بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بازی های پولی اندروید و آیفون که در ۴ مهر رایگان شده‌اند.

نگاهی به بازی های پولی اندروید و آیفون که اخیرا رایگان شده‌اند.

0 867

جدا از اینکه روزانه شاهد عرضه شدن بازی‌های رایگان مختلفی به جای بازی های پولی اندروید و آیفون هستیم، بازی‌های مختلف و کمتر دیده شده پرمیوم هم برای مدت زمان محدودی به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند تا کاربران بتوانند تجربه‌های متفاوتی را روی گوشی موبایل خود کسب کنند. ازاین‌رو در ادامه فهرستی از بازی‌های پرمیوم که روزانه به‌صورت رایگان ارائه می‌شوند، برای شما کاربران عزیز تهیه کرده‌ایم تا به‌راحتی به این دسته از بازی‌های موبایل دسترسی داشته باشید.

دراین‌میان اشاره کنم با یک بار اضافه کردن بازی‌ها به فهرست بازی‌های خود، برای همیشه به‌صورت رایگان قادر به تجربه‌ی آن‌ها خواهید بود.

بازی های اندروید

بازی های پولی اندروید و آیفون که در ۴ مهر رایگان شده‌اند.

Dark Legend of War 1945

  • سازنده: MDeeApp
  • سبک: ماجراجویی

Dark Legend of War 1945 یک بازی ماجراجویی با طراحی‌های دوبعدی است که سعی دارد جنگ جهانی دوم و تاثیرات آن را با شکل و شمایل متفاوتی به‌تصویر بکشد. در اینجا نباید انتظار یک روایت دقیق باشیم، اما نحوه روایت داستان و گیم‌پلی، موردی است که Dark Legend of War 1945 را جذاب کرده است. در سمت راست صفحه‌نمایش دکمه‌های مختلفی تعبیه شده که ازطریق آن‌ها می‌توانید فعالیت‌هایی مثل شلیک کردن، نارنجک انداختن و موارد مشابه را انجام دهید. در سمت چپ صفحه‌نمایش هم یک دی‌پد مجازی برای هدایت قهرمان داستان درنظر گرفته شده است.

بازی های آیفون

بازی های پولی اندروید و آیفون که در ۴ مهر رایگان شده‌اند.

Break Brick Out

  • سازنده: Waterpower Technology
  • سبک: آرکید

واترپاور تکنولوژی، جزو آن دسته از استودیوهایی است که تابه‌امروز بازی‌های آرکید و کژوال مختلفی را توسعه داده است. همچنین در جریان هفته‌های اخیر، شاهد رایگان شدن بازی‌های متعددی از سوی Waterpower Technology بوده‌ایم و Break Brick Out یکی از آن‌ها است. در جریان بازی Break Brick Out بازیکنان هدایت یک پلتفرم را در پایین صفحه‌نمایش برعهده می‌گیرند. ازاین‌رو باید به‌واسطه‌ی توپی که مدام در محیط در حال حرکت است، تمامی سازه‌های بالای صفحه‌نمایش را از بین ببرند. با پشت سر گذاشتن مراحل اولیه، با مراحلی روبه‌رو می‌شوید که ساختار پیچیده‌تری دارند و انجام این کار را برای بازیکن به یک چالش تبدیل می‌کند.

iota

بازی های پولی اندروید و آیفون که در ۴ مهر رایگان شده‌اند.

  • سازنده: Ronald Destefano
  • سبک: پازل

iota برای آن دسته از کاربرانی توسعه یافته که علاقه‌مند به چالش کشیدن خود هستند و از بازی‌های کژوال و پازل محور موبایل خسته شده‌اند. iota برخلاف سایر بازی‌های این سبک که دارای دکمه‌های مجازی روی صفحه‌نمایش در راستای هدایت کاراکتر و انجام سایر موارد است، با چپ و راست کردن گوشی روند بازی پیش می‌رود. ازاین‌رو باید حواس‌تان را حسابی جمع کنید که آیفون یا آیپد خود را در طول تجربه بازی به چه شکل نگه می‌دارید. همچنین چالش‌ها و پازل‌های بازی به‌گونه‌ای طراحی شده که کاربر درکنار به چالش کشیده شدن، از کامل کردن آن‌ها هم لذت ببرد.

Pop and Rotate

بازی های پولی اندروید و آیفون که در ۴ مهر رایگان شده‌اند.

  • سازنده: Waterpower Technology
  • سبک: آرکید

اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های Matching در بین بازی های پولی اندروید و آیفون هستید، Pop and Rotate، ساخته استودیو واتر پاور تکنولوژی می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد. ساختار بازی، همانند سایر بازی‌های تطابقی است. حتی از نظر گیم‌پلی هم شباهت‌های بسیار زیادی را مشاهده می‌کنید. ساختار بازی بدین شکل است که باید دایره‌های همرنگ را درکنار یکدیگر قرار داده تا از بین بروند. زمانی‌که تمامی دایره‌ها از بین برود، برنده خواهید شد. این در حالی است که از نظر طراحی، Pop and Rotate می‌تواند تجربه‌ای متفاوت و رنگی‌تر نسبت‌به سایر بازی‌های این سبک را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>