بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین نیرو ها برای مقابله با اسپل پویزن

9 282

در آپدیت 7.156.1 کلش آف کلنز، سه دارک اسپل فکتوری به بازی اضافه شد. یکی از این دارک اسپل ها، اسپل پویزن است که بسیار کارآمد است. البته برای افرادی که در وار به آن ها حمله می شود چندان خوشایند نیست و موجب می شود تا نیرو های کلن کسل آن ها به راحتی از بین ببرند. ما در این مطلب، بهترین نیرو هایی که می توانند در برابر اسپل پویزن دوام بیاورند را به شما معرفی می کنیم.

best-clan-castle-troops-for-dealing-with-poison-spells-min
چه نیرو هایی در برابر اسپل پویزن دوام می آورند؟

اول از همه نگاهی به جزئیات کامل دارک اسپل پویزن بیندازیم.
Posion
 کدام نیرو ها در برابر دارک اسپل پویزن دوام نمی آورند؟
barbarian تمامی لول های بربر
archer تمامی لول های آرچر
goblin تمامی لول های گابلین
wizard تمامی لول های ویزارد
wb تمامی لول های وال بریکر
minion تمامی لول های مینیون
balloon بالن لول 1 تا 3
witch تمامی لول های ویچ
hog هوگ رایدر لول 1

کدام نیرو ها در برابر دارک اسپل پویزن لول 1 دوام می آورند ولی در برابر لول 2 نه؟
 
hog هوگ رایدر لول 2 و 3
giant جاینت لول 1 و 2
balloon بالن لول 4

کدام نیرو ها در برابر دارک اسپل پویزن دوام می آورند ولی در برابر لول 3 نه؟

hog هوگ رایدر لول 4
giant جاینت لول 3
balloon بالن لول 5

کدام نیرو ها در برابر دارک اسپل پویزن لول 3 دوام می آورند ولی در برابر 4 نه؟

hog هوگ رایدر لول 5
giant جاینت لول 3
healer هیلر لول 1

کدام نیرو ها در برابر دارک اسپل پویزن دوام می آورند؟

giant جاینت لول های 5 تا 7
balloon بالن لول 6
healer هیلر لول های 2 تا 4
dragon (1) تمامی لول های دراگون
pekka (1) تمامی لول های پکا
val تمامی لول های والکری
golem تمامی لول های گولم
lava تمامی لول های لاوا هاند

چه نیرو هایی برای کلن کسل خود برای مقابله با دارک اسپل پویزن انتخاب کنیم؟

تاون هال 8 با ظرفیت 25 نیرو

ترکیب اول
witch val balloon

درست است که تمامی لول های ویچ در برابر دارک اسپل پویزن مقاوم نیستند اما ویچ، یک ویژگی خوب دارد که آن را نسبت به نیرو های این ترکیب برتر میسازد، ساخت اسکلت است. همان طور که میدانید زمانی که ویچ از کلن کسل  خارج می شود، بلافاصله شروع به ساخت اسکلت می کنند و از آنجایی که کلن کسل شما در محلی خوب قرار گرفته باشد، می تواند مقدار زیادی اسکلت تا رسیدن به نیرو های دشمن تولید کند. ویژگی دیگری که این ترکیب دارد این است که سرعت هر 3 نیروی استفاده شده بسیار متفاوت است. برای شخصی که حمله کرده است، بسیار دشوار است که طوری اسپل پویزن را بیندازد که هر 3 نیرو در محوطه  اسپل پویزن قرار گیرند.

___________________
ترکیب دوم
dragon (1) wizard archer

از این ترکیب هنگامی می توانید استفاده کنید که مطمئن باشید حریف مقابل با دراگون به شما حمله می کند. برای پی بردن به این مسئله، می توانید وارد پروایل حریفتان شوید و نیرو های آن را نگاهی بیندازید که خاطر جمع بشوید که حریفتان با دراگون به شما حمله می کند. اما کارکرد این ترکیب چگونه است؟
پس از خارج شدن تمامی نیرو های کلن کسل، دراگون سر بقیه نیرو های دشمن را گرم می کند و ویزارد و آرچر شروع به آسیب رساندن به نیرو های دشمن می کنند.

___________________
ترکیب سوم
balloon giant val hog minion

در این ترکیب نیرو ها، فقط مینیون از بین می رود و آن هم به این دلیل است که سرعت آن از نیرو های موجود در این ترکیب بیشتر است و سریع تر به نیرو های دشمن می رسد. بعد از مینیون، والکری و هوگ رایدر به نیرو های دشمن می رسند و دشمن، مجبور می شود تا مقدار نیرو برای از بین بردن آن ها رها کند. سرعت جاینت از بالن بیشتر است. پس نتیجه میگیریم جاینت سریع تر از بالن به نیرو های دشمن می رسد. البته این ترکیب صرفا جهت وقت تلف کردن است تا حریف مقابل نتواند شما را 3 ستاره کند. همچنین باعث می شود تا دشمن بعضی از نیرو های خود را برای از بین بردن نیرو های کلن کسل رها کند.
به طور مثال اگر حریفتان با 38 هوگ رایدر و 4 ویزارد و 21 آرچر به شما حمله کند، مجبور می شود تا تمامی آرچر ها و ویزارد هایش را ظرف 1 دقیقه برای از بین بردن نیرو های کلن کسل رها کند.

___________________
ترکیب چهارم
healer 2 wizard 2barbarian archer

بیشتر افراد فکر می کنند که هیلر در برابر اسپل پویزن دوام نمی آورد ولی همان طور که در بالا گفتیم، هیلر در برابر اسپل پویزن دوام می آورد. حتی زمانی که حریف روی نیرو های شما اسپل پویزن انداخته است، پیش از آنکه اسپل پویزن نیرو هایتان را از بین ببرد، هیلر سریع تر از اسپل پویزن نیرو های شما را جان می بخشند و مانع از بین رفتن آن ها می شود.
البته توجه داشته باشید که این ترکیب را نباید برای کسی که به شما هوایی حمله می کند قرار بدهید. پس قبل از هر کاری، پروفایل حریفتان را مشاهده کنید.

تاون هال 9 با ظرفیت 30

ترکیب اول
dragon (1) 2 hog

این ترکیب نیز ترکیب خوبی است ولی به خوبی ترکیب های دیگر از زمین شما در برابر حمله محافظت نمی کند.
___________________

ترکیب دوم
dragon (1) 2 balloon

 این ترکیب از ترکیب قبلی بهتر است و بیشتر پیشنهاد می شود. چه حریف به شما هوایی یا زمینی حمله کرده باشید، این نیرو ها، به نیرو های دشمن آسیب می رسانند. این ترکیب در برابر ترکیب GOWIWI یا GOWIWIPE  بسیار کارساز است و باعث می شود که سلامتی گولم بسیار کم شود.
___________________

ترکیب سوم
balloon val  4wizard archer

این ترکیب نیز یکی از ترکیب های خوب در این زمینه است. زمانی که تمامی نیرو ها از کلن کسل خارج می شوند، نیرو های دشمن شروع به آسیب رساندن به والکری می کنند. در این مدت، بقیه نیرو ها نیز به آسیب رساندن به نیرو های دشمن می پردازند.
___________________

ترکیب چهارم
witch 4wizard 2 archer

این ترکیب نیز مانند ترکیب های قبلی عمل می کند. در این ترکیب، ویچ با تولید اسکلت، سر نیرو های دشمن را گرم می کند و در این فرصت، بقیه نیرو های به آسیب رساندن به نیرو های دیگر می پردازند. البته قبلش باید کلن کسل خودتون رو در جایی مناسب و در وسط زمینتان قرار دهید تا ویچ فرصت کافی برای تولید اسکلت داشته باشد.

تاون هال 10 با ظرفیت 35

ترکیب اول
dragon (1)  2balloon wizard archer

به دلیل اینکه سرعت تمامی نیرو های این ترکیب با یکدیگر فرق دارد، حریف قادر به انداختن صحیح اسپل پویزن ندارد. فقط در صورتی می تواند اسپل پویزن را بر روی تمامی نیرو های این ترکیب بیندازد که کلن کسلتان به راحتی قابل تخلیه باشید. این ترکیب هم برای دفاع های هوای خوب است و هم برای دفاع های زمینی.
___________________

ترکیب دوم
witch 2balloon 3 wizard archer

این ترکیب نیز یکی از پر طرفدار ترین ترکیب های تاون هال لول 10 با ظرفیت 35 نیرو است. ویچ و بالن سر نیرو های دشمن را گرم می کنند تا بقیه نیرو ها شروع به آسیب رساندن به بقیه نیرو ها کنند. البته همان طور که از پیش گفتیم، حتما باید کلن کسلتان را در محلی مناسب قرار بدهید تا به راحتی نشود نیرو های درون آن را بیرون آورد

نکات اضافه

  • هیچگاه از یک نوع نیرو در کلن کسل خود استفاده نکنید زیرا ترکیب مناسبی نخواهد بود و از زمینتان به خوبی خوب محافظت نخواهد شد.
  • هیچگاه از پکا و لاوا هاند به عنوان یک نیروی دفاعی استفاده نکنید به دلیل اینکه سرعت آن ها بسیار پایین است و قادر به از بین بردن نیرو های دشمن نمی باشند.
  • همیشه از بیس هایی استفاده کنید که کلن کسل آن ها در محلی مناسب قرار داشته باشند تا از تخلیه آسان نیرو ها جلوگیری شود.

نظر شما چیست؟
شما از کدام ترکیب استفاده می کنید؟
منتظر نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
9 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
shadow

باسلام مطالبتان خوب بود فقط در تاون هال نه و ده اگر لاوا به یارمان بدهیم بهتر است چون بسیر وقت گیر است و جان بالایی دارد و بعد ار مردنش تکه تکه میشود و خیلی وقت را تلف میکند در ضمن اسپل فریز هم روش اثر ندارد.باتشکر

sajad jooon

merc estefade kardam

امیر حسین هاشمی

سلام ببخشید من یه سوال خارج از بحث داشتم. مم احرین نسخه کلش اف کلنز رو رو تبلتم دارم و بازیم هم سینک است و با وای فای هم کتر میکنم . نمیدونم چرا بعد از مدتی بازی کردن از بازی میپره بیرون و از بازی خارج میشه . لصفا کمکم کنید که این مشکل رو حل کنم چون خیلی داره اذیتم میکنه.

Saeed_Eslami

سلام برای تان نه ترکیب سوم ترکیب خوبی هست و به راحتی نیروها کشته نمیشوند

dareush10

سلام من یک نفر وارد اکانتم شده
من پسوردمم تغییر دادم ولی هنوز اون میتونه وارد بازیم بشه
حتی قابلیت صحت دومرحله ای رو هم فعال کردم ولی اون میتونه وارد بشه چیکار کنم
کمک کنید

عارف ابراهیمی

از مطلب زیر استفاده کنید:

قطع دسترسی هکر از آکانت هک شده

شاهرخ

سلام دوست عزیز حتما اون طرف به گوشیت دسترسی داره و از قسمتی که توی تنظیمات بازی هست و میشه روی دو دستگاه با اکانت بازی کرد استفاده کرده
البته این مسعله رو میتونی از توی جیمیل یا ایمیلت هم بفهمی
ببین این جیمیل روی چه دستگاههایی فعاله
وحتی میتونی جای اون دستگاه یا گوشی رو مشخص کنی

jim

بربر ویچ مینیون …. یا والکری ارچر مینون وو همیشه جواب میـــــده …..

?>