بدوگیم
بروزترین مرجع بازی های آنلاین استراتژیک

تعمیر بیس راشینگ ( بد آپگرید شده )

3 3,022

یک بیس راشینگ ( بد آپگرید شده ) یکی از بدترین اتفاقاتی است که می‌تواند برای یک کلشر در بازی کلش اف کلنز اتفاق بیوفتد ، در این مطلب آموزشی سعی بر تعمیر بیس راشینگ خواهیم داشت .

این مشکل مانند یک استراتژی بد اتک زدن یا طراحی بیس بد نیست که به راحتی قابل اصلاح کردن باشد .

یک بیس بد آپگرید شده ( راشینگ ) چیزی است که در طول زمان به وجود می‌ آید و وقتی که شما صاحب یک بیس راشینگ باشید روند پیشرفت شما در این بازی کندتر خواهد شد و بدتر اینکه دیگر از بازی کلش اف کلنز لذت نخواهید برد .

در این مطلب آموزشی هدف من کمک به شمایی است که یک بیس راشینگ دارید و حتی اگر ندارید این مطلب آموزشی را بخوانید تا در دام این تله نیوفتید .

بازی کلش اف کلنز شما را وسوسه به آن خواهد کرد و‌ اگر دقت نکنید و بر وسوسه خود غلبه نکنید بسیار زود خود را صاحب یک بیس راشینگ خواهید دید .

 

بیس راشینگ چیست ؟

مفهوم یک بیس راشینگ ، به بیسی گفته می‌شود که لول ساختمان‌ها و نیروهای آن به نسبت لول‌های عرف مورد نیاز آن تاون هال بسیار پایین‌تر است .

بیس راشینگ بسیار بد 

تعمیر بیس راشینگ

 

بیس راشینگ متوسط

راشینگ متوسط

 

چرا یک بیس راشینگ خطرناک است

یک بیس راشینگ تاثیر بسیار زیادی در دفاع و همچنین حمله دارد .

حریف‌یابی در نبرد و همچنین در کلن وار بسیار وابسته به لول تاون‌ هال و همچنین لول ساختمان‌های دفاعی شما محاسبه می‌شود‌ است و تاثیر بسیار زیادی دارد .

نبردهای عادی بر حسب لول تاون‌ هال شما حریف یابی می‌شود و اصلا لول دفاعی‌های شما مهم نیست ، این یعنی شما با حریفانی بسیار قوی‌تر از خود در لول تاون هال خود روبرو‌ خواهید شد .

  • شما باید به بیس‌هایی اتک بزنید که بسیار قوی هستند و نیروهای ضعیف شما توان نابودی آن‌ها را ندارند .
  • شما توسط حریفانی مورد حمله قرار می‌گیرید که لول نیروهای آن‌ها بالاست و ساختمان‌عای دفاعی شما توان مقابله با آن‌ها را ندارند .

این بسیار بد است ، شما آن‌قدری که نیاز است اتک های خود را نخواهید برد و همچنین نبردهای زیادی را خواهید باخت .

همچنین با تغییراتی که در سیستم شیلد به وجود آمده امکان دریافت یک شیلد راحت با قرار دادن تاون‌ هال در بیرون از بیس امکان‌پذیر نیست

بیس‌های راشینگ دارای بدی‌های زیادی هستند .

 

روند پیشرفت آهسته‌تر

مقدار لوت مورد نیاز شما که به لول‌های خاصی از آپگرید‌های خود برسید ، برابر و یکسان با سایر پلیر ها است ، آپگریدها برای همه بازیکنان قیمت یکسان دارد .

تنها راه جمع‌آوری لوت اتک به سایر بازیکنان است و در قسمت بالای این مطلب توضیح دادم که چرا اتک زدن برای یک بیس راشینگ سخت خواهد بود .

حتی بدتر هم می‌شود ، شما باید بسیار بیشتر از سایر بازیکنان برای اتک خود هزینه کنید ، هزینه زدن دکمه Next تا زمانی که بیس مناسب برای اتک را متناسب با بیس راشینگ خود پیدا کنید .

با یک بیس راشینگ‌ شما باید مدت زمان بیشتری را برای پیدا کردن یک بیس مناسب صرف کنید .

هزینه سرچ و Next زدن آنچنان زیاد نیست ولی برای هر اتک و به تعداد اتک ها در طول روز این هزینه جمع می‌شود و قابل تامل می‌شود .

هزینه دکمه next

 

بصورت خلاصه یک پلیر با یک بیس راشینگ اتک‌های کمتری را خواهد برد ، همچنین در هنگام دفاع بیشتر خواهد باخت ، همچنین هر اتک هزینه بیشتری را برای او خواهد داشت .

این دلایل باید برای شما قابل قبول و کافی باشد تا بیس خود را از راشینگ بودن دور ‌کنید و حتی فکر راشینک بودن را از ذهنتان دور کنید .
باید با شما رو راست باشم ، راه درست و تعمیر کردن یک بیس راشینگ زمان‌بر و سخت است ، اما ارزش زمان و انرژی صرف شده را دارد ، زیرا در انتها قادر خواهید بود مجددا از بازی کلش اف کلنز لذت ببرید .

 

دلیل برای‌ داشتن یک بیس راشینگ

ما متوجه شدیم که یک بیس راشینگ چه تاثیراتی در اتک و دفاع شما خواهد داشت ، پس دلیل پلیرها برای داشتن بیس راشینگ‌ چه چیز است ؟

دلیل آن این است که راشینگ وسوسه انگیز است و شما تا زمانی که دچار مشکل نشوید به اشتباه خود پی نمی‌برید .

آپگرید کردن جالب است ، پس ما در حد معمول نیروها و ساختمان‌های دفاعی خود را آپگرید می‌کنیم ، تا به قدرت آسیب ، سطح سلامتی آن‌ها و شاید کمی ظاهر بهتر آن‌ها اضافه شود .

نکته گول زننده آپگرید تاون هال است ، زیرا ویژگی‌‌ها و ساختمان‌های جدید را در دسترس شما قرار می‌دهد که هزینه خرید آن‌ها بسیار ارزان و زمان مورد نیاز برای دسترسی به آن‌ها کوتاه‌تر از آپگرید و مکس کردن ساختمان‌های تاون‌ هال فعلی خواهد بود .

شما باید بر این وسوسه غلبه کنید و قبل از آپگرید به تاون هال بعد کلیه ساختمان‌های خود را تا لول مکس ( یا لول نزدیک به مکس ) آپگرید کنید .

اگر شما به فکر آپگرید تاون هال خود هستید و ‌به‌ خودتان می‌گویید که با این کار چه لطمه ای به روند بازی کلش اف کلنز شما وارد می‌شود ، در این مطلب کلیه بدی های راشینگ را توضیح دادیم ، روند پیشرفت شما بسیار کندتر می‌شود و انگیزه و هیجان بازی کلش اف کلنز شما از بین می‌رود و ممکن است بخاطر این دلایل مجبور به ترک این بازی بشوید .

 

تعمیر بیس راشینگ

اولین قدم برای تعمیر بیس راشینگ تخمین زدن وضعیت بیس است .

بسیار راشینگ ، کمی راشینگ ، فاصله کم تا مکس

چه لولی از تاون هال هستید .

مثلا تعمیر بیس راشینگ تاون هال 10 بسیار سخت تر از یک بیس راشینگ تاون هال 7 خواهد بود .

مد نظر داشته باشید ، اگر بیس خود را در تاون‌ هالی فعلی مکس نکنید و به تاون هال بعد آپگرید کنید خود به خود بیس شما راشینگ می‌شود .

برای شما یکسری قانون طلایی راجع به زمان مناسب آپگرید تاون هال و بیلدر هال دارم که می‌توانید در لینک زیر آن‌ها را مشاهده کنید .

زمان مناسب آپگرید تاون هال و بیلدر هال

مهم ترین قدم در تعمیر بیس راشینگ این است که در هر لول از تاون هال که هستید از آپگرید بیشتر تاون هال خود دست نگه دارید .

بسیاری از پلیر ها فکر می‌کنند که با راشینگ کردن بیس خود و خرید ایکس‌بو یا اینفرنو روند آپگرید بیس آن‌ها راحت‌تر خواهد شد ، اما در حقیقت این کار وضعیت آن‌ها را سخت‌تر خواهد کرد .

قدم بعدی آپگرید ساختمان‌های دفاعی مهم و نیروهای پر مصرف تا لول مکس ( یا نزدیک ‌به مکس ) خواهد بود

امیدوارم شما دوستانی که بیس راشینگ دارید در تعمیر بیس راشینگ خود موفق باشید .

همچنین شما دوستان که قصد راشینگ کردن بیس خود را دارید ، این کار را نکنید .

 

*** سوالات و نظرات خود را در انتهای این مطلب با ما در میان بگذارید ***

 

مشترک شدن
خبر کردن از
guest
3 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین محبوب ترین
Inline Feedbacks
View all comments
kian

سلام. ممنون از مطلبتون.
اگه میشه یه لطفی کنید یه نگاه به مپم بندازین بگین چقد راشینگه؟ زیاد ؟ کم؟ ممنون

حسین

با سلام منظور شما از لذت نبردن از مپ راشینگ چی بود؟

?>