بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018

7 17,168

با سلام خدمت شما دوستان و کاربران عزیز امروز تصمیم گرفتیم مطلبی تحت عنوان ” مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس ” را برای شما عزیزان فراهم و نگارش کنیم . با ادامه مطلب حتما همراه باشید …

هم اکنون زمان طراحی یک بیس جدید فرا رسیده است . طرح تمام بیس هایی که اخیرا در اینجا به آن ها اشاره نموده ام بسیار محبوب شده اند و توسط بسیاری از کلش بازان مورد استفاده قرار گرفته است . بنابر این من قصد دارم تا بهترین مپ های بلیدر هال 8 یعنی را برای شما شرح دهم .

تمام نقشه ها بروز هستند !

مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس – اپریل 2018

قبل از این که مطلب مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس  را شروع کنم ، می خواهم موضوع مهمی را به شما گوشزد کنم . اگر تصمیم دارید از بیس های ارائه شده در اینترنت استفاده کنید ، باید بدانید که این طرح ها گاهی اوقات بسیار محبوب و پراستفاده هستند ، به طوری که سایر بازیکنان تکتیک هایی را فرا گرفته اند که به وسیله آنها می توانند به بیس شما ضربه زده و یا آن را نابود کنند . لذا پس از چینش بیس ها ، مطمئن شوید تا مکان تله ها و دفاعی ها را تغییر داده اید .

استفاده از مپ های اینترنتی


نقشه اول | طرح لبی رینث

مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018
bh8-base-layouts-april-1

آیا در بیلدر هال 8 هستید ؟

آیا از همان طرحهای اولیه و خسته کننده استفاده می کنید ؟

خب ، این یک مپ کاملا متفاوت و بسیار جالب و جدید است . چینش این نقشه به طوری ست که نیرو و مهاجمان حریف را به ساختمان های بدون استفاده مشغول کرده و سر آن ها توسط سازه های اطراف بیس پرت می کند و سبب خرید وقت شده و در نتیجه دفاعی بسیار بهینه را تجربه می کنید .

من نتایج بسیار خوبی را با استفاده از این بیس گرفته ام .

نقشه دوم | ضد جاینت

مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018
bh8-base-layouts-apri-2

من می دانم این طرح بیس قدیمی ، بسیار محبوب است اما هنوز هم موثر و کارساز است – شما برای دستیابی به 2 ستاره برای این بیس ، باید تمام نیرو های خود و حتی ماشین جنگ را به کار گیرید . البته اما این به زمان و کمی شانس هم بستگی دارد .

نقشه سوم | ضد 3 ستاره

مپ بیلدرهال 8 برای بیلدربیس | اپریل 2018
bh8-base-layouts-apri-3

این یک بیس عالی است که باید از آن استفاده کنید . دیوارهای اطراف بیس ، بمب افکن ها را از ورود به داخل محفظه مرکزی گمراه می کنند و بیلدر هال با جاینت کنون و روستر محافظت می شود ، آنها همچنین توسط کراشر و ایر دیفینس ها محافظت می شوند که همچنین در برابر نیروهای هوایی بسیار مقاوم است .

موفق و پیروز باشید .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
7 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mohamad

ببخشید من اکانت کلشم هک شد بود یک بار بازیابی کردم ایا سوپرسل برای بار برای شخص دیگری یا خودم بازیابی میکن یا خیر

علی

سلام ببخشید بازی کلش رویال من مینویسه” به خواطر سورفتار بازی سریع غیر فعال شد مراقب هم تیمیت باش”یعنی چی؟ تو روخدا جواب بدین

Artaa

سلام ميتونيد وارد بازي بشيد؟

ali

سلام
تاریخ اپدیت بعدی کلش چه زمانی است؟
اصلا خبری از اپدیت نیست!
نه شایعه ای، نه بحثی و نه خبری…

Mahdi

عزیز لطفا مپ تاون ۱۱ انتی سه بزار خیلی زیاد هم باشه . ممنون♡

?>