بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

قرار دادن تله ها و هیدن تسلا ها در کنار تاون هال

9 98
قرار دادن تله ها و هیدن تسلا ها در کنار تاون هالReviewed by Sina on Jun 8Rating:
بوک مارک

وقتی در حال حمله هستیم، افراد زیادی را میبینیم که تاون هال آن ها بیرون از مپشون قرار دارد و وقتی به آنها حمله میکنیم، مشاهده می کنیم که اطراف تاون هال طرف مقابل، پر از هیدن تسلا ها و تله ها است. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید، در ادامه این مطلب متوجه می شوید که این کار، کاملا کار اشتباهی است.

2015-06-08_1-32-40
چرا قرار دادن تله ها و هیدن تسلا ها در کنار تاون هال اشتباه است؟

آیا شما دوست ندارید که شیلد بگیرید؟
اگر فردی بخواهد تاون هال شما را بزند، فقط از یک یا دو نیرو مانند آرچر برای تخریب تاون هال شما استفاده می کند.
اگر شما مقدار زیادی منابع دارید، معمولا افراد ضعیف تر، سریع تر تاون هال شما را می زنند و این بسیار برای شما خوب است زیرا هم شیلد میگیرید و هم منابعتان در امان است.
باید توجه داشته باشید که یک نیرو می تواند تمامی تله ها را از کار بیندازد. همچنین فردی که به دهکدتان حمله کرده است، با تعداد اندکی نیرو می تواند تله های شما را از کار بیندازد و تان هال شما را تخریب کند و شما مجبور می شوید برای re-arm کردن تله های خود، هزینه کنید.
همچنین باید به این نکته هم توجه داشته باشید که تله ها و هیدن تسلا های شما دیگر از دهکدتان دفاع نمیکنند و اگر کسی به شما حمله کند، به راحتی می تواند منابعتان را غارت کند. جاینت بمب ها نقش بسیاری مهمی در دفاع از دهمدتان در برابر هوگ رایدر دارد.

حتماً بخوانید  همه چیز در مورد مورتار+ تاریخچه

 

دیدگاه بگذارید

9 نظر برای "قرار دادن تله ها و هیدن تسلا ها در کنار تاون هال"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
پوریا
مهمان

بابا ترو خدا بگین برا تاون حال نه که تازه رفته چجوری بتید اکسیر جم کرد من الان 1300تا کاپ دارم تو سرور اسپانیا ولی اصلا اتک لوت نمیده بخدا 16روزه لابراتورم بیکاره حتی نتونستم بزنم هیلرم با3ملیون اکسیر مکس شه بابا ترو خدا زود جواب بدین راستی درباری مپاتون هم خیلی ممنون واقا خیلی بدردم خورد

یاسین
مهمان

سلام این که ادامه مطلب نداره

امير
مهمان

به نظر من هر كى اين كار رو ميكنه دنبال يه بهونه اى ميگرده تا از بقيه انتقام بگيره!
خخخخخخخخخخ

ASA
مهمان

به نظر منم خوبه تسلا کنار تان هال باشه که حریف مجبور شه برای زدن تان هال نیرو های بیشتری رو مصرف کنه و نیروهای زیادی برای حمله به بقیه مپ براش نمیمونه

abasi
مشترک

از نظر من استفاده از تسلا در کنار تاون حال خوبه چون حریف مجبوره نیرو های بیشتری خالی کنه تا ستاره بگیره ولی در عین حال کمترین فارمو انجام میده . ( فقط دو تسلا در کنار تاون حال کافیه )

mohsen h
مشترک

خیلی ممنون

Eghbal79
مشترک
?>