بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

پیشنمایش های اپدیت اکتبر 2019 کلش! انقلاب کلن ها

73 24,754

پس از گذشت مدت نسبتا طولانی از آخرین بروزرسانی کلش اف کلنز که بیلدرهال 9 و کارگر ششم را با خود به همراه داشت بازهم زمان معرفی آپدیتی عالی همراه با پیشنمایش های هیجان انگیز رسیده است است! اگرچه امسال در اپدیت پاییز کلش کلش خبری از لول های جدید ساختمان و نیرو نیست و همچنین ویژگی جدیدی را نیز بازی اضافه نمیکند اما تغییرات آن بسیار تاثیر گذار و باعث تحولی بزرگ در بخش کلن ها خواهد بود! با ادامه مطلب و برسی مفصل پیشنمایش های اپدیت اکتبر 2019 کلش همراه باشید…!

 

خداحافظی با گلوبال چت برای همیشه در اپدیت اکتبر 2019 کلش!

همانطور که شاید مدتی قبل نیز متوجه شده باشید سوپرسل رسما اعلام کرد که با انتشار اپدیت اکتبر 2019 کلش میبایست برای همیشه با بخش گلوبال چت خداحافظی نمود! این بخش که از ابتدا برای برقراری بهتر ارتباط بین بازیکنان سراسر جهان ایجاد شده بود اکنون به دلیل مشکلاتی همچون پیام های اسپم ، کلاهبرداری ، فحاشی و… برای همیشه بسته میشود!

اگرچه گلوبال چت معمولا محلی برای وقت گذراندن و چت کردن با دیگر بازیکنان سرار جهان بود اما برای بسیاری از کاربران به خصوص لیدرها و کولیدرها محلی برای جذب اعضای فعال برای کلن هایشان نیز بود! بنابراین با حذف گلوبال چت تکلیف این موضوع چه میشود!

سیستم جدید کلن یابی! انقلابی بزرگ برای کلن یابی

همانطور که گفتیم ، با حذف گلوبال چت مشکلی بزرگ بمنظور ارتباط کلن ها با بازیکنان بوجود می آید بنابراین هم کاربران و هم کلن ها نیازمند راهی برای یافتن کلن یا بازیکن خود هستند اما چگونه؟

خب ابتدا از بازیکنان و تغییرات انجام شده در پروفایل آنها شروع میکنیم! از این پس در پروفایل هریک از بازیکنان قسمتی شامل 18 ویژگی کلی از سبک بازی کردن وجود دارد که بازیکنان میتوانند تا حداکثر سه ویژگی را انتخاب کنند که البته بعدا و در هرزمان قابل تغییر است؛ این ویژگی ها بیانگر اولویت و علاقه مندی های شما در بازی میباشد.

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019

به عنوان مثال فردی که به وار زدن در بازی اهمیت زیادی میدهد میتواند ویژگی Clan Wars را انتخاب کند یا فردی که عاشق انجام ماموریت های کلن گیم است نیز به همین صورت میتواند ویژگی Clan Games را برگزیند! انتخاب این ویژگی ها درواقع به لیدر و کولیدها در یافتن افراد مورد نظرشان برای کلن و دعوت آنها کمک بسیاری میکند!

همچنین با استفاده از دکمه تغییر وضعیت جدیدی که عملکرد آن تقریبا شبیه چراغ وار است میتوانید به کلن ها اجازه دعوت بدهید و یا آنان را از اینکار منع کنید!

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019

اما نوبت میرسه به بخش کلن ها و چگونگی جذب اعضا در سیستم جدید! درست همانند پروفایل بازیکنان ، در ابتدای ساخت کلن نیز ابتدا میبایست از مجموع 18 ویژگی کلی حداکثر 3 مورد از ویژگی های کلن خود را انتخاب کنید که البته بعدا و در هرزمان قابل تغییر است؛این ویژگی ها بیانگر نوع فعالیت شما در کلن میباشد.

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019

به عنوان مثال کلنی که در زمینه دونیت نیرو بسیار فعال است میتواند ویژگی Active Donator را انتخاب کند و…! این ویژگی ها درواقع به بازیکنان در یافتن کلن مورد نظرشان برای عضویت کمک بسیاری میکند!

لیدر ، کولیدرها میتوانند پس از ساخته شدن کلن با استفاده از گزینه Find New Memeber اقدام به دعوت افراد و جذب اعضا کنند! در این منو لیستی از بازیکنان کشور شما فیلتر شده شده بر اساس ویژگی های انتخابی در قسمت بالایی منو برای شما نمایش داده میشود که میتوانید هریک را با استفاده از گزینه invite به کلن خود دعوت کنید!

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019


تحول کلن گیم! علاوه پاداش اصلی ، پاداش اضافی نیز بگیرید!

حتما برای شما نیز پیش آمده که در برخی مواقع هنگام کلن گیم تانها چند نفر از اعضا برای به پایان رساندن چالش ها تلاش میکنند و مابقی تنها با انجام یک چالش صاحب پاداش و حاصل دسترنج دیگران میشوند که بنظر بسیار ناعادلانه است!

اکنون سوپرسل فکری برای قدرانی از افراد فعال در انجام چالش های کلن گیم کرده بدین صورت که اگر هر فرد شرکت کننده در کلن گیم برای مثال از مجموع 5000 امتیازش مقدار 4000 هزار یا بیشتر را کسب کند میتواند دو مرتبه پاداش انتخاب کند! (درواقع بیش از نصف مقدار مجموع امتیاز هرفرد)

در مرتبه اول که پاداش اصلی خود را دریافت میکند و در مرتبه دوم میتواند به عنوان پاداش اضافه از بین جوایز باقی مانده ستون ها مجددا به انتخاب بپردازد!

انقلاب کلن ها - سیستم جدید کلن یابی - اپدیت اکتبر کلش - اپدیت اکتبر 2019 - کلن گیم


تغییرات و بهبودهای دیگر

  • دو فضای اضافی بیشتر در قسمت آموزش سریع : از این پس از قسمت quick train بجای 4 فضای ذخیره ، 6 فضا خواهید داشت تا بتوانند استراتژِ های بیشتری را برای ساخت ذخیره کنید!
  • بهبود سیستم تروفی دهکده دوم : هر فصل از این پس در کاپ 5000 ریست میشود!

ویدیو توسعه دهندگان کلش و معرفی پیشنمایش ها (با زیرنویس فارسی)

73
دیدگاه بگذارید

avatar
52 نظرات چندتایی
21 Thread replies
32 دنبال کنندگان
 
آخرین نظر ارسال شده
داغ ترین نظرات
52 نظرات مدیران
مسعودAbbas....BehnamIman آخرین نظرات مدیران
  مشترک شدن  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
خبر کردن از
مسعود
مهمان
مسعود

لطفا چت جهانی برگردنید ازوقتی که گالبول حذف شددیگه این بازی محبوب خودشوازدست داده دیگه ازنظره من به دردنمی خوره از هرکی هم می پرسم همونومی گه ومی گه من ازموقع جهانی هاازبین رفته من دیگه بازی نمی کنم

....
مهمان
....

خواهشا گلوبال رو برگردونید😭😭😭

....
مهمان
....

از وقتی که گلوبال حذف شده کلش شده مث این بازی های بدرد نخور
یعنی واقعا راه حلتون برای فحش ندادن این بود😐

Behnam
مهمان
Behnam

لطفاً گلوبال را برگردانید ازوقتی حذف شده کلش بدرد نمیخوره

Behnam
مهمان
Behnam

لطفاً چت جهانی را برگردانید ازوقتی گلوبال حذف شده دیگه بدرد نمیخوره

S.E.Z.A.R
مهمان
S.E.Z.A.R

گلوبال رو برگردونید لوطفا😂😂

هیروهیتو
مهمان
هیروهیتو

باسلام.بنده لول 260 هستم کلن 17 دارم. از وقتی گلوبال حذف شده کلنم ازهم پاشیده .نیرو نمیاد طرف کلن. کلن خلوته وار 5تایی اس میکنم .کلش بدون گلوبال خسته کننده و حوصله بر شده.بنظرم با حذف گلوبال رسما کلش رو خراب کردن

Iman
مهمان
Iman

دقیقا راست میگه من لولم ۱۷۶ هست شما حق داشتین گلوبال حذف کنید بخاطر حرف های زشتی که زده میشد اما بنظرتون اگر حرف های زشتو فیلتر میکردین بهتر نبود!!من کلن ۱۰ داشتم ولی از وقتی که گلوبال حذف شد همه رفتن کلن بهم ریخت خودمم از کلن اومدم بیرون تروخدا کلشو کاری نکنید کسی بازی نکنه دیگه.

امید
مهمان
امید

کلش اف‌کلنزی‌که‌‌از‌عدش‌به‌فرش‌رسیده‌رو‌باید‌بوسید‌بزارن‌‌رو‌‌طاقچه‌
‌اول‌میان‌هیرو‌هارو‌عروسکی‌میکنن‌الانم‌میان‌‌گلوبالو‌بر‌میدارن‌میگن‌انقلاب‌کلن‌یابی‌
‌‌یعنی‌کلش‌‌‌دیگه‌بد‌رد‌مفت‌نمیخوره‌سوپر‌سل‌از‌دم‌ریده

behnam
مهمان
behnam

لطفا چت جهانی رابرگردانید یعنی چی خیلی بد شده تواپدیت جدید بدرد نمیخوره اولا خیلی خوب بود الان دیگه مذخرف شده

Amir
مهمان
Amir

من لولم خیلی بالاس نیرو هامم تقریبا همشون مکسن.کلنم لول۱۴هستش. وقتی گلوبال بود کلی یار قوی میاوردم. اما حالا یکی هم نیاوردم.گلوبال راه خوبی برای عضو گیری بود ن این راهی که شما میگید

Amir
مهمان
Amir

من لولم خیلی بالاس و نیرو هامم تقریبا همشون مکسه ولی فهمیدم که گلوبال از کلش حذف شده دیگه زیاد بازی نمیکنم. من کلنم لول۱۴هستش. وقتی گلوبال بود کل یار قوی میاوردم .اما حالا یکی هم نیاوردم . این راه جدید که شما میگید راحت میشه یار استخدام کرد بدرد نمیخوره چون هیچ کی نمیاد

behnam
مهمان
behnam

اره کاملادرسته هیچ کس هم نمیگه چرا حذف شد

mehdi
مهمان
mehdi

نههههههههههههههههههههههههههههه گلوبال برگردونید

mehdi
مهمان
mehdi

نه گلوبال برگردونید

شهرام
مهمان
شهرام

کلش با حذف گلوبال مسخره شده،من الان دو ماهه دارم دعوت میدم یه نفرم نیومده تو کلنم،خیلی مسخرس اینکار

محمد
مهمان
محمد

سلام من بعد از 1 سال با هزار تا دردسر کلش را نصب کردم دیدم گلوبال نیست منم حذفش کردن واقعا چرا برداشتینش

محمد
مهمان
محمد

سلام منم امروز حذفش کردم بعد از 1 سال با هزار تا خوشی اومدم دیدم گلوبال نیست واقعا که

علی
مهمان
علی

واقعا سوپرسل بد کرد الان دعوت دادن هم سخت شده به هر کی دعوت میدیم صندق دعوتش پر هستش من 6سال سابقه بازی کردن کلش رو دارم ولی با وجود حذف گلوبال منم کلش خودم رو پاک کردم ای کاش دوباره برگرده منم دوباره شروع کنم با حذف گلوبال خیلی ها دیگه کلش بازی نمیکنن الان میگم صد رحمت به کلش رویال که

علی
مهمان
علی

بازی نکن ب درک که نکردی

Mehdi
مهمان
Mehdi

با عرض سلام باید بگم بهترین کاری که سوپرسل تا حالا انجام داده حذف گلوبال بوده واقعا از نحوه استفاده برخی از انسال های بی فرهنگ از گلوبال خسته شده بودیم خیلی ممنون.

حسین
مهمان
حسین

خو تو نرو تو گولبال کصخل😐

Iman
مهمان
Iman

میتونست سوپرسل حرفهای زشتو فیلتر میکرد تا هرکسی این حرفهارو زد مثلا تا یک هفته ریپورت میشد یا تا یک ماه نمیتونست تو گلوبال چت کنه اینطوری بهتر نبود ایا؟؟؟

محمد
مهمان
محمد

احمق ها لعنت بر شماها چرا گپ جهانی برداشتید گپ جهانی بازی رو خوب میکرد حالا چه فایده ای دارد کلش گپ جهانی نیست وای برشماهایی که گپ جهانی برداشتید

محمد
مهمان
محمد

احمق ها چرا گپ جهانی برداشتید لعنت بر شماها

یاسین سالارزهی
مهمان
یاسین سالارزهی

سلام کلش آف کلنز ازوقتی گلوبال کلش روحذف کردن کلش کاملا مسخره شده بخدا نمیتونیم اعضای کلنمون روزیاد کنیم کاش میشد یه کاریش کرد

حسین
مهمان
حسین

همگی کلاش را مثل من پاک کنید تا برگننداند

گل دختر
مهمان
گل دختر

راسته میگن گلوبال میخواد برگرده؟؟؟!

گل دختر
مهمان
گل دختر

راسته میگن گلوبال میخواد برگرده؟؟؟

armin
مهمان
armin

خداکنه

امیر
مهمان
امیر

میتونستن مثلا حرف های بد فارسی و انگلیسی رو پیدا کنن و هرکی مثلا مینوشت fu.. یا مثلا هر حرف بد دیگه بی وقفه سریع یه روز از چت محروم شه اینجوری دیگه کسی حرف بد نمیزد

عباس
مهمان
عباس

سلام

گلوبال رو برداشتید …شماره های دختر تو گوشیم ثابت مونده ..زیاد نمیشه 😐یه ‌کاری کنید لطفا 😂

امیر
مهمان
امیر

وایییییی اصن گلوبال کلش برداشته شددیگه کلشو واقعا باید بوسید گزاشت کنار حیفففف

امیر
مهمان
امیر

واییی اصن گلوبال حذف شد دیگه واقعاباید کلشوبوسید گزاشت کنار حیف بازی خوبی بود حیفففف

سیاوش
مهمان
سیاوش

از وقتی کلش افتاد دست چین کومونیست.ایده های مسخره راه پیدا کرد به بازی.
اجبار و سرکوب.(گرفتن آزادی اطلاعات)تو زات کومونیست

A.k.zarandi
مهمان
A.k.zarandi

سلام،هرچی ک ساخته بودیو خراب کردی داش سوپرسل،دیگه باید کلشو واسه همیشه بوسید گذاشت کنار،وسلام…خراب کردی سوپرسل خرااااب……

A.k.zarandi
مهمان
A.k.zarandi

سلام،بزرگترین اشتباه سوپرسل برداشتن گلوبال بوده،دیگه باید کلشو بوسید گذاشت کنار،داداش سوپرسل خراب کردی خراب…

یحیی
مهمان
یحیی

من خیلی اعتراض دارم درباره حذف گلوبال و عصبانیم دوباره بیارینش من نمیتونم کلن ویدا کنم اونایی که شما میگین منو قبول نمیکنن با تشکر

رسول
مهمان
رسول

ریدن تو کلش

mehdi
مهمان
mehdi

سلام یه کلن منو تو وار لیگ گزاشته اما نمیدونم کدوم کلنه
چطور میشه فهمید؟ 🤔

مریم
مهمان
مریم

چرا روح سلطنتی حذف شده

مریم
مهمان
مریم

ماجرای اومدن روح سلطنتی تو کلش آف کلنز و حذفش چیه

?>