بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین موقعیت برای قرارگیری کلن در مپ قبیله

3 336

این مطلب برای یکی از مهمترین دفاع ها در کلش اف کلنز برای شما قرار داده شده است – کلن کستل. طبق بررسی ای که انجام داده شده تقریبا نیمی از افراد در بازی به محل قرارگیری کلن کستل توجهی ندارند و آن را در مرکز بازی قرار نمیدهند و این مسئله را بسیار کم اهمیت میدانند – اشتباهی مرگبار که باعث از دست دادن نیروها و منابع شما میشود. در این مطلب میخواهیم به شما نشان دهیم که چرا باید همیشه کلن کستل در مرکزی ترین مکان در قبیله باشد؟. همیشه، درهرزمان!!

چرا کلن کستل اینقدر مهم است که شما باید روی آن متمرکز شوید؟

کلن کستل یک ساختمان دفاعی بسیار مهم است چون نیروهای نظامی در آن وجود دارد و میتواند آسیب بزرگی به دشمن بزند و یا مانع حرکت سربازان دشمن از راه های مختلفی به سمت قبیله شما شود. (بخوانید درباره بهترین نیروها برای دفاع در این لینک)

به کلن کستل خود بهترین انعطاف پذیری را بدهید

شعاع دفاعی کلن کستل بسیار بزرگ است، حتی از تمامی ساختمان های دفاعی شما بزرگتر طوری که اگر مکان مناسبی داشته باشد میتواند خیلی از دیگر ساختمان هاراهم پوشش دهد، و شما میخواهید نیروهای دفاعی شما به نیروهای دشمن برسند و از قبیله دفاع کنند با سرعت هرچه بیشتر. این یکی از دلایل بسیار مهمی است که شما باید کلن کستل را در مرکز قبیله قرار دهید.

حتماً بخوانید  همه چیز درباره سطح کلن و Clan perks (قدرت کلن)

lure-defending-clan-castle-dragon-e1437731755160-min

آن را به بهترین حفاظت تبدیل کنید

بدترین دشمن کلن کستل اسپل سم است (Poison Spell) – سربازان سریع و سربازانی که جان (hitpoint) کمی دارند مانند ویزارد ها و آچرها و بربریان ها با اسپل سم در یک لحظه نابود میشوند. چه شما بخواهید یا نه این اتفاق میفتد و سربازان شما به راحتی توسط اسپل سم نابود میشوند.

poison-spell-barbarian-king

اما هنگامی که شما کلن کستل را در مرکز قبیله خود داشته باشید این قضیه برای دشمنان شما سخت شده و آنهارا فریب میدهد چون دشمن مجبور میشود نیورهای زیادی را ازاد کند تا به داخل قبیله هجوم بیاورد و داخل شعاع دفاعی کلن کستل قرار بگیرد تا نیروهای آن ازاد گردد (البته اگر از وضع دفاعی خوبی برخوردار باشید دشمن نمیتواند بخش زیادی را تخریب کند تا به شعاع کلن کستل برسد). و این چیزی است که دشمن قبل از رسیدن به مرکز احتمال اینکه در شرایط سختی قرار بگیرد و از اسپل سم خود استفاده کند هست و همچنین همانطور که میدانید هرچه نیروها بیشتر روی منطقه آسیب رسانی اسپل سم باشند مقدار اسیب رسانی آن روی آن نیرو بیشتر و بیشتر میشود اما اگر کلن کستل در مرکز باشد حتی نیروهایی مثل باربرین و آرچر هم میتوانند از منطقه اسیب رسانی اسپل سم فرارکنند چون راه های دیگری به سوی بیرون قبیله دارند اما اگر بیرون قبیله باشند نمیتونند از منطقه اسیب رسانی اسپل سم فرار کنند.

حتماً بخوانید  بهترین سربازان کلن کستل برای مقابله با اسپل سم

محاظت از لوت و منابعی که از وار به دست آوردید

شما همچنین منابعی که بعد از وار به دست می آوردید (War Loot) را در داخل کلن کستل خود دارید، بعضی ها منابع ای راکه جایزه گرفتند را در همان کلن نگه میدارند و آنهارا برداشت نمیکنند، این بد نیست چون یک دشمن که میخواهد از شما منابع غارت کند هنگامی که مخازن بزرگ شمارا میبیند قطعا به کلن شما توجه نمیکند که ممکن است در آنهم منابع زیادی باشد.

clash-of-clans-clan-castle-loot-indication-min-min

میدانم که این یک نقطه حیاتی نیست که شمارا متقاعد کند اما دلایلی که برای داشتن کلن کستل در مرکز وجود دارد بسیار قوی است.

کلن کستل خود را در اغلب موارد در دسترس قرار دهید

هرچه کلن کستل در مرکز باشد امکان بیرون آمدن نیروهای دفاعی سخت تر میشود و همچنین ساختمان های دیگری را پوشش میدهد.

1

همچنین شما میتوانید در بعضی مواقع انتظار داشته باشید حمله کنندگان اشتباه کنند و اصلا از خود دربرابر نیروهای دفاعی کلن شما دفاعی انجام ندهند و به کار خودشان ادمه دهند در این مواقع باید یادمان باشد که تمامی نیروها کلن کستل اگر در حمله نمردن آنها دوباره قابل دسترسی خواهند بود در کلن شما با جانی کامل.

اگر شما الان کلن کستل خود را کاملا در مرکز قبیله خود ندیدید، من امیدوارم که شمارا به اینکار متقاعد کرده باشم 🙂

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 نظرات چندتایی
1 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
3 نظرات مدیران
علیرضاalirezolعلیرضا آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
alirezol
مهمان
alirezol

سلام و خسته نباشید
لیدر کلن بازیش پریده حالا باید چیکار کنیم تا بتونیم لیدر عوض بشه ؟!؟!

علیرضا
مهمان
علیرضا

دست ها را بالا برده و در سر خود بیفکان
راهی نداره!!!!

علیرضا
مشترک
علیرضا

Mc
عالی بود

?>