بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی اتک بولر

11 1,048

در این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه باید بولر را برای اتک های خود استفاده کنید.در این پست برای شما دوستان نیز ویدیویی قرار داده ایم تا بتوانید به درستی آموزش بولر را درک و ماهر شوید و بتوانید با آن اتک های خوبی بزنید. با استراتژی اتک بولر همراه باشید…

استراتژی اتک بولر

photo_2016_03_20_18_11_58
اول از همه ویدیو را نگاهی کنید بهتر است:
مشاهده ویدئو

دانلود ویدئو استراتژی بویلر

در نگاه اول به یک ویزارد سطح 6 نگاه میکنیم.بولر 6 فضا را اشغال میکند در صورتی که ویزارد 4 فضا را اشغال میکند  اما مقدار hp یا همان سلامتی ویزارد 164 ولی بولر 380 است.

سطح 6 ویزارد 180 آسیب به وسایل وارد میکند در صورتی که بولر سطح 3 فقط 85 است. ولی اگر دقت کنید بولر کارایی بیشتری نسبت به ویزارد را داراست و میتواند همزمان به دو ساختمان آسیب وارد کند ولی ویزارد فقط یک ساختمان را هدف قرار میدهد.

در ویدیویی که در بالا قرار دادیم نیز سعی شده تا این حرف هایی که زدیم را اثبات کنیم و دیدن این ویدیو بسیار به شما برای اتک زدن با بولر و ویژگی های آن کارساز میباشد و حتما چندین بار نگاه کنید.

گولم نیز میتواند همانند ویچ نیروهارا از پشت ، پشتیبانی می کند و راه را برای نیروهایی چون گالم ، پکا و یا حتی جاینت هموار سازد.با توجه به توضیحاتی که گفتیم سعی کنید بولر را بیشتر با ویزارد همراه داشته باشید و استفاده کنید تا بتوانید پیروز باشید و نتیجه بهتر را بگیرید.

همانطور که گفتیم چون بولر در مقایسه با ویزارد بهتر شناخته شد پس این را بدانید که بولر موجود در کستل به راحتی میتواند ویزارد را شکست دهد.

امیدوارم از این مطلب راضی بوده باشید.دوستان این مطلب توضیحاتی زیادی نداشت و مهمترین رکن این مطلب ویدیویی است که برای شما قرار داده ایم حتما با دقت نگاه کنید و لذت ببرید میتوانید با بولر در چندین استراتژی اتک بزنید منتظر استراتژی های جدیدتر از بولر از طرف ما باشید…

موفق باشید….

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
11 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
فاضل

بولر یک واسه تان ده خوب نیست

Sa.hidden

ایا بولر 1 برای تان 10 پیتونه کارایی داشته باشه؟؟؟یا حتما باید 2 باشه ممنون میشم پاسخ بدید

triple h

طرز صحیح اتک بولر : بولرارو بریز هر جوری حال کردی .. 3 ستاره تحویل بگیر.. ! (قصد جسارت نداشتما )

یزدان علیمیرزائی

اینجور که شما میگید که نمیشه
موفق و پیروز باشید.

مهدی

سلام میخواستم بدونم زمان و ماهی که کلش رویال اندرویدش منتشر شد کی بود چون میخوام چی میلمو عوض کنم سوپرسل گفت زمان و ماهی که بازی نصب کردید کی بود ممنون میشم بهم بگید کی بود اصلا یادم نمیاد لطفا کمکم کنید جوابمو بدید ممنون

مهدی

سلام میخواستم بدونم زمان و ماهی که کلش رویال اندرویدش منتشر شد کی بود چون میخوام چی میلمو عوض کنم سوپرسل گفت زمان و ماهی که بازی نصب کردید کی بود ممنون میشم بهم بگید کی بود اصلا یادم نمیاد لطفا کمکم کنید جوابمو بدید ممنون

(0)

پوریا

اقا این استراتژی فقط به درد تاون هال 11 مکس میخوره طرف تو اتکی که میزنه کینگ 40 داره کویین 40 گرند واردن 20 داره خود کویین و کینگ سطح چهل میتونن یه مپ تاون هشت و هفت رو صد کنن?ولی خداییش بولر نیروی خوبیه اتکایی از دیدم زدن بچه ها که صد شده اونم تاون هال دهی که نیروهای دفاعی اخرین لول بوده.واقعا نیروی خوبیه?

کلش باز

shoma video mibinid ??!! aya

هومن

سلام
ویزارد 6 بهتره یا بولر 1 یا 2 ؟!

?>