بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس

28 417
بوک مارک

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس

باسلام خدمت همه ایران کلشی های عزیز ؛ همانطور که می دانید هر ساله دو رویداد مهم بازی کلش اف کلنز را تحت تاثیر قرار میدهد که این رویدادها بدون شک هالووین و کریسمس هستند.

هر یک از این وقایع یک موانع و آیتم های پدیدآور مخصوص خود را دارند که برخی از آنها واقعا پاداش های خوبی را در ازای حذف کردن از روی نقشه به شما هدیه میدهند.

آیتم (مانع) اضافی کریسمس یک درخت با هزینه برداشت 25 هزار طلا و جایزه حذف 75 هزارطلایی. همچنین آیتم یا مانع اضاف شده در رویداد هالووین در بازی کلش اف کلنز یه مانع ویژه شبح وار است که که جایزه حذف آن از روی دهکده 50 هزار اکسیر می باشد.

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس

آیا امکان نگه داشتن موانع اضافه شده هالووین و کریسمس وجود دارد؟

بسیاری از بازیکنان فکر میکنند با تمام شدن رویداد هالووین و کریسمس مانع های اضافه شدن نیز حذف خواهد شد اما اینطور نیست.

همچنین بسیاری از بازیکنان اقدام به نگه داشتن این موانع می کنند تا از پاداش آنها در زمان های ضروری استفاده کنند. نکته بعدی این است که موانع در مناطقی که ساختمان ها در انجا قرار ندارند ظاهر میشوند.

این موانع خاص خواهند بود و نشان دهنده ی قدیمی بودن دهکده شما خواهند بود و یا اینکه شما در زمان آن رویداد در کلش حظور داشته اید. امروز دیگر هیچکس شانس گرفتن درخت های کریسمس سال های 2014 یا 2015 را ندارد.

نکته مهم این است که بهتره درخت ها و موانع فصلی رو در صورتی که مزاحمتی در بخش اصلی بیس شما ندارند نگه دارید. همچنین به طور کلی بهتر است شما با استفاده از کلیه موانع یک قعله محافظتی برای دهکده خود استفاده کنید. زیرا شما امکان جایگذاری نیروها را برای حمله کننده در آن نقاط را سلب کرده اید و حال این نکته را داشته باشید که اگر کل محفظه دور تا دور مپ شما از درختان و موانع پر شود چه قدر برای دهکده شما و محافظت از دهکده شما تاثیر گذار خواهد بود.

حلقه خارجی دهکده شما بهترین مکان برای نگه داشتن موانع چه فصلی چه عمومی است. زیرا شما نمیتوانید در این مناطق (دور تا دور دهکده) هیچ ساختمانی جای گذاری کنید و عموما این مناطق بدون هیچ فایده ای در اختیار دهکده شما هستند پس چه بهتر این مناطق پوشیده از موانع (درختان ، بوته ها ، تنه های درخت و…) باشند تا حداقل محافظت را از دهکده شما با استفاده از سلب کردن این مکان ها برای رهاکردن نیروها و سربازها.

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس

نکاتی جامع درباره موانع

همانطور که می دانید در مکانی که ساختمان وجود دارد هیچ مانعی پدید نمی آیند و همچنین قراردادن دیوارها در کنار خط رشدی موانع معمولا باعث عدم رشد کردن موانع به فضای خالی داخل مپ می شود.

معمولا در رویدادهایی مانند هالووین و کریسمس مانع های مربوطه در خط دور (بخش خارجی مپ – بخش دور تا دور مپ) دهکده رشد میکنند پس شما با نگه داشتن این موانع یه گنجینه محافظتی و انحصاری دارید و همچنین در صورت لزوم با حذف کردن انها از دهکده شما مقدار قابل توجهی جم (جواهر) و پاداش کسب خواهید کرد.

لطفا به مپ زیر توجه کنید ، ما در ایران کلش نقشه ای رو آماده کردیم که در کمتر از یک شبانه روز به شما اولین مانع را در حلقه دو مپ خواهد داد. و البته مپ های دیگری هم طراحی شده اند ولی خب ورژن جدید تر از این نداریم اما خودتان با کمی تغییر میتوانید بهترین نتیجه را بگیرید(کاملا جدید با بمب تاور)

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس

همچنین شما با نگه داشتن موانع طبیعی بازی میتوانید فرد حمله کننده را فریب دهید ؛ حتما میپرسید که چگونه و ما این رو به شما توضیح می دهیم :

شاید شما تجربه فریب خوردن از مپ هایی که پر از موانع حذف نشده هستند را داشته باشید ، شما بادیدن اینجور دهکده هایی فکر میکنید که فرد حمله کننده خیلی وقته آنلاین نشده و به اکانت خود سر نزده پس کلن کستل آنها خالی است در صورتی که بعد از حمله یک پارچه متوجه پر بودن کلن کستل از نیروهای تخریب گر میشوید و نیروهای کلن کستل اسیب جدی را به نیروهای شما می زنند.

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس

نتیجه گیری در مورد موانع :

  • – موانع فصلی مانند درخت کریسمس و موانع جدید هالووین را بهتر است در مواقع ضروری که به پاداش های آن نیاز داشتید از رویه مپ دهکده خود حذف کنید و تا حد امکان به نگه داری از آنها به عنوان یک آیتم کوچک محافظتی بپردازید.
  • – موانع فصلی در سال فقط یکبار رخ می دهد و دیگر شما تا سال آینده شاهد آنها نخواهید بود و این مهم ترین تفاوت بین موانع فصلی و عادی می باشد.
  • – تعداد مانع های فصلی (مناسبتی) برنامه ریزی و دقیق است و معمولا در اکانت های چند دسته شده به صورت منظم در طی اعتبار آپدیت هالووین یا کریسمس ظاهر می شوند و در آپدیت جدید دیگر هیچ مانع مربوطه به آپدیت هالووین یا کریسمس بر روی دهکده شما پدید نمی آید.
  • – اگر مانعی چه موانع طبیعی یا فصلی در بخش دور تا دور دهکده شما پدید آمد بهتر است آنهارا حذف نکنید تا به مرور زمان از آنها به عنوان حلقه محافظتی استفاده کنید. (پیشنهادی برای بازیکانا تاون هال 11 که مپ بزرگتری نسبت به سایر بازیکنان دارند)

 

لطفا نظرات ، پیشنهادات و ایده های خود را برای توسعه ایران کلش و افزایش خدمت گزاری به شما با ما از طریق قسمت دیدگاه ها و نظرات در میان بگذارید.

نویسنده : علیرضا اسماعیلی

امتیاز به مطلب

نگه داشتن موانع فصلی هالووین و کریسمس
به این مطلب رای دهید

28
دیدگاه بگذارید

avatar
16 نظرات چندتایی
12 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
24 نظرات مدیران
amirHamed WolfامیدSajad minecrafterتهی آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
Hamed Wolf
مهمان
Hamed Wolf

سلام دوستان نگه داری این ایتم های خواص(هالوون و کریسمس) ابهت دهکده شما رو زیاد میکنه و نشان دهنده اینه که چقدره دارین بازی میکنین من از هالون 2014 شروع کردم و تمام ایتم های خواص و نگه داشتم به اونایی که اینطور تفاوتهارو دوست دارن توصیه میکنم موفق باشید

امید
مهمان
امید

سلام من درو تا درور مپم کاج جمع کردم چند روزی هست دیگه هیچی بهم نمیدخ نه بوته نه درخت چرا؟

amir
مهمان
amir

سلام دوست عزیز
موانع مپ شما اگه بیشتر از 40 تا بشه دیگه بهتون مانع نمیده.
موفق باشید

Minecrafter
مشترک
Minecrafter

سلام. مطلبتون واقعا عالی بود. من یازده تا درخت کریسمس طلایی رو دارم و حذفشون نکردم دلم میخواد نگهشون دارم. لطفا اینجور مپ هارو هم برای تاون هال 9 طراحی کنید میدونم سخته اما تنها مپ باز رو که توی سایتتون برای تاون هال 9 پیدا کردم موانع رو بین ساختمونا قرار میداد که من اینو نمیخواستم.

REZA2795
مشترک
REZA2795

سلام ینی همه مشکلات بازی رو ول کردن گیر دادن به چند تا درخت واقعا دیگه شورشو دراودن

امین جهانگیری
مهمان
امین جهانگیری

سلام.پس چرا دیگ هالووین سال قبل ک گرفتم هنوز پاک نشده؟آیا میشه یا نه؟

امیر نیلچی
مدیر سایت

خیر دوست عزیز حذف نخواهد شد

arian dg
مشترک
arian dg

فقط یک نکته موانع درخت و یا پرچم ها یا هر وسیله دیگه ای مثل این هیچ فضایی رو از لحاظ فیزیکی اشغال نمیکنه یعنی حمله کننده میتونه دقیق روی درخت یا پرچم ها نیرو خالی کنه حتی تغییری در مسیر حرکت نیرو دشمن هم نمیده

رضا
مهمان
رضا

سلام خسته نباشید ممنون از سایت خوبتون…خواستم بگم پس چرا دیگهای هالووین من ودرخت کریسمس پارسال حذف نشده ودر بعضی اتک ها سنگ قبر دیده میشه ویا هنوز قطعی نیست این اقدام سوپرسل..ممنون منتظر جواب هستم مرسی…

تهی
مهمان
تهی

سلام موانع فصلی مربوط به سال ۲۰۱۵ حذف شدند و هنوز معلوم نیست در کریسمس ۲۰۱۷ چه اتفاقی می افته

poya81
مشترک
poya81

میش متن تغییر اسم کلن یا تغییر اسم برا بار سوم هر چی فرستادم قبول نکرد ولی اگه تغییر اسم کلن باشه بهتر میشه

Sina_AH
مشترک
Sina_AH

سلام
میشه با ایمیل دادن به سوپرسل درخواست موانع های قدیمی کریسمس و هالووین رو کرد که اون ها رو تو مپمون ایجاد (ظاهر) کنه ؟؟؟؟؟؟؟

حامد
مهمان
حامد

بد نبود

Mohammad saleh
مشترک
Mohammad saleh

سلام ببخشید یعنی این پامکین ها سال دیگه هالووین بعدی حذف میشوند؟
ترو خدا جوابمو بدید التماس میکنم

glk8
مهمان
glk8

نه حذف نمیشه.

سعید
مهمان
سعید

نه دوست عزیز هیچ مانعی حذف نمیشه

mohammad v
مشترک
mohammad v

یعنی من که الان درختای کریسمس پارسال رو دارم تو آپدیت کریسمس امسال حذف میشن؟؟؟

Hasti
مهمان
Hasti

خسته نباشین، میگم یعنی این میوه ی هالووین که جدید داده رو اگ حذف نکنیم خودش به مرور زمان حذف میشه؟؟؟شکله تنه کچها که بعد از هالووین عوض نیشه کاری به اونا ندارم،ولی اینا که مربوط به جشن ها و مناسبت ها هستن اگ نگهشون داریم مشکلی پیش نمیاد واسشون؟؟؟؟

سکرت
مهمان
سکرت

یعنی scary pumpinامسال بعد 1سال حذف میشن؟؟؟

فـرید
مهمان
فـرید

از روز هالووین تا الان حتی یک دونه نماد هالووین واسم سبز نشده امکان سبز شدن داره یا نه

حمید
مهمان
حمید

چرا به من و خیلیا موانع هالیوند نداده

?>