بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین چیدمان های زمین برای کلن کپیتال (مپ های برگزیده Clan Capital)

3 16,687

ورود کلن کپیتال به بازی کلش اف کلنز ، یک شهر جدید با زیرمجموعه ها (ناحیه ها) به بازی اضافه شد ، با توجه به Capital Raid (یورش قبیله) که به صورت هفتگی برگزار میشود و در صورت دفاع موثر مقداری مدال حمله کل کلن دریافت میکند ، هرچه چیدمان زمین شما بهتر باشد در نتیجه مدال حمله ی بیشتری هم دریافت خواهید کرد.

در این مطلب تعدادی از چیدمان های برگزیده را مشاهده خواهید کرد ، البته این نقشه ها به مرور با چیدمان های بهتر آپدیت خواهد شد.

توجه 1 : هنوز قابلیت کپی کردن مپ در کلن کپیتال اضافه نشده در نتیجه باید به صورت دستی آن را انجام دهید

توجه 2 : امکان تغییر چیدمان زمین در پایتخت قبلیه ، فقط برای لیدر و کولیدر قابل انجام است ، اعضای کلن نمیتوانند تغییری در مپ بدهند ، همچنین امکان تغییر چیدمان تا زمان قبل از برگزاری Capital Raid (یورش قبلیه) خواهد بود.

چیدمان کپیتال پیک سطح ۱

در لول یک پایتخت اصلی (Capital Peak)  کلن کپیتال با توجه به این اینکه تعدادی زیادی دفاعی وجود ندارد ، تمرکز بیشتر بر روی قرار دادن دیوارهاست.

چیدمان زمین پایتخت اصلی لول 1

 

کپیتال پیک سطح ۲

با گزینه های بیشتری که در کپیتال هال 2 برای شما باز میشود میتوانید ساختمان های بیشتری در اطراف ساختمان مرکزی خود قرار دهید تا سرعت اتک زدن کاهش پیدا کند.همچنین در این Level تله های بیشتری اضافه شده که استفاده ی درست از آن ها ضربه های مهلکی به حمله کنندگان خواهد زد

چیدمان زمین پایتخت اصلی لول 1

کپیتال پیک سطح ۳

چیدمان زمین در کپیتال پیک لول سه همانند سطح قبلی به علاوه تله های هوایی میباشد.با توجه به این تله ها وسعت زمین را با دیوارهای بیشتر گسترش دادیم تا کار حمله کنندگان سخت تر شود.

چیدمان زمین پایتخت اصلی لول سوم

کپیتال پیک سطح ۴

چیدمان زمین در کپیتال پیک لول چهار همانند سطح قبلی به علاوه تله های هوایی میباشد.با توجه به این تله ها وسعت زمین را با دیوارهای بیشتر گسترش دادیم تا کار حمله کنندگان سخت تر شود.

چیدمان زمین پایتخت اصلی لول چهار


چیدمان کمپ بربرها سطح ۱

در نواحی کلن کپیتال اولین ناحیه ای که باز میشود کمپ بربرها میباشد.در این Level باز هم آپشن زیادی برای دفاع یا چیدن وجود ندارد ، خیلی نیازی به پیچیده کردن زمین نیست ، فقط با دیوارهایی که دارید از یورش دشمن جلوگیری کنید.

چیدمان کمپ بربرها لول 1

چیدمان کمپ بربرها سطح ۲

در کمپ بربرهای لول ۲ همانطور که میبنید با اضافه شدن دفاعی ها و ساختمان های جدید میتواند خلاقانه تر باشد.بیشتر تمرکز این نقشه ، طولانی تر شدن و کاهش سرعت سربازان دشمن ، میباشد.

چیدمان کمپ بربرها لول 1


چیدمان دره ی جادوگرها سطح ۱

در Wizard Valley لول یک بیشتر تمرکز بر روی جلوگیری از ورود سربازهای دشمن  از پل ها و مسیرهاست.با این چیدمان زمین که میبنید بهترین روش برای سخت تر کردن کار سربازها تدارک دیده شده.

 

 

سایر ناحیه ها و سطح ها بزودی در همین مطلب اضافه خواهد شد.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

چرا بقیه مپ ها رو نمیزارید

Hamed

لطفا بقیه مپ ها رو هم بزارید

امید

سلام خسته نباشید لطفا دره جادگر سطح 2 رو هم بزارید منتظرم❤️

?>