بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی مپ تاون هال 9 IMPOSTOR برای وار

113 6,253

سلام خدمت دوستان عزیز در این پست قصد معرفی مپ تاون هال 9 IMPOSTOR برای وار را داریم مپتاون هال 9 IMPOSTOR یکی از جدیدترین مپ های تاون هال 9 هست که حریف شما در وار را به چالشی مپ سخت میکشد.

آنالیز و معرفی مپ تاون هال 9 IMPOSTOR برای وار

نوع استراتژی بکار رفته در مپ تاون هال 9 IMPOSTOR
نوع استراتژی دفاعی و نقطه قوت مپ IMPOSTOR بدست گرفتن جهت حرکت نیروها ازحمله کننده است که این ویزگی برای مپ های تاون هال 9 و 10 شرکت کننده در وار به شدت مورد نیاز است

جهت حرکت نیروها در مپ IMPOSTOR

مپ تاون هال 9 IMPOSTOR بهترین و جدیترین مپ و نقشه تاون هال 9 مخصوص وار

مپ تاون هال 9 IMPOSTOR

همانطور که در عکس بالایی مشاهده میکنید در مپ IMPOSTOR سه لایه دیوار وجود دارد که دو لایه داخلی بصورتی دقیق و منظم چیه شدن که مانع ورود نیروها به مرکز مپ می شوند.

در مپ تاون هال 9 IMPOSTOR ساختمان های دفاعی مرکز مپ بصورت کامل دقیق و محاسبه شده ای فاصله خود را با دیگر ساختمان های دفاعی اطراف حفظ کردن که باعث می شود نیروهای دفاعی زن مانند گولم فقط مورد حمله انها قرار گیرد و به سمت انها نخواهد رفت.

در تصویر زیر منطقه تحت پوشش ساختمان های دفاعی مرکز مپ IMPOSTOR را مشاهده میکنیم.

مپ تاون هال 9 IMPOSTOR بهترین و جدیترین مپ و نقشه تاون هال 9 مخصوص وار

ویژگی های مپ تاون هال 9 IMPOSTOR تاون هال 9 برای وار

  • ضد هوگ : اتک فول هوگ شاید یکی از از اتکهای مرسوم در تاون هال 9 هست در مپ IMPOSTOR آنتی هوگ بودن با استفاده از تله جفت بمب تامین نشده بلکه با پخش کردن هوگها در مپ و کاهش تاثیر هیل اسپل تامیین شده است.

  • ضد گولم : اتک گولم و ترکیبات متشکل از گولم یکی از خفن ترین و پرکاربرد ترین اتکهای حال حاظر در بازی کلش اف کلنز هستن در مپ IMPOSTOR ویژگی آنتی گولم بوسیله استراتژی دفاعی کنترل حرکت نیروها تامین شده است. یعنی نیروها دور مپ حرکت میکنن و بشدت توسط ساختمان های دفاعی مرکزی مورد هجوم قرار میگیرند. حتی در صورت قیچی کردن مپ (حمله از اطراف یک قسمت مپ سپس از مرکز) شاید نیروها وسط مپ نفوذ کنن ولی تلفات سنگینی خواهند داد و وقت زیادی را از حمله خواهد رفت و اتک با کمبود وقت مواجه می شود در تصویر زیر مسیر حرکت گولم در مپ IMPOSTOR را مشاهده میکنید.

مپ تاون هال 9 IMPOSTOR بهترین و جدیترین مپ و نقشه تاون هال 9 مخصوص وار
  • ضد بالون: اتک بالون ، لاوا و ترکیبات متشکل از انها یکی از اتکهای پر کاربرد در وار می باشد در مپ IMPOSTOR ویژگی آنتی بالون باز هم با استفاده از استراتژی بخش نیروها در مپ تامیین شده. چون ضد هوایی ها فاصله زیادی از هم دارند در مسیر حرکت لاوا بین دو ضد هوایی ، بالونها مسیرشان را از لاوا جدا میکنند و بالون بدون لاوا یعنی شکست در اتک. در واقع لاوا توسط ضد هوایی های دومی منهدم شده و هنوز بالون به ان نرسیده. بالون هم در مرکز مپ که ساختمنهای دفاعی متمرکز شدن بدون لاوا تلفات زیادی خواهد داد .

در تصویر زیر مسیر حرکت بالون ها در مپ IMPOSTOR را مشاهده میکنید.

 

حتماً بخوانید  پیدا کردن دهکده های متروکه
مپ تاون هال 9 IMPOSTOR بهترین و جدیترین مپ و نقشه تاون هال 9 مخصوص وار

مپ تاون هال 9 IMPOSTOR از جمله مپ هایی هست که میتواند برای کسانی که تازه از تاون 8 به 9 منتقل شدن نتیجه خوبی داشته باشد و دفاع های موفق زیادی برای کلن خود رقم بزند و در مپ های مکس تاون هال 9 میتواند دفاع های سنگینی داشته باشد.

ترتیب ارتقا ساختمان های دفاعی برای بردن حداکثر استفاده از مپ IMPOSTOR

  • تسلا

  • آچر تاور

  • کانن

  • ویزارد تاور

  • ایکس بو

  • ضد هوایی

  • مورتار

tavajoh85

چون در این مپ همه چیز حساب شده قرار گرفته پس حتما در چیدن مپ IMPOSTOR نهایت دقت را داشته باشید شاید جا بجا شدن یک آجر باعث بهم خورد استراتژی دفاعی این مپ شود. خلاصه چیزی تغییر ندید طبق تصویر زیر بچینید.

 

مپ تاون هال 9 IMPOSTOR بهترین و جدیترین مپ و نقشه تاون هال 9 مخصوص وار

 

ما برای اینکه شما دوستان قدرت این مپ را بهتر بشناسید مپ IMPOSTOR را روی یک اکانت متوسط و تازه تاون 9 شده قرار دادیم و در یک وار پایاپای این مپ توانست 5 دفاع موفق داشته باشد و در نهایت وار را با یک ستاره اتمام کند. فیلم این 5 دفاع و عملکرد استراتژی دفاعی مپ IMPOSTOR را میتوانید در پایین دانلود و مشاهده کنید.

موفق و پیروز باشید.

 

113
دیدگاه بگذارید

avatar
76 نظرات چندتایی
37 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
95 نظرات مدیران
آرادجوادممداحسان ععلی آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
آراد
مهمان
آراد

سلام مپ خوبیه بازه ولی من وقتی چیدم یه سری تعقیرات توش دادم چون کلنم خالی میشد مرسی خیلی ممنون

جواد
مهمان
جواد

عالی ترین مپ واریه که تا حالا دیدم هرکی تا حالا به من حمله کرده نتونسته بیشتر از ۱ ستاره بگیره اونم با 96% تخریب????

علی
مهمان
علی

بابا یه مپ بزارین درست حسابی این چیه اخه با لاوا بالن مثل اب خوردن سه میشه این فقط ضد والکری هست همین به جز اون با هر نیرویی بزنی سه شده…

ممد
مهمان
ممد

بخدا راس میگه

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

سلام من این مپو چند ما داشتم واسه وار مپه خوبیه بیشتر یک ستاره میشد و تو این چند ماه چند بار سه شد با والکری گولم پکا هم وقتی تانه 9مکس بودم سه نشد ولی وقتی ارچر کوین با هیلر میارودن با یه گولم و ویزو والکری راحت سه میشد و با هیلر میشه سه کردش چون مپه بازیه و بسته نی و وقتی مکس باشی با هیلرو ارچر کوین راحت سه میشه با هوگ وقتی مکس باشه تان اصن دوهم نمیشه من سه ماه رو وارم بود فقط با هیلر و کوین تونستن سه کنن یکمم بستگی به… بیشتر بخوانید »

Aragoorn
مهمان
Aragoorn

سلام دوست عزبز واقعا این مپ تو تان 9 کمکم گرد حالا دنبال یه همچین مپی تو تان 10 هستم

احمدرضا
مهمان
احمدرضا

سلام. مخزن دارک اکسیر رو کجا بذاریم پس!؟

سامان
مهمان
سامان

لاوا بالن راحت میخوره یکی از ایردیفنسا با هوگ دوتا هم رعد بعدش کلا یدونه میمونه که اونم با کویین واک راحت میخوره. چون جدیدا همه با گالم والکری میزنن بهتره مپایی بزاریم که کلن رو اصلا نتونن خالی کنن

mehdi
مهمان
mehdi

مپش با گولم والکری ویز جم میشه اسنم نیاز به زلزله نیست با چار تا اسپل هیل جم میشه من خودم یه وار این مپو سه کردم

مهدی
مهمان
مهدی

من این مپو چیدم یه تاون نه اومد با استراتژی گولم هوگ سه کردش پیشنهاد میدم بمب ها رو دو تایی بزارید که با هوگ نتونن سه کنن وگرنه سه میکنن تازه کینگ و کویینش 10 بود که منو زدن

رضا
مهمان
رضا

این مپ با گولم و والکری راحت 3 میشه منم فکر کردم سه نمیشه ولی با گولم و والکری راحت 3 شد ،ابروم رفت

مصطفی
مهمان
مصطفی

همونطوری که توی نقشه دیده می شه دارک اسپل فکتوری نیست
پس این مال قبل از آپدیت دارک اسپل هاست
ایلان این جور مپ ها با زلزله مثل دنبه در دست گرگه
الان باید از مپ های پر پیچ و خم استفاده کرد
مپی که زلزله زیاد نتونه راه باز کنه
اگه وار های تاون هال نه و باللاتر رو ببینید یک پای ثابت همیشه زلزله ها هستن

shanks
مهمان
shanks

سلام خسته نباشید. من کلشو حدوده دوساله بازی میکنم. باس بگم مپه خوبیه دمتون گرم .واین دوستانی که میگن با فلان فلان…. اینا سه میکنم … باید بگم ارزو بر جوانان عیب نیس.ممنون از مپتون . خوب جواب داده . خسته نباشین

سجاد
مهمان
سجاد

تو که ادعا میکنی یه کلشر دوسال ای . هنوز نفهمیدی این مپ به درد تان نه نمیخوره .چرا چون کلن به راحتی خالی میشه . دوم اینکه دیوار ها مپ اتک نخورده باز هست طرف زلزله هم بزن رو دولایه دیوار دیگه میشه هولو بیا برو تو گلو. بازم بگم پس خواهشا چیزی رو که ازش اطلاع نداری در موردش نظر نده و درضمن به نظرات بقیه هم توهین نکن .

احسان ع
مهمان
احسان ع

سلام،چرا وقتی دانش و اگاهی لازم رو ندارید با بیان یه نظر نادرست حق انتخاب صحیح رو از بقیه میگیرید؟!!! راحت خالی شدن کلن میتونه یه ضعف کوچیک باشه ولی نمیتونه دلیل قاطعی برای رد یکی از قویترین و فوق العاده ترین مپ های تاون ۹ کلش باشه،براحتی میتونم ده صفحه راجب خوبیه این مپ فوق العاده بنویسم ولی حیف که نمیشه فقط خیلی خلاصه میگم،۳ ساله بازی میکنم،همین الان یه کلن موفق لول ۱۱ با ۲۷۰ برد و فقط ۴۰ باخت دارم،۵،۶ تا از مپ های وار پلیرهای کلنم همین مپه ، بایه سری تغیرات جزیی.دوست داشتنی ترین مپ… بیشتر بخوانید »

ARYAN
مهمان
ARYAN

درود دوستان حریف من در یک وار این مپ رو چیده بود در نگاه اول فکر کردم میشه با 4 اسپل زلزله مپ رو باز کرد و سه ستاره کرد اما هر چه هم سعی کنید نیرو ها به مرکز مپ نمیرن و تلف میشن….دوستانی هم که میگن با دراگ باید بگم فقط نباید به ایر دفنس نگاه کرد… ساختمان های دیگه مثل ایکس باو . تسلا . آرچ تاو . و … هم میتونن دراگ رو بزنن و وقتی دراگ دور مپ بچرخه این ساختمان ها فرصت بیشتری پیدا میکنن…به نظرم باید نیروها خیلی قوی باشن که بشه این… بیشتر بخوانید »

تی وان
مهمان
تی وان

هرکی میگه‌سه میشه اشتباه میکنه یا اسپیل زلزله هم‌ باز نمیشه بخدا تا حالا من یه نفر سه‌کرده اونم با هوگ شش تانهال1۰بود زد بهم ممنونم بهترین مپه

علی
مهمان
علی

زلزله این مپو راحت کلا باز میکنه دیگه چیزی ازش نمیمونه تو هوا نابودش میکنن

ميثم
مهمان
ميثم

مپ خنده داريه با اسپل زلزله و گولوم و ويز و والكري راحت سه ميشه . عين آب خوردن

Mohammad021b
مشترک
Mohammad021b

سلام داداش با 11تا دراگ چهار 4تا رعد و 3 تا زلزله 3 میش

Ahmad
مهمان
Ahmad

با سلام خدمت مدیر محترم سایت و بقیه دوستان.من حدود یک ماهی میشه از این مپ استفاده میکنم و تقریبا بیشتر اتک هایی که بهم زدن یک ستاره شده.فقط یک بار دو ستاره شد که حریفم تاون 10 بود و نیروهای نسبتا فولی داشت.در کل میشه گفت مپ خوبیه و برای من آزمایشش رو پس داده.موفق باشید

AKBAR
مهمان
AKBAR

سلام این مپ عالیه فقط یه چند باری با والکری سه شد ولی انگشت شماره

میثم
مهمان
میثم

دوستان این مپ با والکری چهار راحت سه میشه و با والکری 3 تا 90% میرسه.ولی با ترکیبای دیگه سه نمیشه

OMID
مهمان
OMID

این مپ با زلزله و جاینت 3 ستاره میشه،عینو اب خردن.

masoud
مهمان
masoud

سلام.میشه یه مپ قوی برای حفاظت از منابع برای تاون 8 و 9 بذارین؟با تشکر

جواد
مهمان
جواد

با والکری لول یک راحت سه شدم دفاعیام قویه

محمد
مهمان
محمد

ببخشید در مورد دراگون مپ شمت همین طور مستحکم خواهد بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهدی استیری
مشترک

بله مستحکم است

محمد
مهمان
محمد

چگونه ممکن است ؟؟؟؟؟ اگه یه تان هال نهی با دو اسپل رعد و برق بزنه دو ایر دیفنس رو ازسمتی که دو ایر دیفنس هست 11 دراگ بریزه و با هوگ تو کلن یه ایر دیفنس بزنه چگونه یه ایر دیفنس میتونه 11 دراگو بزنه تنها سوالمه

alireza Zzz
مهمان
alireza Zzz

با عرض سلام و خسته نباشید
این مپ چندان هم خوب نیست تو اولین واری که گذاشتمش با اولین ات سه شد اتک هم توسط یک تاون نه بود دفاعی هام و دیوارام هم کاملا مکس هست. موفق باشید.

نیما
مهمان
نیما

این مپ عالیه اما تان ده و یازده ممکنه بزنه اما طرف این مپو با هوگ زد یه ستاره فقط گرفت راستش من از این مپ راضیم

دانیال
مهمان
دانیال

واقعا که این مپ عالیه
من اینو زمانی که اومدم تاون هال 9 گزاشتم فقط 2 بار 3 شد که اون چون تازه اومده بودذم تاون هال 9 و دفاعیام ضعیف بودن بعد از اون 3.4 بار 2 شد اون با درصد خیلی پایین . در ضمن زلزله تاثیر نداره چون نیروها دور میزنن . تنها راهش برا 2 ستاره اینه که وقتی زلزله بندازی همه نیروهارو خالی نکنی و یه مقدارشو بزاری بعدا خالی کنی که برن سمت تاون هال
طرف تاون 10 بود نتوست 3 ستاره کنه منو

Sajjad
مهمان
Sajjad

سلام خسته نباشید
یه نقطه ضعف بدی داره اونم اینه که اگه از دو طرف برن گولم ها راحت سه میشه لطفا یه راحلی برای سه نشدنش از این طریق بگید

رامین
مهمان
رامین

این مپ ها خیلی سادن به راحتی تخت میشن . فقط کافیست زلزله همراه داشته باشی .لطفا مپ های دیگه بزارید

مهدی استیری
مشترک

این مپ هم عالیه خیلی .چشم میزاریم

mohammad
مهمان
mohammad

سلام! توی وار قبلیمون نفر اول حریف دقیقا همین مپ رو داشت!متاسفانه نفر اول ما وسط اتک نت پر شد و نتونست بیشتر از 10 درصد بزنه!من خودم دوتا اکانت دارم یکی تان نه و یکی هم تان8!متاسفانه اتک تان نه که شماره 3 وار بود رو زده بودم!ولی چون اتک کم داشتیم با ده تا دراگ 3 سه تا رعد و 5تابالن واسپل سرعت توی کستل اقدام به زدن ش 1حریف کردم!اتک رو از سمت کینگ زدم و با انداختن 2 تا ایرش خیلی راحت 68درصد و 2ستاره زدمش!این مپ نقطه ضعف های اساسی داره و به راحتی حتی… بیشتر بخوانید »

طاها
مهمان
طاها

سلام
لطفا اگه امکانش هست مشخصات یه نفر بدین مپش ازنزدیک ببینیم ممنون میشم
توروخداجواب بدین

طاها
مهمان
طاها

نمیشه ایدی کلن همین شخصی که فیلمش گذاشتین رو بدین
اسمش کلنش ایرانیان هردسه؟؟؟

shahriar
مهمان
shahriar

in map behtarin mape baraye war man alan 3 mahe daram estefade mikonam vanatijeye khobi gereftam bishtarin setareye ke az man gereftan 2 bode ta hala 3 nashode bishtar mavaghe ham aslan natonestan azam setare begiran pishnahad mikonam hatman az in map estefade konin

میلاد
مهمان
میلاد

سلام این مپ خوبه ولی عایا اگر لایه های داخلی با زلزله بشکنه بازهم نیرو ها پراکنده میشن یا نه مستقیم میان برای زدن تاون هال؟

آرش کمانگیر
مهمان

من خیلی وقته وار میزنم 740 تا ستاره وار دارم و از وقتی این مپ رو گذاشتم در ازای ستاره هایی که میگیرم از حریف فقط یک ستاره میدم و بیشتر وارها حداقل سه تا اتک از بالادست حریف میگیرم که واقعا کمک بزرگی برای بردهای کلنمون بوده و الان 49 برد پیاپی داریم اینا رو گفتم که بدونی رو هوا نظر نمیدم نه به این راحتی نیروها داخل نمیشند و باز هم در مسیر تعیین شده میچرخند حتی با تخریب دو یا سه لایه ی دیوار با اسپل زلزله مگر این که اول از دونقطه مسیر حرکت رو ببندند… بیشتر بخوانید »

محسن
مهمان
محسن

ببخشید این مپ با گولم سه ستاره نمیشه ولی با بالون و لاوا مکس سه شده
در ضمن یه بار هم با 12تا والکری لول4ویه گولم4ویهگولم کستل وویز،سه ستارش کردن اگه میشه این مپ رو یکم تغیر بدین

حسن
مهمان
حسن

این مپ بهترین مپه
اگه تاون 9مکس باشین حتماً بذارین
فقط تاون 10میتونه سه کنه

mohammad
مهمان
mohammad

با تان 8 و دراگ 3 تا 70 درصد و 2 ستاره زدمش داداش!بستگی به فرد مقابلت داره که چقد وار زن باشه!

?>