بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

معرفی عرشه پل پلمپ در کلش رویال

4 2,130

عرشه پل پلمپ را شاید بتوان ، قسمت سوم مطالب عرشه های لجندری دانست ! چرا که 4 تا از 8 موجود در این عرشه ، کارت لجندری هستند و همان ها هم کارت های اصلی این عرشه را میسازند ؛ با ادامه مطلب همراه باشید …

معرفی عرشه پل پلمپ در کلش رویال

معرفی عرشه پل پلمپ در کلش رویال
bridge-spam-pump-cycle-1

کارت ها و نیروهای موجود در این دک را میتوانید به همراه میانگین اکسیر مورد نیاز را در تصویر بالا مشاهده بفرمایید ؛ اما من توضیحاتی باید درباره کارکرد و عملکرد کارت ها در این عرشه به شما بدهم !

شما میتوانید اخبار و دک های کلش رویال را از  قسمت کلش رویال و کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !ُ

Bandit : راهزن یا بندیت ، فوق العاده است ، سرعتی که بندیت در حمله به دشمن دارد را هیچ کارتی ندارد ، این نیرو هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب و حتی عالی است و اگر شما دارای لول های بالای این کارت باشید ، این قطعا برای شما یک مزیت به حساب می آید !

Fire Ball : توپ آتشین یا فایر بال ، اگر به خوبی استفاده شود ، میتواند کارت سرنوشت ساز حملتاتتان باشد ! این کارت برای زمانی مناسب است که کارت های حریف در اطراف برج حریف هستند ، مناسب هست و در آن موقع باید فرستاده شود ! البته در زمانی هم که عده زیادی از نیروهای دشمن به سمت شما می آیند ، هم مناسب هست !

Ice Golem : غول یخی یا آیس گالم ، در این عرشه برای رد گم کنی استفاده میشود ، زمانی که نیرو های مثل ماسکتیر یا ویزارد به سمت شما می آیند ، شما باید این کارت را رها کنید ، تا بتوانید وقت را بخرید و بتوانید نیروهای دیگری را جایگزین کنید ! از مزایای این کارت به اکسیر بسیار بسیار کم میتوان اشاره نمود !

Ice Spirit : نقش روح یخی یا آیس اسپیریت هم در این عرشه فریز کردن و یخی کردن دشمنان یا برج حریف هست ! شما با استفاده از این کارت در مدت زمان کمی میتوانید حریف تان را فریز و متوقف کنید ! اگر به خوبی از این کارت استفاده شود ، خیلی کارت خوبی است .

Inferno Dragon : و اما میرسیم به یکی بهترین کارت این دک ، اینفرنو دراگون یا اژدهای آتشین در واقع همان اینفرنو تاور میباشد ولی به صورت متحرک و در آسمان ! این نیرو برای از بین بردن نیروهای پر جان ، همانند گالم و جاینت بسیار بسیار خوب و حتی عالی است و در چند ثانیه میتواند انهارا نابود کند ! شما از اینفرنو تاور برای جایگزین این کارت میتوانید استفاده نمایید !

The Log : کنده یا دِ لاگ ، هم همانند اینفرنو دراگون میتواند هم در دفاع و هم در حمله مورد استفاده قرار گیرد ، این نیرو و کارت برای از بین بردن گله ای نیروهای کوچک بسیار بسیار قدرتمند عمل میکند و میتواند نقش بسزایی در حمله ها داشته باشد !

Night Witch : جادوگر شب یا نایت ویچ از کارت های مهم این عرشه هست و کاربرد های بسیار بسیار زیادی هم در حمله و هم در دفاع دارد ! با توجه به اینکه اکسیر مورد نیاز این کارت از جادوگر اصلی کمتر است ، استفاده این کارت پیشنهاد میشود ولی آنرا هم میتوانید جایگزین نمایید !

Elixir Collector : سازنده اکسیر یا اکسیر کالکتور ، هم که کاملا مشخص است که وظیفه ای دارد و نیازی به توضیح نیست !

همانطور که از نام این عرشه مشخص است ، شما با استفاده از این دک میتوانید پل حریف را پلمپ کنید و ببندید !

هر گونه سوال ، اگر در رابطه با عرشه پل پلمپ برای آرنا 9 و بالاتر و چه دیگر مطالب بنده سوالی دارید ، میتوانید در قسمت نظرات همین مطلب با ما در میان بگذارید !

شما میتوانید اخبار و دک های جدید و به روز را از قسمت کلش رویال سایت و کانال تلگرامی رویال دنبال نمایید !

موفق و پیروز باشید !

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
شاهین

آقا عرشه قسمتی از کشتیه! Deck اینجا به اون معنی نیست. کاملاً مشخصه دیکشنری رو باز کردین اولین معنی که برای کلمه دیدین رو اینجا نوشتین!

ErFaN

بهترین کارت های لجندری رو قرار ندادید لطفا مطلبی براش بنویسید یا تشکر که به نظر کاربرا اهمیت میدید

مهدی فرجامی

دوست عزیز در حال بررسی های لازم هستیم به محض کامل شدن انتشار میدیم

?>