بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل

0 2,994

در مطلب امروز بازی کلش اف کلنز به بررسی بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل در مقابل استراتژی های مختلف در سطح تمامی لول‌ های تاون هال خواهیم پرداخت .

 

به عنوان یک پلیر فول مکس تاون هال 11 پیشنهاد میکنم اگر به دنبال یک اکانت فول مکس با هیروها ، دیوار و ساختمان های دفاعی کاملا مکس ، همچنین لول بالای 200 و کاپ لجند هستید از ربات ایرانکلش استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن به همه این‌ها برسید .

برای دیدن ربات ایرانکلش کلیک کنید 

 

اهمیت نیروهای دفاعی کلن کستل در روند دفاع از بیس شما دقیقا به ارزش یک ساختمان دفاعی و‌‌ حتی بیشتر از آن است .

نیروهای دفاعی کلن کستل باعث آسیب به نیروهای حریف و همچنین کند کردن و منحرف شدن نیروهای حریف خواهند شد .

واقعا وقتی کسی درخواست نیرویی تحت عنوان نیروی خوب دفاعی بکند ، رک او را باید با چه نیروهایی پر کرد ؟

از همین رو انتخاب یک نیروی دفاعی کلن کستل مناسب بر اساس استراتژی که بیشترین کاربرد را در آن لول از تاون هال دارد بسیار مهم است .

 

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل در تاون هال 7

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل
بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل

استراتژی که در تاون هال 7 بسیار محبوب است و ‌کاربرد بسیار دارد استراتژی اتک با فول دراگ است .

این استراتژی دارای قدرت تخریب بسیار بالا است , از آنجایی که دراگ ها دارای آتش منطقه ای هستند استفاده از نیروهایی مانند آرچر ، بربر ، مینیون و ویزارد با سطح سلامتی کم و به تعداد زیاد اصلا مناسب نیست .

بهترین نیروی دفاعی کلن کستل برای این لول از تاون هال دراگ خواهد بود .

زیرا بسیار خوب هستند چئن آسیب زیادی را وارد می‌کنند و اکثر اوقات به سختی نابود می‌شوند ، همچنین باعث منحرف شدن مسیر حرکت و همچنین کندی اتک حریف خواهد شد .

 

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل در تاون هال 8

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل
بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل

استراتژی اتک با دراگ و هوگ و گولم و ویزارد و والکری و پکا و استراتژی هایی با ترکیب این نیروها است .

اگر استراتژی که با آن به شما حمله می‌شود دراگ است ، بهترین نیروی دفاعی مانند تاون هال 7 دراگ خواهد بود .

اگر استراتژی که با آن به شما حمله می‌شود هوگ است بهترین نیروی دفاعی دراگ ، ویزارد و والکری خواهد بود .

همچنین اگر استراتژی که با آن به شما حمله می‌شود گولم و ویزارد و والکری و پکا است ، بهترین نیروی دفاعی کلن کستل برای شما دراگ و یا ترکیب بیبی دراگ و ویزارد خواهد بود .

 

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل در تاون هال 9

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل
بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل

استراتژی هایی که در تاون هال 9 پرکاربرد هستند و‌ اکثرا مورد استفاده قرار می‌گیرند ، استراتژی اتک با هوگ و یا لاوالون و استراتژی هایی با ترکیب این نیروها با بولر و یا ویچ است .

اگر استراتژی که با آن به شما حمله می‌شود هوگ است بهترین نیروی دفاعی برای شما دراگ و یا ترکیبی از بیبی دراگ و ویزارد است .

اگر استراتژی که با آن به شما حمله می‌شود لاوالون است بهترین نیروی دفاعی برای شما دراگ و بیبی دراگ خواهد بود .

همچنین اگر برای اتک به بیس شما از استراتژی کویین واک استفاده می‌‌شود بهترین راه مقابله با کویین واک استفاده از لاوالون به عنوان نیروی دفاعی کلن کستل است .

 

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل در تاون هال 10 و 11

بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل
بهترین نیروهای دفاعی کلن کستل

استراتژی های اتک پر استفاده در تاون هال 10 و 11 مشترک هستند و اغلب پلیر ها برای اتک به بیس حریف خود از آنها استفاده می‌کنند .

استراتژی های محبوب و پر استفاده در تاون هال 10 و 11 اکثرا لاوالون ، بولر و ماینر و یا ترکیبی از این‌ها است .

بسیار از پلیر ها برای اتک به بیس شما از کویین واک استفاده می‌کنند ، بهترین راه مقابله با کویین واک استفاده از لاوالون به عنوان نیروی دفاعی کلن کستل است .

برای مقابله با استراتژی های بالا می‌توانید از دراگ و بیبی دراگ و بالن به عنوان نیروهای دفاعی کستل استفاده کنید ، همچنین استفاده از 1 بیبی دراگ و مابقی ویچ و یا ویزارد بسیار هوشمندانه خواهد بود .

همانطور که اطلاع دارید بیبی دراگ در صورتی که تنهای نیروی هوایی حاضر در محدوده باشد حالت ریج می‌گیرد ، از همین رو‌ بهترین حالت ممکن استفاده از 1 بیبی دراگ خواهد بود .

همچنین اگر برای اتک به بیس شما به دفعات از استراتژی فول ماینر استفاده می‌‌شود بهترین راه مقابله با آن استفاده از گولم به عنوان نیروی دفاعی کلن کستل است .

زیرا پس از خروج گولم از کستل ماینر های اتکر به سمت او یورش می‌‌برند ، گولم پس از نابودی منفجر می‌شود و آسیب منطقه ای به ماینرهای اتکر وارد می‌کند که باعث نا موفق بودن اتک حریف شما خواهد بود .

 

نتیجه‌گیری

نیروهای دفاعی کلن کستل فرق بین دفاع موفق و دفاع ناموفق خواهند بود ، همیشه بنا به شرایط و تاون هالی که در آن حضور دارید نوع نیروهای دفاعی کلن کستل را به درستی انتخاب کنید .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>