بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین نیروهای کلن کستل

4 363

تاکنون پست های بسیاری درباره ی نیروهای کلن کستل گذاشته ایم ولی بیشتر آنها درباره ی نیروهای دفاعی در کلن کستل بوده اند ؛ بنابراین فکر کردم که شاید بهتر باشد اینبار درباره ی نیروهایی برای اتک حرف بزنیم.

 

*** بهترین نیروهای کلن کستل برای حمله ***

بسیاری از کلشرها از نیروهای ساده ای برای اتک استفاده مینمایند که البته به آنها کمک بسیاری میکند اما برخی از نیروها شاید کمک بیشتری بنمایند.دلیل تمایل شما برای به همراه داشتن کلن کستل در اتک ها این است که نیروهای کلن کستل در بیشتر اتک ها و استراتژی ها نیازبوده و همواره بکار میاید.

در این پست به شما خواهم آموخت که در اتک هایتان ، چه نیروهایی باید در کستل خود به همراه داشته باشید.

*** رها سازی کلن کستل ***

یکی از ابعاد بزرگ و مهم کلن کستل ، رهاسازی چندین نیرو به صورت یکجا و در یک زمان میباشد. نوع رهاکردن نیروهای کلن کستل در اتک های مختلف ، با یک دیگر متفاوت است.

به علاوه اینکه کلن کستل شما بسیار محدود است چون شما تنها میتوانید یک نقطه برای آن انتخاب نمایید و سپس نیروهای شما شروع به حرکت خواهند کرد

lavaloon-balloon-deployment*** زمان / موقعیت حمله ***

بعد دیگر استفاده از کلن کستل ، زمان است. من هیچ وقت از نیروهای ساده برای کلن کستل استفاده نمیکنم چون یکی از دلایل اون اینه که کلن کستل میتونه در موقعیت های دشوار درحین اتک ، بسیار موثر عمل کند. حساس ترین بخش یک اتک که معمولال بسیار هم استرس زا هست ، اینه که شما باید هم زمان چندین کار رو باهم انجام بدید که در این زمان ، داشتن یک کلن کستل آماده برای حمله و پر از نیروهای استراتژیک ، میتونه خیلی عالی باشه.

دلیل دیگر من برای استفاده نکردن از نیروهای ساده ، اینه که شما نمیتونید نیروهاتون رو دقیقا اون جایی که میخواهید ، بفرستید. مثلا اگر من در کستل مینوین داشته باشم ، همه ی آنها باهم بیرون آمده و یکجا نابود میشوند.

*** مستقل باشید!! ***

من اطمینان دارم که بیشتر کلن ها بر سر دونیت کردن مشکلی ندارند ولی در برخی اوقات شما در کلنی هستید که بیشتر مواقع فعال نیستند ؛ درحای که شما درحال حال اتک زدن هستید. اگر شما درفواصل زمانی کوتاه اتک میزنید و کسی برای پرکردن رک شما آنلاین نیست ، خب مجبورید بدون کلن کستل به اتک بروید.

همیشه سعی کنید تا برای اتک زدن ،خودتان رو به کلن کستل وابسته نکنید. شما باید یتوانید در اتک پیروز شوید ؛ حتی بدون نیروهای کلن کستل.
*** قاطی شدن نیروها***

در بسیاری از اوقات دیده شده که کلشرها تمایل دارند تا چندین نیرودر کلن کستل خود به همراه داشته باشند؛ خب این بسیار بد است چون نیروهای مختلف ، از سرعت و آسیب متفاوتی نیز برخورداند و شما میخواهید آنها را پشت سرهم رها نمایید.

بگذارید تا برایتان یک مثال بزنم : برای مثال در یک حمله با جاینت و والکری ، اگر شما در کلن کستل خودتان هم والکری داشته باشید و هم جاینت ، زمانی که شما آنها را رها میکنید ، والکری ها سریعا شروع به حرکت کرده و درجلوی جاینت ها قرار میگیرند . این درصورتی است که کاملا باید برعکس باشد و ابتدا جاینت ها به داخل مپ حرکت کنند و سپس والکری ها.

این راه تنها درزمانی جواب خواهد داد که شما میخواهید نیروهایتان باهم و همزمان وارد بیس حریف شوند. مانند گولم و جاینت.

*** نتیجه گیری***

همه ی نیروها در کلن کستل یکسان نیستند. من همیشه با داشتن نیروهای کلن کستل ، بهترین تجارب رو بدست آوردم.

هیچ وقت از نیروهایی که به صورت قیفی و گروهی حرکت میکنند( مثل ویزارد) ، در کلن کستل خودتون استفاده نکنید چون براحتی با یک تله یا یا جاینت بمب ، ازبین خواهند رفت.

اگر مشکل پرشدن رکتان را ندارید ، پس حتما از نیروهای بهتری مثل پکا ، هوگ ویا بولر و گولم برای کستل خود استفاده کنید و با آن ها در اتک هایتان ، بهترین نتیجه را بگیرید.

همیشه سعی کنید نیروهای یکسانی در کستل خود داشته باشید تا دچار سردرگمی نشوید.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
mighty wizard

ممنون از مطالب خوبتون عالی بود

amirsaadat5

من یک ایده دارم که بسیاری از کلشر ها سر آن مشکل دارند
مثلا بعضی وقت ها به اتک میرویم و نمیدانیم که در کستلمان چه سربازی هست پیشنهاد میدم به جای پرچم کلن عکس سرباز را نشان دهندو بتوان نیرو های کستلمان را به صورت تکی خالی کنیم.
از ایران کلش تقاضا دارم که این ایده را به سوپرسل معرفی کند

Farhan paydar

سلام یه سوال دارم من با جاینت اتک میدم تاون هال 9 دارم و تو لیگ کریستال هستم میخواستم بدونم باهاش آرچر بسازم یا ویزارد؟ و چه اسپل هایی ببرم اخه خیلی وقته با جاینت اتک ندادم

مهدی استیری

با اچر و اسپل هیل برید

?>