بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین روش ها برای مصرف کردن جم

2 1,557

در این مطلب ما بهترین روش ها برای مصرف کردن جم ها به بهترین صورت را به شما نشان می دهیم .

بهترین روش ها برای مصرف کردن جم

کارگرها

یکی از روش های مصرف کردن جم در کارگر ها به ساختن و ارتقا ساختمان ها می پردازند. که این یعنی هر چه کارگر های شما بیشتر باشند ساختمان های بیشتری می توانید در یک زمان ارتقا دهید/ بسازید. این کلبه برای هر بازیکنی بسیار مهم است چه تاون هال 3 چه تاون هال 10، بسته به میزان کلش بازی کردن انان دارد. داشتن یک کلبه کارگر کمتر می تواند درد بزرگی برای شما باشد چرا که اگر شما یک بازیکن وسواس مثل من هستید باید تمام کارگر های خود را در یک مرتبه مشغول ارتقا کنید چون وقتی من از بازی خارج می شوم مخازن پرم  تبدیل به لوتی برای بازیکنان خوش شانس می شود اما شما رو نمیدانم من از طرفداران اینکه هر وقتی وارد بازی می شوم و می بینم 400 هزار طلا و اکسیر غارت شده نیستم و راه حل این مشکل داشتن کارگر های بیشتر است. اینجا من توصیه هایی برای اینکه بدانید در هر تاون هال چند کارگز داشته باشید دارم که می توانید ان ها را با پول یا دستاورد های بازی به دست اورید

تاون هال 6 – 3 کلبه کارگر- می توانید با گرفتن جایزه دستاورد رفتن به کاپ 1250

تاون هال 8 –  4 کلبه کارگر- که می توانید با گرفتن جایزه دستاورد رفتن به لیگ مستر ان را بگیرید

تاون هال 9/10 – 5 کارگر – که می توانید با رفتن به لیگ چمپیون ان را بگیرید

اما یادتون باشه داشته کارگر بیشتر همیشه بهتر است بنابراین اگر شما کارت اضافه ایتونز/گوگل پلی دارید در نظر بگیرید که می تونید کارگر های دیگر را وقتی لازم دارید بگیرید.

بوست ها

یکی از راه ها برای مصرف کردن جم  خراب برای خرج جم ها استفاده ان ها در لوت است. این هزینه 500 جم فقط برای 80 هزار اکسیر می شود حدودا هر 5 جم 1 هزار اکسیر . این روش اسان تر از این است که فقط 5 دقبقه صبر کنید و 1 هزار اکسیر از تولید کننده خود جمع کنید . اما نترسید یک راه امن تر و سازنده تر و ارزان تر از استفاده جم ها در لوت وجود دارد ، بوست! بوست سرباز خانه های شما به مدت 2 ساعت به شما امکان دریافت بالقوه میلیون ها اکسیر وطلا می دهد و این کار یک تن سرگرم کننده تر است وقتی که ان را انجام می دهید! به سادگی می توانید با 40 جم سرباز خانه های خود را به مدت 2 ساعت بوست کنید حتی به اختیار خودتان هیرو ها هم می توانید بوست کنید. اخطار! بوست زیاد باعث می شود که برای ارتقا 5 کارگر خیلی زیاد شود و برای ان ها قابل هضم نباشد و ممکن است منجر به LOOTSPLOSION یک شود

زمان

هنگامی که هر 5 کارگر شما مشغول است شما  به 2-4 ساعت بوست نیاز دارید  تا مخازن خودتون رو پر کنید جوری که منفجر بشود 🙂 دلیل اینکه شما به این هشدار من درباره بوست توجه نمی کنید این هست که در شما ممکن است بخواهید هوشمندانه فقط بعضی وقت ها از جم استفاده کنید . با توجه به محاسبات یک حمله کننده (اتکر) بسیار هوشمند با این روش اولین روز 266 جم و روز بعد فقط 123 جم مصرف می کنید .  ممکن است این جم زیادی باشد اما  ارزش ان زیاد است چون وقتی کلشر های دیگر منتظرند تا از شما 400 هزار گلد و اکسیر غارت کنند البته مگر اینکه شما مثل من یک تاون هال 10 باشید و زمان هر ارتقا 1-2 هفته باشد ، و بیشتر مدت های ارتقا(ساختمان ها) خود باید  بین 3-7 روز باشد که باید حدود 500-1000 جم هزینه کنید . چون که شما بیشتر دوست دارید ساختمان های خود را در روز های مختلف ارتقا دهید باید کمترین زمان را برای ارتقا ساختمان ها بگذارید و باید حدود 500 جم (3 روز) و این جم ها هم بسیار ارزشمند ان ، به خصوص که وقتی با ان لوتی که بدست می اورید می توانید ساختمان های دیگری را ارتقا دهید و سپس دیوار ها را ارتقا دهید . با تخلیه لوت روی دیوار ها ، شما شروع دوباره(برای جمع کردن لوت) کندی خواهید داشت تا دیوار های خود را تا لول مکس بالا ببرید ، این (مکس کردن دیوارها)  چیزی است که شما  باید به ان خاطرسخت کوشی کنید و بعدا از اراده خود تشکر کنید واسه (برای این تلاش) بالا بردن(لول) بقیه ان ها. 🙂

ارتقا قهرمانان

ارتقا هیرو ها یکی از مکانیسم های خراب در این بازی است چون که با ارتقا دادن قهرمانان تا یک هفته قادر به استفاده از انان نیستید ، که این می تواند بسیار ازار دهنده باشد زمانی که شما باید به صورت تک تک ان را در یک زمان 40 بار ارتقا دهید . اگر شما می خواهید یک کلشر برتر در وار باشید سپس می توانید با استفاده هوشمند از جم ها برای (بیدار شدن)قهرمانان خود صبر کنید هرگاه که واقعا نیاز شد به همه (نیرو ها در اتک) می توانید از انان (هیروها) در اتک های خود استفاده کنید (و از جم برای قهرمانان استفاده کنید)

زمانی که نمی خواهید جم بخرید یا استفاده کنید

ارتقا دادن را هرگز به پایان نرسانید مگر اینکه از هر 5 کارگر خود در حال استفاده هستید و یادتون باشه که از خودتون بپرسید این ارزشش را دارد؟

هرگز با مصرف کردن جم  منابع نگیرید این کار فقط باعث مصرف کردن جم ها به صورت بیهوده می شود و سرگرمی بازی را می گیرد.

با پول جم نخرید این کار لازم نیست . اگر چه این چیز به سادگی فراموش می شود ، به زبان ساده یعنی این که این یک بازی تلفن همراه است  و نباید برای چیزی باعث خرابی زندگی خود شویم . فقط چون که جم ها روی درختان که رشد می کنند (به دست می ایند) به این معنا نیست که پول زیادی مصرف کنیم.

این عمل به خصوص روی شما جوانان وجود دارد – بدون اجازه پدر و مادر نباید جم بخرید

شیلد ها تقریبا همیشه هستند بی معنی است (که بگوییم) همیشه نیستند . اما بیشتر وقت ها اگر شما می خواهید برای چند روز از بازی دور باشید از منابع خود روی ساختمان ها و دیوار ها برای ارتقا استفاده کنید تا مخازن خالی شوند .

بهترین روش ها برای مصرف کردن جم

موفق باشید

 

 

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
2 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
newreza

سلام
آقا آرمان عزیز مطالبت خوب هست ولی جمله بندیت اونطور که باید باشه نیست
به شخصه هر جمله رو چندبار خوندم تا متوجه بشم چه مفهومی رو میخوای برسونی D:

Kianoosh

سلام ببخشید گفتین LOOTSPLOSION یعنی ‌چی؟

?>