بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی های مختلف هوگ رایدر

0 1,463

هوگ رایدر یکی از پر طرفدار ترین نیرو های موجود در کلش رویال میباشد که تعداد زیادی از بازیکن ها به روش های مختلف از آن استفاده میکنند ، همچنین این استراتژی دارای سبک ها مختلفی میباید که در این پست با آنها اشنا خواهیم شد

توضیحات این نیرو :

این نیرو یک سرباز تهاجمی با قدرت تخریب نسبتا بالا و با میزان سلامت مناسب است که در حملات سرعتی و ضد حملات نقش موثری را ایفا میکند.

نقاط ضعف:

این نیرو نسبت به ساختمان ها حساس است و اگر حریفتان یک ساختمان دفاعی یا غیر دفاعی در مرکز محدوده خود قرار دهد مسیر هوگ به سمت ساختمان منحرف میشود و این اساسی ترین ضعف آن است.

اما از دیگر نقاط ضعفش سرباز های مینیون هورد و بربر ها هستند کهبا توجه به تعداد و دمیج بالایشان با 2 یا 3 ضربه قادر به نابودی هوگ هستند.

ترکیب های پیشنهادی:

ترکیب شماره 1:

Screenshot_2016-05-06-22-10-20

ترکیب شماره 2 :

Screenshot_2016-05-06-22-08-47

ترکیب شماره 3 :

Screenshot_2016-05-06-22-07-36

ترکیب شماره 4 :

Screenshot_2016-05-06-22-06-44

ترکیب شماره 5:

2016-06-5--22-21-40

روش های اتک :

ترکیب شماره ی 1:

در این ترکیب شما مزیت های زیادی دارید اول این که با استفاده از راکت میتونید ساختمان های دفاعی وسط را نابود کنید یا حتی پس از نیم جان کردن تاور حریف آن را با راکت بزنید ، مزیت دوم داشتن والکری است.شما میتونید ابتدا والکری را رها و پشت سر آن هوگ را رها کنید تا حریف نتواند با استفاده از نیرو های کم خرج مثل گبلین ها هوگ را نابود کنند و والکری آنها را با یک ضربه نابود کند ، اگر حریف با بربر موفق به هوگ و والکری شد نیز بمب تاور از حمله احتمالی حریف با بربر دفاع میکند.

ضعف این ترکیب در حملات بالون است که با کمی تمرین راه کار دفاع در مقابل آن را یاد میگیرید.

ترکیب شماره 2 :

این ترکیب نیز دارای والکری است و به همان صورت قبل از آن استفاده میشود اما وجود اسپل فریز ، اینفرنو تاور و ماسکتر {تفنگدار} تغییراتی چشمگیر را نشان میدهد زیرا این ترکیب را میتوان به روش های مختلف اجرا کرد ، اسپل فریز میتواند هم در دفاع و هم در حمله به شما کمک کند.در حمله معمولا وقتی که هوگ به تنهایی در حال ضربه به تاور است و در دفاع برای مهار نیرو هایی مانند ویزارد و والکری هنگامی که نیروهای کم جان مثل گبلین دارید ، اینفرنو تاور نیز میتواند دفاعی مستحکم در برابر حملات پکا ، گولم ، بالون و هوگ باشد ، در حمله با این ترکیب باید ابتدا با استفاده از نیرو هایتان از حریف را وادار به دفاع کنید سپس با استفاده از هوگ و اسپل فریز حمله کنید . هر چند روش های دیگری را نیز میتوانید امتحان کنید…

ترکیب شماره 3:

این یک ترکیب نسبتا سنگین اما موثر است . جاینت اسکلتون نقش مهمی را در این ترکیب ایفا میکند.اول آن که اگر حریفتان از ساختمان های دفاعی استفاده میکرد میتوانید با حمله جاینت اسکلت و ویزارد آن را نابود کنید ، برای این کار کافیست جاینت اسکلت به ساختمان برسد و حتی اگر نابود شد بمب آن ساختمان را نابود میکند. همچنین میتواند به عنوان سپری برای هوگ استفاده شود تا حریف از انداختن بربر خودداری کند زیرا با نابودی جاینت اسکلت بربر نیز نابود و هوگ به کار خود ادامه میدهد. در دفاع نیز این ترکیب با نیرو هایی مثل ویزارد و جاینت اسکلت در حملات سنگین دفاعی نیرومند به حساب می آیند .

ترکیب شماره 4:

در این ترکیب کار شما بسیار سریع انجام خواهد شد . شما باید با انداختن هوگ و پشت آن یکی از گبلین ها حمله کنید همچنین برای دفاع از زپ استفاده کنید که با استفاده از زپ مطمعنا حداقل هوگ یک ضربه به تاور وارد خواهد کرد ، روش دیگر حمله با این ترکیب استفاده از دو هوگ هم زمان است که به وسیله آیینه این کار انجام میشود.

ترکیب شماره 5 :

در این ترکیب از شوالیه میتوان استفاده زیادی کرد ، از جمله مقابله با ویزارد و ماسکتر و همچنین استفاده به عنوان سپر برای هوگ.بربر نیز نقش موثری در دفاع در مقابل حریف دارد. از فایر بال نیز میتوانید به عنوان وسیله ای برای نابودی سه ماسکتر ، بربر ، مینیون هورد و ویزارد استفاده کرد.

توجه: این 5 ترکیب برترین و پر کاربرد ترین ترکیب هایی هستند که استفاده میشوند. هر چند ترکیب های دیگری وجود دارند که پایه های آنها نیز همین 5 ترکیب است…

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
?>