بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

اتک تمرینی کلش اف کلنز! رویای بازیکنان برآورده شد!

6 11,002

از زمان معرفی کلن وار ، قابلیت اتک تمرینی کلش اف کلنز همواره یکی از رویاهای دیرین کاربران این بازی بوده است به گونه ای که تعداد زیادی از بازیکنان بمنظور تجربه این قابلیت به استفاده از اپلیکیشن های جانبی مانند ایکس مود روی آوردند که گاها منجر به بن همیشگی اکانت میشد! اما بالاخره همه ی این دردسرها تمام شد چراکه سوپرسل در پیشنمایش های آپدیت تابستان 2019 کلش اف کلنز بطور رسمی مود جدید تمرین اتک را معرفی کرده تا تمامی بازیکنان مبتدی و حرفه ای بتوانند قبل از اتک به تمرین استراتژی مورد علاقه خود بپردازند!

 

اتک تمرینی کلش اف کلنز - تمرین اتک کلش اف کلنز - مود جدید تمرین اتک کلش - اپدیت کلش - اپدیت کلش اف کلنز - اخرین اپدیت کلش اف کلنز

معرفی مود اتک تمرینی کلش اف کلنز!

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده میکنید ، در منوی جدید اتک گزینه جدیدی به نام Practice یا تمرین افزوده شده است که با کلیک بر روی آن به بخش استراتژی ها منتقل میشوید! اما قبل از اینکه بریم سراغ شرح مفصل نحوه کارکرد این مود جدید ، باید بگیم مپ هایی که در بخش نمایش داده میشوند از پیش آماده هستند و شما هیچ وجه بر روی مپ خودتون و یا یک مپ دلخواه تمرینی نمیزنید! به بیانی ساده تر این مود صرفا مکانی برای آموزش عملی و تمرین استراتژی های هر تاون هال و یادگیری آنهاست!

با ورود به بخش تمرین شما میتوانید بهترین استراتژی های هر تاون هال را از لول 4 تا 12 را مشاهده کنید که برای هریک نوع و تعداد نیروهای مورد نیاز نیز مشخص شده است! البته لازم به ذکر است که نیروها از پیش ساخته شده هستند بنابراین شما میتوانند بطور بی نهایت به تمرین اتک بپردازید بدون آنکه حتی 1 اکسیر خرج کنید.

همچنین در جلوی هر استراتژی مقداری منابع ذکر شده است که نشان دهنده لوتی است که شما با تمرین آن اتک بدست خواهید آورد بنابراین علاوه بر اینکه هیچ منابعی صرف ساخت نیروهای اتک تمرینی نمیکنید مقداری لوت نیز کسب خواهید نمود! البته لازم به ذکر است که این لوت درست همانند مپ گوبلین تنها یکبار قابل کسب است!

 

با کلیک بر روی دکمه Attack به قسمت تمرین هدایت میشوید! اگر آموزش های اولیه نحوه شروع بازی را به یاد داشته باشید حتما این بخش بنظر شما آشنا خواهد بود! اکنون بازی با توجه به استراتژی انتخاب شده شما بصورت دقیق زمان ، محل و تعداد آزادسازی هریک از نیروها و هیروها را بصورت عملی آموزش میدهد تا بهترین نتیجه را از اتک داشته باشید!

اتک تمرینی کلش اف کلنز - تمرین اتک کلش اف کلنز - مود جدید تمرین اتک کلش - اپدیت کلش - اپدیت کلش اف کلنز - اخرین اپدیت کلش اف کلنز

اکنون که اتک به پایان رسیده از شما سوالی مبنی بر اینکه ایا میخواهید بدون دخالت بازی و به تنهایی اتک بزنید؟ پرسیده میشود که درصورت انتخاب گزینه Okey اتک از ابتدا آغاز میشود اما اینبار هیچ کمکی در نحوه پیاده سازی نیروها به شما نخواهد شد تا یادگیری شما محک زده شود! این چرخه میتواند بصورت بی نهایت و بدون هیچ محدودیتی ادامه پیدا کند تا بالاخره شما بتوانید استراتژی مورد نظر خود را کاملا یادگرفته و حملات را سه استار کنید!

اتک تمرینی کلش اف کلنز - تمرین اتک کلش اف کلنز - مود جدید تمرین اتک کلش - اپدیت کلش - اپدیت کلش اف کلنز - اخرین اپدیت کلش اف کلنز

در زیر نیز ویدیویی از نحوه آمزش عملی و تمرین یکی از پرطرفدارترین استراتژی های تان هال 12 یعنی بولر ویچ رو قرار دادیم تا بیشتر با این قابلیت جدید و بسیار محبوب کلش اف کلنز آشنا بشید :

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
6 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
امیرمحمد

میگم ممکنه تاونهال13هم بیاد؟

امیرمحمد

میگم ممکنه تاونهال 13هم بیاد؟

محمدرضا

ایا امروز اپدیت هست

امیر زلزله

سلام کسی خبر نداری کی اپدیت میاد من منتظرم بیاد سریع بزنم فول مکس بشه 12اتک 12میلیون قشنگ مگر نه 👍👍👍👍👍👍👍

Mohammad

ابدیت کی میاد

2f@n

خوبه ولی میشه بگید کی اپدیت میخواد بیاد اقا مردیم از بس که مخزنامون پر بود

?>