بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched)

5 9,789

راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched)

باسلام خدمت همه کلشرها و کاربران محترم وبسایت ایران کلش ؛ امروز با آموزش اختصاصی پیاده سازی استراتژی بولر و ساحره (ویچ) در خدمت شما عزیزان هستیم.

همانطور که بهتر از بنده می دانید پس از آپدیت جدید تغییرات مخفی در ماینر قدرتمند برکس ها شکل گرفت که سه ستاره گرفتن با این نیرو بسیار سخت شده است.

خب تیم ایران کلش هم با توجه به این که دیگه استراتژی ماینر مورد توجه دوستان نیست تصمیم گرفت تا استراتژی جدیدی را برای شما معرفی کند. با ما همراه باشید…

با توجه به قدرتمندتر شدن ویچ (ساحره) پس از چند آپدیت جدید من شخصا این قول را به شما می دهم که اگر با نیروی قدرتمند و تخریب گر بولر ترکیب شود میتواند (و درست پیاده سازی شود) به راحتی تاون هال های 10 و 11 را سه ستاره کند.

راهنمای اتک سه ستاره با استراتژی بولر و ساحره (B*Witched)

استراتژی بولر و ساحره (ویچ) چگونه کارساز است؟

این استراتژی با توجه به سرعت و قدرت تخریبگری بولر به همراه ساحره (ویچ) یک استراتژی نفوذی است که نیروهای شما باید به شکل قیف مانند پیاده سازی شوند. مراحل این استراتژی به این صورت است که نیروها با تخریب عالی در شروع 50 درصد دهکده را تخریب کنند و یک ستاره کسب کنند و با نفوذ به مرکز و نابودی تاون هال ستاره دوم را کسب کنند. (آن هم با سرعت عالی و کمترین زمان) اگر شما یک اتکر حرفه ای باشید و استراتژی را صحیح سوق دهید حتی میتوانید دهکده تاون هال 11 مکس را صاف کنید.

استراتژی بولر – ساحره (ویچ) در کدام تاون هال ها مورد استفاده است؟

تاون هال 10 و تاون هال 11

هدف اصلی در استفاده از این استراتژی چیست؟

کلن وارها – افزایش کاپ – کسب منابع

فواید این استراتژی چیست؟

  • – آسان بودن استراتژی با توجه به نیروی تخریبگری بولر و ویچ
  • – کسب حداقل دو ستاره از اتک (به سرعت) و در بعضی از مواقع امکان کسب سه ستاره وجود دارد.
  • – صرفه جویی تا حد قابل توجهی در استفاده از اکسیر

مضرات این استراتژی چیست؟

  • – احتیاج به نیروها و اسپل های مکس تاون هال به همراه هیروهای لول بالا (مخصوصا آرچر کویین)
  • – هزینه زیاد ساخت نیروهای استراتژی که هردو نیرو (بولر و ویچ) نیازمند مقدار قابل توجهی دارک اکسیر هستند
حتماً بخوانید  راهنمای حمله سه ستاره برای سیلی ویچ

 

نیروهای مورد نیاز برای پیاده سازی استراتژی بولر – ساحره (ویچ)

در این استراتژی خلاف تصور همه نباید فقط از بولر و ساحره استفاده شود بلکه فقط این نیروها نقش اصلی استراتژی را دارند.

نیروهای بولر در این استراتژی باید بیشتر از همه نیروها و تا حدی زیاد باشد و همچنین تعدادی هیلر برای اجرا استراتژی کویین واک (آرچر کویین + هیلر) لازم است.

به طور کلی بولرها باید در حملات به صورت توده ای رهاشود تا کارساز باشد (مخصوصا در زمان استفاده از بولر در کلن وارها). اگر این استراتژی در کلن وار مورد استفاده شما می باشد در صورتی که حریف مپ فشرده دارد هیلرها باید برای شفابخشی بولرها به روی دهکده حریف رها شوند. همچنین اگر مپ پراکنده است فرقی ندارد که از کویین واک استفاده شود و یا از بولر + هیلر.

نیروهای لازم برای اجرا استراتژی بولر و ساحره (B*Witched) :

+ 8 ساحره (ویچ)

+ 20 بولر یا هشت بولر به همراه 4 هیلر

+ تعدادی دیوارشکن (والبریکر)

+ فول جاینت در کلن کستل

+ 3 اسپل خشم

+ 2 اسپل پرش

+ اسپل سم

 

آموزش کامل استراتژی بولر – ویچ (B*Witched) :

در این استراتژی بدون شک زمان اتک مهم نیست زیرا این استراتژی وقت زیادی لازم ندارد بلکه مهم تر از همه چیز در این استراتژی مکان استارت حمله و طرح پیاده سازی نیروهای می باشد.

bowler fail

  1. 1. مرحله اول استراتژی – پاکسازی اطراف نقشه :

توجه داشته باشید که نیروهای شما نباید زیاد به اطراف مپ پراکنده شوند در غیر اینصورت شاید شما فقط یک ستاره کسب کنید. به همین جهت ما دو نوع مپ متفاوت را برای شما نشان می دهیم:

th11 anti miner

——————-

th11-anti-3-star-base-bombtower-2

اگر به دنبال حمله به نقشه ای مانند مپ شماره یک (در همین بخش) هستید شما نیازی به ساخت هیلر ندارید چون اگه یادتان باشد گفتیم هیلر در این استراتژی برای مپ ها شلوغ و متمرکز قابل استفاده است.

اما در مپ شماره دو (در همین بخش) در نقشه باید ساختمان های اطراف پاکسازی شود و ما باید با استفاده از کویین واک (آرچر کویین و هیلر) اطراف نقشه را پاک سازی کنیم. و پس از آن ویچ ها را در قسمت پاکسازی شده پیاده سازی کنیم.

حتماً بخوانید  ترکیب عرشه دارت گوبلین ماینر برای کلش رویال

b-witched-funnel

  1. 2. مرحله دوم استراتژی – پیاده سازی نیروها :

اگر در مپ حریف ساختمانی در اطراف وجود ندارد که چه بهتر ولی اگر ساختمانی وجود داشت با کویین واک یک طرف را پاک سازی میکنیم و بولرها و ویچ ها را رها میکنیم و با استفاده از 2 اسپل پرش و نیروی والبریکر در همان اول نیروهای را به سمت مرکز مپ راهنمایی میکنیم و با استفاده از اسپل خشم در مرکز مپ نیروها را خشمگین میکنیم و مرکز مپ را نیز به سرعت پاکسازی می کنیم.

پشت پرده این استراتژی به این صورت است که ساحره (ویچ) با تولید اسکلت ساختمان های دفاعی را مشغول به خود میکنند و در این میان بولرها خیلی راحت با نیروی آسیب رسانی فوق العاده کار آنهارا یک سره میکنند. شاید برگ برنده شما پرتاب گوی های بولرها حتی از پشت دیوارها و سرگرم شدن ساختمان های دفاعی به اسکلت ها باشد.

در این استراتژی از نیروی گرندواردن باید برای محافظت از بولر ها و ساحره ها استفاده شود و این استراتژی به قدری قدرتمند و پرسرعت است که اگر صحیح پیاده سازی شود در کمتر از 30 ثانیه مرکز مپ حریف به کلی نابود میشود. و کسب دو ستاره قطعی است و حتی امکان کسب سه ستاره نیز وجود دارد.

 

برای فهمیدن بهتر هدف و چگونگی استراتژی ویدیوی اتک با استراتژی بولر – ویچ را تماشا کنید

*** نتیجه گیری ***

همانطور که در اول مطلب اشاره کردم هزینه ساخت نیروهای این استراتژی بالا می باشد و نیازمند مقدار قابل توجهی دارک اکسیر است اما اگر هدف شما کسب کاپ است بدون شک این استراتژی کارساز است زیرا با قدرت بالا و سرعت عالی یکی از بهترین گزینه ها برای کسب ستاره می باشد.

اگر به دارک اکسیرهای خود نیازمند هستید و توانایی استفاده از این استراتژی را ندارید پیشنهاد ما به شما استراتژی LavaLoon (لاواهاند + بالون) می باشد.

 

لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را از طریق بخش دیدگاه ها و نظرات با ما و کاربران به اشتراک بگذارید.

نویسنده : علیرضا اسماعیلی

5
دیدگاه بگذارید

avatar
4 نظرات چندتایی
1 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
5 نظرات مدیران
علیرضا اسماعیلیmohammadSnow-leopardAMIRمحمدیان آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
mohammad
مهمان
mohammad

فیلمش رو ندارین بزاریبن؟

Snow-leopard
مهمان
Snow-leopard

ستاره گرفتن تو وار مخصوصا در تاون های 10 و 11 بسیار سخت شده و استفاده از این استراتژی ها هم نیازمند تمرین بسیاره و با یکی دوبار امتحان کردن نمیشه نتیجه مطلوب رو گرفت.

AMIR
مهمان
AMIR

دارکت باید فول باشه.چون خیلی هزینه بره این ترکیب!!
به نظر من این ترکیب در وارها خیلی بدرد میخوره!

محمدیان
مهمان
محمدیان

سلام آموزش فوق العاده عالی بود‌
ممنون ایرانکلش

?>