بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

انتخاب بهترین جهت برای حمله به بیس

2 212

انتخاب بهترین جهت برای حمله به بیس

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت ایران کلش.

برخی از کاربران و بازیکنان بازی کلش آف کلنز در هنگام حمله نمیدانند که حمله را از کدام قسمت بیس شروع کنند.ما برای شما امروز پستی حاضر کرده ایم که این مشکل را حل میکند.

در حمله همه چیز به شروع حمله شما بستگی دارد،اگر درست شروع نکنید،حمله به سوی پیروزی و برد نمیرود و فقط به سربازان شما آسیب میزند.

انتخاب جهت مناسب برای حمله با نیروهای زمینی:

اولین چیزی که باید مشخص کنیم این است که به چه بیسی در حال حمله هستید.آیا متقارن است یا نه؟اگر بیس متقارن بود شما باید توجه دقیقی به محل قرارگیری دفاعیات داشته باشید.تصویر زیر یک نمونه بیس متقارن نشان میدهد:

این هم یک بیس تقریبا متقارن:
ابتدا باید مسیر را بررسی کنید:

الان به راحتی میتوانید با توجه به موارد زیر بهترین جهت را انتخاب کنید:

  • موقعیت کلن کستل در بیس
  • محل قرارگیری هیروها

بسیاری میگویند که چرا این موارد مهم هستند،زیرا شما در طول حمله باید سعی کنید بدون مزاحمت هیروها،نیروهای کستل و اسکلت ها حمله کنید و اگر یکی از آنها در ابتدای حمله در راه شما قرار بگیرند به راحتی اتک شما را خراب میکنند.بنابراین قبل از حمله همیشه نیروهای کلن کستل از بین ببرید.

در حقیقت هیروهها و نیروهای کستل حریف میتوانند شکل حمله شما را تغییر دهند.چیزی که لازم است برای حمله شما این است که بتوانید نیروهای کستل و ارچرکویین در یک منطقه جمع کنید و از اسپل فریز برای آنها استفاده کنید تا نیروهای شما از بین نبرند،البته این برای زمانی است که شما نیروهای کستل از قبل نابود نکرده اید.

اینفرنوتاورها:

اگر در بیسی که میخواهید به آن حمله کنید اینفرنوتاور وجود داشت سعی کنید از اینکه هردو آنها را همزمان باهم از بین ببرید جلوگیری کنید.مگر اینکه بتوانید آنها را با یک فریز همزمان برای مدتی از کار بیندازید،در غیر این صورت باید از دو اسپل فریز استفاده کنید که باعث میشود حمله شما ریسک دار شود.

حتماً بخوانید  نکات مهم برای اتک 3 ستاره بولر لاوالون

به دو مثال زیر که درباره زمین های بالا است توجه کنید:

مثال اول:ابتدا از طرف جنوب غربی حمله شروع میکنیم.و از مقابله با دو اینفرنوتاور به صورت همزمان خودداری میکنیم.همچنین،نیروهای کلن کستل در هنگام بیرون آمدن از اولین اینفرنوتاور که در آنجا اسپل فریز ما وجود دارد حرکت میکنند که به راحتی میتوانیم از بین ببریمشان.
مثال دوم:اگر از طرف پایین حمله کنیم،میتوانیم قبل از اینکه صدمه زیادی ببینیم آرچرکویین را از بین ببریم،اما پس از آن مجبوریم با دو اینفرنوتاور بطور همزمان مقابله کنیم و دیگر اسپل فریز روی نیروهای کستل نمیخورد و اثری ندارد.

همانطورکه میدانید تعداد زیادی استراتژی برای حمله وجود دارد که ما برای شما بهترین آنها را میگوییم.

انتخاب بهترین نقطه:

اکنون دستورالعمل شروع را دارید ، پس شما نیاز به پیدا کردن نقطه ای برای دسترسی به بیس دارید .

چندین استراتژی وجود دارد و شما میدانید به چه روشی از آن استراتژی ها استفاده کنید (اسپل زلزله ، اسپل جامپ ، وال بریکر). باید محلی را پیداکنید  که میخواهید دیوارهای آن مکان را از بین ببرید ، زمانیکه اولین لایه دیوارها را از بین بردید به سربازانتان اجازه دهید بسوی مرکز بیس پیشروی کنند.

انتخاب بهترین جه برای حمله با نیروهای هوایی:

اگر میخواهید حمله هوایی انجام دهید غالبا” میتوانید قسمت اول را انجام ندهید ، زیرا قسمت اول فقط برای حملات زمینی بکار میرود .

قسمت اصلی حمله هوایی شما بر پایه محل اینفرنو تاورها و دفاع های هوایی می باشد آرچر کویین نیز مورد توجه است اما در مقایسه با حملات زمینی ارزش کمتری دارد.

اینفرنو تاور در حملات هوایی:

سعی کنید از حمله همزمان به دواینفرنو تاور در حملات هوایی نیز خودداری کنید ، بخصوص هنگامی که آنها در حالت چند هدفی هستند و شما باخود بالون و لاوا هوند دارید.

حتماً بخوانید  مپ های فارمینگ تاون هال 10 (سری سوم)

البته یک استثناء وجود دارد که اگر اینفرنو تاورها در محلی قرار گرفته باشند که بتوانید هردو آنها را با یک فریز برای مدتی از کار بیندازید میتوانید به هر دو آنها حمله کنید.
دفاع های هوایی:

اکنون وقت مشاهده کردن دفاع های هوایی است. اگر دفاع های هوایی در خارج  بیس قرار دارند  و میتوانید بدون انجام دادن یک حمله کامل به سمت آنها بروید مثلا” با هیروها ،دراگون ها و یا کویین واک و غیره آنها را از بین ببرید و پس از آن از جهت مقابل با بالون ها یا دراگون ها حمله کنید .

از بین بردن آرچر کویین در بیس :

اگر میتوانید باید ابتدا از سمت آرچر کویین ها بروید او به سرعت به طرف پایین میرود و از بین میرود میشود.

به مثال های زیر  توجه کنید :

مثال 1 : مانند حمله زمینی از سمت جنوب غربی حمله می کنیم از مقابله همزمان با دو اینفرنو تاور خودداری می کنیم ، همچنین برروی نیروهای کلن کستل که در منطقه اولین اینفرنو تاور قراردارند اسپل فریز می زنیم و آنها را از بین می بریم .

مثال 2 : برای حمله اصلی از سمت راست نیروهای خود را وارد می کنیم اما برای حمله نیروهای هوایی باید از چپ حمله کنیم ایر سوییپر ها را با لاوالون که آسیبی نمی رسانند از بین می بریم و اینفرنو تاورها را هم با استفاده از اسپل فریز برای مدتی از کار می اندازیم و با بالون ها از بین می بریم.
با استفاده از آموزشات بالا میتوانید به راحتی جهت حمله یک بیس را تشخیص دهید.

لحظات خوشی را برایتان در ایران کلش آرزومندم

پیشاپیش سال نو بر همه کاربران ایران کلش مبارک باد

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات چندتایی
1 Thread replies
0 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
2 نظرات مدیران
FarazHovAx آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
HovAx
مهمان
HovAx

یک کلمه فقط تو اتک زمینی از سمتی بزنید که جاینت بمب نباشه.همینو بس

?>