بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

مپ های مخصوص رویش کیک تولد در حاشیه مپ

7 2,932
بوک مارک

به مناسبت تولد 5 سالگی کلش اف کلنز و ظاهر شدن کیک تولد کلشی داخل بیس تمامی کلشرها ، با مپ های مخصوص رویش کیک تولد کلش اف کلنز در حاشیه مپ در خدمت شما عزیزان هستیم .

هر ساله بنا به رویداد های مختلف کلش اف کلنز مانند هالویین ، کریسمس ، تولد کلش اف کلنز یکسری موانع به صورت کاملا رندوم و اتفاقی به مدت محدود در بیس شما ظاهر خواهند شد .

از لینک زیر می‌توانید مطلب آموزشی راجع به این موانع را مشاهده کنید .

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس

از آنجایی که این مواتع فقط و فقط طی همان بازه زمانی در مپ شما تکرار می‌شوند و پس از پایان این دوره دیگر هیچ وقت آن المان بخصوص را نخواهید دید ، بسیاری از پلیر ها میل به حفظ این المان ها در بیس خود دارند ، به 2 دلیل

  • به علت زیبایی بیس خود
  • به علت نشان دادن سیر صعودی بیس خود در طول زمان 

از آنجایی که در طول زمان بیس شما بزرگ و بزرگ تر خواهد شد ، به مرور ساختمان های شما به حاشیه های مپ خواهند رسید و اگر شما در اطراف بیس خود این موانع را داشته باشید ، روزی مجبور به برداشتن آن مانع از بیس خود خواهید شد .

مگر اینکه آن مانع در آخرین ردیف حاشیه مپ رویش کند که در این صورت هیچ مزاحمتی برای سایر ساختمان های بیس شما ایفا نمی‌کند .

حتماً بخوانید  4 اشتباه رایج در چیدن مپ دفاعی

تنها راهی که این المان ها در آخرین ردیف حاشیه های بیس شما رشد کنند این است که از چیدمان های خاص پراکنده استفاده شود .

به همین علت با مپ های مخصوص رویش کیک تولد کلش اف کلنز در حاشیه مپ در خدمت شما هستیم .

مپ هایی که برای شما آماده کردیم شامل تاون هال 8 تا تاون هال 11 می‌شود که به شما کمک می‌کنند کیک های تولد برای شما در حاشیه های مپ ظاهر شوند .

 

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

 

تاون هال 8

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

 

تاون هال 9

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

 

تاون هال 10

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

 

تاون هال 11

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

مپ های مخصوص رویش کیک تولد

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

دیدگاه بگذارید

7 نظر برای "مپ های مخصوص رویش کیک تولد در حاشیه مپ"

خبر کردن از
avatar
مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
reza74
مشترک

سلام خدمت کلشرهای عزیز ، دروغ چرا ، از کیک توی مپ من هیچ خبری نیست که نیست ? منم ی سپر 7 روزه خریدم و فقط از بوست کالکترها استفاده میکنم ، حداقل این ی هفته استراحتی هم کرده باشم

Mikelanj
مهمان

من هم اول همین فکر رو میکردم. ترسیده بودم که چرا رشد نمیکنه . ولی مپم رو به صورت باز ریختم و الان یک کیک دارم . خخخخ
اومید وارم که تو این یک هفته بهت خوش بگذ

mehdi
مهمان

سلام مپمو به این شکل چیدم ولی هیچ جایی از مپمو چهار کاشی خالی نذاشتم چون بجز گیاه های طبیعی چهار کاشی خالی باشه توی مپ رشد میکن فرقی نداره محدود ممنوعه تمام مپ رو گرفته باشه باز رشد میکنن سوالم اینه که اطراف مپم 53 درخت معمولی و کریسمس و یادگاری های مربوط به هالویین هست حالا احتمالش هست که دیگه کیک رشد نکنه؟ چون هنوز رشد نکرده اعصابم خورده خخخ ممنون میشم یه نظری بدید ممنون

ALI
مهمان

اره اتینا خیلی خوبه من کلی در حاشیه دارم درخت کریسمسو هالوین،اصلادرخت معمولی نگه نمیدارم،فقط این که این مپ ها خوبه اما بعضیهاشون اشکال داره چون داخل مپ جا برا رویدن درخت و .. هست مخصوصا مپهایی که حاشیه هایی خالی نداره یا بسیار کم داره ،باید مپ رو با دقت چید دراخر مپ بر ازمایش که ایا درخت درداخل مپ میتونه رویده ش یا نه باید یه جاینت بمب برداشت وازمایش کرد اگه جایی برا جاینت بمب باش میتونه اونجا بر رویدن درخت و کیک .. هم باش خصوصا اگه حاشیه ها هم جای کمی داشته باش من به شخصه تجربه کردم الان مپ رو با این اساس چیدم که هیچ جا جاینت بمب جا نمیشه فوقش یه ماه به راحتی روزی یه اتک میخوریم که ارزش داره،(بعضی مپها هست که حاشی ها تقریبا خالی ومپ رو به صورت معمولی چیدن و در داخل هم کلی جا بر رویدن کیک و درخت هست اما در حاشی ها میده اون یه استثنا،اما حاشیه ها جا کم باش و داخل مپ یه جا بهاندازه جاینت بمب امکان رویدن درخت و ..هست یا حداقل مثلا از 4 موانعی که در طول لون مدت میده 2 تاشو در حاشیه بگیری اما اگه جا ب اندازه جاینت بمب نباش همه موانع رو در حاشیه خواهی گرفت)

?>