بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

هنر رها سازی نیرو ها در بازی clash of clans

4 457
با سلام خدمت کاربران ایران کلش. امروز میخواهیم در مورد کلش اف کلنز و انگشت ها و سوالاتی در این مورد بحث کنیم.زمانی که من شروع کردم کلش اف کلنز را بازی کنم،چندین ماه زمان برد تا توانستم به خوبی در زمان حمله انگشتانم را کنترل کنم.
deploy-troops-coc
کلش-اف-کلنز-هنر-رهاکردن-نیرو-ها

 

نحوه رهاسازی نیروهایتان بسیار مهم است. اگر این کار را اشتباه انجام دهید(با سرعت زیاد،به کندی،جاهای اشتباه یا زمان نامناسب و …)،میتواند اتک شما را به سمت نابودی بکشاند.
معمولاً زمانی که ما شروع به بازی کردن و علاقه مند شدن به این بازی میکنیم،بیشتر مان فقط از 1 یا 2 انگشت برای رهاسازی نیرو ها استفاده میکنیم. اگر اطلاع داشته باشید، میدانید که دستگاهتان بیشتر از آن قابلیت دارد و شما میتوانید همزمان از 3 یا 4 انگشت نیز استفاده کنید و حتّی آنها را روی صفحه دستگاهتان حرکت نیز بدهید.
تاکتیک های پیشرفته در رهاسازی نیرو های کلش اف کلنز
رهاسازی نیرو ها با یک انگشت
شما میتوانید از 2 یا 3 یا حتّی 4 انگشت به صورت همزمان استفاده کنید تا نیرو هایتان را هرچه سریعتر و در تمام صفحه رها کنید. اینکار باعث میشود شما بتوانید نیرو هایتان را به صورت خطی از یکی از جهات رها کنید و به آسانی ساختمان های دفاعی را سردرگم و نابود کنید. این روش پرطرفدار ترین روش است و من همیشه هنگامی که میخواهم مرکز یک بیس را در دو جهت مورد حمله قرار دهم از این روش استفاده میکنم.
برای حرکت دادن انگشتانتان،از 2 یا 3 انگشت استفاده کرده و روی صفحه نمایش برای مدّت 1 یا 2 ثانیه به صورت ثابت نگه دارید و سپس آنها را حرکت دهید. با حرکت دادن انگشتانتان شما میتوانید نیرو هایتان را سریعتر منتشر کنید و گسترش دهید. من همیشه از این روش زمانی استفاده میکنم که میخواهم ساختمان های بیرونی را تخریب کنم و به بیس مورد نظر از یک جهت حمله کنم.
نیرو هایتان را با دو دست رها کنید
من فکر میکنم این متد برای بازیکنان زیادی جدید به نظر میرسد.
چهار انگشتی: این راه سریعترین راه برای رهای تمامی نیروهایتان در تمامی جهات بیس مورد نظر در چند ثانیه و در بهترین تعادل تعداد آنها است. این متد به صورت عالی عمل میکند به خصوص زمانی که میخواهید ساختمان های دفاعی زیادی را که در لایه اول یک بیس هستند از بین ببرید. با استفاده از این متد،شما میتوانید در زمان خود صرفه جویی کرده و فقط کالکتر ها و معادن اطراف بیس را بزنید.
اطمینان حاصل کنید که همه بمب ها و تله ها قبل از رها سازی نیرو ها از کار افتاده باشند. از هیرو ها به دور باشید. آنها میتوانند نیرو های شما را فریب داده و اتک شما را به سمت نابودی بکشانند.
برای استفاده از این متد، شما به دو دست،دو شست و دو انگشت سبابه نیاز دارید. انگشتان سبابه تان را در بالا و انگشتان شستتان را در پایین بیس نگه دارید و سپس شروع به ریختن نیرو ها از چهار گوشه بیس مورد نظر کنید.
حرکت و چند ضربه
بعد از امتحان کردن همه متدهای بالا، شما آماده اید تا این متد را که اثر گذار ترین آنهاست را یاد بگیرید: از دست راستتان برای ریختن نیرو هایتان استفاده کنید و از دست چپتان برای انتخاب نوع نیرو ها استفاده کنید و برعکس.
قطعاً هیچکس نمیتواند برای اولین بار بهترین عملکرد را از خود نشان دهد.زیاد تمرین کنید تا بتوانید تبدیل شوید به یکی از استادان انگشت در کلش اف کلنز!
مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
والتر

با عرض سلام و سپاس بابت مطالب مفیدتون….
یه سوال دارم که بدجور درگیرم کرده….یه کلن لول پنج دارم که خودم با چندتا دوستام اوردیمش بالا….الان که لول پنج شده دشو باز میذارم کسی نمیاد تو!!!!جریان این کلنا چیه تا یه لحظه در کلنشون باز میکنن هزار نفر میریزن داخل؟؟؟؟خیلی کلنا هم هستن لولش پایین تره ولی برای رک کلنشون باز میکنن و تعداد زیادی اکانت یهو میبینم میریزن اونجا….ممنون میشم کمکم کنید….تشکر

داود احمدزاده

باید در کاپ مناسب قرار بگرید دوست عزیز..

والتر

یعنی کاپ کلن ببرم بالا؟؟؟؟کاپ کلن مجموع کاپ اکانت های توی کلنه؟؟؟؟باید چند نفر با کاپ بالا بیارم داخلش؟؟؟؟

UC_Parsa

نه دوست عزیز یک گذینه هست حداقل کاپ لازم برای ورود
اون رو روی 0 قرار بدید

?>