بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

تمامی بازی های ساخته شده توسط سوپرسل

51 123,221

تمامی بازی های ساخته شده توسط سوپرسل

امروز میخواهیم درباره تمامی بازی هایی که تا الان سوپرسل ساخته است برایتان بگوییم.

همانطورکه میدانید الان بهترین بازی های سوپرسل Clash of Clans و Clash Royale و Boom Beach هست.اما فقط این چند بازی در بین تمامی بازی های سوپرسل جزو بهترین ها نیستند،سوپرسل در سال های گذشته بازی های زیادی که از موارد فوق بهتر بودند را ساخته که در این پست به تمامی آنها پی میبریم.

ابتدا از بازی های تولید شده در سال های جدید سوپرسل شروع میکنیم.

Clash Royale:

این بازی در سال 2016 میلادی توسط سوپرسل منتشر شده است.به گفته برخی افراد این بازی تا مدتی دیگر جای کلش آف کلنز را میگیرد.

Clash Royale برگرفته از کاراکتر های بازی کلش اف کلنز می باشد این بازی آنلاین چند نفره میباشد.برخی از ویژگی های این بازی میتوان به ارتقا ساختمان ها، سربازان،هیرو ها و دریافت کارت های امتیازی جدید اشاره کرد.سبک بازی این بازی به صورت کارتی است.

شخصیت های کلش رویال : Princes, Knights,Baby Dragons و بقیه کاراکتر های بازی می باشند.

همچنین در سال 2017 به بازی قابلیت 4 نفره بازی کردن هم اضافه شد! این قابلیت جدید تحولی در هیجان انگیزتر شدن کلش رویال ایجاد کرد.
کلش رویال بازی محبوب سوپرسلدانلود جدیدترین نسخه کلش رویال


Boom Beach:

این بازی در سال 2014 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

این بازی به صورت دریایی است که شما در یک جزیره هستید و باید به جزیره های دیگر حمله کنید.

در هر بار که شما جزیره ای را از بین میبرید به شما در اولین بار منابعی از آنچه برای شما قابل ذخیره می باشد را می دهند. حتی برخی جزایری وجود دارند که فقط منابع دست میکنند که شما با غارت آن مناطق میتوانید از آن منابع استفاده کنید.
توضیحات بوم بیچدانلود بوم بیچ و توضیحات کامل


Clash of Clans:

بازی clash of clans در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است،این بازی تا کنون جزو یکی از بهترین بازی های سوپرسل بوده است.

در این بازی شما رهبری دهکده ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس.

اکسیرها توسط کالکتورها تولید می‌شود و نقش بسیار مهمی در پیش‌رفت دهکده شما دارند.  برای ارتقا سربازان و ساختمان ها به اکسیر ها و سکه ها نیاز بسیاری دارید.در ادامه پیشرفت شما  اسپل فکتوری نیز دریافت میکنید که اسپل های سطح شما را برایتان میسازد.

همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر دهکده ها منابع آن ها را غارت کنید. طلا نیز توسط گلد ماین به دست می‌آید.

اکسیر سیاه (نفت) ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در دارک باراکس ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای هیروها و همچنین شارژ کردن اینفرنوتاورها استفاده می‌شود.

در سال 2017 بعد از آپدیت عظیم کلش اف کلنز  یک دهکده ی جدید با نام بیلدربیس اضافه شد ، همچنین برخی کاراکترهای کلش رویال هم به بازی اضافه شد.
آیکون جدید کلش اف کلنزدانلود کلش اف کلنز و توضیحات کامل


Hay Day:

بازی هی دی در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.این بازی هم بازی بسیار خوبی است ولی مانند بقیه بازی ها نیست.

در این بازی شما صاحب یک مزرعه هستید. که باید از آن محافظت کنید و محصول بکارید،و به خریداران محصول بفروشید و…..

با بالا رفتن XP شما قادر به ساختن دستگاه‌ها و ایجاد حیوانات جدید و درست کردن مواد غذایی جدید هستید.در این بازی شما می‌توانید با فروختن مواد غذایی محصولات و از طریق کشتی درآمد کسب کنید.

در این بازی کشتی، چت، معدن و ماهیگیر آزاد نیستند که شما با بالابردن XP قادر به آزاد کردن آن‌ها هستید.

بازی مزرعه داری سوپرسل هی دی دانلود بازی Hay Day


Brawl Stars

بازی برول استارز در سال 2017 در یک سوپرایز و بصورت ناگهانی رونمایی شد.این گیم جدید با بازی های فعال سوپرسل به کلی متفاوت است.در عکس های اولیه گمان میرفت شبیه به کلش رویال باشد.ولی در رویداد زنده که رونمایی شده متوجه ی یک مولتی پلیر چند نفره و هیجان انگیز شدیم!

در واقع شخصیت مختلفی در بازی وجود دارد که با انتخاب هرکدام میتوانید بصورت آنلاین با رقبا مبارزه بپردازید.همچنین مودهای بسیار جذابی برای این بازی وجوئد دارید که در توضیحات کامل Brawl Stars قابل مشاهده است.

برول استارز در حال حاضر برای اپل و تنها کشور کانادا قابل دسترس میباشد! خبر های ضد و نقیضی در مورد کنسل شدن بازی و … داده میشود.از طرفی گفته میشود در مرداد 95 این بازی بصورت جهانی برای تمامی کشور ها و سیستم عامل اندروید منتشر شد.

برول استارز

دانلود برول استارز و توضیحات بازی


بازی های غیرفعال سوپرسل:

Gunshine.net:

گان شاین  اولین بازی سوپرسل بود در سال 2011 میلادی ساخته شد.اطلاعات زیادی درباره این گیم به دلیل اینکه غیرفعال است وجود ندارد،اما این بازی به صورت زامبی و چند شخصیته بوده که باید طبق ماموریت های داده شده به هر شخصیت ماموریت را به اتمام برسانید. نهایتاً در سال 2012 توسط سوپرسل بازنشسته شد.
بازی گان شاین

Pets vs Orce:

پتس در مقابل اورک در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شد.

در این بازی دیمن توسط اورک ها دزدیده شده است . زمان نبرد میان شما و اورک ها بی رحم فرا رسیده ، می بایست روستای خود را بسازید و خود را برای مبارزه با اورک ها آماده کنید.در واقع ORC ها از این عنوان  به کلش اف کلنز و حیوانات به هی دی مهاجرت کرده بودند…جالب نیست؟؟؟
حیوان ها و جن ها در مقابل هم!

 

Battle Buddies:

بتل بادیز در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

 یک بازی مبارزه با جلسات کوچک و اختلال جا در رفته میباشد. بازی به صورت آنلاین و چند نفره است. فرماندهی یک تیم از پنج تا دوست در جنگ شدید در مجموعه ای از نقشه ها. مقابله با دشمن خود، قرعه کشی مسیر حمله، جمع آوری محصولات، تخریب دیوار و رسیدن به یک پیروزی. چالش بین تمام دوستان خود (و یا یک سیاره!) به مبارزه سر به سر، با گزینه های بی پایان از تاکتیک ها.

برخی از ویژگی های این بازی عبارتند از: کراس پلت فرم بازی،رقابت با دوستان و لیگ جهانی،کمپین حالت تک ،عمل بر اساس تاکتیک ، گرافیک سه بعدی،سلاح های سرگرم کننده،محیط زیست شکننده و…… است.
بتل بادی

 

Spooky Pop:

این بازی در سال 2014 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

این عنوان به صورت پازلی است و شما باید در آن 5 فرمانده که هرکدام یک رنگ دارند را توسط پازل های پایین صفحه به کار بگیرید تا شلیک کنند یعنی باید پازل همرنگ هر فرمانده به صورت 3 تا 3تا کنار هم جور کنید تا شلیک کنند.

Smash Land:  

اسمش لند که فقط برای اپل آیدی منتشر شده است در سال 2015 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

این بازی به صورت MultiPlayer می‌تواند شما را به گیمر‌های سراسر جهان متصل کند، با حریفی تازه نفس وارد رقابت شوید، گفتگو کنید و….

این گیم در App store کانادا منتشر شده ولی بعد از آن دیگر خبری از آن بازی نشد و تبدیل به بازی های بازنشسته سوپرسل شد! برخی در مورد برول استارز هم چنین فکری میکنند و میگویند احتمال دارد این بازی هم بازنشسته شود! باید منتظر بود و دید!

اسمش لند

نظر شما در مورد بازی های جدید و قدیمی سوپرسل چیست؟

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
51 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
آرشام اربابی

ایول دال و راش واز رو یاد رفت

Maryam

سلام دوستان اگه کسی کلش خودشو نخواست بیاد توی واتساپ به این شماره پیام بده 👇👇
09056403484

سلتان

سلام به خدا که بازی های سوپرسل عالی مخصوصاً براول استارز

Massih

همه‌ی بازی هاش خوله اما از بس خوبه که آدم وقت و بی وقت داره بازی می کنه و زمان از دستش میره

Soheil Fardi

خیلی بازی های خوبی ساختید من همه بازی های که ساختید بازی کردم‌خیلی‌ خوب بده من که خوشم اومده

امیرساسان

عالی سوپرسل بهترین شرکته که بهترین بازی هارو ساخته دمتون گرم عالی

امیرساسان

ینی سوپرسل بهترین شرکته که بهترین بازی ها رو نوشته واقعا اما کلش آف کلنز واقعا یه بازی دیگه که بخوام ازش طریف کنم یه صفحه باید بنویسم اما دمتون گرم

Ali

بازی های جدید بسازید من همه بازی هاتونو دارم خیلی بازی هاتون سر گرم کننده است وراضی هستم فقط بازی های بیشتری بسازید من عاشق بازی royal&bombbichهستمhaydayخواهرم که5سال داره بازی میکنه

علی

باسلام ……ممنون از شرکت سوپرسل برای ساخت بازی کلش اف کلنز

Abas

سلام کلش آف کلنز دیگه بیخود شده بازم کلش رویال بهتر کلش آف کلنز بچه گونه شده کویین و کینگ مانند برنامه کودک شدن و جم هم که اصلا نمی‌ده من الان تان دوازده هستم ولی چند تا چیز دیگه مونده تا مکث و به جم نیاز دارم و به خاطر کمبود جم بازی را گذاشتم کنار و الان هم 3هفته هست که توی بازی نرفتم

پژماان

سوپرسل و گروه پشتیبانی جزو بدترین و کلاه برداترین باری های جهانی هستین مثل ابخوردن اکانت مردم رو بلاک میکنن بدون داشتن مدرک قابل توجیه

امیر

درسته الان اکانت من به هفته داخلش نبودم اومدم دیدم بن کردنش😠😡سوپرسل کلاه سر بیشترا میزاره🤠

سجاد

برا چی بن کردن😑

محمدرضا

این مطالب تاریخچه ی بازی های سوپرسل هستند چرادرمورد رویال سوال میپرسید????واقعا که تاثیرگزاربودند اشکم دراومددمتون گرم

ali007

سلام با تشکر از سوپرسل در همهی ارنا ها چند ادم جدید بزارین اگر با نزر من موافقین لایک کنین ممنون

ali007

سلام من از کیه که میخوام لجندری بگیرم می گم خدا الا لجندری الا دیگه لجندری میده بعد میبینم نه هیچ ‌چیز بهم نمیده

ایلیا

باید اول لول 9 شوید بعدش خودتون تو جنگ های قبیله سعی کنید همه اون 3 بازی اولیه رو 3 تاج رو بگیرید ؛ اون موقع بهتون لجندری خواهد داد .

ahmad

سلام توکلش رویال از آرنا ۴ تا الان که ۸ هستم دیگه به من کارت جدیدی نمیده ممنون میشم اگه کمکم کنین مرسی

ali007

هق با تو هست راست نیگی

ahmad

سلام تو کلش رویال دیگه به من کارت جدید نمیده از آرنا ۴ تا الان که ۸ هستم به من اصلا کارت جدید نمیده کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم به جیملم بگین مرسی

mohamad

سلام خسته نباشی سوپرسل به نظرم بهترین بازی در بازی های انلاین کلش اف کلنز است یه خواهش داشتم ینی همه کلش باز های ایران این خواهش رو دارن ازتون که پرچم ایران رو اضافه کنید ممنون ازتون

Rahim

کلش دیگه واقعا مثه اولاش نیست واقعا خسته کننده شده هر کلنی که میری انگاری قبرستونه کلا خلوت شدن دیگه واقعا کمتر کسی حس وحال بازی کلش رو داره من خودم دو روز یه بار هم نمیرم تو بازی چون که واقعا دیگه حسش نیس

ali007

منم دیگه نمیرم تو کلش افکلنز میرم تپ کلش رویار

King Farzad

بفرما کلن ما
اینم اسمش:

گیم نت زیرزمین

MOHAMMAD

ببین داداش بازی کلش رویال خز شده من الان همه چیم مکس تو کلش رویال بخدای علی قسم به جز گوبلین هام صندوقچه باز میکنم هیچ چیزی بهم نمیده جز کارتایی که فول کردم و نمیدونم به چه دردی میخوره فول لجندم با کلش رویال حال نمیکنم اگه همه کارتاتون مکس شد و بازشون کردین عین تاپ پلیرا میبینین دیگه بازی رویال خز شده و حال نمیده بازی فقط کلش اف کلنز فقط کلش اف کلنزز سوپرسل رویال رو ساخت تا سرورای اف کلنز یکم کم شن بن هم میکنا علتش اینه که سرورای کلنز یکم استراحت کنن فهمیدی حالا؟؟؟… بیشتر بخوانید »

وحید

موافقم با نظرت داداچ من لول 11 ان فول لحند حال نمیکنم با رویال فقط کلنز و بوم بچی

MOHAMMAD

بازی کلش اف کلنز اپدیت میدن و بازی تمام نمیشه و حال میکنیم بازی کلش رویال هر روز یه کارت میدن خخخ خیلی بده مثل *** بخدا بیایین لول ۱۳ و ۱۲ بازی رویالو پاک میکنین

حسین

سلام من چند ساله کلش بازی می کنم از کلش اف کلنز خسته شدم و کلش رویال هم زیاد نظر ما جلب نکرد و بوم بیریچ هم قشنگه اما اونم باحال نیست چیزی ندارید توصیه کنید دانلود کنم بازی کنم حوصله ام سر رفت ازبس وب گردی کردم

صلاح

ترو خدا کلشتو نمیخوای بده بهمن اینم شمارمه09185954524

ali

عااااااااااااااااااااللللللللللللللللییییییییییهههههههه بنازمتون شرکت سوپرسل

ali

عاااااااااااااااااالللللللللللللیییییییییییهههههههههه بنازمتون

مازيار

كسي وارد جيميل من شده و رمز من رو عوض كرده.الان نميتونم بازيمو ادامه بدم.كمكم كنيد.

MoHaMmAd

با اکانتت خداحافظی کن

حسام

اگ فقط رمزشو عوض کرده باشه میشه ی کاریش کرد اونم اگ جواب بده

صلاح

میگم برو رو جیمیلت وقتی رمزو خواست امتحان روش دیگرو بزن تا کد قبلیو بخواد

Abas

حسابتان را بازیابی کنید هک شده

Saraariyan

بازی ک عالیه ولی من ی مشکلی دارم
من ایمیلمو عوض کردم و نمیتونم بازی رو رو ایمیل جدیدم بیارم درضمن رمز وایمیل قبلیمو ندارم یعنی اصلا بهش دسترسی ندارم میخاسم بدونم باید چطوری بازیمو با جیمیل جدید بیارم بالا اصلا میشه لطفا کمکم کنین ممنون?????

علی

سلام خسته نباشید . از شرکت سوپرسل تقاضا دارم ،که مشکل بالا نیامدن کیبورد در کلش اف کلنز. را درست کنه . ولی فکر کنم این مشکل در بعضی از کاربران اتفاق می افتد. از شما تقاضا دارم که مشکل من را حل کنید☺☺☺. با تشکر

Azade

من چکار کنم تا صفحه کلیدم باز شه تو های دی همش میره یا بالا نمیاد

شهریار

به نظر من هیچ بازیی از شرکت سوپرسل به پای کلش اف کلنز نمیرسه…

گلد

سالارن بازی هاتون لاااااااااااااااااااااااااااااااایک

شهاب

به نظر من که کلش رویال نمیتونه جای کلش اف کلنز رو بگیره. مثل آتاری و سگا ساختن بازی رو!!! زود خسته میشی

میثم

باسلام و خسته نباشید
دوستان کسی هست که بلد باشه چطوری میشه بازی های دی رو از اندروئید به IOS انتقال داد ؟
چون این بازی گزینه لینک دیوایس نداره
باتشکر

King Farzad

برنامه Aptoide را دانلود کن برای ios بعد میتونی دانلود کنی

hamed

سلام من تو چیدن نیرو (ترکیب بندی) مهارت خوبی دارم می خواستم ببینم میتونم تو سایت شما کار کنم

Hamid

با تشکر از شما ولی فعلا نیازی نیست

علیرضا

سلام مطلب خوبی بود ولی بی مشکل نبود
1-اپل ایدی کاملا اشتباه است در واقع باید گفت فقط برای سیستم عامل ios عرضه شده است
2-بازی smash land شکست خورد و حذف شد خود سوپرسل این موضوع را تایید کرد
پیروز و پایدار باشید یاعلی

abol

اقا داوود جیمیلتو چک کن

یوسف

لطفا لینک دانلود این بازی هارو بزارین

?>