بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

بروزرسانی قهرمان‌های کلش رویال: سطح۱۴ پادشاه، قهرمان‌های جدید و تغییرات بیشتر

0 829

بروزرسان قهرمان‌های کلش رویال: سطح ۱۴ پادشاه، کارت‌های قهرمانان و تغییرات بیشتر

قهرمان‌ها با پیشرفت‌ها و تغییرات مثبت، جایزه‌ها، تغییرات بالانس و…به کلش رویال آمده‌اند.

سوپرسل (Supercell) از یک بروزرسانی جدید برای کلش رویال Clash royale رونمایی کرده است. این بروزرسانی با توجه به پیشرفت‌های بسیار و تغییراتی که در بازی اجرا شده است، بزرگ‌ترین است.

باتوجه به بروزرسان محتوای Shocktober بازی، آخرین بروزرسانی همراه با تغییرات زیادی خواهد بود که باعث می‌شود grind کم‌تر خسته‌کننده باشد. ما آخرین تغییرات را که شامل تغییراتی در سطح پادشاه، قهرمان‌هایی که به بازی اضافه شده‌اند و همچنینtournament cap است را در این مقاله به شما ارائه می‌دهیم.

بروزرسان قهرمان‌های کلش رویال: سطح ۱۴ برج پادشاه

همان‌طور که در مقاله‌ی قبل هم گفتیم، بزرگ‌ترین تغییری که بازیکنان با آن مواجه خواهند شد، ارتقای بزرگ برج پادشاه از سطح ۱۳ به سطح ۱۴ است. این ارتقا موجب افزایش سلامت، آسیب‌رسانی به برج‌های پادشاه و ملکه و ارتقای بالاتر پیشرفت کارت‌ها خواهد شد.

هزینه‌‌های آپگرید کارت برای همه‌ی انواع کارت‌ها کاهش پیدا کرده است و کارت‌هایی که بازیکنان در آپگریدهای قبلی، در سطح‌های ۱۱، ۱۲ و ۱۳، برای  Epic rarity مصرف کرده‌اند، به آن‌ها بازپرداخت خواهد شد. هزینه‌ی آپگرید طلایی هم بین سطح ۱۱ و ۱۳ کاهش پیدا کرده است و سطح پادشاه هم دچار کاهش شده است.

حالا بازیکنان در نتیجه‌ی این بروزرسانی برای همه‌ی آپگریدها و دونیشن‌ها،  XP به دست می‌آورند که وقتی آپگرید انجام شود، بسیار مفید خواهد بود. اگر مطمئن نیستید که چقدر XP دریافت خواهید کرد، بازیکنان می‌توانند از پیشبینی‌کننده‌ی سطح پادشاه استفاده کنند تا درک بیشتری را به دست بیاورند.

بروزرسانی قهرمانان کلش رویال: Star Points

بازیکنان حالا می‌توانند در سطح ۶ پادشاه، Star Points را آنلاک کنند و  در لحظه‌ای که بازی کلش رویال را آغاز می‌کنند، آن‌ها را جمع‌آوری کنند. همچنین بازیکنان حالا این امکان را دارند که که با آپگرید کردن Battle Deck cards، Star Points  به دست بیاوردند، کارت‌های سطح max را جمع کنند یا کارت‌ها را به اعضای قبیله‌ی خودشان اهدا کنند. این Star Pointsها می‌توانند بازخرید شوند با این حال، برای مصرف آن‌ها شما باید به سطح ۶ پادشاه برسید.

تفکیک و دسته‌بندی Star Points در بروزرسان قهرمانان کلش رویال

سوپرسل مشخص کرده است که سیستم Star Points چطور در کلش رویال کار می‌کند:

  • کارت‌های سطح ۷ ستاره‌ی سطح ۱ را آنلاک می‌کنند
  • کارت‌های سطح ۱۰ ستاره‌ی سطح ۲ را آنلاک می‌کنند
  • کارت‌های سطح ۱۳ ستاره‌ی سطح ۳ را آنلاک می‌کنند

سوپرسل تعداد Star Points موردنیاز برای سطح ۱ و ۲ ستاره را کاهش داده بود. توسعه‌دهنده‌ی بازی به همه‌ی بازیکنان کلش رویال ۲۵۰۰۰  Star Points هدیه داده است تا Pool خودشان را که می‌تواند با فشار دادن ستون XP روی Home screen قابل‌مشاهده باشد، آغاز کنند.

بروزرسانی قهرمان‌های کلش رویال: قهرمان‌های جدید

سوپرسل یک بخش جدید را هم به بازی اضافه کرده است و آن بخش قهرمانان هستند که در سطح ۱۴ پادشاه آنلاک می‌شود.

ملکه‌ی کمان‌دار: توانایی پنهان شدن این قهرمان باعث می‌شود که وقتی دارد تیراندازی می‌کند و آسیب بالایی وارد می‌کند، نامرئی شود.

شوالیه‌ی طلایی: با موهای بلند و جذابش این توانایی را دارد تا حملات زنجیره‌واری به چندین دشمن بکند و بی‌پروا با آن‌ها بجنگد.

پادشاه اسکلتی: توانایی اصلی این قهرمان زنده کردن ارواح است تا برای جنگ‌ها به او بپیوندند.

درصورتی که بازیکنان به سطح ۱۴ پادشاه برسند، فرصتی برای‌شان فراهم می‌شود تا بتوانند این قهرمانان را در چالش‌های خاص امتحان کنند. این چالش‌ها به دو قسمت تقسیم می‌شوند و شما باید یکی از آن‌ها را کامل کنید تا پیشرفت کنید.

اولین چالش دارای تعداد زیادی جایزه است؛ جایزه‌هایی شامل ۱۰،۰۰۰ طلا و کتاب کارت‌ها برای آپگرید کارت‌های شماست.

در چالش دوم به بازیکنان ۱۵،۰۰۰ طلا به‌عنوان جایزه داده خواهد شد و در طول جنگ برای هر قهرمان یک Champion emote در دسترس خواهد بود تا از آن استفاده کند.

بروزرسان قهرمان‌های کلش رویال: جوایز بیشتر و بیشتر

با بروزرسانی قهرمان‌ها، بازیکنان می‌توانند انتظار جوایز بسیاری را در بازی داشته باشند. بسته به سطح arena و سطح پادشاه شما در بازی، طلای بیشتر و chest بیشتری دریافت خواهید کرد.

سوپرسل Gold Rush را آپدیت کرده است تا ظهور قهرمان‌ها را در بازی اعلام کند. با وجود Champions Gold Rush، بازیکن‌ها می‌توانند براساس سطح اخیر Arena، تا مقدار ۲۰۰،۰۰۰ طلا را در مبارزه به دست بیاورند.

Gold chests بیشتری به بازیکن‌ها تعلق خواهد گرفت و این جوایز می‌توانند در سطح ۱۰ پادشاه آنلاک شوند. همچنین در سطح‌هایی ۱۱، ۱۲ و ۱۳، Silver chests کم‌تری دیده خواهد شد تا فضای بیشتری برای جوایز بیشتر Gold chest باز شود.

اما با همه‌ی این‌ها، بازی این بار نوع جدیدی از chest را معرفی می‌کند: Royal Wild Chest که در سطح ۱۴ پادشاه ارائه می‌شود و این chestها تضمین‌کننده‌‌ی کارت‌های وحشی  (Wild cards)، طلا و Champion برای بازیکنان است.

برای دست‌یابی به یک Royal Wild Chest، این‌ها در ردیف مجانی جایزه‌ها در Pass Royale و بخشی از چرخه‌ی chest سطح ۱۰ به بعد پادشاه وجود دارند.

یک سیستم پیشرفت جدید به نام the King’s Journey به کلش رویال اضافه شده است و روشی است که به وسیله‌ی آن بازیکنان می‌توانند پیشرفتشان را مانیتور کنند. The King’s Journey می‌تواند به بازیکنان کمک کند تا ببینند کدام جوایز در هر سطح آنلاک می‌شوند و بازیکن‌ها می‌توانند وقتی به سطح بعدی پادشاه آپگرید می‌شوند، یک ارتقای سطح Chest رایگان دریافت کنند.

ارتقای سطح Chest شامل طلا، کارت‌ها و یک قهرمان تضمین‌شده در سطح ۱۴ پادشاه خواهد بود.

بروزرسان قهرمان‌های کلش رویال: کیفیت تغییرات زندگی

سوپرسل تعداد کمی اصلاح و بهبود و تغییرات بالانسی را که در بروزرسانی قهرمان‌ها وجود دارد، با تفصیل شرح داده است.

سطح tournament cap برای کارت‌ها از سطح ۹ به سطح ۱۱ رسیده است. این تغییر وقتی ایجاد می‌شود که مسابقات (Tournaments) جهانی، جنگ‌های دوستانه، چالش‌های Classic/Grand و چالش‌های خاصی با محدودیت زمانی، وارد می‌شوند.

ابزار The Deck Builder فقط به مسابقات جهانی و چالش‌های Classic/Grand معرفی شده است. این اتفاق برای این است که مسابقه‌ها در عین این‌که رقبا را حفظ می‌کنند، عادلانه و متعادل باقی بمانند.

بازیکنان حالا می‌توانند از همه‌ی کارت‌های حاضر در کلش رویال برای ساخت deck استفاده کنند. این‌ها شامل کارت‌هایی است که بازیکن‌ها باید همچنان آنلاک کنند و شامل Epic، Legendary و قهرمان‌های جدید است.

Decks از battle log و TV Royale شما، می‌توانند به‌راحتی به Battle Deck builder شما کپی شوند و شما می‌توانید کارت‌های‌تان را در deck، با نگاه داشتن کارت‌ها و حرکت دادن‌شان، مجدداً تنظیم کنید.

بروزرسان قهرمان‌های کلش رویال: اصلاحات و بهبودهایی که اضافه شده‌اند

  • افزایش تأخیر بین Emote uses
  • افزایش تعداد «کاپ‌های موردنیاز» در قبیله‌ها برای منعکس کردن تغییرات در Trophy Road
  • اصلاحات TV Royale
  • اصلاح تعاملات غیرعمدی با Goblin Drill و Clone
  • اصلاحات بعضی UIها
  • بهبودهای کوچک دیگر

بروزرسان قهرمان‌های کلش رویال حالا برای دستگاه‌های Android و iOS لایو است. برای‌تان آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم که در Arena ببینیمتان. 

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «همه‌ی تغییرات بالانس قهرمانان فصل ۲۹ کلش رویال» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>