بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

1 7,793

در این مطلب آموزشی استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7 را به شما آموزش خواهم داد که به شما کمک می کند که در بیلدر هال لول 7 در نبرد های رو در روی خود برنده شوید .

اتک زدن در بیلدر هال لول 7 به نسبت سایر لول های بیلدر هال که در آن اتک می زدید نیاز به ظرافت بیشتری دارد .

دلیل آن هم بسیار ساده است ، زیرا بخاطر جاینت کنون یک ساختمان دفاعی جدید پیش روی شما است که در کنار روستر و مولتی مورتار کار را برای شما بسیار سخت خواهند کرد .

قبل این که به استراتژی های مورد نظر و اجرا کردن آن ها برسیم نکات بسیار مهمی راجع به بیلدر هال 7 وجود دارد که باید راجع به آن با هم صحبت کنیم .

 

آموزش حمله در بیلدر هال لول 7

بیلدر هال لول 7 تا به امروز بالاترین لول بیلدر هالی است که شما به آن دسترسی دارید و همچنین بالاترین لول بیلدر هال از نظر قدرت تدافعی است که شما با آن رو در رو خواهید شد .

در بیلدر هال های لول پایین تر شما بصورت مکرر اتک های 3 ستاره می دیدید ، اما در بیلدر هال لول 7 شما فقط در صورتی نتیجه 3 ستاره می گیرید که اتک شما بسیار خوب پیش برود و همچنین یکی از ساختمان های دفاعی اصلی بیس حریف شما ( روستر ، کراشر ، جاینت کنون ) در حال آپگرید باشد ، یا این که حریف شما از چیدمانی بسیار بی کیفیت استفاده بکند که شما به راحتی بتوانید آن را نابود کنید .

البته من قصد ندارم هیجان شما را از بین ببرم اما می خواهم کاملا شفاف سازی کنم که یک اتک 2 ستاره با درصد بالا ، در مبارزات تن به تن برای شما پیروزی را به عمل می آورد .

 

نکات مهم آپگرید در بیلدر هال لول 7

اگر شما جدیدا به بیلدر هال لول 7 رسیدید خواهید دید که تعداد زیادی آپگرید گران قیمت که همه حدود 2 تا 4 روز به طول می انجامد در پیش روی شما است .

به همین علت حس می کنم که نکاتی مهم در خصوص اولویت آپگرید ها بسیار مهم خواهد بود و به شما کمک بسیاری خواهد کرد .

 • نیروهای خود را بر اساس استراتژی اصلی که در اتک های خود استفاده می کنید آپگرید کنی . ( استراتژی نایت ویچ بتا مینیون و یا بربر و بمبر )
 • ماشین جنگی لول 10 کاملا مناسب هست و لول های بالاتر برتری خاصی را ازان شما نمی کند ، ماشین جنگی لول 20 فقط 20% از ماشین جنگی لول 10 قوی تر است و دستیابی به آن هم واقعا سخت است ، پس ابتدا روی نیروها تمرکز کنید .
 • در اولین و سریع ترین حالت ممکن جاینت کنون را بگیرید و آن را به لول بالا برسانید ، رساندن جاینت کنون به لول 5 یا 6 الزامی است .
 • برج ساعت و کالکتورها ، هر چه زودتر آن ها را آپگرید کنید زودتر هزینه ها را به شما بر می گردانند ، کالکتور ها دارای هزینه کم و همچنین زمان کم برای آپگرید هستند ، برج ساعت هم در زمان اتک زدن و زمان آپگرید بسیار به کمک شما خواهد آمد .
 • برای مکس کردن ساختمان های دفاعی پیشنهاد می کنک مطابق ترتیب که می گویم عمل کنید : روستر – مولتی مورتار – آرچر تاور – هیدن تسلا – کنون دو لول – کنون – ایر دیفنس – کراشر – ایر بمب – تله ها . این ترتیب برای شما دوستانی است که لول ساختمان های دفاعی شما تا لول 7 رسیده است ، پس اگر لول ساختمان های دفاعی شما یک پله کمتر از مکس است آن ها را تا این لول برسانید .

 

محدوده کاپ

رسیدن به کاپ 4000 در بیلدر هال لول 7 اصلا کار سختی نیست ، در این محدوده کاپ است که شما به بیشترین حد پاداش روزانه ( 500000 ) دست پیدا می کنید ، و با توجه به هزینه های سنگین در این لول از بیلدر هال شما به کوچکترین مقادیر هم نیاز پیدا می کنید .

 

زمان بندی اتک در بیلدر هال لول 7

در بیلدر هال لول 7 تفاوت های اندک فرق میان شکست و پیروزی خواهند بود و شما نهایتا آن ها را درک خواهید کرد ، با اندکی اشتباه شما دچار شکست های متوالی خواهید شد و کاپ شما به شدت افت می کند .

وقتی ساختمان های دفاعی اصلی شما مانند روستر ، جاینت کنون ، مولتی مورتار و ایر بمب و یا ماشین جنگی شما در حال آپگرید باشد شما برای پیروزی در نبرد تن به تن کار بسیار سختی را پیش رو خواهید داشت و ریزش به زیر کاپ 4000 هم اصلا به صرفه نخواهد بود .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

همچنین مد نظر داشته باشید که شما می توانید یک روز کامل را برای پاداش روزانه خود ذخیره کنید ، پس یک روز کامل بدون اتک باشید تا روز بعد بتوانید 3 اتک اضافه داشته باشید .

اگر از این ماجرا بی خبر هستید مطلب آموزشی که پیشتر نوشتم را مطالعه کنید .

نکات دریافت پاداش روزانه و جوایز نبرد در دهکده دوم

این به معنی است که اگر شما آپگریدی دارید که 2 روز زمان می برد و آن را دقیقا بعد از دریافت جوایز روزانه خود شروع کردید می توانید 2 روز صبر کنید و در روز بعدی اتک های خود را بدون کاهش کاپ و بدون کوچکترین کاستی در اتک های روزانه و پاداش آن ها انجام دهید .

 

رویارویی با جاینت کنون

جاینت کنون دارای سطح آسیب بیش ار اندازه و غیر قابل تحملی نیست اما این قابلیت را دارد که به ماشین جنگی شما آسیب شدیدا زیادی را وارد کند ، به عبارت دیگر در این گونه مواقع جاینت کنون مانند یک کراشر است با قابلیت شلیک .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

جاینت کنون بزرگ ترین دشمن ماشین جنگی است با سرعت بسیار زیاد آن را نابود می کند ، کار خاصی هم از دست شما بر نمی آید جز اینکه در اتک خود از او دوری کنید و کاری کنید قبل از رویارویی با آن سایر نیروهای شما این ساختمان دفاعی را نابود کنند .

همچنین شما باید در استراتژی خود روستر و مولتی مورتار را هم مد نظر قرار دهید و این که نیروهای شما به سمت کراشر نروند و همچنین این که به وسیله نیروهای گارد پست از مسیر خود منحرف نشوند .

ترسناک به نظر می رسد ؟ در واقع بله اما شما در اتک های خود به سرعت یاد می گیرید که کدام سمت را برای شروع اتک خود انتخاب کنید .

 • همیشه سعی کنید از سمتی که توسط کراشر پوشش داده نشده حمله کنید ، در اغلب اوقات به این وسیله نتیجه خوبی برای شما بدست می آید .
 • تا زمانی که مولتی مورتار و روستر درگیر آتش به ماشین جنگی شما هستند به وسیله سایر نیروها این ساختمان های دفاعی را نابود کنید ، پس باید از نزدیک ترین مسیر دسترسی به این ساختمان های دفاعی اتک خود را استارت کنید .

همچنین در تمامی موارد برای کسب درصد اضافه و بیشتر نیاز است تا ساختمان هایی که در بیرون بیس در موقعیت بد و بدون محافظ هستند را به وسیله تعداد کمی از نیروهای خود نابود کنید .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

در ادامه نوبت به استراتژی است که من در بیلدر هال 7 آن ها را پیشنهاد می کنم .

 

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

من راجع به نایت ویچ / بتا مینیون و بربر / بمبر صحبت می کنم .

این دو استراتژی که نام بردم در حالت کلی 95% اتک های بیلدر هال لول را شامل می شوند ، حتی با این که دراپ شیپ که نیروی انحصاری بیلدر هال لول 7 است و در برهه ای از زمان هستیم که اکثر پلیر های بیلرد هال 7 آن را مکس کرده اند اما همچنان استراتژی های اصلی در این لول از بیلدر هال شامل استراتژی هایی است که گفتم .

کدام یک از استراتژی های نایت ویچ / بتا مینیون و بربر / بمبر مناسب تر است و کاربرد بیشتری دارد ؟

خب به نظر من هر دوی آن ها کاملا مناسب و کاربردی هستند و از این به بعد کاملا سلیقه ای است که با کدام یک احساس راحتی بیشتری می کنید ، اما در حالت کلی هر دوی آن ها پتانسیل این را دارند که شما را به کاپ 5000 برسانند .

البته نظر شخصی من این است که ترکیب بربر / بمبر دارای ثبات بیشتری است و اگر کمی مهارت در اتک زدن با این ترکیب را داشته باشید به شما نتایج بهتری به نسبت ترکیب نایت ویچ / بتا مینیون خواهد داد .

اما اولویت اصلی در استفاده از این استراتژی ها این است که حتما نیروهایی که از آن ها استفاده می کنید لول مکس باشند .

همچنین نکته بسیار مهم بعدی این است که شما باید آماده استفاده از هر دوی آن ها باشید ، بر مبنای چیدمانی که با آن رو در رو می شوید ممکن است نیاز پیدا کنید که بین آن ها یکی را انتخاب کنید .

 

استراتژی اتک بیلدر هال 7 – ترکیب بربر / بمبر

این استراتژی در عین حال که بسیار قوی است ، بسیار هم ساده است .

نیاز است شما یک آرمی کمپ بمبر و باقی آرمی کمپ ها را با بربر فول کنید .

در حالت کلی این اتک شامل موارد زیر می شود :

 • پیاده سازی چندین بربر در بیرون بیس برای مشول کردن ساختمان های دفاعی
 • بمبر های خود را پیاده سازی کنید تا لایه های دیوار را باز کنند .
 • ماشین جنگی خود را پیاده سازی کنید .
 • بربر های خود را در گروه های 5-8 عددی پیاده سازی کنید .

من چند هفته پیش یک مطلب آموزشی بسیار کامل در خصوص استراتژی اتک با بربر و بمبر نوشتم که پیشنهاد می کنم از طریق لینک زیر آن را حتما مطالعه کنید و جزئیات آن را بخوبی ببینید .

استراتژی اتک با بربر – برد در دهکده دوم

 

استراتژی اتک بیلدر هال 7 – ترکیب نایت ویچ / مینیون

این استراتژی هم در عین حال که بسیار قوی است ، بسیار هم ساده است .

نیاز است شما دو آرمی کمپ نایت ویچ و سه آرمی کمپ را با مینیون فول کنید .

ایده اصلی پشت این استراتژی این است که ماشین جنگی شما باید تا زمان ممکن آتش مولتی مورتار و روستر را به خود جذب کند تا سایر نیروهای شما فرصت این را داشته باشند تا آن ها را نابود کنند .

خفاش ها در این استراتژی نقش تانک را برای مینیون های شما ایفا می کنند و بخاطر سرعت خود باید همواره در جلو باشند تا آتش ایر بمب را به سمت خود بکشانند .

کاملا مشخص است که این استراتژی کاملا بر این اصل متکی است که هر کدام از اعضا نقش خود را به درستی انجام دهند و اگر یکی از آن ها رد انجام وظیفه خود شکست بخورد سایر اعضا در احتمال ریسک و خطر جدی قرار می گیرند .

مثلا اگر ماشین جنگی شما زود نابود شود مولتی مورتار روی نایت ویچ های شما قفل می کند و روستر هم روی مینیون های شما قفل می کند و اتک شما در زمان سریع خراب خواهد شد .

در ادامه برای جلوگیری از خراب شدن این استراتژی مراحل انجام این اتک را بصورت قدم به قدم خواهم گفت .

 

آنالیز بیس

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

شما نیاز جدی به این دارید تا ماشین جنگی خود را تا جای ممکن زنده نگاه دارید ، پس دقت کافی به خرج دهید و از نقطه ای از بیس نفوذ کنید که ماشین جنگی شما تا حد ممکن از تیر رس جاینت کنون دور باشد و همچنین سریعا در محدوده روستر قرار بگیرد تا نقض تانک را برای سایر نیروهای شما ایفا کند .

 

پاکسازی مسیر بیرونی بیس

به وسیله مینیون های خود با توجه به قابلیت ویژه آن ها ساختمان های بیرونی بیس که در محدوده پوشش ساختمان های دفاعی نیستند را پاکسازی کنید .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

در مواقعی پیش میاید که جاینت کنون و یا مولتی مورتار حریف در دسترس است، شما در این گونه مواقع باید به وسیله مینیون های خود آن ها را نابود کنید .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

ارسال ماشین جنگی

سپس مانند تصویر و در مکانی که مشخص است ماشین جنگی خود را ارسال کنید و بلافاصله قابلیت او را فعال کنید تا شروع به شارژ شدن بکند .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

ارسال نایت ویچ ها

سپس در ادامه اتک وقتی ماشین جنگی نصف مسیر منتهی به ساختمان یا دیوار مورد نظر خود را طی کرد نایت ویچ های خود را ارسال کنید .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

آن ها را در یک نقطه پیاده نکنید زیرا به وسیله بمب ها و یا آتش مولتی مورتار آسیب شدیدی می بینند ، آن ها را در یک ردیف و در فواصل کم پیاده سازی کنید .

 

ارسال مینیون ها

در اینجا نوبت به مینیون ها می رسد ، همه آن ها را با هم پیاده سازی نکنید .

شما باید به وسیله آن ها موج هایی ایجاد کنید تا از قابلیت ویژه آن ها حداکثر استفاده را ببرید و قابلیت آن ها فقط روی یک ساختمان دفاعی صرف نشود .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

همچنین بسیار مهم است آن ها همه با هم توسط ایر بمب یا روستر هدف قرار نگیرند .

استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7
استراتژی های اتک در بیلدر هال لول 7

پیشنهاد می کنم آن ها را در  موچ متفاوت پیاده سازی کنید و برای خود 2-3 عدد باقی بگذارید تا در انتهای اتک به وسیله آن ها ردصد اضافی بگیرید .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
مهمان

با سلام. میدونم این پست قدیمی هست . خواستم نظرم رو راجب این بازی مسخره بگم. از موقعی که دهکده دوم اورد گند زد تو بازی کردن ما. نه میشه لوت گرفت . نه میشه کاپ گرفت تو بیلدر هال 6 فشار سگی خوردم ازش .ناچاری بیلدر هال 7 بردم همه چیم فول بود تو بیلدر هال 6 . دیوارام 5 بود که حوصله اپ کردنش رو نداشتم. خلاصه . الان در حال حاظر بیلدر هال7 ام کاپم 2400 اصلا کاپ بالا نمیره مپ خوبی چیدم . تا زمانی گزینه Next نیاد همچنان سختی رو داره .خلاصه بازی مزخرفیه .… بیشتر بخوانید »

?>