید تا در یک حرکت نابود نشوند.

ما بر این باور هستیم که شما دوستان و همراهان همیشگی ما می توانید با نظرات و اتقادات سازنده خود له تیم تولید محتوایی ما کمک نمایید تا برای خود شما این کارایی را داشته باشیم و بتوانیم هر چه بهتر و با کیفیت تر محتواهایی هر چه فاخرتر و کامل تر تولید کنیم.

بیشتر بخوانید: چگونه مپ کلش بچینیم | نحوه چیدمان مپ کلش

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
جواد

عالی کمک زیادی به من کرد خیلی ممنون از سایت خوبتون

?>