بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی حمله در کلش رویال

0 1,043

بازی کلش رویال اگر چه تا حدودی شبیه بازی کلش آف کلنز می باشد، ولی با این حال یک بازی متفاوت و جدای از این بازی است که تا حدودی از آن فرق دارد. این بازی هم در سبک بازی استراتژیک است و برای پیشرفت در آن نیاز به تدوین استراتژی حمله مناسب و کاربردی می باشد. با این حال، لازم است ابتدا آشنایی جزئی با این بازی داشته باشیم.

 

بازی کلش رویال

برای داشتن یک استراـژی مناسب حمله از بازی کلش رویال ابتدا باید با سبک بازی و مشخصات آن آشنایی کامل به دست آوریم. چرا که بدون آشنایی کافی با بازی و سبک آن امکان طراحی یک استراتژی مناسب برای حمله در کلش رویال ممکن است و چه بسا بسیاری از بازیکنان به همین دلیل با عدم موفقیت مواجه می شوند. با این حال، اگر می خواهید همیشه در میدان نبرد موفق باشید، با برخی استراتژی ها و ترفندهایی آشنا شوید.

استراتژی حمله در کلش رویال 3

ترفندهای اتک در کلش رویال

شاید برخی از ترفندها و استراتژی هایی که در ادامه می گوییم برای برخی از گیمرهای حرفه ای و با تجربه پیش پا افتاده باشد، ولی دقت داشته باشید که چون هر کس از زوایه متفاوتی به بازی نگاه می کند، لذا این استراتژی ها و ترفندها می تواند مفید و موثر باشد.

برخی از ترفندهای ضروری و کاربردی در بازی کلش رویال عیارتند از اینکه طلاهای خود را حرام نکنید، به کارت های خود تنوع ببخشید، در دفاع از اسکلت ها استفاده کنید، سعی کنید، شما آغاز کننده حمله نباشید، عجله نکنید و از جادو کمک بگیرید، در زمان حمله از تروفی ها غافل نباشید، حال ب توجه به این نکات کلیدی می توانید در زمان حمله و پیاده کردن استراتژی حمله در کلش رویال این نکات را مدت نظر داشته باشید و آنها را در بازی پیاده کنید.

استراتژی حمله در کلش رویال g

استراتژی حمله در کلش رویال

اگر می خواهید کلش رویال بازی کنید و به دنبال بهترین استراتژی هستید، در نظر داشته باشید که بهترین استراـژی بازی با نیروی ویزارد است، ویزارد، نیرویی است که سلامتی بالایی دارد و در زمان حمله بر روی تخیریب سازه های دفاعی متمرکز می شود از این رو، استفاده از این نیرو می توان برای کسب پیروی کمک کننده باشد.

ولی برای استفاده از ویزارد در حمله ابتدا، ترفندها و نکات گفته شده را مدنظر داشته باشید و ویزادهای خود را به وسیله نیروهای دیگر مانند آرچر و یا جاینت پشتیبانی کنید، این نکته را مد نظر داشته باشید، که همه ویزاردهای خود را یک جا در دهکده دشمن پیاده کنید، و آنها را پراکنده بخش کنید، که با حمله دشمن همگی یکجا نابود نشوند. در بهترین استراتژی حمله رویال کلش می توانید از یک تاکتیک بسیار قوی استفاده کرده و دو فرشته شفا دهنده را برای حمایت از گروه های جادوگر یا همان ویزاردهای خود به میدان نبرد بفرستید.

استراتژی حمله در کلش رویال 1

نکاتی برای بهترین اتک در کلش رویال

با استفاده از استراتژی حمله با ویزارد البته به شرط مد نظر داشتن نکات و ترفندهای گفته شده می توانید یک حمله سه ستاره انجام دهید، چرا که ویزاردها نیروی تخریب کننده قلعه هستند و در زمان حمله به اهداف اصلی حمله می کنند، با این حال، باید حمایت شوند تا در برابر بمب های غول پیکر و یا تله های فنری از بین نروند. برای از بین بردن نیروی دشمن می توانید با استفاده از یک ویزارد، نیروهای قلعه را یک جا جمع کنید و سپس با استفاده از یک رعد و برق همگی آنها را از بین ببرید.

استفاده از ویزارد برای حمله با حمایت و کمک سایر نیروهای می توان گفت که یکی از بهترین استراتژی های حمله در کلش رویال می باشد، ولی با این حال، ممکن است بر اساس تغییر مپ دشمن، نیاز به استفاده از استراتژی های دیگر باشد، که در آن صورت شما باید بر اساس چیدمان دهکده شمن تصمیم بگیرید، که از چه استراتژی حمله استفاده کنید.

استراتژی حمله در کلش رویال

همچنین اگر در ارتباط با موضوع مقاله دانش جدیدی دارید و می توانید به تکمیل نمودن محتوای تولید شده کمک کنید ما و دیگر مخاطبین محترم را از ان آگاه گردانید.

بیشتر بخوانید: چگونه مپ کلش بچینیم | نحوه چیدمان مپ کلش

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>