بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

حرفه ای شدن در استفاده از اسپل عجله

4 411

اسپل جدید عجله Haste Spell سومین اسپل در ساختمان جدید دارک اسپل فکتوری میباشد، و در واقع به سربازان شما سرعت میبخشد برای رسیدن به پیروزی. در این مطلب میخواهیم به شما نشان دهیم که چه زمانی از اسپل عجله استفاده کنید و چه کاربرد هایی دارد.

اسپل عجله چگونه کار میکند؟

اسپل عجله فقط روی یک چیز تمرکز دارد – سرعت بخشیدن به نیروها.  چرا باید اسپل خشم (Rage Spell) داشته باشیم؟ خوب، کار اسپل خشم این است که باعث میشود نیروهای شما آسیب خیلی بیشتری برسانند و سرعت اسیب رساندن آنها بیشتر میشود. اما اسپل عجله فقط سرعت حرکت آنهارا زیاد میکند. اما اسپل عجله بهتر از اسپل خشم است. اسپل عجله لول 1 به اندازه اسپل خشم مکس لول (لول آخر) به نیروهای شما سرعت میبخشد! در پایان بگوییم که اسپل عجله مکس لول (لول آخر) سرعت نیروهارا در زمان دوبرابر میکند با یک طلسم خشم:

haste-spell-stats rage-spell-stats

قبل از اینکه شما استفاده از اسپل خشم را کاملا متوقف کنید (من چند دلیل دارم که هنوز هم باید از آن استفاده کرد) بیاید با تفاوت بین اسپل عجله و اسپل خشم آشنا شویم:

  • اسپل خشم حلق و محدوده بزرک تری نسبت به اسپل عجله دارد
  • اسپل عجله سرعت بسیار بیشتری نسبت به اسپل خشم به نیرو ها می دهد
  • اسپل عجله تنها به نیمی از فضا خانه برای ساخت نیاز دارد، اما اسپل عجله سرعت آسیب رساندن نیروهارا تقویت نمیکند.

تفاوت ریج و هیست232

از اسپل عجله چه استفاده هایی میتوان کرد؟

حالا که نگاه میکنید کاملا متوجه کار واضح اسپل عجله میشوید، شما میخواهید نیروهای کند خود را با اسپل عجله سرعت بخشید. اما شما به آنها نیاز ندارید برای افزایش سرعت مقدار آسیب رسانی، در این جا چند کاربرد و چند موقعیت خوب برای استفاده از اسپل عجله ذکر شده است:

سرعت بالن هارا افزایش دهید، حتی در برابر جاروکش هوا!!

آگاه باشید! با اضافه شدن دومین جاروکش هوا این قضیه کمی سخت شده است. متوجه سختی کار در برابر جاروکش هوا خواهید شد هنگامی که از بالن در حمله استفاده میکنید. تاحالا سعی کردید با بالن ها های خود در برابر جاروکش هوای مکس لول (لول آخر) مفاومت کنید؟ تقریبا غیر ممکن است! اما بدترین این است که حالا دو عدد جاروکش هوا وجود دارد!! اما اسپل عجله بسیار عالی است برای استفاده روی بالن ها چون:

1- اسپل عجله سرعت فوق العاده بیشتری به بالن ها میبخشد و نقطه ضعف بالن ها (کندی سرعت) را حل میکند.

2- سرعت آسیب رساندن بالن ها خوب است، پس نیازی به استفاده اسپل خشم نیست (اسپل خشم سرعت آسیب رساندن را افزایش میدهد)

آخرین و مهم ترین نکته، به سرعت آسیب رسانی بالن های خود دقت کنید میبیند که سرعت زیادی دارند. حتی اگر به صورت گروهی 5-6 تایی باشند اگر یک ساختمان را هدف قرار داده اند، میتوانند به ساختمان های اطراف آن هم آسیب برسانند (بدون اینکه آن هارا هدف قرار دهند)!!

inferno-tower-balloons

 

استفاده کردن اسپل عجله روی دراگون ها

من پیشنهاد میکنم از اسپل عجله روی دراگون ها استفاده نکنید، به دلایل بسیار ساده! دراگون ها ساختمان های دفاعی رو هدف قرار نمیدهند و به همین دلیل به صورت گروهی نیستند و هرکدوم مسیر متفاوتی انتخاب میکنند.و شما نباید از مقدار زیادی دراگون در یک اتک استفاده کنید! برای این که از اسپل عجله به خوبی و مطلوبی استفاده بشه شما باید از یک دراگون و شش بالن در یک دایره(محوطه اسپل) استفاده کنید. و شما شاهد نتایج بسیار خوبی از این حمله خواهید بود.

Clash-of-Clans-deploy-dragon-pack

توصیه من این است که با دراگون ها کار خود را با اسپل خشم ادامه دهید.

استفاده کردن از اسپل عجله روی لاواهوند و گالم

در این مورد میتوان گفت که آنها به آسیب رسانی اضافی نیاز ندارند – چون آنها به اندازه کافی و خوب آسیب رسانی قوی ای دارند. تنها گالم و لاواهوند نسبت به بقیه نیروها از سلامتی بالایی برخوردارند و میتوانند آسیب زیادی را تحمل کنند. بزرگ ترین سوال این است که – آیا دوست دارید آنها را سریع کنید؟! نه واقعا! اگر میخواهید سرعت بیشتری به نیرو های خود بدهید، حتما اسپل سرعت را به جای اسپل ریج استفاده کنید، انها به هدف مورد نظرشان سریع تر خواهند رسید ولی زمان تخریب ساختمانشان کم نخواهد شد.با اسپل ریج قدرت تخریب و سرعت انها نیز افزایش پیدا میکند پس این دو تقریبا شبه هم هستند.

توصیه میشود برای لاواهوند و گالم از ریج اسپل استفاده کنید.

 

بنابراین در آخر بگوییم که اسپل عجله یک اسپل عالی برای بالن هاست.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments

[…] مطالب گذاشته در خصوص، حرفه ای شدن در استفاده از اسپل عجله Haste Spell ، حرفه ای شدن در استفاده از اسپل پویزن Poison Spell و حرفه […]

Hamoon

مرسى واقعاً عالى بود

armyman

salam davood jandiroz darhale bazikardan clash dar bluestacks bodam ke pas az dobar bargh raftan wasate kar pc khamosh shod roshan ke mikonam dg warede bluestacks nemishe hich errory ham nemide chikarkonam??????

سعید

عالیه مرسی

?>