بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

5 نکته مهم در بازی جدال ستارگان! جم ، نیرو و استراتژی!

17 25,913

پس از معرفی بازی جدال ستارگان یا Brawl Stars در روزهای گذشته توسط سوپرسل و تجربه این بازی توسط هزاران کاربر ، زمان آن رسیده است تا با آموزش چندی از مهمترین نکات جدال ستارگان به پیشرفت هرچه بیشتر شما کاربران همشگی بدوگیم کمک کنیم!جدال ستارگان - brawl stars

چگونه نیروی خود را به سرعت حرکت دهیم؟!

در بازی برول استارز حرکت سریع و ضربه قدرتمند و به موقع به دشمن بسیار مهم و شروری است چراکه نیروهای دشمن در لحظه  بیرون می آیند و همین لحظه است که پیروزی و یا مرگ شما را رقم میزند.

در جدال ستارگان شما قادر هستید به دو شکل نیروی خود را هدایت کنید که بصورت پیشفرض این حالت بر روی حالت ضربه ای تنظیم شده است که بسیار بد و غیرقابل کنترل است بنابراین با فعال کردن حالت Joystick یا حرکتی بسیار راحت تر و سریع تر از قبل به کنترل نیروی خود بپردازید. اما چگونه این حالت را فعال نماییم؟

شما میتوانید با رفتن به منوی تنظیمات بازی و تغییر حالت کنترل ، این حالت را فعال نمایید!جدال ستارگان - کنترل بازی جدال ستارگان

چگونه در برول استارز نیروی خود را در میدان نبرد مخفی کنیم؟!

بسیاری از کاربران هنوز از وجود این قابلیت بی خبر هستند. بله ، شما در جدال ستارگان میتوانید براحتی نیروی خود را در میدان نبرد از چشم دشمنان در پشت چمن ها مخفی کنید!

زمانی که شما دپشت چمن ها هستید و و آنها سالم باشند ، دشمن نمیتواند شما را ببیند.(برای نابودی چمن ها میتوانید از قابلیت های ویژه هر کارکتر استفاده کنید)شما میتوانید از مزیت این عمل براحتی با قرارگیری در این بهره مند شوید و به محض بیرون آمدن نیرو دشمن از گوشه ، با حمله آن را غافلگیر کنید. اما مراقب نیز باشید چراکه اگر دشمن از موقعیت شما در چمن ها باخبر شد میتواند به سادگی و با یک حرکت شما را نابود سازد!

 

چگونه ستاره و جم ها را بدزدیم؟!

زمانی که در هریک از گیم مودها مانند Bounty یا Smash and Grab بازی میکنید ، در بالای سر هر کارکتر عددی ظاهرا میشود که نشان دهنده تعداد جم های دزدیده شده توسط اوست.اما شما نیز میتوانید با نابود ساختن وی تمامی جم ها و ستاره های  دزدیده شده او را بدست آورید بدون اینکه کمترین زحمتی در پیدا کردن آنها کشیده باشید.

چگونگی جمع آوری جم در اتک های جدال ستارگان؟

در گیم مود Bounty ، تیم برنده در پایان نبرد بر اساس تعداد جم های کسب شده تعیین میشود بنابراین جم در این مود قانونی بسیار مهم است. شما باید بتوانید تعداد 10 جم را در مدت زمان 16 ثانیه حفظ کنید. اما چطور میتونید بیشترین تعداد جم را جمع آوری کنید؟!

در برول استارز وسط زمین مبارزه جعبه جادویی وجود دارد که نور بنفشی از آن ساطح میشود و جم ها بصورت ناگهانی از آن بیرون میریزند و اگر تیم شما موفق شود این محدوده را از دشمن مخفی کند و یا کنترل آن را بدست بگیرد ، برای شما دو مزیت خواهد داشت :

  • دریافت سریع جم ها به محض بیرون ریختن
  • غافلگیری و دزدین دیگر جم ها از نیروهای دشمن

نکاتی درباره پیروزی در Brawl Stars

در جدال ستارگان در در اکثر مود های بازی جدال ستارگان ، پیروزی در نبرد بستگی به جمع آوری چیزهایی مانند جم توسط تیم شما دارد بنابراین قابلیت هدایت و رهبری این گروه بسیار مهم است.

همچنین ریسک کردن در بازی و جمع آوری تمامی جم ها توسط یک نفر بسیار احمقانه بنظر میرسد چراکه با شکست یک فرد ، یک تیم شکست خواهد خورد بنابراین بسیار مهم است که بدانید چگونه تکنیک ها و قابلیت های مختلف را بین افراد مختلف تیم تقسیم کنید :

  • 2 بازیکن نگران جمع آوری جم یا ستاره ها باشند و تمام هدف آنها در بازی روی این موضوع متمرکز باشد.
  • و 1 بازیکن نیز وظیفه دفاع از دیگر هم تیمی هایش و نابودی دشمنان را داشته باشد.

و همیشه این نکته را به یاد داشته باشید که هیچ زمان با جمع اوری جم ها به تنهایی و مخفی شدن در گوشه ای از میدان نبرد ریسک نکنید چراکه ممکن است در هر لحظه مکان شما لو رود بنابراین سعی کنید تیم خود را مدیریت کنید.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
17 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Farzad

توضیحات بی منبع الان مود bounty چه ربطی به جمع کردن جم داره؟؟؟؟؟در ضمن آموزش ها هم بی ارزشه من الان 10 هزار هستم اگه اینطوری بازی کنم سر ماه هزارتا منفی میخورم

علی

سلام یه حچل مرگبار بهتون یاد بدم وقتی تو شایودان2 هستین برین کنار یه جعبه ببینین کنارش بوته هست تو بوته قایم بشید به عنوان(تله) وقتی دشمن نزدیک جعبه شد منتظر باشید قدرتش یا تیرش رو رو جعبه خالی کنه بعد حمله کنید بهش البته این حرکت با کارکتر بول راحت هست . حتما امتهان کنید جواب میده

حسین

نمیشه از کلن لفت داد آیا به چه شکل ممکن است؟سپاس

مسعود

سرعتشو از طریق اندروید چجوری زیاد کنم

علی رضا

سرعتم خیلی پایینه تو منوی تنضیماتم دکم کترل مود پیدا نمی کنم بای چی کار کنم

علی رضا

سرعتم خیلی ضعیفه چطوری با.سرعت حرکت کنم تو منو تنضیماتم اون دکمه رو پیدا نمی کنم چصور باید کنم

علی

اقا ما اینارو بلدیم
ولی نمیدونم جم چطور بگیرم الماس سبزا فقت باید خرید یا راه دیگه ای هم هست

KINGArsham

من برول استارز رو نصب کردم.(تو آیپد)کار می کرد ولی چند روزیه از بازی میپره بیرون!چیکار کنم؟

مهدی

ف*یلت*ر شکنت رو فعال کن و وارد بازی شو بعد از وارد شدن تو بازی دیگه احتیاجی به ف*ی*لت*رشکن نیست اگه راضی بود لایک کن فعلا بای

kian

مردم از بس صبر کردم! ای کاش زودتر بره اندروید بیاد یا حداقل سوپرسل بگه حدودا کی بره اندروید میاد.

Amir

اقا چرا بازی منتشر نمیشه مردیم.

ahmad

سلام خسته نباشید هنوز معلوم نشده کی برای اندروید میاد

Co-Leader

سلام
خیر دوست عزیز هنوز چیزی رسمی اعلام نشده

Mehran

معلوم نیست چه موقع برای اندروید میاد؟

یونس

دم شما گرم خوب بود اما کاش زود تر بازی منتشر میشد

?>