بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پیشنمایش های اپدیت اکتبر 2019 کلش! انقلاب کلن ها

50 17,687

پس از گذشت مدت نسبتا طولانی از آخرین بروزرسانی کلش اف کلنز که بیلدرهال 9 و کارگر ششم را با خود به همراه داشت بازهم زمان معرفی آپدیتی عالی همراه با پیشنمایش های هیجان انگیز رسیده است است! اگرچه امسال در اپدیت پاییز کلش کلش خبری از لول های جدید ساختمان و نیرو نیست و همچنین ویژگی جدیدی را نیز بازی اضافه نمیکند اما تغییرات آن بسیار تاثیر گذار و باعث تحولی بزرگ در بخش کلن ها خواهد بود! با ادامه مطلب و برسی مفصل پیشنمایش های اپدیت اکتبر 2019 کلش همراه باشید…!

 

خداحافظی با گلوبال چت برای همیشه در اپدیت اکتبر 2019 کلش!

همانطور که شاید مدتی قبل نیز متوجه شده باشید سوپرسل رسما اعلام کرد که با انتشار اپدیت اکتبر 2019 کلش میبایست برای همیشه با بخش گلوبال چت خداحافظی نمود! این بخش که از ابتدا برای برقراری بهتر ارتباط بین بازیکنان سراسر جهان ایجاد شده بود اکنون به دلیل مشکلاتی همچون پیام های اسپم ، کلاهبرداری ، فحاشی و… برای همیشه بسته میشود!

اگرچه گلوبال چت معمولا محلی برای وقت گذراندن و چت کردن با دیگر بازیکنان سرار جهان بود اما برای بسیاری از کاربران به خصوص لیدرها و کولیدرها محلی برای جذب اعضای فعال برای کلن هایشان نیز بود! بنابراین با حذف گلوبال چت تکلیف این موضوع چه میشود!

سیستم جدید کلن یابی! انقلابی بزرگ برای کلن یابی

همانطور که گفتیم ، با حذف گلوبال چت مشکلی بزرگ بمنظور ارتباط کلن ها با بازیکنان بوجود می آید بنابراین هم کاربران و هم کلن ها نیازمند راهی برای یافتن کلن یا بازیکن خود هستند اما چگونه؟

خب ابتدا از بازیکنان و تغییرات انجام شده در پروفایل آنها شروع میکنیم! از این پس در پروفایل هریک از بازیکنان قسمتی شامل 18 ویژگی کلی از سبک بازی کردن وجود دارد که بازیکنان میتوانند تا حداکثر سه ویژگی را انتخاب کنند که البته بعدا و در هرزمان قابل تغییر است؛ این ویژگی ها بیانگر اولویت و علاقه مندی های شما در بازی میباشد.

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019

به عنوان مثال فردی که به وار زدن در بازی اهمیت زیادی میدهد میتواند ویژگی Clan Wars را انتخاب کند یا فردی که عاشق انجام ماموریت های کلن گیم است نیز به همین صورت میتواند ویژگی Clan Games را برگزیند! انتخاب این ویژگی ها درواقع به لیدر و کولیدها در یافتن افراد مورد نظرشان برای کلن و دعوت آنها کمک بسیاری میکند!

همچنین با استفاده از دکمه تغییر وضعیت جدیدی که عملکرد آن تقریبا شبیه چراغ وار است میتوانید به کلن ها اجازه دعوت بدهید و یا آنان را از اینکار منع کنید!

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019

اما نوبت میرسه به بخش کلن ها و چگونگی جذب اعضا در سیستم جدید! درست همانند پروفایل بازیکنان ، در ابتدای ساخت کلن نیز ابتدا میبایست از مجموع 18 ویژگی کلی حداکثر 3 مورد از ویژگی های کلن خود را انتخاب کنید که البته بعدا و در هرزمان قابل تغییر است؛این ویژگی ها بیانگر نوع فعالیت شما در کلن میباشد.

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019

به عنوان مثال کلنی که در زمینه دونیت نیرو بسیار فعال است میتواند ویژگی Active Donator را انتخاب کند و…! این ویژگی ها درواقع به بازیکنان در یافتن کلن مورد نظرشان برای عضویت کمک بسیاری میکند!

لیدر ، کولیدرها میتوانند پس از ساخته شدن کلن با استفاده از گزینه Find New Memeber اقدام به دعوت افراد و جذب اعضا کنند! در این منو لیستی از بازیکنان کشور شما فیلتر شده شده بر اساس ویژگی های انتخابی در قسمت بالایی منو برای شما نمایش داده میشود که میتوانید هریک را با استفاده از گزینه invite به کلن خود دعوت کنید!

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019


تحول کلن گیم! علاوه پاداش اصلی ، پاداش اضافی نیز بگیرید!

حتما برای شما نیز پیش آمده که در برخی مواقع هنگام کلن گیم تانها چند نفر از اعضا برای به پایان رساندن چالش ها تلاش میکنند و مابقی تنها با انجام یک چالش صاحب پاداش و حاصل دسترنج دیگران میشوند که بنظر بسیار ناعادلانه است!

اکنون سوپرسل فکری برای قدرانی از افراد فعال در انجام چالش های کلن گیم کرده بدین صورت که اگر هر فرد شرکت کننده در کلن گیم برای مثال از مجموع 5000 امتیازش مقدار 4000 هزار یا بیشتر را کسب کند میتواند دو مرتبه پاداش انتخاب کند! (درواقع بیش از نصف مقدار مجموع امتیاز هرفرد)

در مرتبه اول که پاداش اصلی خود را دریافت میکند و در مرتبه دوم میتواند به عنوان پاداش اضافه از بین جوایز باقی مانده ستون ها مجددا به انتخاب بپردازد!

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019 - کلن گیم


تغییرات و بهبودهای دیگر

  • دو فضای اضافی بیشتر در قسمت آموزش سریع : از این پس از قسمت quick train بجای 4 فضای ذخیره ، 6 فضا خواهید داشت تا بتوانند استراتژِ های بیشتری را برای ساخت ذخیره کنید!
  • بهبود سیستم تروفی دهکده دوم : هر فصل از این پس در کاپ 5000 ریست میشود!

ویدیو توسعه دهندگان کلش و معرفی پیشنمایش ها (با زیرنویس فارسی)

50
دیدگاه بگذارید

avatar
40 نظرات چندتایی
10 Thread replies
32 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
39 نظرات مدیران
حسینmehdiمحمدعلیMehdi آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از