بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بدست آوردن دارک اکسیر در لیگ مستر

5 440

لیگ مستر20px-MasterIII یکی از بهترین لیگ هایی است که می توان در آن مقدار زیادی دارک اکسیرDark_elixir به دلیل مقدار پاداش زیاد لیگ مستر بدست آورد.
در تصویر زیر می توانید پاداش هر لول از لیگ مستر را مشاهده کنید.

Bonus Master

استراتژی های مختلفی برای بدست آوردن دارک اکسیر وجود دارد اما بهترین این استراتژی ها، استراتژی حمله به روش بارچ است. زیرا کم هزینه است و زمان کمی برای ساخت دارد. به یاد داشته باشید در لیگ مستر به سختی می شود 50% از دهکده دشمنتان را تخریب کنید. پس به خوبی از کاپ های خود محافظت کنید که به لیگ پایین یعنی لیگ کریستال سقوط نکنید.

ترکیب بارچ

3 عدد از باراکس های خود را با آرچر پر کنید و یک باراکس را با بربرین پر کنید. همچنین می توانید از مینیون هم در کنار نیرو های خود استفاده کنید. به همراه نیرو های خود، 3 اسپل صاعقه و یک اسپل ریج ببرید. اگر تاون هال 8 هستید فقط 3 اسپل صاعقه به همراه نیرو های خود ببرید.

آموزش حمله به روش بارچ

برای مشاهده آموزش حمله به روش بارچ، به اینجا مراجعه کنید.

مپ های غیر قابل حمله به روش بارچ

در مپ هایی که ساختمان های آن ها درون دیوار ها قرار دارند و دیوار ها از آن ها محافظت می کنند، حمله نکنید. همچنین در مپ هایی که ویزارد تاور ها و قهرمان ها درون دیوار قرار دارند نیز حمله نکنید (مانند تصویر زیر).
avoid-barch-1

مپ زیر از وسایل دفاعی لول پایینی برخوردار است و ظاهری ساده و آسان دارد و فکر میکنید که می توانید با ترکیب بارچ، از آن حداقل 1 ستاره بگیرید ولی این اشتباه را نکنید. این مپ از آنچه به نظر می آید سخت تر است و به سختی می توان از آن 1 ستاره گرفت. پس بهتر است پس از دیدن این طور مپ ها، گزینه بعدیNext Button را بزنید.
avoid-barch-2

مپ های قابل حمله به روش بارچ

مپ هایی مانند مپ زیر، که ساختمان های بی دفاع دارند را می توان به آسانی تخریب کرد و به راحتی می توانید 50% از دهکده حریفتان را نابود کنید و از پاداش لیگ مستر لذت ببرید.
attack-barch-1

مپ هایی مانند مپ زیر که قهرمان های آن غیر فعال هستند (خواب هستند) و می توان ساختمان های آن را به راحتی تخریب کرد را مورد حمله قرار دهید زیرا می توانید 50% از دهکده حریفتان را تخریب کنید.
attack-barch-3 (1)

به مپ های تاون هال آن ها بیرون از مپ قرار دارد، حمله کنید زیرا با تخریب تاون هال می توانید پاداش لیگ مستر را دریافت کنید.
TH

نکات اضافه

  • هر چه گزینه بعدیNext Button را بزنید، مپ های ضعیف تری می توانید پیدا کنید.
  • تاون هال خود را بیرون از مپ خود قرار دهید تا منابعی که بدست آورده اید را از دست ندهید و افراد دیگر فقط تاون هال شما را تخریب کنند.
  • ویزارد تاور و مورتار لول بالا کابوس آرچر و بربرین است پس زمانی که یک مپ از ویزارد تاور و مورتار لول بالایی برخوردار است، به آن حمله نکنید.
  • در بعضی از مپ ها، ممکن است مورتار های آن در کنار هم قرار گرفته باشند. با استفاده از 3 اسپل صاعقه، می توانید 3 مورتار را از بین ببرید.
مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
emad.hesam

عالی

__mohammadblack__

ممنون از مطالب خوبت سینا جان

Farhan Jomlakianclan?

سلام میشه روش بدست اوردن دارک الکسیر برای تان هال 8 هم بزارید؟؟

?>