بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ ها و تاکتیک های ضد والکری

24 4,730

در آپدیتی که چندی پیش منتشر شد والکری به نیرویی قوی و پر قدرت تبدیل شد که در پی آن بازیکنان زیاد شروع به آپگریت والکری کردن و به سطح بالایی رسوندن و به راحتی با والکری سطح بالا میشه مپ های بسیار قوی رو در هم شکست. در این تایپیک من قصد دارم مپ ها و تاکتیک های ضد والکری رو به شما آموزش بدم تا حداقل بتونید میزان تخریب والکری رو پایین بیارید.

در اول کار من قصد دارم به شما نوع حمله و قدرت والکری را نشان هم تا و در آخرین بخش نیز مپ هایی به شما معرفی میکنم تا بتوانید در مقابل والکری دفاع کنید.

چگونه در برابر حملات والکری دفاع کنید؟

حمله با والکری بسیار ساده است البته برای فردی که حمله با والکری را به خوبی بلد باشد.به همین دلیل است که بعضی اوقات حمله ها موفق و بعضی اوقات ناموفق است.

والکری در کل چگونه حمله میکند؟

اکثر بازیکنان در اتک هایشان با والکری سعی میکنند یک راه مستقیم برای والکری به وسط مپ ایجاد کنند(اکثرا با هیرو ها و ترکیب های متفاوتی از قبیل جاینت هیلر ویزارد و یا گولم ویزارد)

بدترین قسمت زمانی است که:

1.والکری ها به وسط دو ساختمان رفته و با یک ضربه هر دو را نابود میکنند

2.اسپل جامپ راهی مستقیم برای والکری ها درست کرده و حمله آنها را سریع تر میکند

3.اسپل ریج آنها را بسیار سریع تر میکند.

در واقع نابود کردن خود والکری بسیار مشکل نیست اما زمانی که آنها از اسپل جامپ و ریج بهره میگیرند بسیار قدرت مند میشوند و راحتی میتوانند هسته مپ را نابود کنند.و در آن زمان ساختمان های دفاعی قدرت کافی برای نابودی والکری ها ندارند.

valkerie_farming

چگونه در برابر حمله های والکری دفاع کنیم؟

فکر کنم همه شما بدانید کافی است والکری را از مرکز مپ دور کنیم،وقتی والکری به مرکز مپ برود میتواند به راحتی بیشتر مپ شما را تخریب کند در اینجاست که بحث مپ های ضد والکری مطرح میشود وظیفه این نوع مپ ها این است که والکری هارا از مرکز دور نگه دارد.خب شما باید این کارها را انجام دهید.

1.یک‌حلقه دور مرکز مپ خود درست کنید تا والکری ها به دور مرکز بچرخند و به سمت مرکز نروند.

2.مرکز مپ خود را دوباره بچینید

به این قسمت باید بیشترین توجه را بکنید:

والکری را از هسته مپ خود دور کنید.

چندی پیش مپ حلقه منابع بسیار محبوب شد هنوز نیز بسیاری از این مپ استفاده میکنند در این مپ حلقه هایی وجود دارد که در آن حلقه منابع قرار داده شده و سرعت والکری را بسیار کم میکند.و این مپ به خوبی در برابر والکری دفاع میکند.

والکری ها سعی میکنند بین دو ساختمان رفته و آنها را نابود کنند اگر شما ساختمان هارا به شکل خوبی بچینید(مخزن ها و کالکتور ها به بهترین شکل عمل میکنند) والکری هم به سمت مرکز نمیروند.

anti-valkyrie-funnel-ring-1024x421مپ ها و تاکتیک های ضد والکری

قسمت مهم این است که در آن قسم شما نباید دفاعی های زیادی داشته باشید زیرا آنجا به این علت که والکری ها تازه نفس و زیاد هستند آسیب زیادی میبینند.

یکی از ویژگی های این مپ این است که وقتی اتکر سعی دارد با اسپل جامپ والکری های خود را به داخل قسمت سفید بفرستد اما وقتی که به قسمت سفید وسطی برود اتکش بسیار ناگهان خراب میشود.

اکثر مپ ها دارای یک هسته هستند و این کار حمله را برای والکری آسان میکند و شما باید  سعی کنید مپ هایی با چند هسته اصلی انتخاب کنید.

اگر شما چند هسته داشته باشید مپ شما قوی تر میشود(به خاطر اینکه در هسته دفاعی های سنگین قرار میگیرد)شما با نگاه کردن به دو مپ زیر منظور من را کامل متوجه خواهید شد.

anti-valkyrie-base-core-compartmentsمپ ها و تاکتیک های ضد والکری
این را در ذهن خود داشته باشید در هر ثانیه دفاعی های شما میتوانند ضربات سنگینی به حریف بزنند.

هیرو ها در برابر والکری

شما نباید هیرو های خود را در مرکز مپ و یا کنار یکدیگر قرار دهید به این علت که اگر دسته ای از والکری ها به پیش آنها بیایند با یک ضربه هردو را نابود میکنند و دلیل اینکه نباید هیرو خود را در مرکز قرار دهید این است که هیرو ها والکری را به سمت مرکز میکشانند و باعث میشوند که والکری ها بدون هیچ اسپل که برای آنها راهی ایجاد کند هسته مپ شما را نابود کنند.

فنر های خود را ارتقا دهید.

حتما فنر های خود را به سطح 2 ارتقا دهید تا بجای 1 والکری 2 والکری را نابود کند.

سرباز های کلن کستل در برابر والکری

در حال حاضر یک بیبی دراگون و والکری و یا یک بیبی دراگون و ویزارد بهترین چیز است.نکته در اینجاست که قدرت بیبی دراگون در حالت خشم تقریبا با یک دراگون برابر است اما با سرعت وآتش سریع تر.

اگر شما به دلایلی نتوانید بیبی دراگون دریافت کنید،بهترین ترکیب یک گولم و بالون است.برای مثال اگر والکری ها گولم را نابود کنند به والکریب ها خسارت زیادی وارد میشود و همینطر به دو گولمیت تبدیل میشود و اگر شما کمی خوش شانس باشید در همین زمان بالون سر رسیده و ضربه مهلکی به والکری ها میزند.

مپ های ضد والکری تاون هال 9الی11

در اینجا چند مپ که تقریبا در برابر توانسته اند دوام بیاورند را برای شما قرار داده ایم.اما نکته اینجاست که اگر اتکر یک اتکر حرفه ای این مپ فقط میتواند از 3ستاره شدن جلوگیری کند.اما برای یک پلیر اماتور که دقیقا نمیداند چگونه اتک با والکری را هدایت کند بسیار عالی عمل میکند.

تاون هال9

th9 anti valkyrie war base layout Anti Valkyrie Town Hall 9 War Baseمپ ها و تاکتیک های ضد والکری

این مپ یک مپ قدیمی اما بسیار مناسب برای دفاع در برابر والکری است.در اینجا تمامی ویژگی های آنتی والکری را دارید.تاون هال در گوشه قرار داده شده و چهار هسته وجود دارد و همچنین یک تونل که در آن منابع قرار داده شده وجود دارد.

تاون هال10

th10 anti valkyrie war base anti 3 star layout Anti Valkyrie Town Hall 10 War Baseمپ ها و تاکتیک های ضد والکری

در این مپ مخزن ها درون مپ هستند و باعث میشوند زمانی زیادی والکری ها را دور از مرکز نگه دارد و تعداد زیادی ساختمان در بیرون مپ برای اینکه والکری ها درون مپ نروند وجود دارد.

th10 war base anti valks june th10 war base anti valk 2 starمپ ها و تاکتیک های ضد والکری

یکی دیگر از مپ های ضد والکری که تقریبا مشابه مپ بالاست را در اینجا قرار داده ایم اکثرا از سمت راست برای نابود کردن تاون هال حمله را آغاز میکنند اما نمیتوانند سه ستاره را دریافت کنند کافیست یکبار این مپ را بچینید تا عملکرد آن را مشاهده کنید

تاون هال11

th11 anti valkyrie war base layout Anti Valkyrie Town Hall 11 War Baseمپ ها و تاکتیک های ضد والکری

این مپ تلاش میکند تا هسته را از دیگر ساختمان ها دور نگه دارد و همچنین یک تونل برای والکری ها ایجاد کرده است به نوبه خود این مپ را بسیار زیاد قبول دارم.

نتیجه گیری:

این مپ ها شاید گاهی خوب عمل نکنند اما بسیاری از مواقع میتوانند عامل پیروزی شما در کلن وار باشند

به نظر خودم هیچ گونه تغییرات خاص دیگر در والکری ایجاد نمی شود و والکری نیز در سال 2016به عنوان یکی از سربازانی که بیشترین استفاده را داشته تبدیل میشود

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
24 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Emperator147

کلا اگه خودتون یه کم از تجربه بازی استفاده کنید و این مپها رو اگه جواب نداد با توضیحاتی که دوستان از روش حمله و یا چگونگی حمله نیروها تو سایت میزارن با کمی تغییر خلاقانه میتونید همین مپها رو به مپهای انتی ستاره تبدیل کنید که حرف نتونه حتی ستاره بگیره

Emperator147

سلام من این مپها رو نمیدونم ولی من از داخل همین سایت یه مپبرای تانهال ۹ چیدم که قراربود انتی ۲ باشه ولی تو همون وار اول ۳ ستاره زدنش ولی با یه کم تغیراتی که خودم بهش دادم تانهال ۱۱ مکس هم دیگه نتونست بانیروهای بیشتر اون رو ۳ ستاره بزنه و الانم دارم برای تان ۱۰ استفاده میکنم که واقعا عالیه

یدی

میشه بفرستی برام؟؟؟ 09117388187 تلگرامم

Elham

برای منم بفرستش تلگرام @orginlove

Shafe

سلام داداش من یک سال بازی میکنم تاهنوز یک مپ خوب ندارم تان هال 9 بودم تاز 10 شده می توانی یک مپ خوب بدی تلگرام یا ایمو روان کن اگر تونیستی

رامین

واقعا مسخره هستش
پیشنهاد میکنم وقتتونو هدر ندین الان سه کردن منو خیلی مزخرفه

حسین

مپ تاون نه ضد والکری بسیار بیخود بود من تاون نه مکس سه ستاره شدم خاهشا در انتخاب مپ دقت کنید من دقیقا همینو چیدم ولی نتیجه نگرفتم شماره روبروم با وااکری زد

مرتضي

سلام ، اولا بابت توضيحات خوبتون خسته نباشيد ميگم بهتون ، دوما تو بخش “سرباز های کلن کستل در برابر والکری” نوشتين يه گولم و يه بالن بگيرين ؟؟!! فكر نكنم تاون هال 9 باشه كه كلن 35 تايي داشته باشه.بهتر بود قيد ميكردين فكر برا تاون هال 10 و 11 . باتشكر از شما

کیوان

مپ ضد والکری تاون 9 بزارین تا حالا تو وار سه ستاره منو نزده بودن یا 2ستاره یا 1ستاره میشدم الان با والکری راحت 3ستاره میشم لطفا کمک کنید

sina

دوستان منو تو اتکا با تاون 10 میزنن مپ بزارین که منابع تو باشه

amir

مپ تان 8 ضد والکری بزارین لطفا. به جیمیلم ارسال کنین

❤....❤

از نظر شما کدوم مپ هایی ک واسه تان ده گزاشتید برا دفاع والکری بهتره
بهترین کدومه ؟؟؟؟

POUYA

سلام با تشکر از سایت بسیار عالیتون به نظر من بهترین روش برای نابود کردن والکری استفاده از جاینت بمب های کنار همه که راحت میتونه گروهی از والکری هارو نابود کنه

amir

سلام لطفا مپ های ضد بولر هم بزارید ب نظر من مپ های ضد والکری با بولر خیلی راحت 3 میشن.

مهدی استیری

بله چشم

حمید

بهترین مپ تاون ده

http://s7.picofile.com/file/8257616926/gartal.jpg

علیرضا رحیمیان

تشکر اما این مپ ضعف های زیادی داره با این حال

JK

اموزشتون خیلی عالیه ممنون ایران کلش

حمید

سلام خسته نباشید ممنون بابت کمکتون میخواستم خواهش کن مپ معمولی تان ده هم بزارید ضده منابع باشه چون تو این روزا همه با والکری راحت منابع رو میبرن

امیر

واقعا سایت خوبی دارین ممنون این مپ ها زده گلوم پکا هم هست؟؟؟؟

محمدرضا

کلا والکری لول چهار میتونه هر مپی از هر نوعش رو سه بکنه…
تو تاون ده امتحان نکردم چون اینفرنو بد دمیج میده…

?>