بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ ضد استراتژی های GoWiPe ، GoWiWi و GiWiPe برای تان هال 9

38 2,897

مپ ضد استراتژی های GoWiPe ، GoWiWi و GiWiPe برای تان هال 9

باسلام خدمت همه کاربران محترم سایت ایران کلش ؛ در این پست برای شما عزیزان یک مپ چند منظوره یعنی ضد استراتژی های GoWipe (گولم ، ویزارد و پکا) ، Gowiwi (گولم ، ویزارد و ویچ) و GiWiPe (جاینت ، ویزارد ، پکا) آماده کردیم ؛ که بدون شک این همون چیزی است که خیلی از کاربران به دنبالش بودند. با ما همراه باشید…

در اصل این مپ یک بیس ضد دو ستاره می باشد که در برابر استراتژی های زیر (کم و بیش وابسته به حرفه اتکر) موفق باشد :

– استراتژی های زمینی (GoWipe , GoWiWi , GiWiPe , GiWiWi , Mass Hogs , Giant Healer

– استراتژی های هوایی (Baloon , LavaLoon , Dragon , DraWiz)

درخواست ما از شما دوستان این است که اگر از این مپ استفاده کردید ما و کاربران از نتایج عملکرد این مپ در مقابل استراتژی های نامبرده شده از طریق بخش دیدگاه ها و نظرات با خبر سازید.

 

*** راهنمای رنگ ها در این مپ ***

علامت X : مسیر استارت سربازان حریف (پیشفرض و فرضی)

پیکان سرخ : مسیر ورود بازیکنان به مپ

پیکان زرد : متمرکزشدن روی دفاعیات

رنگ بنفش : منطقه ای که دفاعیات کنترل کامل بر آن دارند

رنگ آبی : خط مرزی دیوارها

نکته مهم … این پیج 2016 می باشد ، در صورتی که دفاعیات اضافی دارید مانند بمب تاور میتوانید به دلخواه جایگزین کنید.

*** هدایت و راهنمایی ***

همانطور که میبینید نوع چیدمان مپ طوری است که نیروهای حریف را به دورزدن در لایه میانی مپ سوق میدهد و وقت را برای حریف تا نهایت ممکن تلف میکند و همچنین آسیب فراوانی را میزند.

مپ تان هال 9

نوع چیدمان مپ و برنامه ریزی پیشفرض نیروهایی راهبردی مانند گولم ، جاینت و… این امکان را به دور زدن مپ مانند دایره ای را به نیروهای حریف و نهایت آسیب زنی ساختمان های دفاعی مرکزمپ به همراه سایر ساختمان های دفاعی را به شما میدهد.

 

دفاع در مقابل استراتژی های زمینی نامبرده شده به چه شکل است؟؟؟

خب در وهله اول ما فرض میکنیم حریف از استراتژی GoWiPe استفاده کند. در این استراتژی یعنی (GiWiPe) پس ابتدا باید اصلی ترین نیروی استراتژی یعنی گولم را در مکان فرضی X رهاسازی کند. سپس انداختن تعدادی ویزارد برای پاکسازی مپ خواهد بود. گولم ها طبق پیشبینی لایه داخلی مپ را دور میزنند و به تاخت و تاز می پردازند و به راحتی تحت تاثیر آسیب چند جانبه ساختمان های دفاعی مپ قرار میگیرند(مگر اینکه شانس با شما یار نباشد) .

حتماً بخوانید  بهترین مپ های فارمینگ و وار تان هال 8 تا 11_ ژانویه 2017

مپ تان هال 9 ضد استراتژی زمینی

طبق تصویری مپ که مشاهده میکنید (در استراتژی GiWiPe) تسلاها در مرکز مپ شروع به راحتی با آسیب جدی مکان های حساس را پوشش میدهند و مطمئنا حرکت گولم ها به همراه پکاها نیز در اطراف مپ خواهد بود و تسلاها نیز بیشترین آسیب را روی آنها خواهند داشت. (تسلاها آسیب 2X به پکاها وارد میکنند و در نهایت این اتک با مشکل برای حریف روبرو میشود)

خب ماهیت سایر استراتژی های اصلی (Giwipe و Gowiwi) تقریبا شبیه فرایند همین استراتژی (GiWiPe) خواهد بود

خب نوبت استراتژی فرعی و قدیمی جاینت هیلرز می باشد ؛ خب در این استراتژی نیز جاینت ها در داخل مپ شروع به دورزدن مپ جهت نابودی ساختمان های دفاعی میشوند و هیلرها هم زیاد مقاومتی در مقابل ایردیفینس ها نمی کنند.

مپ تان هال 9 ضد استراتژی زمینی

یکی دیگر از چیزهایی که من میخواهم به آن اشاره کنم ، وجود مورتارهایی در لایه خارجی داخل مپ است که واقعا انها در مپ در بهترین مکان برای نهایت تاثیر گذاری و پوشش کل مپ قرار گرفته اند. این یعنی اگر نیروهایی مانند آرچر ، بربرین ، ویزارد و… به داخل مپ نفوذ کنند به راحتی توسط مورتارها نابود میشوند.

 

دفاع در مقابل استراتژی های هوایی نامبرده شده به چه شکل است؟؟؟

خب در سال 2017 به دلیل چالش هایی که سوپرسل گذاشته حملات هوایی توسط کلشرها بیشتر استفاده میشود و یکی از خاصیت های این مپ میتوان به ضدهوایی آن است. مشهورترین استراتژی های هوای بدون شک فول بالون ، لاوالون و فول بالون می باشد که ما در مورد لاوالون یا لالون مطلب اختصاصی رو آماده کردیم که نکات دفاعی در آن میتوانید استفاده کنید و به این نکات در این مپ نیز پی ببرید.

حتماً بخوانید  بهترین مپ های فارمینگ و وار آگوست 2016

مپ تان هال 9 ضد استراتژی زمینی GiWiPe

خب فرض ما در این بخش این است که حریف از استراتژی فول دراگ (10 الی 12 دراگ باتوجه به لول تان هال حریف) به دهکده شما حمله کرده باشد. این مپ چیدمان خاصی دارد و ایردیفینس ها در مکانی مناسب قرارگرفته اند یعنی مانند اشتباه خیلی از کلشرها ایردیفینس ها به صورت فشرده در مرکز مپ قرارنگرفته اند.

همچنین هیدن تسلاها به همراه ایکس بوها در هسته مپ بیشترین بازدهی را دارند زیرا بعد از ایردیفینس و تله های هوایی آنها نقش به سزایی در از بین بردن دراگ ها بازی میکنند.

مپ تان هال 9 ضد استراتژی هوایی

خب طبق استانداردهایی که کلشرها استفاده میکنند معمولا یک ایردیفینس شما توسط (2 اسپل رعد و یک اسپل زلزله) از بین خواهد رفت و شما سه ایردیفینس خواهی داشت. حمله از مکانی شروع میشود به سریع تر به سایر ایردیفینس ها تمام شود.

شاید از بین بردن یک ایردیفینس برای حریف شما آسان باشد اما به راحتی دسترسی به سایر ایردیفینس ها میسر نیست و حریف هرطوری که بخواهد حمله کند از ایردیفینس سوم سالم دور خواهد بود.

همچنین در اطراف هر ایردیفینس یک عدد بمب هوایی مشکی قدرتمند وجود خواهد داشت که حتی اگر دراگ ها ایردیفینس های شما را از بین ببرند با آن مواجه میشوند و اگرتسلاهای شما لول بالا باشند ؛ سلب کردن باقی جان (هیت پوینت) دراگ ها نباید کار سختی باشد.

استراتژی های فول بالن ها هدفش مانند استراتژی دراگون هست و حریف ابتدا باید روی ایردیفینس ها تاثیر بگذارد با این تفاوت که تعداد بالون ها بیشتر اما قدرت جان آنها بسیار کمتر است.

بسیار ممنونم که با ما در این مطلب همراه بودید. لطفا تجریبات خود را از استفاده از این مپ با ما در میان بگذارید.

شاد و پیروز باشید 🙂

38
دیدگاه بگذارید

avatar
34 نظرات چندتایی
4 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
37 نظرات مدیران
Kasraرضاابوالفضلali enayatiamir01 آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
Kasra
مهمان
Kasra

خداوکیل کجاش ضد بالون هست دوتا از دفاع هوایی ها که میشه با کویین زد

رضا
مهمان
رضا

فوتی ها تو مپ نیستن یا من نمی بینم ؟ خخخ

ابوالفضل
مهمان
ابوالفضل

سلام خسته نباشید واقعا خسته نباشید!!! برادر من دوست عزیز ، اخه این مپ چیه ، اولا خیلی قدیمیه دوما از این مپ ها خیلی زیاده من خودم بارها و بارها این مپو راحت سه کردم، هروقت توی وار این مپ برای حریف بود، میفهمیدیم کلن حریف توی چیدمان مپ وار ضعیفه و کلا نبوغی از خود ندارند! اکثر هم این نوع وارها رو بردیم با اختلاف زیاد!! خواستم بگم از این مپ های ساده برای سایت نزارید کلاً کلاس کاریتون میره پایین ? اگه یه سرچی توی کلن های تاپ بکنید، مپ های تاون ۹ خیلی خوبی هست که… بیشتر بخوانید »

ali enayati
مشترک
ali enayati

خیلی مپضعیفی هست چون به راحتی با تر کیب 2 گولم 2 پکا 10هوگ 4 وال بیکر و بقیه ویزارد 2هیل 1 ریج و زلزله 3استارش هتمیه از هر طرف بزنی 3 میشه

amir01
مشترک
amir01

سلام
اگه میشه یه مپ تان هال 10 بادفاعی های 9 داسه وار بزارید ممنون

thegamer
مشترک
thegamer

یه مپ ضد بالون برا تان هال 11 بزار خواهش میکنم سرویسمون کردن 🙁 3 استار نشه

خیلی خوبه
مهمان
خیلی خوبه

قدیمی هست اگر به کلن کستل نگاه کنید میفهمید که خیلی قدیمیه

مسعود
مهمان
مسعود

سلام ی سوال من اگر الان بخوام چهارده هزارتا جم بخرم بغلش زده هدیه یعنی همشو میده ب هم کلنیهام؟ میخوام برا خودم بیاد باید چیکار کنم چون پانصدتایی و هشتادتاییش هدیه نداره

امیر نیلچی
مدیر سایت

خیر دوست عزیز
هدیه به هم کلنی ها هیچ ارتباطی به جم اصلی نداره و به همراه اون ۱۲۰۰ جم مقدار ۲۰ عدد جم برای هدیه در نظر گرفته شده که شما از اون ۲۰ عدد میتوانید به هم کلنی هاتون جم اهدا کنید و مابقی فقط برای اکانت شما میباشد

شهاب
مهمان
شهاب

سلام و وقت بخیر
اگر امکان داره مپهای بازیهای آنلاین برگردان شده به زبان فارسی مثل کلش آف زامبی رو هم در سایتتون
قرار بدید , چندساله کلش بازی میکنم , بیش از 5 اکانت لول بالا هم دارم ولی الان مدتیه که کلش آو زامبی رو هم شروع کردم , به نظرم بازی خیلی خوب و جذابی اومد , هرچند کلش یه چیز دیگه ست …
ممنون میشم
خسته نباشید

Hamid
مهمان
Hamid

دوستان لطفا اگه عكس اين مپ با تله هاشو دارين بزارين،مپو چيدم ولي نميدونم تله هاش كجا بايد باشه
http://www.axgig.com/images/49500887927670726917.png
لطفا هرچند وقت يه بار چند تا مپ خوب هم بزارين چون اكثر مپايي كه ميزاريد هموناييِ كه تو allclash هم هست،مثلاً مپاي بچه هاي لجندري ايران رو ميتونيد بزاريد…

راوند
مهمان
راوند

سلام و عرض خسته نباشید و تشکر از زحماتتون یک توصیه دوستانه به شما عزیزان میکنم , امیدوارم که دلگیر نشید … کلشر 4 ساله هستم و از اوایل راه اندازی این سایت به صورت مستمر پیگیر اخبار و آموزشهای کاربردیتون بودم و الحق والانصاف هم که دست مریزاد… امروزه روز دیگه شما عزیزان با بازیکنهای مبتدی و تازه وارد به عرصه کلش طرف نیستید قدرمسلم بدونید بازدیدکننده های شما در حال حاضر به اعتقاد بنده 70 الی 80 درصدشون به بالا کلشرهای نیمه حرفه ای , حرفه ای و فوق حرفه ای هستند… من شاهد به اشتراک گذاری مپهای… بیشتر بخوانید »

سولی
مهمان
سولی

نه باد داره نه بمب تاور چه مپیه این

فرشاد
مهمان
فرشاد

لطفا مپ مناسب و استراتژی اتک مناسب واسه تاون هال 10 بذارید

فرشاد
مهمان
فرشاد

لطفا مپ برای تاون هال 10 بذارید.استرتژی اتک ب تاون 10 هم قرار بدین ممنون میشم

nariman nazari
مهمان
nariman nazari

دوست عزیز مرسی از مپ ولی این مپ قدیمیه اگه میشه لطفا جدید ترینشو بزار با تشکر

AmiR aLi ClasheR
مشترک
AmiR aLi ClasheR

ايرسوييپر و بمب تاور نداره حتي هنوز شكل گرافيكي هيرو ها و ايرديفس هاش تغيير نكرده

علی
مهمان
علی

اگه میخوای از رای بهره مند بشی تو جشنواره،
همه نظرهارو تایید کن

نه اینی که نظرهایی که انتقاد میکنند رو مثله بچه ها تایید نکنی، بعد تا جشنواره شد بگی بیاین به من رای بدین.
با تایید نکردن نظر ها اکثرا کاربرها رو فراری میدی و فقط یه تعداد کاربر زیر پونزده سال رو نگه میداری.
تو همین پست من از شیوه نگارش نویسنده انتقاد کردم، تایید نشد، این بچه بازیا چیه؟

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست گرامی انتقاد با توهین و تحقیر خیلی تفاوت داره! انتقاد قائدتاً دلسوزانه هست ، اون نقدی هم که شما کردید ما در نوشته تصحیح کردیم ولی طرز گفتار شما به صورتی نبود که بخواهیم انتشار بدیم! مطمئناً اگر همون موارد با ادیبایت بهتری گفته میشد منتشر میشد.اصل صحبت شما درست بود ولی طرز بیانش….

خدا
مهمان
خدا

با زلزله راحت به مرکز نفوذ میکنه

شاهرخ
مهمان
شاهرخ

آره با زلزله راحت میزنن داغون میکنن

سکرت
مهمان
سکرت

سلام ? یه خواهشی داشتم،این نظرو میدم توقع ندارم قرار بدین?، فقط میخام مسولین ایرانکلش ببین یه عده هستن که از مطالب تکراری خسته ان و دنبال تغییر هستن❌ ،اونم اینه که در کانال تلگرامتون مطالب اموزنده✔ و اموزشی ✔و دانستنی های✔ مربوط کلش آف کلنز قرار بدین ?تا اینکه بیاین هی تبلیغ ربات کنین?!!!!ما بدون ربات لوت های بهتر از اونم زدیم!یا رویال ال شد!یا بل شد!!!!? خیلی بده عضو کانالی باشی که همش از رباتش حرف میزنه? یا اپدیت هایی که سوپرسل به وعده ش عمل نمیکنه!!!!? قصد توهین ندارم ??ولی خیلی از کانال ها هستن تو زمینه… بیشتر بخوانید »

جواد
مهمان
جواد

تسلاها آسیب 2X به پکاها وارد میکنند و در نهایت این اتک با مشکل برای حریف روبرو میشود)
لطفا تصحیح کنید دیگه تسلاها روی پکا ها تاثیری مانند دیگه سربازها ذاره

ali
مهمان
ali

خیالتونو راحت کنم.واسه تان 9 فقط مپ ضد والکری باید بچینید.کسی نمیاد با پکا لول 3 که مال تان 8 هستش به تان 9 اتک بزنه.اگرهم اتکر تان 10 باشه پس با پکای مکس و نیروهای تان 10 هر مپی بچینید راحت 3 میشه.تان هال 9 در وار یعنی اتک گولم والکری و گاهی اوقات لاوا بالون.خیلی خیلی کم پیش میاد کسی جور دیگه اتک بزنه.پکا 3 و ویچ 2 اصلا کاربرد خاصی ندارن

فرشته
مهمان
فرشته

سلام .نمیدونستم سوالمو کجا مطرح کنم لطفا هر کسی میدونه جواب بده.داستان این نرم افزار ده هزارتومانی تزریق جم چیه؟میگن قانونیه و با استفاده از پورتای باز سوپرسل جم تزریق میکنه.درسته؟

Soroosh Vf
مشترک
Soroosh Vf

مپ جالبیه! من استفاده نکردم ولی ممکنه که صاف بشه

علی
مهمان
علی

سلام لطفا یک مپ جدید وخوب برای تانهال ده بزارید ممنون

افشین
مهمان
افشین

سلام.خیلی هم باوالکری راحت نیست.امادوتااشکال بزرگ داره..۱-کستل به راحتی خالی میشه.۲-باهوگ به راحتی سه استار میشه..اماباوالکری یه کمی سخته .لازم به اسپل زلزله .واسپل جونبخش…ایناروباتوجه به اینکه یکی ازبچه هاتوکلمون استفاده میکنه ازاین مپ گفتم..باتشکرازسایت ایرانکلش..
یه انتقادازسایت خوبتون هم دارم ..مطالب قبلی که درسایت گذاشتین .شایدبعضی هابه تازگی ازمطلب سایت استفاده بکنن .وسوالی درباره همون مطلب براشون پیش بیاد…امامتاسفانه هیچ کس دیگه به مطالب قبلی توجه نداره وپاسخ گونیست.اگرترتیبی بدین که جواب سوالات مطالب قبلی یجوری داده بشه عالی میشه..باتشکر

علیرضا
مهمان
علیرضا

مپش خوب نیست،،چون شمافکر۴تااسپل زلزله نکردید که راه برای والکری یاپکاوگلم بازمیکنه به مرکزمپ،،لطفا مپ هایی که تمام زمین رو اشفال میکنن بزارید؛اونارو نمیشه۳کرد

arashtatoo
مهمان
arashtatoo

هم با جامپ هم با زلزله خیلی راحت سه استار میشه.

کفتر چاهی
مهمان
کفتر چاهی

با سلام
ببخشید نکته ای که می خوام بگم به این موضوع ارتباطی نداره ولی خالی از لطف هم نیست و اون اینکه چشنواره وب ایران پارتی بازیه یعنی هرکی پول بیشتری بده اون برنده است اینو من نمیگم سایتهای مطرح ایران میگن چون نمی خوام تبلیغ بشه اسمشون نمیارم
باتشکر

Ramin
مهمان
Ramin

سلام .این برای وار است .

HADI007
مشترک
HADI007

مطلب خوبی بود باتشکر

123456
مهمان
123456

#LPG0J2U این کلن ایکس مود داره چه جوری باید بن کنیم؟

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

واقعا کع این مپ ارزش این همه تعریف و بررسی رو نداشت
خیلی راحت تو یه وار که زدم با HGHB سه ستاره شد …
نوع قرار گرفتن ساختمان ها (کنار هم) کار والکری رو خیلی اسون میکنه !!!
اگه این مپو استفاده کنید خیلی سریع 3 میشید ….
خب طرف میبینه مپتون با GoWiPe سه نمیشه سریع والکری تولید میکنه میزندتون !!!
مخصوصا الان که اتک با والکری خیلی رایجه :))

mka
مهمان
mka

با سلام
منم نظر این دوستمونو دارم دلیل نداری مپی که با والکری عین اب خوردن سه میشه با یه استراتژی دیگه زد که مقاومت بیشتری داره جلوش ‘ خودم تا حالا چند بار همین مپو سه کردم به راحتی

دکتر
مهمان
دکتر

می خواستم بگم حواستون نبوده و در متن گفتید که تسلا اثر 2 برابری روی پکا داره درحالیکه این اثر برداشته شده.
خواهشا کمی دقت در نوشته هاتون بکنید.

maziar696
مهمان
maziar696

مپش افتضاحه واقعیه
دیوارام لول ده و دفاعیام مکسه…طرف با زلزله مثل اب خوردن سه ستارم کرد!!!اونم با گولم لول سه!

?>