بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

تاکتیک ها و روش های حمله تاثیر گذار در Clash of Clans

16 849

در ابن مقاله قصد داریم ترفند ها و روش های یک حمله ی موثر را به شما آموزش دهیم..این روش ها کاملا بر اساس تجربه و آزمون و خطا بدست آمده در نتیجه با توجه به آنها میتوانید به سرعت پیشرفت کنید!!!

قیمت نیروهای تان را بدانید

 

1

اگر به مقدار منابع موجود در یک دهکده نگاه می کنید، حواستان باشد که نیروی نظامی ای که تربیت کردید چقدر هزینه داشته. دو چیز را به یاد داشته باشید، کل مبلغ ارتش و ۱/۳ مبلغ آن. این سایت را هم در صورت امکان همیشه در کنار خود داشته باشید و از آن استفاده کنید. هزینه ها را وارد کنید و تک تک ارقام را حساب و کتاب شده به خاطر داشته باشید. همیشه به یاد داشته باشید که حمله کردن فقط برای به دست آوردن امتیاز نیست، شما باید اکسیر و طلا (مخصوصا اکسیر برای تربیت نیروهای نظامی) به دست آورید و برخی از این نیروها بسیار گران هستند.

 

زمان تربیت نیروها را بدانید

 

2

می دانید که بهتر است همیشه سربازخانه ها و کمپ تان سرریز باشد؟ یعنی هیچ وقت سربازخانه شما نباید بیکار باشد. حتی اگر کمپ شما پر شده، باز هم به تناسب حملات آینده سرباز تربیت کنید. این را هم باید در نظر داشته باشید که ممکن است پس از هر حمله تعدادی سرباز باقی بماند و لزومی به استفاده از آن ها در نبرد نباشد.

به هر حال، زمان حمله شما اندکی زمان می برد. تقریبا ۵ ثانیه طول می کشد تا سیستم یک رقیب برای شما پیدا کند، ۳۰ ثانیه زمان می برد تا دهکده رقیب را تماشا کنید و حمله را شروع کنید و به طور کلی نهایتا ۳ دقیقه جنگ به درازا خواهد انجامید. ما این مدت زمان را به طور میانگین ۳ دقیقه در نظر میگیریم. پس از اینکه همه نیروهای تان از کمپ خارج شوند، سربازخانه که منتظر خالی شدن کمپ بود، شروع به تربیت سربازها می کند. بنابراین اگر ۴ سربازخانه داشته باشید (با یک یا دو سربازخانه نمی شود یک یاغی درجه یک بود)، در این مدت ۳ دقیقه می توانید ۲۸ آرچر را در یک شورش به کار بگیرید و دوباره پشت سر این حمله، یک حمله دیگر بدون توقف.

حتماً بخوانید  استراتژی چاقوی گبلین.یک استراتژی بدون نیاز به هیرو!

 

هدفمند بازی کنید

3

دیدن پایگاه یک دشمن با منابع گسترده می تواند در طول این ۳۰ ثانیه که فرصت تصمیم گیری دارید چالشی ذهنی ایجاد کند. زمانی که برای آپگریدهای رده بالا فارم می کنید، این موضوع به شما کمک می کند که روی یکی از ۳ منبع به عنوان هدف تمرکز کنید. این نکات را فراموش نکنید و در موقعیت های متفاوت به کار بگیرید:

  • حمله های بی هدف چیزی به جز دیوار را برای تان به ارمغان نمی آورند.
  • بیلدرهای شما (معمارها) در سطوح بالاتر برای مدتی طولانی درگیر ساخت یک ساختمان می شوند و شما قادر نیستید که به جز یک ماده، مثلا اکسیر، بیشتر هزینه کنید.
  • داشتن یه مقدار اندک از همه منابع شما را تبدیل به هدف همه فارمرها می کند، نه فقط آن هایی که دنبال یک منبع می گردند.
  • هزینه کردن بیش از حد روی منبعی که برای تان قابل استفاده نیست، این شانس را به شما می دهد که در حمله بعدی بتوانید منبع مورد نظرتان را به دست آورید.

همه دلایل بالا را به کار بگیرید و در این مدت زمان ۳۰ ثانیه که فرصت دارید از پایگاه دشمن بگذرید یا به آن حمله کنید، تصمیم درستی بگیرید.

 

در یک محدوده شناور شوید

 

4

تفاوت بین چندصد تروفی تاثیر زیادی روی قدرت فارم شما خواهد داشت:

  • منابع خاص در رده های خاصی تداول بیشتری دارند.
  • لایه دفاعی رقیب به تعداد تروفی ها وابسته است.
  • شخصی که به شما حمله می کند تعداد تروفی های تقریبا برابر با شما دارد.
حتماً بخوانید  بدست آوردن دارک اکسیر پس از ارتقاء نیرو در لابراتوری

وقتی یک محدوده پیدا کردید که به نظرتان برای شما خوب است تا به سطحی از پیشرفت برسید، در آن محدوده باقی بمانید. از آنجایی که حین جمع آوری منابع احتمالا اندکی تروفی از دست می دهید (چون هدفتان از بین بردن پایگاه حریف نیست)، پس هر از چند گاهی هم به قصد تروفی گرفتن حمله ای ترتیب دهید.

 

زمان حمله و دفاع را بدانید

5

در بسیاری از جهات، Clash of Clans مثل پوکر بازی کردن است. هیچ کس نمی داند که طرف مقابل می خواهد چکار کند وقتی که یورش آغاز می شود. پول روی میز است و المان شانس هم وجود دارد در حالی که یک سمت ماجرا بازی را با برتری آغاز می کند. همینطور که زمان می گذرد، چیزی که به نظر خیلی ساده بود، دشوارتر از آنچه فکر می کنید می شود. در اینجور موارد، یک فارمر خوب می داند که چه زمانی دست بکشد و چه زمانی هم پول بیشتری وسط بگذارد.

اگر این روش ها را به کار گیرید در اندک زمانی مقدار زیادی از منابع را به دست خواهید آورد. البته فراموش نکنید که برای حفظ روند پیروزی، ساختمان اصلی را هر از چندگاهی در معرض خطر قرار دهید تا ۱۲ ساعت محافظت را دریافت کنید (پیرامون این نکته در قسمت چهارم صحبت می کنیم).

16
دیدگاه بگذارید

avatar
13 نظرات چندتایی
3 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
15 نظرات مدیران
amirmohammad`hamedكيارشShayan آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
amir
مهمان
amir

اونجا که گفتی حریفاتون از نظر تروفی عین شمان؟؟؟؟منو با کویین 25 زدننننن.یارو تانشو زده نه بشه من تان هشت مگسم حتی دیوارام 23 ساعت دیگه میرم تان 9. اون با من برابر از نظر جناب عالی

hamed
مهمان
hamed

Khily mammon as tozihateton man taghryban to 2hafte tanholam be 6resonadm yanyharchy bekhamo to 1saat giresh miaram.
Mamnon

كيارش
مهمان
كيارش

مرسي از مطالبتون!

Shayan
مهمان
Shayan

سلام من تاون حالم ٧ مي بأسد وقتي تاون حال ٦ بودم روي كاپ٩٠٠ خيلي خوب اتك ميزنگم ولي الان رو كاپ ١٠٠٠ اصلا چيزاي خوبي بم نميده از نظر إكسير و طلا ميخواستم. بدونم كه من كه تلومن ٧ روي چه كاپيتان برم كه برام سوده زيادي از لحاظ إكسير و صلّآ داشته باشه. لطفً راهنمايي كنيد

mohammad`
مهمان

سلام دوست عزيز شما كه تاون هال هفت هستيد به محمدوده ي كاپ بالاي 1600هستيد و1000 كاپ واقعا خيلي كمه كاپ هاتو ببر بالاتر و به مپ هايي بايد حمله كني كه بالاي دويست هزار پول واكسير داشته باشند ولي شايد نتواني به همه سه ستاره بزني پس شما بايد به انهايي كه پول ساز و اكسير سازهاشون بالاي لول ده باشد حمله كنيد البته شايد همه ي پولشون توي خزانه هاشون باشد ولي شما بايد اول به خزانه هاشون نگاه كنيد بعدا اگه ديديد خزانه هاشون خاليه بايد به پول ساز هاشون نگاه كنين اگه لول بالاي ده بودن… بیشتر بخوانید »

reza
مهمان
reza

اقایون برید اینجا ثیت نام کنید و جم رایگان بگیریدhttp//WWW.AWSurveys.com?R=3363022

daniel
مهمان
daniel

in sayte asan nmiad chera?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????vali baz mamnon ke befeker ma bodi

amin
مهمان
amin

جام5125هم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ like

amin
مهمان
amin

سلام سایت خیلی خوبه

MaSOuD1991
مشترک
MaSOuD1991

سلام داوود جان
این یه قسمت رو میشه بیشتر توضیح بدی داداش؟؟؟

هزینه کردن بیش از حد روی منبعی که برای تان قابل استفاده نیست، این شانس را به شما می دهد که در حمله بعدی بتوانید منبع مورد نظرتان را به دست آورید.

متوجه نشدم منظورتو
😐

masoudkhodarahmii
مشترک
masoudkhodarahmii

سلام لطفا قسمت دوم اوردن باربارین کینگو بزارید با توضیحات ممنون

ارمیتا
مهمان
ارمیتا

خوب بود خیلی ممنونم

mr_err00r
مهمان
mr_err00r

slm davood jan khobi khili vaghte khabari azat nadashtam eywal ba in sitet

محمدجوادی
مهمان
محمدجوادی

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

troll
مهمان
troll

واقعا ممنونم این سایت خیلی کمکم کرد

?>