بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی حمله ی Milking+ویدیو

6 379

جمع کردن منابع پس از آپدیت دسامبر کمی سخت شده پس اگر شما دنبال یک استراتژی حمله ی جدید برای فارمینگ هستید که با آن بتوان به طور مثال 400 هزار اکسیر در هر 10 دقیقه بدست آورد پس در ادامه برای معرفی این استراتژی حمله  با ما باشید.

استراتژی حمله ی Milking

این یک استراتژی فارم کننده ی  بسیار خوب می باشد که در هر سطح از تاون هالی قابل استفاده است و با این استراتژی و البته با مقداری شانس می توانید تا 1 میلیون منابع در هر 30 دقیقه با این استراتژی فارمینگ بدست بیاورید .

 

ترکیب نیرو ها در استراتژی Milking110

همانطور که در ترکیب دیدید باید تمام سرباز خانه ها را مشغول ساختن گابلین بکنید البته می توانید چند دیوار شکن هم بسازید اما نیروی اصلی در این استراتژی گابلین ها هستند که با دیوار شکن می تواند سرعت پیشرفت گابلین ها را افزایش دهید و از اسپل سم هم برای نیرو های کلن کستل حریف استفاده شود و از بربر کینگ و ارچر کویین هم برای پشتیبانی و کمک به گابلین ها استفاده می شود.

در جدول زیر می توانید یک سری اطلاعات درباره گابلین ها بدست آوردید:

گابلین ها
لول تخریب بر ثانیه در هر تولید کننده سلامتی هزینه ساخت
4 48 43 80
5 64 52 100
6 84 68 150

با وجود اینکه ساختن 27 گابلین 5 دقیقه طول می کشد این زمان نسبتا کمی طولانی است اما برای حمله با این استراتژی تنها 60 تا 70 گابلین کافی است.

چگونه با این استراتژی فارم کنیم؟

لیگ: برای فارم با این استراتژی لیگ برنز 1 تا نقره 3 مناسب است فقط حواستان باشد که از برنز 1 پایین تر نرید چون لوت زدن با این استراتژی زیاد جالب نخواهد بود

collector-loot-level
استراتژی فارمینگ-farming strategy-گرفتن دارک اکسیر-گرفتن منابع

اهداف: در این استراتژی معمولا ما تولید کننده های منابع که حداقل تا نصف پر باشند را هدف قرار می دهیم که در شکل زیر می توانید تولید کننده ها را چپ به راست به صورت از خالی تا پر مشاهده کنید:

 

milking-strategy-sample
استراتژی فارمینگ-farming strategy-گرفتن دارک اکسیر-گرفتن منابع

در شکل زیر می توانید یک مپ که دارای تولیدکننده های نیمه پر است را مشاهده کنید که برای این استراتژی مناسب می باشد:

 

معمولا در اتک هایی که با این استراتژی زده شده است به طور میانگین 70 هزار منابع در هر اتک گرفته شده است که البته فراموش نکنید که این مقدار با 60-70 گابلین زده شده است که با این مقدار نیرو مقدار نسبتا خوبی است اما اگر شما با خوش شانسی بتوانید یک مپ با منابع پر پیدا کنید می توانید حتی تا 200-300 هزار منابع به خصوص در لیگ نقره 3 بدست بیاورید .

اگر در هنگام حمله یک مورتار در محدوده پوشش یک تولید کننده بود باید 5تا 6 گابلین بفرستید و پس از نابود شدن گابلین ها 5تا 6 تای دیگر که همه گابلین ها سریع نابود نشوند

ویدیو:

نکات:

وقتی در این استراتژی حمله حرفه ای شدید سعی کنید نکات زیر را رعایت کنید

  1. به کسی درباره این استراتژی چیزی نگویید(چون معمولا کسی قبول نمی کند فول گابلین به اتک برود)
  2. بعد از هر اتک سربازخانه ها را تا آخرین ظرفیتشان پر کنید که بیکار نشوند
  3. با بوست کردن سریع تر منابع جمع کنید(اجباری نیست)
  4. سعی کنید در اتک ها گابلین هایتان را نگهدارید

امیدواریم با این استراتژی حمله بتوانید لوت های خوبی بدست آورید!
موفق باشید

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
fafarzin

با سلام ترکیب بسیار عالی .و منحصر بفرد

Aamir

سلام داداش خسته نباشی میشه میزان کالکتور دارک اکسیر حریف تو ایکس مود رو بگه .ممنون.

علی.خ

امروز کلی منابع زدم یه اتک با 400 هزار سکه و اکسیر و هزار دارک خیلی چسبید فقط با گوبلین آرچر بربر و حمله به کالکتور ها زدم انقدر.
لوت داره خوب میشه

علیرضا

باسلام.دوستانی که میگن لوت کمه زبان بازیشونو به اسپانیا تغییر بدن. لوتای بالای 300هزار نشون میده.خیلی عالیه. ایران کلش لطفا بهترین مپای تاون هال 8 رو بزارین مپای قبلی که گذاشته بودین پر از اشکا ل بود ممنون میشم اگه بزارین. یه سوال من دفاعیام مکس تو تاون 8 ولی دیوارام 6 و7 هستند تاون رو اپ کنم ؟باتشکر.

کلشششششش

به احتمال زیاد اون مپ های مرده ای که بیشتر از۱۶۰بهشون سر نزده شده برگشتن،منابع دو روزه عالیه،، سوپرسل شرکتی نیست که بازیش رو خراب کنه پس مطمعن باشید یک کاری کرده

?>