بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

استراتژی فارمینگ‌ جاینت آرچر بربر (GiBarch) + ویدیو آموزشی

4 4,107

اکنون با آغاز رویداد ترکیبی جاینت آرچر بربر در کلش اف کلنز و کاهش هزینه ساخت این نیروها ، زمان آن رسیده است که با آموزش این استراتژی بسیار معروف و البته قدرتمند در زمینه فارمینگ و جمع آوری منابع ، بهترین استفاده را از این رویداد داشته باشیم.

استراتژی فارمینگ‌این آموزش برای تاون هال 5  ، تاون هال 6 – تاون هال 7 – تاون 8 ، 9 ،10 ، 11 مناسب میباشد

بسیاری از شما دوستان نیاز به استراتژی فارمینگ‌ دارید که هم در اتک به کالکتورها ( بیس های مرده ) و هم در اتک به مخازن به کار شما بیاید. استراتژی فارمینگ‌ GiBarch با نیروهای لول 6 و بالاتر بسیار موثر است .

ممکن است آرچر لول 6 هم به کار شما بیاید اما جاینت لول 6 الزامی است و بخاطر افزایش سطح قدرت از لول 5 به 6 ، استفاده از جاینت لول کمتر از 6 را توصیه نمیکنیم.

محدوده کاپ مناسب برای استراتژی Gibarch

محدوده کاپ مناسب که بیس‌های پر لوت که شامل هم کالکتور و هم مخزن باشند برای تاون هال 9 بین 1400 تا 1800 , برای تاون هال 10 بین 1800 تا 2200 و برای تاون هال 11 بین 2200 تا 2600 است .

البته تاون هال 9 و 10 مکس هم می‌توانند در محدوده 2600 به دنبال لوت مناسب باشند .

شما در این محدوده کاپ برای مقدار لوت مورد نیاز خود سرچ‌ خواهید کرد تا مقداری که مورد نیازتان هست و توانایی اتک و زدن و کسب لوت آن را داشته باشید را پیدا کنید .

اما ازم به ذکر است که هرچه در کاپ بالاتری اتک بزنید پاداش لوت اضافی شما هم بالاتر خواهد بود و در مجموع لوت دریافتی هر اتک شما مقدار قابل توجهی خواهد شد .

البته بیس‌های حریفان نیز در این محدوده قوی‌تر است ، به همین دلیل تاکید می‌کنم اگر هیروهای نزدیک به مکس ندارید در این محدوده قرار نگیرید ، زیرا نمی‌توانید نبردهای زیادی را ببرید و قرار گرفتن در این محدوده برای شما سودی نخواهد داشت .

اگر هیروهای شما در دسترس نیستند در محدوده پایین تر از 2200 قرار بگیرید ، زیرا در مواقع بسیاری درصد شما نزدیک 50% خواهد رسید و بدون هیرو 50% زدن یک بیس بسیار سخت خواهد بود .

فارمینگ‌ با ترکیبات پر هزینه‌ای که امروزه استفاده می‌شود بسیار سخت است و این اتک ها سود نا چیزی برای شما خواهند داشت .

مثلا ترکیبی که 3k دارک الکسیر هزینه دارد ، برای جمع آوری دارک الکسیر اصلا مناسب نیست

 

جاینت + بربر+ آرچر برای تاون هال 7 و پایین‌تر

موثرترین اتکی که می‌توانید در این لول‌های تاون‌هال انجام دهید استفاده از جاینت و بربر و آرچر به همراه تعدادی والبریکر است .

این استراتژی فارمینگ‌ فقط برای اتک به کالکتورها نیست ، با این استراتژی می‌توانید به بیس های پر لوت اتک های بسیار خوبی بزنید .

با استفاده از این استراتژی فارمینگ‌ مقادیر بسیار خوبی دارک الکسیر برای شما جمع می‌شود که برای آپگرید بربر کینگ به کمک شما می‌آید .

ترکیب مورد نیاز برای این استراتژی فارمینگ‌ (جی بارچ) :

 • 6 جاینت
 • 8 والبریکر
 • 40 بربر
 • 80 آرچر

این استراتژی فارمینگ‌ در عین موثر بودن بسیار ساده است ، جاینت ‌های خود را که نقش تانک را برای ترکیب شما ایفا می‌کنند را ابتدا رها کنید تا آتش دفاعی‌ها را مشغول خود کنند ، سپس به وسیله والبریکرهای خود مسیر نفوذ بربرها و آرچرهای خود را به مرکز بیس باز کنید . ( جایی که لوت موجود است )

 

استراتژی جی بارچ برای تاون هال 8

به عنوان یک تاون هال 8 شما بیس‌هایی را خواهید دید که نفوذ به مرکز آن‌ها مانند تاون هال لول‌های پایین تر ساده نیست .

ترکیب مورد نیاز برای این استراتژی فارمینگ‌ :

 • 12 جاینت
 • 8 والبریکر
 • 100 بربر + آرچر
 • 8 هوگ رایدر
 • اسپل ها : 2 هیل + 1 ریج + 1 پویزن

جاینت و والبریکر برای ورود به بیس استفاده میشود ؛ سپس به وسیله آرچر‌های خود ساختمان‌های بیرونی بیس را تخریب می‌کنید بعد از آن هوگ های خود را به سمت ساختمان‌های دفاعی قسمت داخل بیس می‌فرستید و آن‌ها را به وسیله اسپل هیل پشتیبانی می‌کنید .

بربرها و آرچرهای شما پشت آن‌ها خواهند رفت و هیچ آسیبی نخواهند دید زیرا کل آسیب‌ها مختص هوگ رایدر خواهد بود و آن‌ها دفاعی‌های آن منطقه را نابود خواهند کرد .

این استراتژی مقداری دارک الکسیر هزینه می‌برد ، پس بیس‌هایی را هدف قرار دهید که دارای مقادیر دارک الکسیر خوبی باشد تا در مجموع اتک شما سودمند باشد .

 

استراتژی فارمینگ برای تاون هال 9 ( و بالاتر )

جمع آوری منابع در ابتدای تاون هال 9 می‌تواند کمی سخت و‌ نفس گیر باشد اما بعد از گذشت چندی به آن عادت خواهید کرد .

لوت دریافتی از اتک ها در تاون هال 9 بسیار زیاد است ، پیشنهاد می‌کنیم تا زمانی که همه آیتم های این تاون هال مکس بشوند ( از جمله دیوار و ‌هیروها ) در این لول از تاون هال باقی بمانید .

بهترین استراتژی فارمینگ‌ ( جمع آوری‌ منابع ) که در این لول از تاون هال می‌توانید استفاده کنید استراتژی چاقوی گوبلین است .

در لینک زیر می‌توانید مطلب آموزشی این استراتژی را بصورت مفصل مشاهده کنید .

گوبلین نایف – استراتژی جمع‌ آوری منابع

ترکیب مورد نیاز برای این استراتژی فارمینگ‌ :

 • 12 جاینت
 • 5 والبریکر
 • 100 گوبلین
 • 50 آرچر
 • اسپل‌ها : 1 یا 2 اسپل جامپ + 1 یا 2 اسپل هیل

جاینت ‌های خود را که نقش تانک را برای ترکیب شما ایفا می‌کنند را ابتدا رها کنید تا آتش دفاعی‌ها را مشغول خود کنند ، سپس به وسیله والبریکرهای خود مسیر نفوذ بربرها و آرچرهای خود را به مرکز بیس باز کنید ، سپس به وسیله آرچر‌های خود ساختمان‌های بیرونی بیس را تخریب می‌کنید .

حال که مسیر باز شده است شما از اسپل های جامپ خود استفاده کنید تا نیروهای شما وارد مرکز بیس شوند. در ادامه کار کلیه گوبلین های خود را با بالاترین سرعت ممکن پیاده سازی می‌کنید. آن‌ها مخازن داخل بیس را نابود می‌کنند که شامل دارک الکسیر هم می‌شود ، در حالی که جاینت های شما آسیب آتش دفاعی ها را مشغول خود می‌کنند ، در حین اتک هرجا نیاز بود از اسپل هیل برای ساپورت نیروهای خود استفاده کنید .

 

ویدیو آموزش استراتژی Gibarch تان هال 8

 

 

دانلود ویدیو با کیفیت متوسط_ 70 مگابایت

دانلود ویدیو با کیفیت عالی _ 123 مگابایت

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
4 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
اکبر

با سلام می خواستم بدونم آیا امکان تبادل بنر دارید؟!

بیژن خدابخش

خیر تبادل بنر صورت نمیگیرد ولی برای تبلیغات میتوانید با ما تماس بگیرید

حسین

اقا یعنی اگه جاینتمون پنج بود دیگه اصلا نمیشه این استراتژیکو به کار برد؟

امیر نیلچی

میشه دوست عزیز
این استراتژی با لول پایین تر هم قابل اجراست
ولی دیگر تأثیرگذاری اصلی خود را نخواهد داشت
و بهترین نتیجه را با نیروهای سطح ۶ به بالا مشاهده خواهید نمود

?>