بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی اتک با 6 گولم

8 1,373

در این پست می خواهیم استراتژی اتک با 6 گولم را آموزش دهیم که چگونه بتوانیم با 6 گولم بعضی از مپ ها یا دهکده ها رو 3 ستاره کنیم .

استراتژی اتک با 6 گولم

we6000p00
استراتژی اتک با 6 گولم


پس از آپدیت کلش آف کلنز که معجون سیاه (Dark spell) به بازی آمد، طراحی کردن مپ های مناسب برای کلن وار ها و اتک های عادی (farming)خیلی مهم شده است. استراتژی حمله با 6 گولم راه حل مناسبی است برای حمله به این دهکده هایی که از این نوع مپ استفاده می کنند که با این استراتژی خیلی کار آنها آسان می شود و نیازی به قهرمان لول بالا نیز ندارند(King-Queen-Grand) .

قدم اول: طراحی مپ مناسب برای جلوگیری از اتک دشمن از اطراف دهکده

تصویر زیر نمونه ای از یک مپ هست که این ویژگی ها را دارد .

از دیوار ها به عنوان خط اول دفاعی استفاده می شود که در این مپ 3 تا 4 فلش می بینید. مخازن اکسیر و سکه  و معدن های طلا(Gold mine ) و اکسیر کالکتور ها  به عنوان خط دوم دفاعی استفاده می شود.که در این مپ یا نقشه گولم ها فریب میخورند و به جای نفوذ به مرکز دهکده و زدن تون هال گیج می شوند و دور نقشه می چرخند .

 1

 

قدم دوم : ترکیب نیرو هایی که برای اتک همراه خود باید ببرید.

در این ترکیب نیرویی فرض بر این است که شما نیرو هایتان لول آخر(Max lvl)  باشند. در ترکیب زیر گولم شما باید لول آخر باشد و پکا شما نیز همینطور باید لول آخر باشد. لول قهرمان های شما ( king-queen-garden) مهم نیست بلکه پشتیبانی برای گلم های شما هستند.آرچر برای پاکسازی آخر کار نیاز می شود .شما می توانید با توجه به ترکیب نیرو های خود می توانید یکی از این دو نیرو را از هم کلنی های خودتان درخواست کنید. اگر شما 6 گولم ساخته اید پس پکا درخواست کنید و اگر 5 گولم ساخته اید می توانید 1 گولم دیگر درخواست کنید درصورتی که خودتان یه پکا ساخته باشید. اسپل زلزله در این استراتژی نیاز می شود.  من خودم میتوانم در این ترکیب 3 اسپل زلزله درست کنم و 1 اسپل زلزله دیگر نیز از هم کلنی ها درخواست میکنم. به طوری که بتوانم 4 معجون یا طلسم عادی نیز همراه خود ببرم. معجون پرشی(Jamp spell ) نیازی نیست که لول آخر باشد ولی باید حتما لول 2 را داشته باشد. یک معجون خشم (Rage)نیز برای سریع تر رساندن نیرو ها به مرکز دهکده یا برای زدن تون هال نیاز داریم و از اسپل یا معجون زلزله برای نابودی دیوار ها استفاده می کنیم تا بتوانیم راه را بر گولم های خود هموار کنیم .

2

چگونه با استراتژی 6 گولمی حلمه کنیم؟

جمع آوری اطلاعات در مورد دشمن

مثل همیشه قبل از اینکه وارد نبرد شویدو حمله را آغاز کنید نیاز است از مپ یا دهکده دشمن اطلاعاتی بدست آورید و بررسی کنید که کلن کستل و قهرمانان (King – Queen _ garden)در کجا قرار دارند، چون آنها می تواند تاثیر زیاد بر مسیر نیروهای شما که درحال حمله هستند داشته باشند. معجون سم نیاز نمی شود زیرا ما نیرو های خود را از طرف کلن کستل حریف پیاده سازی میکنیم تا هم نیرو های کستل طرف مقابل را نابود کنیم و هم اگر قهرمانی نزدیک آن بود همراه با نیرو های کستل نابود می کنیم. ، در نتیجه نیروهای من می توانند قبل از اینکه اینفرنو تاور آنها را بکشد نیرو های کستل حریف و قهرمان حریف را می کشد.

3

مکان های پیاده سازی  نیروها:

با توجه به عکس زیر اگر با همچین مپ یا دهکده ای مواجه شدید که نیرو ها گیج می شوند و به دور بیس تاب می خورند باید به سبک زیر اتک بزنید. ابتدا در مکان شماره 1 و 2 هر کدام 2 گولم پیاده کنید و در هر همان شماره های 1 و 2 برای پشتیبانی از گولم ها  8 ویزارد پیاده کنید هر قسمت 4 ویزارد. بعد از پاکسازی قسمت های 1 و 2 توسط گولم ها و ویزارد ها حالا نوبت این شده که یک گولم  دیگر خود را در قسمت شماره 3 پیاده کنید و به دنبال آن 6 ویزارد و پکا و قهرمان های خود را نیز بفرستید و 2 ویزارد را نیز برای احتیاط نگهدارید که در پایان کارنیاز شما می شود.آن پکایی که شما پیاده کردید باید طوری هدایت شود که به وسط دهکده رفته و تون هال حریف را نابود کند.


4

7
مکان های پیاده سازی معجون ها یا طلسم ها:

  • معجون زلزله (Earthquakes : با 3 معجونی که خود ساخته اید و 1 معجونی که کمکی گرفته اید می توانید هر دیواری با هر سطحی را نابود کنید.شما فقط باید مطمئن شوید که بهترین نقطه را برای نابودی دیوار ها در نظر بگیرید. محدوده تخریب معجون 3.5 مربع یا کاشی است و شما باید در انداختن معجون ها دقت کنید که به راحتی بتواند راه را برای نیرو های شما آزاد کند.
  • معجون پرشی (Jamp spell) : نخست باید 2 تا از معجون ها را در قسمت های دایره ای سفید که با توجه به تصاویر بالا قسمت های 1 و 2 می شود هر کدام 1 معجون می اندازیم و سپس معجون سومی خود را در قسمت شماره 3 می اندازیم. اما یک کار دیگر نیز می توانید انجام دهید شما می توانید به جای معجون پرشی (Jamp spell) از wall breakers  استفاده کنید که استفاده از این یک نوع ریسک است زیرا اگر حریف شما در آن قسمت ها Hidden Tesla داشته باشد wall breaker های شما رو نابود می کند و باعث می شود شما شکست بخورید. اما با این حال بعضی ها مایل هستند ریسک کنند یا از اینکار هیجان زده می شوند و wall breaker را جایگزین معجون پرشی(Jamp spell)  می کنند . البته شما می توانید بجای یکی از معجون های پرشی (Jamp spell) خود یک معجونی یخی (Freeze) ببرید و آن را بر روی infernos tower ها بیاندازید تا مانع ذوب شدن نیرو ها خود شوید.
  • معجون خشم (Rage): این معجون به نیرو های شما سرعت می بخشد و آنها را از قبل خشمگین تر می کند بخصوص در مورد (پکا) و شما باید از این معجون به شکل زیر استفاده کنید آن را یا در قسمت دایره سیاه رنگ یا قرمز رنگ می اندازید تا باعث شوید هرچه سریع تر نیرو های خود را به تون هال حریف برسانید و به راحتی  1 ستاره بگیرید اگر همه چیز به درستی انجام داده شود توسط قهرمان ها و پکا های خود می توانید به راحتی دهکده حریف را پاکسازی کنید.

5

7

8

چه موقع قدرت (Abilities) قهرمانان خود را فعال کنیم؟

 

  • Barbarian King این قهرمان وقتی که به کمک پکا و سایر نیرو ها به دهکده نفوذ کرد و به تون هال حریف رسید باید قدرت آن را فعال کرد ، تا بتواند به راحتی تون هال حریف را تخریب کند.
  • Archer Queen : مهارت یا قدرت او را باید زمانی فعال کنید که توسط برج های دفاعی (towers) مورد حمله قرار گرفته باشد و ا ز جان او حداقل 20% باقی مانده باشد و وقتی مهارت یا قدرت اون را فعال می کنید او از دید برج های دفاعی ناپدید می شود و آنهارا نابود می کند.
  • Warden : در این اکانت لول 5 است و در این استراتژی شما واقعا نیاز آن چنانی به آن ندارید ولی اگر کسی آن را داشته باشد به نفعش هست زیرا می تواند به کمک نیرو های شما بیاید و در تخریب دفاعی ها به شما کمک کند و وقتی هم که قدرت یا مهارت اون فعال شود نیرو های شما را برای یک مدت شکست ناپذیر می کند .

این استراتژی به شما این فرصت را می دهد تا بتوانید تون هال های 10 و 11 را 3 ستاره کنیدو موفقیت شما در این است که در پیاده سازی نیرو ها و طلسم های خود دقت کنید و با هوشمندی کامل عمل کنید هنگامی که با این استراتژی 6 گولمی حمله می کنید باعث می شود که شما غیر قابل توقف باشید. 910

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
8 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Arman

لول دفاعیاش پایین بود.وگرنه 3 نمیشد،به این راحتی.

Rezach

عالی بود روش اتک.
مرسی
بهترین استراتژی اتک تاون هال 9 هوگ و گولم هستش. که بنده اکثر اوقات با این استراتژی تاون هال 9 رو به راحتی 3 میکنم

حمیدرضا

فعلا قویترین اتک گولم+ویچ هستش که هیچ مپی از دستش در امان نیست و به راحتی میشه تاون 11 مکس رو هم 3 کردGOWICH

Real Graphit

تاون هال 11 مکث سه کرد اونم به راحتی شدنی نیست

amin

به جا زلزله 4 تا جامپ یه ریج میشه برد و طبق عکسی که گذاشتید وقتی از سمت 3 گالما رو ول بدی اگه تسلا باشه مشغول گالما میشه پس وال بریکرا نمیمیرن ولی برا دیوار دومش جامپ لازمه جامپ چهارم هم برا وقتیه که پکاها و ویزا میخوان برن وسط برا اینفرنو و تاون که پشت دیوار نمونن به نظر من چار تا جامپ با این روشی که گفتم بهتره

HOSEIN ASSASSIN

بی زحمت این استراتژی را برای توان هال 9 هم بزارید

?>