بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

10 استراتژی برتر برای بدست آوردن دارک اکسیر

20 5,333

در این مطلب آموزش کامل و استراتژی بدست آوردن دارک اکسیر برررسی شده است.شما بعد از مطالعه این مطلب میتوانید بهترن روش را برای بدست آوردن دارک اکسیر انتخاب نمایید.

استراتژی های بدست آوردن دارک اکسیر

استراتژی اول                      1کارآمدترین روش حمله.چه چیزی باعث کارآمدی ان شده است؟؟

شما در این روش از هر 6 barraks خود استفاده میکنید و این یعنی استفاده از بهترین نیرو ها در کمترین زمان. البته برای ساخت مینیون هزینه ی زیادی صرف میشود ولی نیروی شما سریع اماده میشود و حمله شما نیز قویتر خواهد بود و درنتیجه قادر به جمع کردن دارک اکسیر بیشتری خواهید بود.تجربه نشان داده است ساختن 16 مینیون برای اکثر مپ ها کافی است.

نکته : شما میخواهید از مینیون برای بدست اوردن دارک اکسیر استفاده کنید هنگامیکه سربازانتان نابود شدند. و لازم نیست الزاما در هر حمه از انها استفاده کنید.

بدست آوردن دارک اکسیر
بدست آوردن دارک اکسیر

استراتژی دوم

2یکی از استراتژی های خوب جمع کردن دارک اکسیر استفاده کردن از ارچر کویین همراه با چند هیلر در پشت سر ان است. ولی زیاد کاربرد ندارد چون که زمان ساختن هیلر زیاد است و باعث افلاین شدن از بازی میشود. این روش برای کسانی خوب است که زیاد از بازی بیرون میایند و در طول روز زیاد افلاین میشوند.

بدست آوردن دارک اکسیر
بدست آوردن دارک اکسیر

استراتژی سوم

3شما میتوانید از ارچر و بربر برای ستاره گرفتن از نصف مپ های لیگ مستر استفاده کنید و اگر ارپر کویین داشته باشید به راحتی میتوانید به مخزن دارک حمله کنید. این روش کاربردی ترین و سریعترین روش بای جمع کردن دارک اکسیر است.

بدست آوردن دارک اکسیر
بدست آوردن دارک اکسیر

استراتژی چهارم

4

روشی بسیار کارآمد و معمول برای جمع کردن دارک اکسیر است. من ترجیح میدم که در این روش حتما از ارچر کویین استفاده کنم چون جاینت وقتی پشت دیوار میمانند در برابر مورتارها و سایر دفاعی ها نابود میشوند.

استراتژی پنجم

5

این استراتژی همانند بالای است با این تفاوت که در این روش از ویزارد بهره میگیریم. در این استراتژی میتوان از ویزارد به عنوان ارچر کویین در استراتژی بالا استفاده نمود ولی اگر هم ارچر مویین باشد و هم ویزارد ترکیب خیلی خوبی باهم میشوند.

استراتژی ششم

6

مانند استراتژی چهارم است اینبار با استفاده از مینیون. چه چیزی این استراتژی را منحصر به فرد کرده؟ کارآمدی این روش بدلیل استفاده از هر 6 Barraks است و سریعتر از ان روش است. بهترین ترکیب برای این روش استفاده از 8 جاینت و 16 مینیون است.

استراتژی هفتم

7روشی که برای اکثر تاون هال بدست آوردن دارک اکسیر های 9 موثر است. روش حمله ریختن بالون بصورت پراکنده است و همچین کمک به انها با ریختن مینیون در پست انها و قدرت بخشیدن به ان با استفاده از اسپل ریج. این روش بسیار زمان میبرد و بهتر است که barraks های خود را بوست دهید.

استراتژی هشتم

8این روش بدست آوردن دارک اکسیر  جایگزین مناسبی برای روش بالا است. در این روش باید تا حداکثر 8 بالن برای نابود کردن مورتار و ویزاردتاور استفاده کرد تا ارچر و بربر ها بتوانند بدون هیچ مانعی ساختمان ها را نابود کنند.استفاده از اسپل ریج برای سرعت دادن به بالون ها عالی است.

استراتژی نهم

9این روش بدست آوردن دارک اکسیر بسیار به روش بالا شباهت دارد زیرا میتوان بجای بالن از هوگ برای نابود کردن دفاعی ها استفاده کرد. و در این روش استفاده از 6 هوگ و اسپل هیل کافی است تا دفاعی های مورد نظر نابود شوند. در مقایسه با روش بالا سریعتر است ولی مقداری دارک نیز مصرف میشود.

استراتژی دهم

10روشی سرگرم کننده برای جمع کردن دارک اکسیر که در ان شما دفاعی ها را نابود میکنید و هنگام نزدیک شدن به مخزن دارک اسپل جامپ را میندازید و سپس گابلین هارا رها میکنید و در اخر اسپل ریج را روی گابلین ها رها میکنید تا تمام دارک را غارت کنند.

 

با ما همراه باشید!

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
20 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
مصطفی

با سلام و تشکر از سایت خوبتون من تاون هال9 هستم و با استراتژی اول تونستم در مدت یک روز 50000 دارک بزنم, هم مدت زمان ساخت سرباز ها کم هست هم مقدار مصرف و اینکه علاوه از اینکه دارک زیادی رو زدم گلد و اکسیر زیادی هم غارت کردم ممنونم از مطالب مفیدتون.

طاها

روش خوبه حداقل 1000 تادارک گیرت بیاد نه 200 تا با این وضع دوهفته بایدبشینم واسه جورکردن40000دارک وقت صرف کنم
یه روش درست درمون بگین

امیر

فقط بیست جاینت بقیه یا ویز یا ارچر 4تا هم هیل
من خودم تان 9هستم یه خورده تا مکسی فاصله دارم و با این روش حد اقل یک یا دو ستاره میزنم وکل لوتش رو میگیرم

امیر

فقط بیست جاینت بقیه یا ویز یا ارچر 4تا هم هیل
من خودم تان 9هستم یه خورده تا مکسی فاصله دارم و با این روش حد اقل یه دو یا یک میزنم وکل لوتش رو میگیرم

محمد

بهترین روش برای جمع اوری ده هزارتا دارک تو کمتر از یکساعت ساخت ۱۰ تا جاینت و بقیه ارچر خواهد بود تا دریلهایی که پر هستن باهاش غارت کنیم معایب این اتک کاپ منفی ولی میشه بعد برای جمع اکسیر و پول کاپ جبران کرد من خودم بشخصه همین روش پیش میگیرم و هر ده دقیقه بالای ۱۵۰۰ تا دارک تا ۳۶۰۰ دارک جمع میکنم موفق باشید

Arash.1364

به نظرم استراتژی پنجم با یه کم تغییر خیلی خوبه…تاون هال 9 مکس هستم و فقط کوین و کینگ مونده مکس بشن
با ترکیب جیانت (16) ویزارد (16) والبریکر (11) آرچر (49) و یه هوگ فقط برای خالی کردن کلن کستل …. و 3 تا اسپل هیل و 1 اسپل ریج
با این ترکیب تو هر اتک حتما 2K تا 2.5K دارک گیرم میاد
در کل آموزش خوبیه ولی هرکسی نسبت به توانایی های خودش و لول نیروهاش میتونه یکی از این استراتژی ها رو با تغییرهای کم ، شخصی سازی کنه و حتما نتیجه ی خوبی میگیره…

نیلوفر

ممنون از مطالبتون

احسان

با 5 تا جاینت 5 تا دیوار شکن بقیه گوبلین

کالکتور و گلد ماین بزنید حالشو ببرید

احسان

در ادامه کامنت قبلیم باید بگم که بیست عدد جاینت 100عدد ارچر ک البته به ارمی کمپتون بستگی داره 3عدد اسپل هیل3عدد اسپل هیت که لازم نیس توی هر اتک از همه ی اسپلا استفاده کنید و اگه اسپل هیت ندارید کلا هیل اسپل بسازید اگرم ارچر کویین داشته باشید که استراتژیتون تکمیله!

احسان

بهترین استراتژی برای دارک گرفتن فقط جاینت ارچر با اسپل هیل و هیته اگه تو کلن قوی هستید میتونید ویزارد از کلن کستل ببرید که اینجوری خیلی عالی تره

سیدامیررضاموسوی

یه روشی هست از یکی یاد گرفتم مخصوص مخزن دارک زدنه.تان هال هشت مکسم.با این روش از هم سطح های خودم هر اتکی بالای 1000 تا دارک می گیرم.

طاها

خوب جیگرطلا چه روشی هست به ماهم بگو

ye bande khoda

زیاد جالب نبود برا لول بالاها مثلا خودم ک ۱۱۵ هستم ۲۰۰ تا یا ۳۰۰ تا دارک بس نمیکنه

سید

ببخشید سوالی درباره ی محاسبه ی لوت داشتم
من تاون هشت هستم داشتم برا لول ده کردن کینگم دارک جمع میکردم نزدیک به چهل هزارتا داشتم یه تاون نه اومد دوهزارتا غارت کرد اونوقت من به طرف انتقام زدم و کل مخزن دارکش رو جارو کردم با اینکه نزدیکه به 4 برابر من دارک داشت و تاونش از من بالاتر بود من فقط 2500 تا ازش گرفتم .
چرا؟؟؟؟؟
اخه چرا؟؟؟؟
واقعا خیلی وقته ذهنم رو مشغول کرده
ممنون از سایتتون خسته نباشید

نیما

سلام دوست عزیز
هر تان هالی یه محدوده غارت داره مثلا یک تان هال ده۴۰۰۰ تا محدودیت هست و تان هال یازده خدا میدونه!در تان هال هشت از تجربه های شخصی خودم سخت ترین محدوده جمع اوری دارک هست
موفق باشین

علی

سلام
خخخخ
عجب ترفندی
کاپ رو بیار رو 1500 با هیلر و جاینت و آرچر راحت غارت کن
من دو روزه منابع رو فول میکنم
تاون 8
این ترفندا برا مبتدیاست
ترفند حرفه ای تر بزارین

موفق باشید

amir

ی روشم بود ک میرفتی کاپ 4100 فقط خونه میزدی! ک آپ جدید گند زد ب تقشه هامون…

reza

اینا که همشون دارک هاشون کمه اینجوری میشه دارک جمع کرد؟؟؟؟
لطفا با این مطالب وجه سایت را خراب نکن

داود احمدزاده

دوست عزیز قرار نیست که در این روش ها شما حداقل 5000 تا دارک الکسیر جمع آوری کنید! برای لول های پایین حتی 200 دارک الکسیر هم رقمی بزرگ و کارگشا هست

?>