بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

تمامی بازی های ساخته شده توسط سوپرسل

43 79,881
Bookmark()

تمامی بازی های ساخته شده توسط سوپرسل

امروز میخواهیم درباره تمامی بازی هایی که تا الان سوپرسل ساخته است برایتان بگوییم.

همانطورکه میدانید الان بهترین بازی های سوپرسل Clash of Clans و Clash Royale و Boom Beach هست.اما فقط این چند بازی در بین تمامی بازی های سوپرسل جزو بهترین ها نیستند،سوپرسل در سال های گذشته بازی های زیادی که از موارد فوق بهتر بودند را ساخته که در این پست به تمامی آنها پی میبریم.

ابتدا از بازی های تولید شده در سال های جدید سوپرسل شروع میکنیم.

Clash Royale:

این بازی در سال 2016 میلادی توسط سوپرسل منتشر شده است.به گفته برخی افراد این بازی تا مدتی دیگر جای کلش آف کلنز را میگیرد.

Clash Royale برگرفته از کاراکتر های بازی کلش اف کلنز می باشد این بازی آنلاین چند نفره میباشد.برخی از ویژگی های این بازی میتوان به ارتقا ساختمان ها، سربازان،هیرو ها و دریافت کارت های امتیازی جدید اشاره کرد.سبک بازی این بازی به صورت کارتی است.

شخصیت های کلش رویال : Princes, Knights,Baby Dragons و بقیه کاراکتر های بازی می باشند.

همچنین در سال 2017 به بازی قابلیت 4 نفره بازی کردن هم اضافه شد! این قابلیت جدید تحولی در هیجان انگیزتر شدن کلش رویال ایجاد کرد.
کلش رویال بازی محبوب سوپرسلدانلود جدیدترین نسخه کلش رویال


Boom Beach:

این بازی در سال 2014 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

این بازی به صورت دریایی است که شما در یک جزیره هستید و باید به جزیره های دیگر حمله کنید.

در هر بار که شما جزیره ای را از بین میبرید به شما در اولین بار منابعی از آنچه برای شما قابل ذخیره می باشد را می دهند. حتی برخی جزایری وجود دارند که فقط منابع دست میکنند که شما با غارت آن مناطق میتوانید از آن منابع استفاده کنید.
توضیحات بوم بیچدانلود بوم بیچ و توضیحات کامل


Clash of Clans:

بازی clash of clans در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است،این بازی تا کنون جزو یکی از بهترین بازی های سوپرسل بوده است.

در این بازی شما رهبری دهکده ای کوچک را به عهده می‌گیرید. در این بازی چهار عنصر بسیار مهم وجود دارند: طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و الماس.

اکسیرها توسط کالکتورها تولید می‌شود و نقش بسیار مهمی در پیش‌رفت دهکده شما دارند.  برای ارتقا سربازان و ساختمان ها به اکسیر ها و سکه ها نیاز بسیاری دارید.در ادامه پیشرفت شما  اسپل فکتوری نیز دریافت میکنید که اسپل های سطح شما را برایتان میسازد.

حتماً بخوانید  پکیج استادی کلش رویال چیست؟ - بروزرسانی شد

همچنین شما می‌توانید با حمله به دیگر دهکده ها منابع آن ها را غارت کنید. طلا نیز توسط گلد ماین به دست می‌آید.

اکسیر سیاه (نفت) ماده‌ای کم‌یاب و ارزشمند است که از آن برای ساخت و ارتقای سربازانی که توسط اکسیر سیاه در دارک باراکس ساخته می‌شوند، ساخت و ارتقای هیروها و همچنین شارژ کردن اینفرنوتاورها استفاده می‌شود.

در سال 2017 بعد از آپدیت عظیم کلش اف کلنز  یک دهکده ی جدید با نام بیلدربیس اضافه شد ، همچنین برخی کاراکترهای کلش رویال هم به بازی اضافه شد.
آیکون جدید کلش اف کلنزدانلود کلش اف کلنز و توضیحات کامل


Hay Day:

بازی هی دی در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.این بازی هم بازی بسیار خوبی است ولی مانند بقیه بازی ها نیست.

در این بازی شما صاحب یک مزرعه هستید. که باید از آن محافظت کنید و محصول بکارید،و به خریداران محصول بفروشید و…..

با بالا رفتن XP شما قادر به ساختن دستگاه‌ها و ایجاد حیوانات جدید و درست کردن مواد غذایی جدید هستید.در این بازی شما می‌توانید با فروختن مواد غذایی محصولات و از طریق کشتی درآمد کسب کنید.

در این بازی کشتی، چت، معدن و ماهیگیر آزاد نیستند که شما با بالابردن XP قادر به آزاد کردن آن‌ها هستید.

بازی مزرعه داری سوپرسل هی دی دانلود بازی Hay Day


Brawl Stars

بازی برول استارز در سال 2017 در یک سوپرایز و بصورت ناگهانی رونمایی شد.این گیم جدید با بازی های فعال سوپرسل به کلی متفاوت است.در عکس های اولیه گمان میرفت شبیه به کلش رویال باشد.ولی در رویداد زنده که رونمایی شده متوجه ی یک مولتی پلیر چند نفره و هیجان انگیز شدیم!

در واقع شخصیت مختلفی در بازی وجود دارد که با انتخاب هرکدام میتوانید بصورت آنلاین با رقبا مبارزه بپردازید.همچنین مودهای بسیار جذابی برای این بازی وجوئد دارید که در توضیحات کامل Brawl Stars قابل مشاهده است.

برول استارز در حال حاضر برای اپل و تنها کشور کانادا قابل دسترس میباشد! خبر های ضد و نقیضی در مورد کنسل شدن بازی و … داده میشود.از طرفی گفته میشود در مرداد 95 این بازی بصورت جهانی برای تمامی کشور ها و سیستم عامل اندروید منتشر شد.

برول استارز

دانلود برول استارز و توضیحات بازی


بازی های غیرفعال سوپرسل:

Gunshine.net:

گان شاین  اولین بازی سوپرسل بود در سال 2011 میلادی ساخته شد.اطلاعات زیادی درباره این گیم به دلیل اینکه غیرفعال است وجود ندارد،اما این بازی به صورت زامبی و چند شخصیته بوده که باید طبق ماموریت های داده شده به هر شخصیت ماموریت را به اتمام برسانید. نهایتاً در سال 2012 توسط سوپرسل بازنشسته شد.
بازی گان شاین

حتماً بخوانید  اخبار آپدیت تابستانه کلش! تغییرات بعدی کلن وار (بروزرسانی دوم)

Pets vs Orce:

پتس در مقابل اورک در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شد.

در این بازی دیمن توسط اورک ها دزدیده شده است . زمان نبرد میان شما و اورک ها بی رحم فرا رسیده ، می بایست روستای خود را بسازید و خود را برای مبارزه با اورک ها آماده کنید.در واقع ORC ها از این عنوان  به کلش اف کلنز و حیوانات به هی دی مهاجرت کرده بودند…جالب نیست؟؟؟
حیوان ها و جن ها در مقابل هم!

 

Battle Buddies:

بتل بادیز در سال 2012 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

 یک بازی مبارزه با جلسات کوچک و اختلال جا در رفته میباشد. بازی به صورت آنلاین و چند نفره است. فرماندهی یک تیم از پنج تا دوست در جنگ شدید در مجموعه ای از نقشه ها. مقابله با دشمن خود، قرعه کشی مسیر حمله، جمع آوری محصولات، تخریب دیوار و رسیدن به یک پیروزی. چالش بین تمام دوستان خود (و یا یک سیاره!) به مبارزه سر به سر، با گزینه های بی پایان از تاکتیک ها.

برخی از ویژگی های این بازی عبارتند از: کراس پلت فرم بازی،رقابت با دوستان و لیگ جهانی،کمپین حالت تک ،عمل بر اساس تاکتیک ، گرافیک سه بعدی،سلاح های سرگرم کننده،محیط زیست شکننده و…… است.
بتل بادی

 

Spooky Pop:

این بازی در سال 2014 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

این عنوان به صورت پازلی است و شما باید در آن 5 فرمانده که هرکدام یک رنگ دارند را توسط پازل های پایین صفحه به کار بگیرید تا شلیک کنند یعنی باید پازل همرنگ هر فرمانده به صورت 3 تا 3تا کنار هم جور کنید تا شلیک کنند.

Smash Land:  

اسمش لند که فقط برای اپل آیدی منتشر شده است در سال 2015 میلادی توسط سوپرسل ساخته شده است.

این بازی به صورت MultiPlayer می‌تواند شما را به گیمر‌های سراسر جهان متصل کند، با حریفی تازه نفس وارد رقابت شوید، گفتگو کنید و….

این گیم در App store کانادا منتشر شده ولی بعد از آن دیگر خبری از آن بازی نشد و تبدیل به بازی های بازنشسته سوپرسل شد! برخی در مورد برول استارز هم چنین فکری میکنند و میگویند احتمال دارد این بازی هم بازنشسته شود! باید منتظر بود و دید!

اسمش لند

نظر شما در مورد بازی های جدید و قدیمی سوپرسل چیست؟

 

43
دیدگاه بگذارید

avatar
25 نظرات چندتایی
18 Thread replies
10 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
33 نظرات مدیران
AliعلیامیرAbasپژماان آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از