بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

آپدیت عظیم براول استارز در راه است!!

7 11,385

خب پس از مدت ها سکوت خبری تیم براول استارز و انتظار علاقه مندان ، اینبار دو تن از یوتوبرهای معروف سوپرسل به سراغ توسعه دهنده این بازی رفتند تا طی پرسش و پاسخی از آینده آپدیت های جدال ستارگان و همچنین تاریخ انتشار جهانی آن نیز با خبر شوند!!

توجه : تمامی جملات مطلب زیر از زبان سوپرسل بوده و نویسنده در ان هیچ نقشی نداشته است!

تاریخ انتشار جهانی براول استارز چه زمان خواهد بود؟

خب همانطور که قبلا هم گفتیم ، واقعا از این موضوع و تاریخ دقیقش اطلاعی نداریم ولی چیزی که بطور قطع مشخصه اینه که معرفی جهانی جدال ستارگان کمی بیشتر از آنچه که در گذشته برای کلش رویال بوده است طول خواهد کشید!

و البته سوالی که بسیاری از کاربران از ما میپرسند اینه که این تاخیر زیاد به چه علت هست؟! درواقع بهترین جوابی که میتونیم به این سوال بدیم اینه که بازی درحال حاضر بنظر ما در پیش پا افتاده ترین وضعیت خودش قرار داره بنابراین برای ما خیلی مهمه که قبل از انتشار جهانی برای میلیون ها نفر ، بازی رو به حد قابل قبولی از پیشرفته بودن برسونیم ؛ به عنوان مثال در شرایط فعلی بازی نیاز بسیار ضروری به نیروهای جدید ، گیم مودهای جدید و متفاوت و همچنین قابلیت های بیشتر داره

و یکی از دلایلی که ما همیشه بازی هامون رو ابتدا برای IOS منتشر میکنیم اینه که به دلیل سیستم اشتراک گذاری و نصب آسان اپلیکیشن های اندروید ، بازی سریعا در تمامی نقاط جهان منتشر میشه که این موضوع هیچ تفاوتی با انتشار جهانی و رسمی نداره!


تغییرات بعدی براول استارز! کلن های پیشرفته تر؟!

خب در واقع زمانی که درباره این موضوع صحبت میکنیم ، میبینیم که برای وضعیت فعلی بازی کلن هایی با این ظرفیت کافی هستند. به بیان دیگر از آنجایی که فعلا هیچ سیستمی برای دونیت یا کارهای گروهی دیگر در کلن نداریم ، بنابراین فکر میکنیم نیازی به افزایش ظرفیت نیز نباشد اما این مضوع نیز لازم به ذکر است که ممکن است در آینده با افزودن ویژگی های جدید ، کلن هایی با ظرفیت های بسیار بالاتر نیز داشته باشیم!

چیزی که درحال حاضر برای ما بسیار واضح و روشن هست اینه که بطور قطع ما برای آپدیت های بعدی به کلن میل ، ابزارهای بیشتر برای لیدرها و کولیدرها و همچنین سیستمی برای شناسایی افراد آنلاین و فعال در کلن نیاز خواهیم داشت!


نیروهای بیشتری در آپدیت بعدی به بازی خواهد آمد؟!

در ابتدا در پاسخ به این سوال که تا چه اندازه امکان این رو داریم که به بازی نیرو اضافه کنیم؟ باید گفت ما دراینباره بحث های زیادی با اعضای تیم کردیم و به این نتیجه رسیدیم که درحال حاضر بازی به تعداد زیادی نیروی جدید برای ایجاد تنوع نیاز داره بنابراین شاید حدود یک یا دوسال دیگر در جواب به این سوال با مشکل مواجه بشیم ولی اکنون هیچ حد و مرزی برای خودمون در ایجاد نیروهای جدید تعیین نمیکنیم!

اما اگر بخوایم پیشنمایشی از این قسمت داشته باشیم ، میتونیم به دو نیروی جدید اشاره کنیم که هنوز اسمی برای اونها انتخاب نکردیم ولی در ادامه میتونیم کمی بیشتر به برسی اونها بپردازیم :

نیروی جدید اول : نیرویی شبیه به Shelly

اولین نیروی جدیدی که درحال حاضر درحال کار روی اون هستیم ، نیرویی شبیه به shelly هست که برای شلیک به دشمنان کارت های چندتایی پرتاب میکنه و درواقع میشه گفت نسخه ضعیف شده و مینی نیروی shelly هست.

در زیر نیز میتوانید قسمتی از عملکرد اولین نیروی جدید رو بصورت ویدیو کوتاه مشاهده کنید :

 

اما این قابلیت ها به همینجا ختم نمیشه و از اونجایی که نمیخواستیم این نیرو زیادی شبیه به shelly باشه ، پس تفاوت هایی هم در اون ایجاد کردیم. این نیرو درحالت سوپر اتک ، گلوله ای جاذبه ای به وسط زمین پرتاب میکنه که تمامی نیروهای دیگری که در محدودش باشه رو به یک نقطه جذب و نابود میکنه :

 

نیروی جدید دوم : مینی تفنگدار

البته همونطور که گفتیم هنوز اسمی برای این نیروها انتخاب نکردیم و تمامی آنها قابل تغییر هستند اما چیزی که فعلا برای مینی تفنگدار قطعی است ، اینه که بصورت مسلسل گونه به اطراف خود (از چپ به راست و بالعکس) شلیک میکنه.

بنابراین شما نمیتونید هیچگونه هدف گیری با اون بکنید ولی در نتیجه شلیک های این نیرو ، آسیب بسیار زیادی بصورت گروهی به دشمنان وارد خواهد شد!

 

قابلیت سوپر اتک این نیرو کاملا با حمله معمولی اش متفاوت است. بدین صورت که در مود سوپر اتک ، این نیرو محدوده ای شفا بخش ایجاد میکند که تمامی نیروهای خودی در این محدوده احیا میشوند!

لازم به ذکر است که این نیرو در هین شفابخشی میتواند به شلیک عادی خود نیز ادامه دهد.در زیر نیز میتوانید قسمتی از عملکرد سوپر اتک دومین نیروی جدید رو بصورت ویدیو کوتاه مشاهده کنید :


مپ ها و گیم مودهای بیشتر در راه براول استارز؟!

خب درواقع موضوع مپ ها یکی از موضوعات اصلی ماست که درحال حاضر تمرکز زیادی روی اون گذاشتیم و انتظار داریم در آپدیت های بعد مپ های بسیار زیادی خصوصا در گیم مود Showdown مشاهده کنیم البته این موضوع کاملا درباره رویدادها متفاوت هست و ترجیح میدیم رویدادهای موجود در بازی رو کمی بیشتر ارتقا بدیم و سپس به سراغ اضافه کردن رویدادهای جدید بریم!

ولی اگر بخوایم نگاهی به گیم مودهای بازی بیندازیم ، خواهیم دید که بیش از اندازه برای وضعیت فعلی کم هستند بنابراین هم اکنون درحال بر روی تعداد بیشتری گیم مود نیز برای آپدیت های بعدی بازی هستیم که به عنوان مثال میتونیم گیم مود براوبال رو به عنوان یکی از هیجان انگیزترین اونها نام ببریم :

گیم مود جدید براوبال بال در راه جدال ستارگان!

در ابتدا میشه گفت این گیم مود به طور کلی با گیم های دیگر بازی فرق داره و اگر بخوایم به زبان ساده بگیم ، گیم مود براوبال در واقع نوعی بازی فوتبال هست که بین دو تیم سه نفره برگذار میشه. توپی در وسط میدان قرار داده میشه و تیمی که بتونه توپ رو در دروازه حریف گل کنه برنده خواهد بود!

البته این نکته هم لازم به ذکره که این فوتبال کمی خطرناک هم خواهد بود چراکه افراد تیم حریف میتونن شما رو با شلیک هاشون نابود کنند ؛ درحالی که شما حق شلیک ندارید چراکه درصورت شلیک به آنها ، توپ نیز از دستتان رها خواهد شد!

بنابراین باید سعی کنید با کمک هم تیمی هاتون از دست افراد حریف فرار کرده و توپ رو در دروازه آنها گل کنید. در زیر نیز میتوانید قسمتی از عملکرد گیم پلی جدید رو بصورت ویدیو کوتاه مشاهده کنید :


تغییرات بزرگ برول استارز! سیستم تروفی حذف میشود!

درحال حاضر یکی از تغییرات بزرگی که در حال کار روی اون هستیم ، حذف سیستم تروفی در بازی هست. بدین معنا که از این پس کاپ یا تروفی برای شما وجود نخواهد داشت و دلیل اون هم اینه که طی برسی های زیادی که کردیم متوجه شدیم تعداد تروفی به هیچ وجه معیار مناسبی برای ارزیابی عملکرد یک بازیکن و نشانگر برتری او در بازی نیست!

البته لازم به ذکره که هیچ یک از تروفی ها بعد از این تغییر ریست نخواهد شد چراکه ما میدونیم برخی از بازیکنان تا چه اندازه برای رسیدن به کاپ فعلی تلاش کرده اند و به همین دلیل نیز درحال کار روی سیستمی هستیم که بازیکنان را در فصل های جداگانه طبقه بندی خواهد کرد!

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی براول استارز کلیک کنید!

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
7 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
Meysam

سلام خسته نباشید.درباره آپدیت نوامبر اگه امکانش هست اطلاعاتی بدین.در ضمن کلا تو اطلاع رسانی دو بازی دیگه سوپرسر خیلی کم کار شدین.ممنون میشم پاسخ بدین

علی

هنوز خبری از انتشار نسخه جهانی نشده؟؟؟؟

آرشام

سلام اولي تارا هست و دومي پم اومده امروز

سینا

سلام اقا ی سایت ******* این مطلبتونو کلمه ب کلمه کپی کرده ولی منبعی ذکر نکرده گفتم خبر بدم

آریا

با سلام خدمت شما. ببخشید بازی کی انتشار جهانی میشه

?>