بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پذیرش پلیر های جدید در کلن

4 844
بوک مارک

در این مطلب آموزشی کلش اف کلنز به شما نشان خواهم داد تا چطور بدون کیک کردن اعضای کلن خود و بررسی همیشگی آن ها ، با پذیرش پلیر های جدید در کلن هم کلنی هایی وظیفه شناس داشته باشید .

در زمان بازی های کلنی و کلن وار کلن های بسیاری با مشکل کمبود پلیر های فعال و آمدن چهره های جدید به کلن خود روبرو می شوند ، از همین رو پذیرش نیرو امری بسیار مهم است و امید به اینکه پلیر های فعال و ماندگار به کلن شما بیایند به هیچ عنوان کافی و قابل قبول نیست ، نیاز است تا شما آن ها را به کلن خود دعوت کنید .

 

دلیل اهمیت پذیرش پلیر های جدید در کلن

دونیت های اشتباه ، بالانس بد دونیت ، فعالیت و هماهنگی ضعیف در کلن وار و مشکلات در بازی های کلنی که چالش های جزئی را فقط برای پاداش انجام می دهند مشکلات عمده ای است که بسیاری از کلن ها با آن ها روبرو هستند .

علاوه بر این ها کلن پرک ها ( لول کلن ) هم باعث پیچیده تر شدن این شرایط شده است ، زیرا جذب پلیر های فعال جدید برای کلن هایی که پایین تر از لول 10 هستند بسیار سخت و دشوار است .

کمی تیره و تاریک به نظر رسید اما واقعیت کمی روشن تر و شفاف تر است ، با جذب درست پلیر های جدید کلن شما تبدیل به فضایی شاداب و سرگرم کننده می شود .

راه حل هم بسیار ساده است ، پیروزی در کلن وار و بازی های کلنی پلیر های فعال را خوشحال می کند و کلن شما را برای اعضای جدید که به دنبال کلن های این چنینی هستند جذاب تر می کند .

و مساله مهم و مشکل ساز این است که با وجود پلیر ها غیر فعال و وظیفه نشناس با رفتارهای کودکانه هیچ وقت به آن درجه که باید نمی رسید .

برای رسیدن به این هدف باید برای اعضای کلن خود حد و مرز تعریف کنید که در صورت انجام ندادن وظایف خود کیک خواهند شد و همزمان شروع به جذب پلیر های فعال و وفادار بکنید ، این تنها راه رسیدن به موفقیت هست .

می دانم ممکن است فکر کنید کلنی با 40 عضو بسیار جذاب تر از کلنی با 20 عضو است اما در انتها همین اعضای اضافی و غیر فعال کلن شما را نا موفق می سازند ، حرف من را بپذیرید ، پر کردن کلن با اعضای تصادفی از گلوبال راه رسیدن به موفقیت نیست .

 

برای کلن خود قانون بگذارید

با اعضای اصلی کلن خود مشورت کنید و قوانینی برای کلن خود وضع کنید و با جدیت آنها را اجرا کنید .

  • تناسب رک و دونیت 
  • حداقل امتیازات برای بازی های کلنی
  • فعالیت در کلن وار

در حالت عادی باید تصمیم مناسبی بگیرید که خود شما تا چه حد فعال هستید و بر مبنای آن در پذیرش پلیر های جدید در کلن از پلیر های کلن خود چه انتظاری دارید .

مثلا نمی توانید انتظار داشته باشید همه پلیر ها کلیه امتیازات موجود در بازی های کلنی را بگیرند و اتک های وار خود را به بهترین نحو انجام دهند در حالی که خود شما آنچنان فعال نیستید .

به محض اینکه به یک نتیجه واحد و منطقی رسیدید می توانید آن را در شرح سردر کلن خود بنویسید و آن را تبدیل به یک قانون برای همگان بکنید .

پذیرش پلیر های جدید در کلن
پذیرش پلیر های جدید در کلن

در ادامه نوبت به قسمت دوم می رسد ، اجرای قانون برای همگان ، اجازه ندهید که اعضای کلن شما با انجام ندادن اتک های وار و یا میزان بد دونیت از زیر با مسئولیت شانه خالی کنند .

البته این موارد ممکن است رخ دهند ، اما به پلیر های خود تذکر بدهید تاکید کنید که در صورت تکرار مجدد آن ها مناسب کلن شما نخواهند بود .

این تنها راهی است که اعضای کلن شما پیرو قوانین وضع شده خواهند بود و شما می توانید به هدف خود برسید .

 

بررسی تقاضاهای ورود

در مسیر پذیرش پلیر های جدید در کلن وقتی پلیر های جدید درخواست ورود به کلن شما را می کنند اطلاعات موجود در پروفایل آن ها را بررسی کنید تا ببینید که تا به الان مسیر بازی را چگونه طی داده اند .

در این اطلاعات میزان دونیت کردن ( لول آن ها ) و همچنین میزان ستاره های وار کسب شده بسیار مهم است ، زیرا میزان فعالیت و وظیفه شناسی وی را نشان خواهند داد .

البته منظور من این نیست که بر روی آن ها سخت گیری بکنید اما شرایطی که آن ها در آن هستند را بسنجید و فقط به این امید نباشید که آن ها بهترین خود را برای کلن شما به اجرا بگذارند .

واقعا برای خروج آن ها از کلن خود تنها دو حالت وجود دارد ، این که یا آن ها برای کلن قبلی خود بیش از حد خوب بودند ، یا کلن قبلی آن ها برایشان بیش از حد خوب بود .

همیشه در نظر داشته باشید ، یک نیروی تازه وارد که وظایف خود را انجام نمی دهد و مدام بهانه می آورد انگیزه پلیر های قدیمی و وفادار کلن شما را که مدت هاست در کلن شما هستند را از بین می برد و به این وسیله کلن شما به مرور زمان نابود خواهد شد ، آیا حاضر هستید این ریسک را بپذیرید ؟

 

نتیجه گیری

پذیرش پلیر های جدید در کلن بسیار حائز اهمیت است ، همیشه در نظر داشته باشید ، یک کلن هیچ وقت متمرکز به کمیت نیست و حتما باید متمرکز بر کیفیت باشد ، و همیشه سعی کنید روند پذیرش اعضا در کلن شما پروسه ای آرام اما متداول باشد تا کلن شما تبدیل به کلنی فعال شود که همه پلیر ها علاقه به حضور در آن باشند .

در برابر شرایط سخت به سادگی تسلیم نشوید ، همیشه به یاد داشته باشید هفته های اول سخت خواهد بود ، اما به شما قول می دهم به محض این که چند هم کلنی فعال و وفادار پیدا کردید روز به روز موفق تر می شوید و روند پیشرفت شما همیشگی خواهد بود ، به این شرط که تمامی نکات گفته شده را به درستی اجرا کنید .

 

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

امتیاز به مطلب

پذیرش پلیر های جدید در کلن
به این مطلب رای دهید

4
دیدگاه بگذارید

avatar
3 نظرات چندتایی
1 Thread replies
1 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
4 نظرات مدیران
Arash.snبرزوداود احمدزادهمحمد آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
Arash.sn
مهمان
Arash.sn

سلام دوستان عزیز بفرمایید کلن GONBAD NATIONALکلن 5فعال رک پر کن چالش زن رنگ پرچم درونی سفید خط های مشکی لیدر گوهر نایاب مادر بفرمایید منتظریم.

برزو
مهمان
برزو

سلام ما تقریبا هیچ درخواست وروودی نداریم میشه راهنمایی کنید چه جوری عضو گیری کنیم کلن ما لول ۱۱ است

محمد
مهمان
محمد

سلام خسته نباشید یه پیشنهادی دارم خیلی هم مهم نیس ولی اگه ممکن هست یه قسمت به اعنوان تبلیغ کلن برای گرفتن پلیر در سایت ایجاد کنید که هم ما بتونیم پلیرای فعال بگیریم هم استقبال زیادی میشه ایاا ممکنش هست ؟؟؟ ممنون میشم جواب بدین

داود احمدزاده
مدیر سایت

دوست گرامی ، در کانال تلگرام این امکان وجود داره ، برای سایت هم بررسی میشه ، ممنون از پیشنهادتون

?>