بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

همه چیز درباره Wall Wrecker

3 3,487

با سلام خدمت شما کاربران عزیز بدوگیم ، امروز میخوام نقد و بررسی و اطلاعاتی از نیروی جدید Wall Wrecker رو براتون در قالب یک مطلب به نمایش بگذاریم تا سوال های شما از این نیرو ، برطرف شود ! با مطلب همه چیز درباره Wall Wrecker همراه باشید !

شما میتوانید جدیدترین اخبار و مطالب مربوط به اپدیت جدید کلش اف کلنز را از کانال تلگرامی ما دنبال نمایید !

همه چیز درباره Wall Wrecker

Wall Wrecker دو هدف اصلی و ساده دارد : مسیر پیش رو نیرو ها را با از بین بردن دیوار ها هموار کرده و راه را برای دیگر نیرو ها باز می کند ، همچنین می تواند نیروهای کلن کسل را به قلب دهکده دشمن منتقل کند !

مقدمه :

وال رکر اولین نیرویی ست که در اولین سطح از Siege Machine شما در تاون هال 12 باز و آنلاک می شود .

اولویت حمله Wall Wrecker در بین تمام سازه ها و هدف ها ، تاون هال است ، از میان تمام سازه ها و دیوار ها عبور میکند ، آن ها را نابود می کند تا به مرکز بیس برسد . بعد از آنکه تاون هال از بین رفت ( حالا یا به دست نیروی دیگری یا به دست وال رکر ) ، او به سمت کلن کسل راهی می شود .

استراتژی حمله :

در هنگامی که میخواهید حمله را آغاز کنید ، شما باید از میان 3 گزینه : کلن کسل ، Wall Wrecker و Battle Blimp یکی را انتخاب کرده و از آن در میدان نبرد استفاده کنید و استفاده همزمان از هر دو از این سه مورد امکان پذیر نیست و فقط باید یکی از آنان انتخاب شود .

در ابتدا سعی کنید که در صورت امکان این نیرو را تا حد امکان اپگرید کنید ، چرا که سلامتی ، هیتپوینت و قدرت ضربه این نیرو در هر لول افزایش خوبی میابد و این واقعا در حملات موثر است . کلن کسل تان را پر از والکری ، هوگ یا جاینت کنید ، آن ها را در Wall Wrecker خود قرار دهید و به همراه یک ریج اسپل یا هیل اسپل به سمت حرف روانه کنید ؛ بی تردید این استراتژی ساده می تواند تاون هال های 80 درصد از بیس های موجود را از بین ببرد .

جدول مربوط به جزئیات سطوح Wall Wrecker :


دوستان مطلب همه چیز درباره Wall Wrecker هم به پایان رسید ، امیدوارم که از این اطلاعات استفاده کنید و در استفاده از این نیرو پیروز باشید

کانال تلگرام ما را هم فراموش نکنید چرا که جدیدترین خبر های کلش اف کلنز و نسخه های بازی های مختلف را میتوانید از آن تهیه کنید .

موفق و پیروز باشید .

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
حسین

سلام من فهمیدم که کسی این ماشین ها رو باز کرده خودش نمی تونه استفاده کنه باید تان 12..مکس کنه 5 ستاره باشه تا بتونه استفاده که این خوب نیست

آراز

همین حرف شمارو هیچ سایتی یا چنلی هر چقدر گشتم نگفته بود فکر میکردم کلا نمیتونن خودشون استفاده کنن الان متوجه شدم باید تاون رو مکس کنن دمت گرم دادا که گفتی

اسد

خخخ اشتباه فکر کردید، موقع اتک بزنید روی ماشین نشون میده از چه حالتی میخوای استفاده کنی، ماشین خودت، یا ماشینی که هم کلنی ها بهت دادن، یا مثل قبل معمولی

?>