بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

6 نکته تاثیر گزار در حملات(کلش رویال)

6 1,872

شش نکته که با رعایت آنها میتوانید برد های خود را در حملات افزایش دهید

 

1- هیچگاه اول حمله نکنید:

  • از دست دادن اکسیر : اگر شما از اکسیر هایتان برای حمله استفاده کنید باید منتظر بمانبد تا اکسیرتان دوباره پر شود و این به حریف اجازه میدهد با استفاده از ضد حمله به شما اسیب برساند ، پس پیشنهاد میکنم ابتدا منتظر بمانید تا حریف شروع به حمله کند و سپس منتظر فرصتی برای ضد حمله باشید.
  • شناسایی استراتژی حریف : شما میتوانید با انداختن یک نیرو به بیس حریف با روش دفاع او آشنا شوید ، همچنین میتوانید با حمله های کوچک که اکسیر کمی میبرند حریفتان را وادار به حمله کنید ، به طور مثال با انداختن گبلین های نیزه دار و گبلین های معمولی حمله ای کوچک ترتیب دهید که در صورتی که حریف دفاع نکند حمله ای خوب و در صورت دفاع باعث اشنایی شما با نیرو هایش میشود ، گاهی نیز باعث میشود حریف با نیرویی که برای دفاع انداخته است حمله کند که باز بهسود شماست.

2- عجله نکنید و همه چیز را به آرامی پیاده سازید:

بسیاری از افراد هنگامی که فرصتی برای حمله میبینند به سرعت نیرو هایشان را پیاده میکنند و این کار مناسبی نیست ، شما 3 دقیقه برای برد یا باخت فرصت دارید ، در این فرصت شما باید نیرو ها و اسپل های خود و حریف را درک کنید تا بتوانید بهترین عکس العمل ها را نسبت به حملات و دفاع حریف انجام دهید و همچنین باید اکسیرتان را در بالا ترین وضعیت خود قرار دهید تا هم حمله کرده باشید و هم برای دفاع آماده باشید.

3-همه کاره باشید و از دو طرف حمله کنید :

در ابتدای بازی شما همه ی نیرو هایتان را از یک طرف پیاده میکنید و کاملا هم تاثیر گزاره ، اما هرچه جلو تر میروید کار سخت تر میشود و ریختن نیرو ها به یک جهت باعث میشود طرف دیگر از تمرکز شما خارج و در صورت حمله حریف دفاع از آن مشکل شود ، سعی کنید از دو جهت حریف را مورد حمله قرار دهید تا حریف نتواند حدس بزند از کدام سمت حمله خواهید کرد و همچنین نتواند ضد حمله ترتیب دهد.

4- با یک چشم وضعیت اکسیرتان را بسنجید :

همانطور که میدانید کارت های اپیک بسیار قدرتمند هستند اما اکثر آنها +4 اکسیر برای پیاده سازی لازم دارند ، شما باید میزان اکسیرتان را کنترل کنید تا بتوانید از آنها استفاده کنی.

میانگین اکسیر مناسب برای ارنا های مختلف که با آنها میتوانید به خوبی از کارت های اپیک استفاده کنید:

  • ارنا یک 2.8 تا 3.0
  • ارنا دو 3.0 تا 3.5
  • ارنا سه 3.5 تا 3.8
  • ارنا چهار 3.9 تا 4.1
  • ارنا پنج 3.9 تا 4.5
  • ارنا شش ، هفت و هشت محدودیتی ندارند و پلیر نسبت به تجربه اش بتل دک را باید بچیند.

دقت کنید که همیشه هنگام حمله مقداری اکسیر برای دفاع نگهدارید.

5- استفاده از ارتش اسکلت ها 

اگر دقت کرده باشید از این نیرو کم استفاده میشود ولی این نیرو یک دفاع موثر در برابر نیرو های با میزان سلامت بالا و دمیج بالا به حساب می آید و با تعداد زیاد ، قدرت آن نیرو ها را خنثی میکند ، در حمله نیز این نیرو میتواند موثر باشد ، پیشنهاد میکنم از این نیرو در ترکیب هایتان استفاده کنید.

6- هماهنگ شدن با دفاع و حمله

وقتی شما برای نابود کردن تاور ها و کینگ حریف نیرو هایتان را پیاده میکنید معمولا برای چند ثانیه اکسیر شما به یک چهارم و یا حتی 0 تبدیل میشود و شما را در حالت بی دفاع قرار میدهد ، این که دفاع را فراموش نکنید بسیار مهم است و باید رعایت شود ، روش مناسبی برای این کار وجود دارد ، یکی از بهترین روش ها پیاده سازی نیرو های پر خرج مثل پکا و گولم پشت تاور هایتان است و باعث میشود تا رسیدن پکا به زمین حریف اکسیرتان پر شود و از اکسیر پر شده هم در دفاع و هم در حمله استفاده شود.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
.E.M.SH.19.

یه ترکیب خوبی بزارید تو سایتتون واقعا تاثیر گذار و خوب من قسم سوم شما پکا دک رو پیاده کردم و دیدم دشمن آیس ویزارد یا اسپارکی داره خیلی از این مورد ها واسم پیش اومده همش باختم نه تنها آرینا 7 هم نرفتم بلکه اومدم آرینا 5خیلی سخته باید چه کنم ممنونم ازتون.سایتتون در کل خیلی خیلی خیلی عالیییییییییهههههههههههههه.

HOSEIN ASSASSIN

سلام
برای حمله کارت پکا بهتره یا گولم؟؟

Mohammad_SHokoohi

هر کدام در ارنای مخصوص و با کارتهای مناسب خود به خوبی جواب میدن.

سینا

ایران کلش لطفا میشه بهم بگی که چچوری کارتهای لجندی رو به دست اورد

Mohammad_SHokoohi

دوست عزیز،کارت های لجندری از روی شانس هستند و شانس کارت لجندری در صندوق هایی مثل مجیکال یا سوپر مجیکال زیاد تره .سعی اگر دنبال کارت مشخصی هستید توی ارنا خودش بمونید تا اگر قرار شد کارت جدیدی دریافت کنید اون کارت،کارت مورد علاقه شما باشه!

aliwwwmo

شما هرچقدر دوست داری کاپ زیاد کن برای گرفتن کارت لجندری کمی شانس میخواین من توی آرنا 7 توی سیلور چست دوتا آیس ویزارد گرفتم اگر ربتی به کاپ داشت همیشه باید توی آرنا یک میموندین تا مثلا لایتینگتون رو 4 کنید

?>