بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

راهنمای سه ستاره کردن با بولر + ویدئو

5 6,153

با عرض سلام خدمت شما کاربران عزیز سایت ایران کلش ، امروز با شما هستیم تا راهنماهای مربوط به استراتژی های بولر را به شما عزیزان آموزش دهیم.

حمله با بولر یا بقول سوپر سل “له کننده” یکی از استراتژی های محبوب در تاون هال ده و همچنین یازده است.این استراتژی بسیار قدرتمند می باشد اگر که شما در آن حرفه ایی شوید و البته بسیار آسان است چرا که فقط از یک نوع سرباز استفاده می شود و مشکلات استفاده از چندین سرباز را ندارید ، البته حتما یکبار هم که شده از این سرباز استفاده کرده اید و در این راهنما به شما می آموزیم که چگونه و بهتر از این سرباز آبی رنگ استفاده نمایید ، با ما همراه باشید …

این استراتژی چگونه عمل می کند؟

بولر می تواند به ساختمانها به خوبی آسیب برساند ، حتی آنها که دارای hitpoint بالا باشند ، اما مهمتر آنکه بولر می تواند علاوه بر حمله به هدفش به ساختمانهای پشت هدف و یا آنطرف دیوار هم حمله کند و آن را هم تخریب نماید ، البته نکته مهم آن همین جا است. این عمل برای دهکده ایی که می خواهیم زود آن را تخریب کنیم و در زمان صرفه جویی کنیم ، عالی است . در حال حاضر هیچ راه مقابله ایی هم با این نوع حمله بولر نیست !

شما در این استراتژی نیازی ندارید که قهرمان هایتان یا بولرها مکس باشد ! شما با سطح سه بولرهم می توانید به راحتی و تضمین شده ، هر دهکده ایی را سه ستاره کنید و البته با بولر سطح دو و قهرمان های ارتقاء یافته نیز می توانید به آسانی و هیچگونه مشکلی از هر دهکده ایی دو ستاره را بگیرد. بنابراین اگر بولر شما هم ارتقاء نیافته است و دوست دارید حملات خود را همیشه پیروز شوید ، این استراتژی به کمکتان می آید و باعث خوشحالی شما خواهد شد.

این استراتژی در چه تاون هالی کار می کند ؟

این استراتژِی برای تاون هال ده و تاون هال یازده کاربرد دارد.

کاربرد استفاده از این استراتژِی چیست ؟

این استراتژی برای : کلن وار ، بالا بردن کاپ و همچنین غارت منابع طلا و اکسیر دشمن نیز کاربرد دارد.

مزایای استفاده از حمله با بولر :

1- استفاده آسان برای سه ستاره کردن حریف.

2- احتیاجی به مکس کردن این نیرو نیست و پیروز خواهید شد.

3- اگر در استفاده از بولر دچار اشتباه هم شدید حداقل 2 ستاره را کسب خواهید کرد.

معایب استفاده از حمله با بولر :

1- پیش بینی صحیح حمله با بولر مشکل است ، بنابراین اگر هدف یا نقشه ایی در سر دارید که پیش بینی می کنید بولر آن کار را انجام می دهد ، این نقشه و پیش بینی شما همیشه درست از آب در نمی آید و باید صبر داشته باشید و خونسردی خود را حفظ کنید !

2- هزینه این حمله زیاد است و تقریبا بیشتر از 4500 اکسیر سیاه خرج می برد.

3- زمان تولید و ساختن این سرباز در سربازخانه اکسیر سیاه زیاد است و حدود یکساعت و پانزده دقیقه در صورت بوست نبودن سربازخانه زمان می برد.

چگونگی انواع حملات بولر

تغییرات مختلفی در حمله با بولر موجود است ، البته در همه آنها از ویژگی های بولر استفاده می شود اما تفاوت هایی دارد ، در اینجا نیز ما محبوب ترین ها را معرفی کردیم که شما بنا به سلیقه خودتان و چینش دهکده دشمن می توانید از آن استفاده کنید :

حالت اول : بولرها به همراه قهرمانان به عنوان پاک کننده : این نوع حمله برای قهرمانانمان اگر لول بالایی ندارند کاربرد دارد. شما دو بولر در کناره های زمین رها می کنید سپس با کمی تاخیر قهرمانانمان را در پشت سر آنها پیاده می کنیم و بعد از آن هیلر ها را رها می کنیم تا پشت قهرمان هایمان را پوشش بدهند و در آخر هم مابقی بولر ها را پیاده خواهیم کرد.

حالت دوم : بولرها به همراه استراتژی کویین واک : یک آرچر کویین میتواند مقدار زیادی از ساختمان های حریف را نابود کند و یک حمله قیفی شکل خوب برای بولر ها ترتیب دهد ، البته شما در این نوع حمله احتیاج به یک آرچر کویین ارتقاء یافته خواهید داشت.

حالت سوم : بولرها به همراه اسپل شفا دهنده : این استراتژی یک حمله سخت است ، چرا که شما باید یک حمله قیفی شکل را درست کنید و در این مورد توپخانه عقاب و اینفرنو ها با آن مقابله خواهند کرد و بهتر است این استراتژی را در کلن وار و با پیدا کردن دهکده های ضد سه ستاره استفاده کنید ، چرا که شما از قبل می توانید این دهکده ها را مشاهده کنید و آن را تحلیل کنید و زمان بندی بهتری برای استفاده از اسپل شفا دهنده داشته باشید.

ما در این مطلب قدم به قدم راهنمای حمله با بولر را به شما آموزش خواهم داد و در پایان هم فیلم هایی در رابطه با همین مطلب بالا برای شما قرار خواهم داد که در فیلم ها جزئیات بهتری را خواهید دید و شناخت کامل تری بدست خواهید آورد.

قدم به قدم حمله با بولر

این مراحل بسیار ساده است :

1- ساختن یک حمله قیفی شکل

2- ارسال بولر ها

3- استفاده از اسپل ها

نوع حمله بدین صورت است که توده ای و انبوهی از نیروها را ارسال می کنید و سپس با استفاده به موقع و مناسب از اسپل ها ، نیروهایتان را حمایت می کنید.

قدم اول و قدم دوم : ساختن یک حمله قیفی شکل و آغاز حمله

اگر شما می خواهید از ملکه و استراتژی کویین واک استفاده کنید باید آن را در قسمتی که بیشتر نزدیک به توپخانه عقاب است و یا برج های جهنمی( اینفرنو ) استفاده کنید و سپس سعی کنید یک حمله قیفی شکل گسترده با بولر شکل دهید و سپس سعی کنید که هسته دهکده را به سرعت فتح کنید .

برای بررسی راهنمای اولیه کویین واک کلیک کنید.

اگر دهکده تان قهرمان لول پایین دارد و یا قهرمان در حال ریکاوری است و آن را در اختیار ندارید ، 5 تا 6 بولر در دو طرف دهکده دشمن به همراه دو هیلر رها کنید و سپس در بین این دو قسمت دهکده دشمن ، توده بولر ها را پیاده می کنیم و حمله قیفی شکل ما در این دو میان تشکیل می شود.

برای بررسی توضیحاتی در مورد استراتژی بولر واک

mass-bowler-at00tack-1024x426
راهنمای سه ستاره کردن با بولر

حمله با اسپل شفا دهنده کمی پیچیده تر است. شما دو گولم در امتداد هم و در یک خط با کمی فاصله پیاده می کنید ( به همراه 5 تا 6 ویزارد در پشت آنها و 4 تا دیوارشکن که این مورد برای تشکیل یک حمله قیفی شکل واجب است ) ، این ترتیب حمله بسیار ضروری است زیرا توپخانه عقاب را بیدار نمی کند!  پس از این حمله شما با یک اسپل پرش بولر ها را به منظور از بین بردن توپخانه عقاب هدف قرار می دهید.

استفاده از اسپل ها

فکر می کنم استفاده از اسپل ها دیگر باید برای شما مشخص باشد.

1- اسپل خشم : هنگامی که بولر ها در مرکز دهکده حریف هستند.قدرت بولر ها در این هنگام دو چندان می کند و میتواند اینفرنو و توپخانه عقاب را سریعتر نابود کند.

2- اسپل پرش : برای هدایت نیرو به درون هسته / خارج از مرکز نقشه / بستگی به چیدمان دهکده دشمن دارد.

3- اسپل انجماد : برای هنگامی که اینفرنو در حالت مولتی و چند هدفی باشد.

4- اسپل شفا دهنده : ( اگر از حالت سوم که در بالا نوشتیم استفاده می کنید ) اینفرنو در حالت مولتی می تواند 5 عدد از x20 بولر را هدف قرار دهد و بولر های دیگر از اسپل شفا دهنده بهره خواهند برد . شما می توانید از این اسپل استفاده کنید ، اگر اینفرنو ها به سرعت از بین رفتند.

توجه : لطفا برای دیدن ویدیو ها به صورت آنلاین درصورت داشتن نرم افزار دانلود منیجر ، از طریق تنظیمات نرم افزار آن را از روی مرورگر خود بردارید و یا می توانید بدون انجام دادن این کار ویدیو هارا با کلیک بر روی آنها دانلود نمایید.

در فیلم های زیر که توسط تیم ایران کلش ساخته شده است ، به خوبی این مسائل توضیح داده شده است :

بولر هنگامی که لول قهرمان پایین است و یا آنها را در اختیار ندارید.

بولر به همراه استراتژی کویین واک.

بولر و استفاده از طلسم شفا دهنده.

نتیجه

فکر نمی کنم که دیگر احتیاجی به بحث بیشتری در مورد بولر باشد ، این استراتژی بسیار سرگرم کننده است چرا که احتمال شکست در آن خیلی کم است و پیروزی در آن برای شما لذت بخش خواهد بود ، همیشه من می ترسم که این استراتژی بر علیه دهکده ام انجام شود چرا که مهاجم حداقل یک ستاره را می گیرد و شکستی در کار نیست. همانطور که گفتیم برای این حمله احتیاجی به تمرکز و یا سریع بودن و یا تکنیک های استفاده از انگشتان مطرح نیست و هر کس به راحتی و در آسودگی میتواند حمله را انجام دهد و احتیاجی به ارتقاء هم نیست و با بولر و حملات دیوانه وار آنها نمی توان نگران لول شان بود و مطمئن هستم که برای بالانس بازی و برابری با قدرت بولر ، آپدیت و تغییراتی در بازی انجام خواهد شد.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
5 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
سهیل

اتک درباره ی ماینر هم میشه بگین

damoon

بولر شاید از سربازی باشه که نمی تو نه با یه زبه مثل پکا یه ارچر تاور 8 نابود کنه ولی بولر با پرت کردن یه سنگ به دو جسم اسیب زیادی میزنه و از پکا هم سریع تر زربه میزنه

damoon

به نظر من بولر بهترین سرباز

?>