بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

همه چیز در مورد سیستم اتک در دهکده دوم کلش

0 1,400

با انتشار نسخه 9.24.1 کلش اف کلنز و اضافه شدن بخش قبیله سازنده نوع جدیدی از اتک وارد کلش اف کلنز شد ، در این آموزش قصد داریم شما را با نحوه اتک و اولویت های آن در دهکده دوم آشنا کنیم ، با بدوگیم همراه باشید!

تفاوت اتک معمولی و اتک در دهکده دوم چیست؟ 

در این سبک از اتک شما دو هدف خواهید داشت ، هدف اول جمع آوری لوت و هدف دوم جمع آوری تروفی یا همان کاپ میباشد ، توجه داشته باشید که لوت و تروفی های دهکده دوم و دهکده اول جدا میباشند .

شما روزانه میتوانید سه اتک موفق برای جمع آوری لوت بزنید ، پس از آن تنها تروفی به دست شما میرسد و برای جمع آوری لوت باید تا روز آینده صبر کنید یا این که از جم استفاده کنید ، اما راهی نیز برای جمع آوری لوت بیشتر در این سه اتک وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم .

سبک جدید اتک به این صورت است که دو حریف هم زمان مپ های یکدیگر را مورد حمله قرار می دهند و در پایان سه حالت خواهد داشت ، برد ، باخت و مساوی که با توجه به اتک ها محاسبه میشوند ، اولویت انتخاب برنده ستاره و درصد اتک میباشد که در صورت ستاره های مساوی ، درصد تخریب بیس برنده را مشخص میکند ، در صورتی که هم ستاره و هم درصد برابر باشد نیز بدون کسر یا اضاف شدن چیزی از شما اتک به پایان میرسد .

جمع آوری لوت در اتک ها …

همانطور که در قسمت قبل گفتیم شما در روز تنها قادر هستید سه اتک برای جمع آوری لوت بزنید ، در غیر این صورت شما باید از جم استفاده کنید ، اما راه هایی نیز وجود دارد که در این سه اتک لوت بیشتر جمع آوری کنید :

اولین و مهم ترین روش افزایش کاپ یا تروفی میباشد ، شما با افزایش میزان تروفی خود میتوانید بعد از هر اتک لوت بیشتری دریافت کنید.

دفاع ، بخش بزرگی از پیروزی !

همانطور که قبلا به آن پرداختیم ، دفاع بخشی از پیروزی شماست ، پس چیدن مپ مناسب کمک بزرگی به پیروزی شما خواهد کرد !

اما نکاتی در چیدن مپ وجود دارد که در این قسمت به آن میپردازیم.

  1. استفاده صحیح از تله ها : تله ها نقش مهمی در مپ دارند ، جایگزاری مناسب تله ها روشی مهم در دفاع و کم کردن توانایی حریف است . 
  2. گزاشتن ساختمان ها تحت پوشش دفاع : ساختمان ها در بیلدر ویلیج به دلیل تعداد کم درصد بالایی دارند و ممکن است حریف با نابودی هر ساختمان بیش از 10 درصد کسب کند ، گزاشتن ساختمان هایی نظیر اکسیر کالکتر در محدوده دفاعی ها کمک خوبی برای دفاع در مقابل دشمن میکند !
  3. دیوار ها ، وسیله ای برای کنترل حریف : به دلیل محدودیت نیرو ها در بیلدر ویلیج ، شما با برنامه ریزی مناسب قادر خواهید بود نیرو های حریف را به مکان دلخواه خوب هدایت نمایید ، به عنوان مثال با گزاشتن یک شکاف درون دیوار ها جاینت های حریف را به سمت دفاعی هم هدایت کنید و در آن مسیر استفاده از تله مناسب باعث به هر ریختن برنامه های حریف خواهد شد .

نکته های اتک در قبیله دوم!

بعد از نکته های دفاعی ، مطمعنا اینبار نوبت به حمله میرسد ، اول از همه به اولویت های ارتقاع نیرو ها خواهیم پرداخت که نقش به سزایی در اتک ها دارد .

در قبیله دوم هر نیرو دارای یک قدرت ویژه میباشد که با ارتقاع نیرو ، این قدرت فعال یا ارتقاع میابد ، همچنین به دلیل این که کمپ ها در دهکده دوم قابل ارتقاع نیستند ، چهت افزایش تعداد نیرو ها باید آنها را ارتقاع داد ، شما میتوانید جزعیات ارتقاع هر لول را در لابراتوری نجوم (جدید ) مشاهده کنید…

استفاده از نیرو ها با برنامه قبلی : در دهکده دوم شما یک دقیقه زمان برای برنامه ریزی اتک دارید ، پس خوب فکر کنید و جوانب مپ حریف را در نظر بگیرید و مکان های احتمالی تله ها را پیشبینی کنید.

انتخاب نیروی مناسب : نیرو ها در بیلدر بیس همگی به زمان یکسانی جهت ساخت نیاز دارند و شما قادرید پس از دیدن مپ حریف بین نیرو ها سویچ کرده و نیرو های درون کمپ ها را تعویض کنید ، این آپشن کمک موثری در اتک های شماست.

در آخر پیشنهاد میکنم هنگامی که چند باخت پشت سر هم می آورید ، همانند کلش رویال مدتی از اتک خودداری کنید !

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>